• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Petí fotky super.
Naprosto bezkonkurenční jsou ty, kde má Honzík tvoje brýle :grinning: :grinning:
A jinak je celý ty :wink: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Kačí jasně, dáme kávu :wink: taky spíme,ale určitě se vzbudí kolem půl :slight_smile:
tak můžeme do Arkád nebo na Budějárnu....nebo máš něco jiné místo?
31. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Tak někde na Budějárně? Ať to mám na jednom autobusu. :wink:
Já nevím, kdy se Bětka vzbudí. Může to být za 5 minut, 30 minut, hodina :sweat_smile:
Dám ti vědět :wink:
31. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
katchul jak píše jája, měli jsme taky sadu z DMka, jsou tam tři kartáčky, jeden takovej gumovej špalíček když ještě nejsou vylezlé pro masírování dásní, pak takový jakoby kartáček ale s gumovýma štětinkama a pak normální malinkej kartáček. My jsme ho ale ztratily pod stanem, tak jsem jí teď koupila oral-b http://www.zubni-pasta.cz/3122-oral-b-stages-1-zubni-kartacek-baby/
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Kačí jasně :slight_smile: můžeš mi písnout sms,já jdu něco dělat a vypnu to tu,páč jinak neudělám nic :wink:
počkáme na vás u busíku
31. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Martí jasňačka :wink:
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
jéé holky to vám záidím, že se můžete takhle slézat...že to máte k sobě kousek.

ducky: jsi mě uklidnila, díky..jinak mě mrcha dorazila taky v sobotu, ale mám pocit, že už je po :-/

Alči: jsem pochopila, že bydlíš někde v Petrovicích nebo se pletu??? Já hodně často jezdím za švagrovou, která bydlí na Boloňské v Měcholupech a chodíme courat okolo přehrady...je tam krásně!

skrz ten zítřek, tak můžeme do človíčkova na kafíčko zase jako minule...když má být to teplo. Nebo nějáká ta cukrárna kde jste se sešli minule a já tam nedorazila...ale to nevím kde je :frowning2:

Mě Aduška spala dneska dopoledne 2,5hodiny a to jsem jí ani nemusela houpat...prostě usnula v 9:50, já zalehla s ní a vzbudila mě až v 12:23 tak jsem ráda, protože ty noci stojí teď za dvě věci. Teď nás obleču a musím do banky a zaplatit plavání, v sobotu začínáme a já to ještě nezaplatila...a přemýšlím, že bych zajela do Edenu se juknout na nějáké šaty za ten Adriančin zoubek :grinning:
Večer má taťka fotbal, tak tady budeme ouřadovat sami a zítra přivezou materiál na fasádu - což znamená, že manža pojede na baráček ještě dneska a přespí u rodičů, aby nemusel ráno vstávat v šest...
31. srp 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
Peti: my to u dědy čekali (asi jako u vás) takže zas takový šok to nebyl jako třeba u babičky, která šla na operaci kyčle a už se nevrátila :cry: ale měla jsem strach z pohřbu, přeci jen jsem měla nějáký tři týdny do porodu, je to docela silnej emoční zážitek a já dědu měla moc ráda. A víš co je sranda...babička mi umřela měsíc před tím než jsem otěhotněla, děda měsíc před porodem...a Adrianka má po babičce ďolíčky ve tvářích a po dědovi oči...jak to má ten osud zařízený, že?

Jé...jsem se vám úplně zapomněla pochlubit, co jsme s tchýní v sobotu vyrobily...dám to do alba, tak jukněte :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
tak už...mám to v albu. Jdu nás obléknout a razíme ven...
31. srp 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
Tak kartáček pořídíme, díky za tipy :wink:

Pri teda já zírám na ty Vaše umělecký díla, fakt jste šikovný :slight_smile: :wink: A ďolíčky ve tvářích se mi vždycky moc líbily :dizzy_face:
31. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Pri, jj, bydlím v Petrovicích a kolem přehrady a v Hostivařském lesoparku jsem jako doma, je to tam skvělé. Ráda se tam procházím.
Vždy se říká, že někdo z rodiny odejde, někdo do rodiny přijde...

Tak dejte vědět, jestli zejtra něco bude, sice mám domluvené dva srazíky, ale myslím, že bych zvládla ještě třetí.
31. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky,
srazik s Jajou a Tomikem fajn, pak jsem vyzvedla tatku u metra a uz jsme doma. Dneska jsme jeli s Jajou do Petrovic a odtud kolem prehrady k nam na Haje, ale sel za nami nejaky divny chlapik, porad nas pozoroval a nechal nas predejit a sel za nami. No, byli jsme z nej dost nervozni, nastesti pak si zalezl k prehrade a snad tam zustal :rolling_eyes: Honzik byl dneska totalne vysmaty z tety Jaji, ktera delala blbosti s Tomikem. Nejak jsem nechapala cemu se tak hrozne chechtal :sweat_smile: :grinning:

Hani, nakonec jsem objednala ten normalni, protoze ten exklusive byl nejaky kombinovany letni a zimni fusak v jednom, dalo se to odepinat pres patenty. Tak mame ten normalni, akorat na te zadni strane nemam prorezane ty otvory na pasy do sportaku, je to tam sice obsite, ale neni to vyrizle, tak nevim, jestli si to mam jako udelat sama :sweat_smile:
31. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Peti o těch otvorech tenrkát psali zářijovky, taky to tak měly a prořízly to, tak je to asi schválně.
31. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
nikde nikdo :confused: :confused: :confused:
31. srp 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak to jste šly, holky, mou oblíbenou trasu - kolem přehrady:slight_smile:. Někdy se k Vám s Ondráškem přidáme:slight_smile:.
Jo, v Hostivařském lesoparku je to samej úchyl, honič apod... Zrovna když jsem tam byla o víkendu s maminkou, tak se tam jeden chlap na lavičce ukájel, prostě děs, vůbec se nedivím, že tam maminky moc nechtěj s dětmi chodit anebo třeba paní učitelky s dětmi v družině, a tak...

Peti, je to tak, musíš si to proříznout, také to musím na zimu udělat.
31. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
jsem tu, dneska cvičení hrůza, absolutně jsem to nepobrala a měla jsem chuť s tím seknout úplně ale Kačka mě překecala tak tomu dám ještě šanci...jsem prostě dřevo :(((

Hani...ani jsem nepogratulovala ke krůčkům Káji :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jee, to dopadne, az to budu prorezavat :sweat_smile: To abych nemusela objednat jeste jeden nahradni :grinning:

Jaji, ja jsem taky drevo na aerobik :wink: Jsem koukala tady u nas a jeste tam nemaji rozvrh.
A zrovna jsem se rozcilila, protoze zitra jedeme na rehabku a od zitra je novy jizdni rad a oni mi zrusili ten spoj, kterym jsem jezdila :angry:
31. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Téda Alí, tak to jste s tchýňkou šikovné. :wink: V kolik chceš zítra na to kafíčko?

Peti Jája tě potřebuje na cvičení :grinning: A já si dám stepík mezi vás a budu vaše Hanka :grinning: , akorát asi tak o 200 kg těžší :grinning:

My jsme se s Martinkou a Nelinkou měly taky báječně :grinning: Pokřtila jsem Mutsynu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych ty majitele psů hnala :angry:
Ani jsem se nepochlubila, že Bětka už pár dní, když řekneme pusu, dá tvářičku k naší puse :grinning:
A dneska najednou čučím, že stála bez držení :grinning: Tak už to asi začne. :wink:
31. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Jo Petí a taky to musím prořezat, ale možná to nechám manžovi :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holčiny, jsem ráda, že jste se měli hezky.
Kdyžtak dejte vědět, kde a kdy se zítra budete scházet, pokud by nám to s Ondřejíčkem vyšlo, přišli bychom také. Já se zítra těším na kamarádku a jejího dvouměsíčního Adámka, ještě jsem ho neviděla, tak jsem moooc zvědavá, jaký je to kloučínek.
31. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Jasně Alí, když tak ti písnu. :wink:
31. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Katko, dík. Ráda bych Vás po takové dlouhéééééééééééééééé době viděla.
31. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Kačí, co ve dvě??? Nebo dýl??? Mě je to celkem i jedno...
Kdo tedy půjde??? Kačí, Peťa, Jája???, Alča...

Jsem dodělala manžovi zapečené palačinky a čekám až se vrátí z fotbalu...
31. srp 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí pro mě radši tak v 15, ptž přijedeme od dr. ve 12 a předpokládám, že Bětka nebude spát, tak jí budu muset dát oběd a pak uspat.

Takže kdo chce, ať dorazí v 15.00 hod. na Budějovickou, sraz před MC Donaldem.

Alí souhlas?
31. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobře, takže 15.00 před Donaldem, beru na vědomí a uvidíme. A kam půjdeme? Ještě po kamarádce s Adámkem mám jeden sraz, tak je to ve hvězdách...
31. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Kačí, krásně jsi to vymyslela :slight_smile: těším se :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
To se asi domluvíme až tam. :wink:
31. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
ok tak budu tam, to stihne i Péťa že???
31. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak mám manžu doma a už mě z toho pc nějak bolí očička, tak se pro dnešek s vámi rozloučím...
Dobrou noc a zítra se těšíme!
31. srp 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já jdu taky a taky se těšíme :grinning:
31. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.