• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jaja sla myt zada, ju? U Tomikovcu tomu rikaji takhle, ju? :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
ha ha ha ftipálkové žeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
29. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Peti :grinning: :grinning: :grinning:

Někdo klepe kosu, někdo meje záda :grinning: :grinning:

A já už jduuuuu, prosííííííííííííííííííím :grinning:
29. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Tak páááááááááááááááááááááá

Hezky se vyspinkejte, já u toho určitě zkejsnu :grinning:
29. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
ducky...hele a ten kočár máš jako i s korbou nebo jaK??
Kaci, tak jdi. Ja pujdu za chvili na kute, musim nabrat sily zitra na tchyni :rolling_eyes:
autor
Jj, v akci byl sporťák s korbou :wink:

A už tu nejsem :wink:
mno tak čuuuuuuuuuus
my budem koukat na nějakej filmeček
29. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky brou noc, jdu na kute :slight_smile: zitra se ukazu asi az k veceru, jedeme na pout ke tchyni, se mi tam vubec nechce :rolling_eyes:
29. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak Vy jdete všechny spát nebo k telce, jo?
Tož se mějte, děvčátka. Dobrou noc a hezké sny, já si budu ještě chvíli brouzdat.
29. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Hm, tak hra nefunguje :angry: :angry: Hlavně, že jsem se ptala, než odešel :angry:

Brou nocku :pensive:
29. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Hustý retro:
http://www.youtube.com/watch?v=5MdOVQRWy3o&feature=related

Jsem se nasmála u těch hadrů a kvality videoklipu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak to je fakt hustý:slight_smile: :slight_smile:.
29. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Já tam teď šmejdím a našla jsem finálovku z Dirty Dancing :grinning: To milujuuuuuuuuuuuu :grinning:
29. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak jsem se dívala na nabídky bytů k prodeji a mrkala jsem na nějakou kulturu - ráda bych začala zase chodit do divadel, na koncerty a tak.

Katko, dobrou noc.
29. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tady nejak nejak mrtvo :confused: :confused: :confused:
Jsme zpatky z navstevy u tchyne, doma mam haldy nevypraneho pradla z dovci, vcera jsem vyprala jen jednu pracku. tchyne nam nabalila haldu dzemu a zavarenin atd., tak to musim nekam uklidit a cast asi predistribuju nasim a babi, protoze to narozdil od nas ji :wink:
30. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Ahoj Petí,
já občas jukla, ale kdyžtu nikdo nebyl, tak jsem konečně dorazila ty tarify :grinning:
Sice mi předtím šéf říkla o 3 firmách, pak poslal jen 2, ale nechci teď chvíli o ničem ani slyšet. Možná nejdřív, až dostanu prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale i tak, potřebuju chvíli oraz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak tchýňku jsi zvládla?
Fuuuuj, praní po dovče je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať to zvládneš :wink:

Manža vzal Bětku ven, opět v nové káře :grinning:
30. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
Kaci, ja jsem vcera stihla vyprat jen jednu pracku, tak tady jeste min. dve dalsi mam a k tomu neuklizeny byt a naval veci od tchyne. ach jooo :confounded: Tchyni jsme s Honzikem zvladli, byla krotka, se skoro s tchanem poprali, kdo bude zrovna s Honzikem, pak prijelo dalsich nekolik pribuznych. Honzik na to, ze spinkal jen 45 min., tak rozdaval usmevy, ale ted byl protivny, tak jsem mu dala najist a sel spinkat. Akurat dneska nejak extremne malo papa, jsem z toho fakt na palicku :frowning2: Normalne jedl kolem 200 ml a ted ji tak 120 ml. Fakt jsem z toho docela rozhozena. Asi ho vzbudil jeste vecer na jedno jidlo a zitra brnknu dr. :frowning2:
30. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Jo, Honzik dostal nejake korunky od tchanovcu, tak mi dovolil manzu honzulovi objednat tu uuuuuuuuuuuuužasnou židličku od Bloomu. A prodám to lehátko, co máme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.babypark.cz/zidlicka-bloom-fresco
30. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Peti tak to toho máš požehnaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to rychle nějak sfackuješ.
Zavolej dr., uvidíš, co ti řekne. Je fakt, že tohle je docela veliký skok :sweat_smile:

Bětka akorát šla chrupat, manža uspává, tak já pomalu půjdu namazat chlebík k večeři.
Jo a mrcha dorazila v sobotu a trochu mě pobolívá břicho, tak snad se to obejde bez prášků.

Martííí, zítra asi jen kafíčko. Já jsem si uvědomila, že dopo pojedu na nákup a kdybych dala i brusle a večer stepík, tak bych asi usnula v tramvaji :sweat_smile: Tak jestli ti to neva, tak bych šla jen na kafí :grinning:
30. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Peti tak je to hezký, ale ty prachy, to je teda děs :sweat_smile: Ale když vám tchánovci dali penízky, tak si udělej radost :wink:
30. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Kaci, jee, mrcha, fuj fuj. Ja ji cekam tak za tyden :frowning2:
No jsem docela hotova, tak nevim kolik toho jeste ted vecer udelam. Jo a jeste jsme nasli pri prochajde v lese nejake houby, tak bych je mela ocistit a zitra z nich neco udelat, ale vuuuubec se mi nechce:stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Kuuuuuk ženy :dizzy_face: Tak jsme všichni doma, respektive ještě dva psy navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla bych pracovat, ale byl to ufff den a týden, tak na to buď aspoň chvilku bevo pro dnešní večer peču :grinning:

Co tady nového?
30. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Tady nikdo jo? Tak já jdu kousek dočíst..
30. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Ty voe, jste toho nakecaly, to fakt nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže stručně od nás:
Minulý týden v pátek si Kája poprvé sama stoupla v postýlce (no konečně :sweat_smile: ) a od té doby si stoupá kde může, i na čtyřech si stoupne na nohy a vystrčí prdku, ale nezvedne se. Přestává mi baštit jogurty, tak fakt nevím čím je nahradím. Možná zkusím žervé... Jinak Občas začíná být pěkně hysterická a ubulená, ale nevypozorovali jsme čím to je.

Ad 1. narozeniny, chci pořádit toho pejska FP, určitě tatrovku, možná kočárek. Jinak už na teď jsem objednala takové to chodítko Little tikes co ho tlačí před sebou a dá se mu regulovat rychlost koleček.

Jo a roste nám jednička nahoře, ale už nevim která.

A potřebovala bych tu katchulu abych ji mohla vyzpovídat na nomad :grinning:
Tak doufám že tady vše ok a brzy dorazíte!!!!

Tak to je
30. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Nazdáááááááááááár Hanko a všechny ostatní maminky.
Právě jsem dala Ondrášulku do postýlky a spinká, zlatíčko naše.
A manžela mám po týdnu konečně doma, hurááá, šťastně doletěl a brzy půjde na kutě, páč přijechal z jiného časového pásma:slight_smile: a je vyřízen.
30. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj Alí, já zatím farmařím, ale jukám sem. Tak až uložíš manžu tak přijď :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Koukám, že Peti zvládla tchůni:slight_smile: a to prádlo a binec v bytě po době strávené pryč, moooooooooc dobře znám, skoro cleý týden mi trvalo než jsem to tu postupně dala do cajku.
A Katka byla pracovitá pilňuša.
30. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.