• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojky holky :slight_smile:
Kačenko, jak to vidíš na brusle? :wink:
my jsme byli včera na té lodi, bylo to supeeeer, 6ti hodiná plavba,obrovská žranice,bezva program-přepadení piráty, tanec s živou hudbou na palubě,vystoupení Radky Fišarové,provazolezci,degustace vín, no prima :slight_smile:
jsem převíněná a přešampánovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Alčo ,zoubky čistíme už dávno, ráno i večer a pastou-Elmex
31. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj Marti, to muselo být fajn na té lodi - nějaká firemní akce?
Zoubky jen očištuji vodou, zatím máme jen ty dva dole a ještě ne moc velký:slight_smile:. Ale brzy se do toho dám:slight_smile:.
31. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, mám dotaz, nechtěla byste některá ode mne odkoupit HAMI masozeleninové skleničky? Mrknu, co to přesně mám a nabídla bych Vám je - jednu za 20 Kč, jo? Já už více vařím než skleničkuju, tak bych je předala dál.
31. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
jéé vše nej Ondráškovi :dizzy_face:

skleničky klidně nějaké beru :wink:

chjo já už nevím co s tím naším dítkem, je nějakej umručenej a ubrečenej :frowning2:
31. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jaji, jo? Tak fajn, napíšu Ti, co tu mám, jo?
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Alí jo jo, firemní akcička :slight_smile:
jéééé a taky gratulace Ondráškovi :slight_smile:
a my už jenom vaříme, takže skleničky nepotřebujeme,dík :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Alí jo jo písni :slight_smile:)
31. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Jaji, IP:slight_smile:, nebudu tím tady zahlcovat diskus.
31. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
A Ondra ještě spí, ten řev byl sice strašnej, ale spánek zatím dobrej.
31. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Ali, gratulace Ondraskovi. Koukala jsem na fotecky, uz je opravdu veliky kluk :wink:
Jinak my sklenicky zatim nepotrebujeme a do zacatku nam tatulka nakoupil bio prikrmy od Alnatury :slight_smile:

Marti, tak akce musela byt super podle toho co jsi psala. Bych hned taky nekam sla :wink: Musime domluvit ten parici damsky dychanek :dizzy_face:
Jaji, Marti, děkujeme za přání. Už je to fakt velkej kluk, hrozný, jak to rychle utíká.
Peti, též děkujeme za přání.

No, holky, pojďme domluvit ten náš dýchánek:slight_smile:.
31. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
jsem pro dýcháneeeeek :grinning:

Peti...zajdem do toho lidlu? a juknout do kiku? maj tam prej spaci pytle
31. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky, ted mi prisel ten fusak do Emitexu a vypada fakt dobre. Jeste, ze jsem vas poslechla a neobjednala ten teplejsi, protoze tenhle mi prijde dooost teply. Mame cokoladovo-bezovou barvicku, aby nam to pekne ladilo ke kocarku :dizzy_face:

Jinak Honzik uz dve hodky spinka :astonished: Jsem ho rano mucila cvicenim, o dovce jsme to dost flakali, tak mozna byl po tom utahany :wink:

Ja necham termin dychanku spis na holkach, ktere maji v tydnu nejake aktivity. Ja zatim nic napevno nemam a manzovi to jen ohlasim, aby se na to psychicky pripravil :wink:
31. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Jaji, jj, klido. Na ty spaci pytle jsem v kiku koukala pred dovcou, jsem si na tebe vzpomnela, ale meli to tam nejak jinak cislovane, ze na to musis mrknout osobne a odhadnout, jestli to Tomikovi bude dostatecne dlouhe :wink:
31. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Peti...tak super :slight_smile:) jinak chválím že si objednala ten od Emitexu :wink: a fotky pěkné :dizzy_face: Honzík už zas vyrostl :sweat_smile:
31. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Honzik jeste spinka. To kdybych vedela, tak jdu jeste zehlit, ale ted uz to nebudu vybalovat. Zapnula jsem pracku, jestli se nahodou nevzbudi, ale porad spinka, tak ho budu muset asi vzbudit, aby mi pak vecer spinkal a hlavne abysme stihli srazik s Jajou a Tomikem :grinning:
31. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
ty jo co bych dala za to aby spal v postýlce třeba hodinu, to se u nás nestane, teď teda spí ale max 30min a končíme :unamused:
31. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Ruzenka se ted probudila po 2 a 1/4 hodce, tak ho jdu mucit cvicenim, nakrmit a vyrazime za Tomikem a Jajou :slight_smile:
Jaji, my jsme meli obdobi, kdy spal jen 30 min, to jsem z nej byla na makovicku. Nastesti ted se to trosku srovnalo :slight_smile:
Venku je takove pocasi, ze nevim, jestli dat kratky nebo dlouhy rukav, aby se mi chudak neuvaril :sweat_smile:
31. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
téééda, Peti, tomu říkám spánek!!!!
i když já si taky nestěžuju, Ondrášek spinkal v postýlce 1hodinu 20minut, to je po dvou měsících zázrak, pořád jsme spali někde venku v kočárku.l

Holky, užijte si srazík, kdybych neměla domluvenou maminku, šla bych s Vámi.
31. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Ali, dneska to je taky vyjimka, ze spinkal tak dlouho. Jinak spinka tak 1 hod. az 1 a 1/2 hodky. Vic neeee :wink:
Tak my se jdeme chystat, at to stihneme a nenechame Jaju moc dlouho cekat :wink:
31. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
No, jo, ale to spí nááádherněěěěěěěěěěěěěěěěě!!!
Užijte si srazík, zdravím Jáju.
Jo, a fotečky moc hezký.
31. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jééé my taky gratulujeme Ondráškovi k výročí :slight_smile: :slight_smile: Musim taky omrknout fotky. Ale teď využiju toho, že Štěpánek spí a jdu obědvat.

Ještě j těm zoubkům, mě teda doktorka o čištění nic neříkala, dala nám ty fluoridový tabletky a prý v 1 roce mám jít se Štěpánkem k zubaři, toť vše. Tak nevim, mám mu je teda čistit?? A čím??
31. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
peti tak emitex dobrej jo? A který jsi vzala, exclusive nebo normál?

Jinak spaní to je taky kapitola sama pro sebe...přijde mi že doma spí déle a líp než venku a v noci se teď taky začla budit s pláčem. Roste jí jednička, tak uvidím jestli až vyroste tak to skončí nebo to fakt vidím na nějaké sny.

Taky moc moc gratulujeme Ondráškovi, už je to velkej kluk :slight_smile:

katch, mně doktorka taky nic neříkala a zapomněla jsem se zeptat. Tabletky dávají jen někteří doktoři, důvod nevím, ale prý jsou i volně prodejné. Jinak tyhle malé zoubky když jich je malinko se nemusí čistit kartáčkem, ale jak psala katka navlhčenou gázou nebo vatovou tyčinkou a jen se to otírá. Já to dělám kartáčkem (když si teda vzpomenu), páč ona si ho pak sama žužlá a zabaví se s ním u oblékání a taky chci aby si na něj zvykala odmala. Na pastu se názory liší, já sem tam použiju malinko dětského elmexu.
31. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hani díky a co máš za kartáček prosím tě? To existují nějaký spešl přímo na takovýhle prcky? :confused:
31. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
já mám kartáčky z DM, byla to sada

a ted nás jdu oblíct a mažeme, páč jinak ho zaškrtím, je nějakej protivnej :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Téda, vy jste toho nakecaly :grinning:

Martííí, jsi tu?
31. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
ano :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Bruslíky prosím neee :sweat_smile: . Přitáhla jsem domů těžkej nákup a představa, že si dám ještě brusle a stepík mě naprosto odrovnává :sweat_smile:
Kafíčko, kafíčko, kafíčko :grinning:
Bětka teď spí a nevím, jak dlouho bude, na kolikátou bys to tak viděla? A kam půjdeme?
31. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.