• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
No, tak to se asi po porodu otáčí :pensive: Pro mě je to :grinning: , pro tebe :frowning2: :cry:
Ale třeba se ti to ještě srovná.
Já bych teda zpátky tu svojí nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes: 7 dní, z toho první 4 bez dvou Ibáčů ráno a jednoho odpo ani ránu. Nemohla jsem kolikrát ani spát, páč mě bolely záda jako sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to bych fakt už nemusela. Ale tobě přeji, ať se to srovná a nebolí :wink:
28. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Nic kočky, jdu si ještě chvíli číst, pak Sex and The City a do hajan :wink:

Tak se hezky vyspinkejte :wink:
28. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já jdu do sprchy, udělám si do termosky vodu na ranní mlíčko a hajdy na kutě. Dobrou noc všem.
Doufám, že se mé tělo dostane do normálu, pa
28. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
jéééé,já jdu pozdě :unamused: no nic tak dobrou :slight_smile:
a omlouvám se na víkend, budu asi až v pondělí, tak abych zase nebyla bez omluvenky :grinning:
28. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak koukám, že nikdo :confused:

Musím vám něco napsat. Jeli jsme do Dětského ráje reklamovat sportovní sedačku k našemu kočárku a že se tam podíváme a ozkoušíme nějaké kočárky, které se nám líbí. Nakonec jsme zkoušeli Maxi Cosi Mura 3 a Mutsy 3 Rider, které byly v akci. Maxi Cosi teda ve fialovo-žluté(pro případného kluka nevím, nevím) a byl to sporťák, vložná taška a fusak v barvě. Mutsy hl. korba červeno černá, sporťák černý a už k tomu nic nebylo.
Maxi Cosi za 9990,- (sleva asi 4tis) a Mutsy za 10590 (sleva přes 8tis.). Tak jsme zkoušeli, zkoušeli a paní nám říká, že od obou jsou to poslední kusy. No, takže máme doma Mutsynu :grinning: Manža rozhodl, že tenhle, já bych asi váhala déle. Každopádně až nám přijde ten náš z opravy, tak prodáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkusím ho za 6tis střihnout :wink:
Jsem blažená, za chvíli razíme ozkoušet ho do terénu :wink: :grinning: :grinning:
Jupííííííííííííííííííííííí :grinning:
A samo vyzkoušíme i půjčenou Manducu :wink:
29. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme doma :grinning: Mam tady haldu pradla na prani, za chvili pojedeme doplnit lednici a zitra ke tchyni.
Honzik porad zlobi s tim jidlem, jsem fakt na palici, ale neprijde mi, ze by nejak hubnul. Myslite, ze to muze byt i tim, ze jsme presli z hypoalergenni na nehypoalergenni a ted posledni dva dny mel zacpu :pensive: Jsem fakt na palicku :pensive:

Kaci, tedy novy kocik, ju? Ja jsem puvodne chtela taky maxi cosi, ale prisel mi docela tezky na jezdeni mhd po praze. mutsy je super kocarek, urcite budete spokojeni :slight_smile: at se betusce hezky jezdi v novem kocarku :grinning:
29. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Peti tak vítej doma :wink:
Možná na Honzíka působila i změna prostředí a asi i změna mlíčka. Uvidíš teď doma, jak bude jíst, kdyby se ti zdálo něco špatně, skočíš k dr. na převážení a uvidíš :wink:

Děkujeme :grinning: Původně jsme šli fakt jen okouknout kočárky :grinning:
Ta váha nás taky trochu odrazovala, ale jinak se s ním jezdilo taky moc pěkne. Navíc šel do úplného lehu, to ta Mutsyna nejde, ale jde do velkého. HLAVNĚ, Bětka chudák nebude ležet ve vajíčku s nohama nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako v ABC Designu. Dáme sváču a razíme jí ozkoušet. Se těším jak malá :grinning:
29. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
kaci, jdeme k dr. ve stredu na ockovani, tak ji to reknu. fakt nevim, jestli by mel predtim nejaky spurtik dlouhy a ted by jako jedl normalne nebo jestli ho to ne h.a. mlicko vic zasyti??? fakt nevim :pensive:
my chceme jet pristi tyden do detskeho raje pro ohradku a mozna omrknu to odrazedlo, co ma betuska, ze by ho honzikovi nadelil jezisek.... tedy s dalsim milionem jinych hracek :grinning:
29. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Peti :grinning:

Tak my jedéééééééééééééééém :grinning: Pak poreferuji, teda jestli mě manža nechá vůbec řídit :grinning:
29. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
kaci, tak cooooo? jak se jelo? :grinning:
29. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
kuk holky :slight_smile:)

kačí...gratulka ke kočárku :wink:

Peti...skočíš se mnou v pondělí do lidlu? mají tam akci na oblečko pro dítka :grinning:
29. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jaji, klido. Je to kousek od metra :slight_smile: My jsme dneska byli nakupovat v tescu, tak jsem prckovi koupila dzinicky na podzim, body s napisem "I love daddy" a pak boticky na podzim do kocarku.

U nas se jako jeste nespinka :rolling_eyes: Ma dneska nejaky rozhozeny rezim :rolling_eyes:
29. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýýýýýý, parááááááááááádička :grinning: Super, super, super. I manža si chrochtal :grinning:
Jízdní vlastnosti to má teda asi stonásobně lepší než ten náš ABC. Samo dělají to i nafukovací kola, ale i tak.

A šel do hospody, asi si dám tu hru, která jede jen na velkým PC a můžu jí hrát akorát když není doma :grinning:
29. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
hele a manducu jste zkusili?
29. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Jáji v Dětským ráji a pak jsme jí, Fíci, zapomněli doma :grinning:
Takže zítra.
V tom DR tam Bětka dobu byla v klidu, ale asi tam bylo vedro, navíc byla ospalá, tak pak už kňučela. Tak uvidíme, na vzdoušku a s vyspalou :wink:
29. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Tý voe Jáji, běž se povídat na Éééééééééééélišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící). Přesně jak jsi říkala, střed pozornosti hadr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kdo to je Eliska?

U nas uz se snad konecne spinka. Dala jsem mu mlicko po 2 a1/4 hod, protoze rval, tak se snad za chvili neprobudi a nebude knucet, ze ho boli brisko :rolling_eyes:
29. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Peti v Kojencích je takové téma o Eliškách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Založila ho "pravověrná" ledňačka, která když není středem pozornosti, tak to nějak nemůže pochytat. Na FB není, tak zakládá na Koňovi opravdu, ale opravdu "zajímavá" témata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
kačí...příště prosím do IP
29. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
jooo?
Peti si vykoupila Tesco jo?
a už by ta stránka mohla zmizet
neeeee jooo
29. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
a jesteeeeee
........
blaaablaaaaa
autor
Jáji :astonished:
29. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
..........
autor
Ona
pomooooooc
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.