• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
božeee jak já nesnáším ty hajzlíky co řvou pod oknem, debilové :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mráz na ně, do dolů makat bych je poslala :angry:
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hani tak univerzální clonu neznám, jak to vypadá??

Kačí mluvíš mi z duše, fakt člověk neví co vlastně by měl ten kočárek všechno "umět". Ale mám pochybnosti, že by mi některý vyhovoval úplně na 100 procent. Nejsem s ním vyloženě nespokojená, ale třeba ty kšíry daleko od sebe mě vadily dost.
Tak Štěpánek včera udělal první krůček, ale jen omylem, ne cíleně. To samý bylo, že už se párkrát pustil a stál sám, ale jen vteřinku a asi to ani nepostřehl :grinning: Bětka je šikula :wink:

Alí má asi 7-8 kilo což je na sporťák fakt málo :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jáji hmm to jsou smradi, tak jedině zavřít okno, aby nevzbudili Tomíka.
Asi půjdu taky koukat na TV :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
30. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
katch...asi jo, nicméně oni řvou klidně i po půlnoci :angry:
30. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
jinak ještě koukněte co ta ženšina vyrábí...http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72115
30. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jaji, to jsou ale kretéééni, achich achich.
Katchul, tak to má opravdu málo - jako golfky:slight_smile:.

No, asi půjdu spinkat, Ondrášek před chvilkou plakal, že by špatný sen? :frowning2:
30. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak dámy, jak jsme tu řešily ty botičky do kočárku...návleky by mně teda fakt nenapadly http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25591917&tab=0 :grinning:
30. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky, čistíte dětičkám zoubky?
30. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
já čistím ale ne pastou, Tom jde za dva týdny ke své zubařce tak se optá co a jak, ona je dětská :grinning:
30. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ali jj, ale ne denně a taky ne pokaždé pastou, někdy to jen ošmudláme vodou
30. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky chjo, Tom se začal častěji budit a vždycky při tom strašně pláče :(( někdy pomůže dudel ale někdy musim udělat jídlo, vůbec nevim co se děje :frowning2: nemáte s tím zkušenost?
30. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Jáji stalo se nám to jen párkrát. Jednou jsme taky museli dát jídlo, ale jinak vždycky stačí zvednout a uhoupat do spánku. :pensive:

Ad zoubky, moje dr. říkala, že kdyby se mi zdálo, že na nich má nějaký povlak, tak je vzít gázou. Já je občas pošudlám kartáčkem, máme pořádně vylezlý jen ty dva dole. Až poporostou ty jedničky, tak asi začnu čistit pravidelněji, ale jen vodou a kartáčkem. :wink:
30. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
zdar ženy...jsem zpět v Praze a jsem za to ráda! :slight_smile:

Od středy do pátku jsme byly v Třeboni, kde se rekreoval můj táta a bylo to moc fajn :slight_smile: Jen mi jí taťka nějak moc rozmazlil a dalo mi to dva dny práce jí zase naučit usínat v kočárku. Pokaždé když zaplakala, taťka jí vytáhnul z kočárku a unosil. Ale bylo moc fajn, že kromě kojení jsem se vlastně o malou skoro nestarala...bájo:slight_smile:

O víkendu jsme pak v sobotu připravovali oslavu a večer pak slavili tchýniny narozeniny a v dneska tu spoušť uklízeli. Do Prahy jsme dojeli v devět a než manža nakrmil stihla jsem vybalit, takže zítra odpočívám a nic nedělám. Z oslavy jsme si dovezli krůtu se zelíčkem a br. knedlíčkem...mňam tak ani zítra nemusím vařit.

tak a jdu dočíst...

Jáji: mě se Adrianka takhle někdy budí, má zavřené očička a pláče. Vždycky pomůže jen jí vyndat z postýlky a uhoupat....ale od té doby co jí vykouknul ten zoubek, tak spí o poznání klidněji...tak nevím zda to bylo zoubkama nebo čím :confused:

vrani: sejdem se tenhle týden skrz ty dudlíky???
30. srp 2009 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz
dočteno...ufff

Peti: vítej doma z dovolené!:slight_smile: a s tím dědou mi je to líto! Upřímnou soustrast :pensive: Prožívala jsem tohle asi měsíc před porodem, kdy mi taky umřel děda, z toho co jsi psala to bylo u nás velmi podobné...ke konci už nereagoval a bylo to pro něj vlastně vysvobození. Však už to nebyl žádný život pro něj a mě ho bylo už taky hrozně líto...takže než aby se trápil...přejte mu to! I když to bolí...vím :frowning2:

Kačí: tak novej kočár,jo? téééda ani nevím jak vypadá..musím juknout. Já jsem s kočíkem zatím spokojená (Casualplay S4) , jen korbička by mohla být větší a taky mi rupla konstukce (naštěstí reklamace uznaná) a už se těším až nandáme příští týden sporťák...vypadá moc hezky. Jen se bojím toho, že na mě nebude vidět. Ona je teď takový mamánek. Když mě nevidí, hned pláče...

Alí: za mě srazík kdykoliv v týdnu...jen poslední nebo předposlední týden v září pojedeme konečně na tu dovolenou!

Hani, Kačí: vítejte v Praze...vy jste taky takové cestovatelky jak my :grinning: každý pátek sbalit a v neděli vybalit...si připadám jak kočovnej cikán :grinning:

Holky a co se srazit s kočárkama někdy v týdnu...na kafíčko, na zmrzku...Hmmm?? Co úterý???

Jdu manžovi vyžehlit rifle a do hajan za Aduškou...dobrou noc!
30. srp 2009 ve 23:37  •  2 děti  • Odpověz
kačko...no jo ale on uhoupat nechce, jedině ho uklidní jídlo a nebo teda dudel pokud to není víc jak 3 hodiny :frowning2: nevim co ho trapi, jako vsimla jsem si že má červenou dáseň v místě stoličky a jakoby dirku, ale ne prasklinku, tak jestli se tam něčím rejpnul

já ho takhle vůbec neznám :(((
31. srp 2009 v 00:20  • Odpověz
Ahoj holky!
Dnesni noc tragedie. Prcek se kazdou chvili budil, porad pobrekaval. Dostal vyjimecne napapat v pul 10, protoze pres den jedl malo a uz ve 3.45 hod se vzbudil a chtel jist. Rval jako blazen. No fakt jsem z nej na palicku a jeste nevyspala :frowning2:

Jaji, co vy?

Koukala jsem, ze jste probirali kocarky. No ja si myslim, ze optimalni kocik fakt neexistuje, kazdy ma nejake mouchy.
Se srazikem je mi to celkem jedno :wink: Ted v utery ale mame od 10 hod rehabku, tak by leda to kaficko muselo byt nekdy odpolko, ale jeste uvidim podle toho jak bude Honzik akcni. Snazim se ho naucit spinkat min. dopolko doma v postylce a ted jak jsme cestovali, tak to mel zase rozhozene :unamused: A o rezimu v jidle uz vubec nemluvim :unamused:
31. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás noc jakžtakž. Když teda nepočítám to, že kája ve 4 začla bulet, tak jsem ji šla pochovat a při zpáteční cestě do ložnice jsem šlápla do ho... od některého ze dvou nových psů :angry: :angry: :angry: Fakt super, takže jsem si hned po ránu zauklízela.

Pri jasný, můžeme se sejít. Ve středu pojedu do centra bez Káji tak bych ti to mohla někam hodit, co ty na to?

Ad kafe tenhle týden - moc to nevidím, mám tu pracovní resty, je konec měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoooj při pondělku,
Hani díky za ten odkaz, škoda, že jsem to nevěděla na začátku léta, že se něco takovýho prodává. A ty návleky do kočárku na zimu to neni zase tak špatný, ne? ovšem pani tam nabízí taky sluneční clonu do kočárku pro panenky :grinning: :grinning: To si dělá pr.el, ne? :astonished:

Já dneska čekám na balík, tak doufám, že kvůli tomu nebudu muset být doma celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra jedu se Štěpulou zase na celý den k našim, protože má být krásně. Tak si chceme užít ještě možná bazének. teda Štěpánek, já bych se do něj bohužel nevešla :grinning: :grinning:

Peti mě se taky Štěpán budil v tomhle věku dost často. Ono se to pořád mění ten spánek, tak věř, že to bude zase lepší.

Alí-Pri no ono to balení na chatu neni zase tak hrozný, my tam hodně věcí máme. Ale na dovolenou, to už je horší, hlavně potom to vybalování, praní, žehlení, to nesnášíííím!! A Adrianka si na sporťák zvykne, myslim, že spíš budeš nervozní Ty, že na ní nevidíš, než ona. Aspoň u nás to tak bylo :wink:

Jáji tak co zbytek noci?
31. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Katch já bych do té clony šla asi i mimo léto, však i v zimě svítí sluníčko a není to nijak drahý. Návleky nejsou špatný nápad, jen mě pobavilo že nás to nikoho nenapadlo, přitom je to to nejjednodušší řešení :slight_smile:

Asi půjdu poklidit, bleee
31. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
vrani: středa by šla...dej vědět v kolik a kde ???

Peti: holka to Ti neporadím co se s Honzíkem děje, že nepapá a přitom má (to vypadá) hlad :frowning2: Adrianka mi v jednu dobu také jedla méně a častěji se budila v noci...a trvalo to celkem dlouho. Tak snad se Honzík brzy srovná.

Jáji: a zkoušela jsi mu na tu dírku v pusince sáhnout? Jestli ho to bolí? Vypadá to, že ho něco bolí, ale co? :confused:

A s tím srazíkem tenhle týden...úterek byl jen návrh a spíše bych to viděla na odpoledne, taky mám Adrianku naučenou, že dopoledne spinká doma...

a teď trochu z jiného tématu...je normální, že od porodu už asi potřetí špiním...tváří se to jako mrcha, ale trvá to dva dny, slabé...antinu neberu a ani mě nic nebolí...jsem z toho maličko vykulená :confused: Neměly jste to taky tak některá???
31. srp 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky,
jdu jen nakouknout, páč musím mazat na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji tohle já neznám, Bětka se nechá uklidnit dudlem nebo v náručí. A poznáš pláč od bolesti? Zas když ho uklidní mlíko, tak to asi nic hodně bolavého nebude. Fakt nevím, neumím ti poradit :frowning2:

Kačí sluneční clona je super, já měla na ABCčku Safety First, ta je ještě o něco lepší než tahle, ale bohužel na Mutsynu nejde. Tak jsem si objednala dvě tyhle (ještě na golfky), kámoška jí má a je spokojená. :wink:
Bětka plínu hrozně tahala, tak to u nás pak už nepřicházelo v úvahu.

Alí já tu první mrchu měla taky slaboučkou. Nemusíš ještě úplně fungovat, jako že sliznice ti roste, ale ne tolik a pak jí tolik neodchází. Pokud je to jako mrcha, ne furt, tak bych se tím neznepokojovala. Pokud nemáš třeba nějaké bolesti nebo tak, tak to bude dobrý. :wink:
A v úterý bychom taky mohly, ale taky odpo, dopo máme desetiměsíční prohlídku.

A všechno NEJ, NEJ Ondrášulkovi k 10ti měsíčninkám.

A já mažu :wink:
31. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Pri, tedy kdyby mi umrel deda pred porodem, tak bych z tech nervu asi porodila :frowning2: Jinak Honzik tedy minuly tyden jedl min, ale prave ani nebrecel, az ted jak jsme prijeli domu, tak zacal brecet. Dneska se mu zase snazim najet na ten rezim v jidle, co mel pred dovcou, tak se to snad brzy spinka. Akorat me mrzi, ze nevydrzi spinkat do 5-6 hod. jako na dovce. To bylo labuzo :dizzy_face:
S mrchou neporadim, ja jsem ji mela slabou pred tehu a ted po porodu ji mam zase hodne silnou :angry:

Ad slunecni clona, ja jsem koupila nakonec Honzulovi tu clonu od Teutonky, akorat jde jen na sportak, nejde na hlubokou korbu, ale myslim, ze ji na podzim a pristi rok uzijeme :wink:

Ali, dneska varim bramboracku, jestli ti to staci jako inspirace. S cerstvymi houbami. A zbytek hub si necham na zitra a udelam nejaky platek s houbickami... mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
jeee, jsem tan napsala blbost. jsem chtela napsat, ze se to brzy spravi :sweat_smile:
31. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Jaji, jak to s vami dneska vypada? My bysme mohli stihnout kolem 13.15 byt na Hajich?
31. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Krásné slunečné dopoledne,
u nás dnes noc nic moc a úplné probuzení těsně po 6té.
Vzhledem k tomu, že chci, aby se Ondrášek naučil spinkat, alespoň dopoledne doma, tak jsem teď prožila pár krušných prořvaných desítek minut - bléééé - ale usnul, ovšem na jak dlouho to bude, to nevím. Nechtělo se mi ven, musím prát další horu prádla, se kterou přijel po týdnu manžel ze služebko-dovolené, a taky si chci chvíli odpočinout a ne pořád něco dělat nebo lítat venku, aby klouček spinkal...

Katko, děkujeme za přání a pěkně nakup.

Holky, a ta clona jde na jakýkoliv kočárek?
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Zítra to vidíte na nějaký srazík?
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Má být dost vedro, co? Bleble.
31. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Ali, ta clona z MMB by mela byt univerzalni. Ma ji myslim i Jaja, tak se s ni muzes zkusit domluvit to ozkouset.
No ja jsem taky rezignovala, ze nebudu doma litat jako hadr na kosteti a holt to bude chvilku trvat nez to tu poklidim :wink:
31. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Peti ok, budeme tam a těším se :slight_smile:))

jinak noc, no budíček ve 4 ráno, převaloval se a dala jsem mu radši jídlo, pak spal dál...

napadlo mě zda to nemůžou bejt nějaký ty noční děsy?
31. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.