• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jo Alčo na Zakyntos, taky doufám, když říkali o požárech omejvali mě, ale snad už je to OK.....a stejně byli dole a my jedeme nahoru, tak snad.....člověk neví, kam si vybrat jet. Někde požáry, někde atentáty, je to hrůza.... :frowning2:
27. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak já šla spát na mě nezvykle brzo a co myslíte. Bětka se v noci budila. Sice jen na dudlík, ale i tak to stačilo. Poprvé kňučela ve 2.15 :angry:

Vladí uvidíme, jak moc brzo to bude, ona se zatím nesnaží držet rovnováhu. Takže chodí za ruce, vyžaduje obě, když to zkoušíme za jednu, tak nejde :grinning: Chceme o víkendu zkusit posílat si jí mezi náma anebo za jídlem. :grinning:
Jinak si užijte dovču a až se vrátíte, tak kdyby vás Kubík hned nepoznal, tak mu dejte čas :wink: My jak jsme se vrátily po týdnu domů, tak na manžu brečela a nechtěla k němu, ptž ho zapomněla :pensive: Ale srovnalo se to docela rychle.

Jáji, jseš tu? Jak spíte nebo nespíte?
28. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,
kaci u nas je normalni knuceni na dudlik tak 2x-3x za noc, ale honzik taky v sumavskych hvozdech spinka tak do 5 nebo 6 hod rano, coz bylo v praze nevidane. Tak ukecavam manzu, abysme jeli jeste v zari nekam na prodlouzeny vikend :wink:

holky, v kolika mesicich vam prckove zacali sedet? ja abych vedela kdy asi budeme muset koupit novou autosedacku.
to video jsem si jeste nepustila, mozna pozdeji :frowning2:
28. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
hrusti...my taky chceme v září na prodlouženej víkend :slight_smile:) nechcete s náma do těch jižních čech? :wink:

jsme taky vzhůru, Tom se probral v 6:30 a když se asi 10min převaloval šla jsem udělat papů a pak jsme chrupali do 8:30, kdyby průvan neprásknul dveřma tak snad ještě spíme :slight_smile:)tentokrát jsem ani neslyšela manžův budík :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
jo a Tom nesedí ale to je asi ještě brzo bych řekla :wink: a autosedačka už je na poště :grinning:
28. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
jaji, ja bych jela, to by slo. tak mi pisni nejake detaily do ip. ukecam manzu :wink:
aha, tak neni podminkou vetsi autosedacky sezeni?
28. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Peti...já bych řekla že ne, tam jde asi o kg a velikost, jako aby jí nepřesahoval hlavou a tak, ale blíž ti to řekne třeba Kačka myslím

tak já ti v pondělí povyprávím a fotky z ubytka jsou na rajčeti :wink:
28. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
jaji, na rajceti jsem na fotky mrkla. manza se netvaril odmitave, jen neco rikal, ze vas nezna :wink:
28. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
však tam pojedeme jako dvě cizí rodinky, jen občas můžem spolu na prochajdu :wink:
28. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
:slight_smile:

jinak prcek stale moc nepapa, nevim, jestli se rozhodl pro dietu, aby shodil to brisko a lip mu se slo pretacet :grinning: pristi tyden se domluvim s dr ohledne prikrmu a asi bysme v zari zacali, protoze kdyz jime tak porad kouka, co to mame a on ze jako nic :grinning: :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Peto, Nelinka seděla až v 8 měsících(myslím jako opravdové sezení bez podložení a kdy už fakt pevně držela),dokonce dřív stála v postýlce a z toho si pak sedla,sezení je blbý na páteř,takže čím později si sedne tím lépe :wink:
my si užíváme poslední klidný den,zítra bude balení a v neděli já pojedu už dopo, protože navečer jsme s Míšou pozváni na plavbu lodí se žrautíkem :slight_smile:
takže se ted válím na zahradě a koukám na nový katalog z Ikea,ale nic nového mě zatím nenadchlo.
A u snídaně opět boj s jogurtem :frowning2: ale nakonec ho snědla :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Kačenko, máte něco na pondělí? že bychom daly brusle? no a kdyby bylo vedro, tak jen prochajdu s kafčem :grinning:
28. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoooj,já jen tak narychle:vy toho hoodně píšete,tak jako obyvkle Vám nestíhám:
Matru:včeera jsme po 1x byli na písek,neplánovaně,ty jooooooo..ta letela do vany!Už chápu!Nejde neumýt i vlásky,ale co,ta ten písek měla i po důkladne vykoupání(jsem myslela,že důkladnem)
Katko,..Bětuška už takhle napředuje jo?My si sedli 8,5 měs a jak píše Matru, v postýlce stála na 8 měs..takže dřív,za ruce chodila 2 měs než se pustila..tedy od 10měsíců...paaaaaaa
28. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
jsem doma ale asi zase půjdeme ven :slight_smile:))
28. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj holky....vidím, že je tady vše v pořádku, že stále brebentíte... :slight_smile:
My jsme seděly v 7 měsících už bez podpěry a ještě mu nebylo 8 a už stál a od té doby stojí pořád. Ale není kam spěchat, je fakt, že mi doktorka řekla, když sedí takhle brzo, že by mohl mít kulatá záda, ať ho dávám hodně ležet....což od té doby, co uměl sedět samozřejmě nechtěl....
taky jsem četla, když si stěžujete na jídlo, že v létě děti méně jí, že je to normální....
Kate...tak vy už takhle chodíte na pískoviště jo?? :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky já musím žehlit a chtěla bych pak balit......a zítra už asi nebudu, protože tady budu mít rodiče od rána, tak půjdeme určitě někam ven atd...taky si musíme ještě pořádně užít Kubíčka....
takže nevím, jak se sem dostanu, ale raději se s vámi už teď rozloučím.....buďte tu hodné, nezlobte dětičky a já až přiletíme tak se přihlásím.....asi to nebude hned, protože možná ještě budeme odvážet rodiče atd., ale jak to půjdu zkontroluju vás....tak papa
28. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
marti...hlavně mi kačku v pondělí moc neznič, jdeme na stepík :grinning:
28. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Kate no aspon víš o čem jsem psala :wink: :grinning: a tak je to u nás každý den :slight_smile:
Vladi užijte si krásně dovču, odpočin si a v pořádku se vratte :slight_smile: závidíme :grinning: i když my se ještě letos taky k moříčku podíváme :wink:
a kdepak je ta Bětušková?? někde trajdat s Jáji, že jo :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
vladi...krásně si dovču užijte, závidím :wink:
28. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jáji neboj, po létě jsem lenoch,bude to pozvolné tempíčko :grinning:
28. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
a byly jste někde s Kačkou?
28. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
jo jo prošly jsme se, směr Kavčí hory a pak pěšly na Dvorce :grinning: Bětka trošku zlobila, nechtěla usnout, Katka dělala pomalu psí kusy aby jí uspala ale nakonec se povedlo :grinning:
28. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
A nespaní pokračovalo i doma. Ve 14 jsem jí uhoupala, dala do postýlky a šup, otevřela oči. Tak jsem jí nechala, že usne. Prdlajs. Až teď, po hodině se mi povedlo jí napotřetí uhoupat. Jsem vytočená už dneska. Jak jsem byla nasraná, tak jsem jí i práskla s dveřma, ač jsou normálně otevřený. Jsem na ní chudinku zařvala, že když nechce spát, že tam bude sama, práskla s dveřma a odešla. :pensive: Jsem hrozná, jenže já z tohodle fakt nemůžu. Možná, kdyby nedělala takový cavyky už dopo. Tomášek si vzal plínečku a krásně vytuhl a já tam s Bětkou šaškovala, aby spala 35 minut :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Martí v pondělí nic nemám, tak s váma počítám a moc se na vás těším :grinning: A uvidíme to počasí, jen má Jájinka pravdu, že se nesmím moc zničit, abych dala stepíky :grinning:

Peti třeba ta Maxi Cosi Priori.... (buď XP nebo fix) jde polohovat. Mohla bys to samo mít v té nejležící poloze, ale rozhodně bych počkala, až se do vajíčka nevejde. I kdyby v tu dobu ještě zcela sám neseděl, dáš ho do pololehu. Bětka si sedala od 6ti měsíců, kdykoliv se měla čeho chytnout. Z lehu si sedla v 7,5 měsících, v tu dobu i začla stát sama, předtím už stála, když jsme jí to dovolili. A tu velkou jsme vlastně kupovali po dovče, v srpnu, tzn. v 9ti měsících. Ve vajíčku jí chybělo tak 5 cm.

Vladí hezky si to užijte :wink:

Kate jj, za ruce už mašíruje krásně. Tak asi utečeme roku, možná :wink:
28. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
kačko...vy určitě utečete roku, když sem to dneska viděla :grinning: a nejsi hrozná neboj, já jsem taky nervák

jooo a ta madam s tím kočárem ani neuměla zvednout prdel když tam nastoupil další kočárek, tyhle kravky fakt nesnáším, já samo uhla ale bylo to k prdu
28. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Jáji :grinning: Já myslím, že Tomášek bude taky aspirant. Hned by se stavěl, jak viděl Bětku :grinning:

Já jsem ani neviděla, jak nastupujete, ale od pohledu byla taková alternativní, tak mě to ani nepřekvapuje. Měla jí ta máma od toho třetího kočárku seřvat, pipku. Navíc nejmíň 3letý dítě v kočárku, to taky mluví samo o sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Kačko..viď? je to vopičák :slight_smile:))))

no já jsem drzá, já bych jí řekla ať uhne :angry:
28. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Jáji je šikulka :wink: Musí ale naposilovat nohy, aby ho ty párátka unesly :grinning: :grinning:

To já myslím, že to ani není drzé a taky bych se ozvala. Prostě holt tu prdku zvedne. Já tak hned uhnula u školy kočárku s dvojčaty, aby se vešli :pensive:
28. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
no to jo, on se snaží si klekat a držet se něčeho ale nožky ho nějak nenesou chudíka :sweat_smile:
28. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
To naposiluje :wink:
A propo, když jsme u posilování, tak jsem před pár dny s velkým překvapením shledala, jak mám tvrdé bicáky :astonished: Asi jak furt tahám Bětku, tak tím posiluju. Takový šutry jsem nikdy neměla :grinning:
28. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
já nemám tvrdýho nic, mě se tam klepe rosol :grinning:
28. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.