• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky :slight_smile:
jé, vy jste naplánovaly srazík, to je fajn :slight_smile: já ale čekám návštěvu v 17,tak bych mohla jen na chvilku.Co plánujete?
jinak Kačka odešla do školy,tak je mi z toho smutno :slight_smile: Nelinka včera strašně zlobila, byla jsem z ní večer úplně hotová, ale pak si to polepšila tím, že v půl osmé usnula a vstávala až v 7.15 :slight_smile: ted si zatím hraje a je hodná, tak snad to bude lepší než včera.
1. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno,
hezky si ten dnešní srazík užijte, příštího už se doufám zúčastníme :wink: Mám jen zprávu k případnému bezdětnému srazu, že určitě nemůžu v pondělí večer, to je manža pryč a pak ve středu, to jsem pryč já.
1. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj Hani :slight_smile:
já teda bezdětný sraz zvládnu pouze ve čtvrtek nebo nejlépe v pátek,protože Míša už zase jezdí do Bc :unamused: co tedy příští týden??
1. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
Martí super, doraž, i když jen na chvíli. :wink:

Hani škoda, tak příště už omluvenku nemáš :wink:

Já jsem tak zvědavá na Bětčiny míry. Hlavně na tu výšku, ptž se fakt strašně vytáhla :grinning:
1. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Krásné ráno,
Bětušce vše nejlepší k dnešním měsíčninkám:slight_smile: a úspěšnou poradnu. Všechny informace nám pak pěkně napiš.

Tak teď už mám z těch dní, kdy jo a kdy ne, zmatek, musíme si udělat nějakou tabulici:slight_smile: :slight_smile: ať je to pěkně přehledné.
1. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky,
super, dneska s tim pocitam v 15 hod. u donalda :wink:

Dneska opet tragicka noc, jsem si musela dat rano kafco :frowning2: Honzik sebou od pulnoci šil v postýlce, takže jsem se budila snad každou pul hodku. On proste nemuze lezet normalne v postylce, ted se porad toci s postylce, takze je kazdou chvili napric postylkou s hlavou vyvracenou a divi si, ze se nemuze hybat. Rano v 5 hod rev, ale nechtel jist, jen zuzlal flasku a tahal plinu a hrozne se tomu smal :angry: Se z nej asi picnu :angry:
No, za chvilku razime na rehabku, ona mu slecna Katerina trosku srovna pérka, to bude mrkat na drát :grinning:
1. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Bětušce vše nej nej nej :slight_smile: tak jsem na to myslela, až jsem málem zapomněla :wink:
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Beru na vědomí, Katko :grinning: Ne vážně, tenhle týden je prostě pitomej, ale mělo by to být jen nárazově. Tak snad...
1. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Alí, Martí děkujeme :grinning:

Martí že ty, ale já se včera třepala na pas, že tam bude přesně 10 m. a kdyby Alča nepopřála, tak jsem se na to ani nepodívala :grinning:

Hani jasan, chápeme. Hlavně ať to rychle zmákneš :wink:
1. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dnešní skvělé noci - Aduška usnula už v půl desátý (poslední dva týdny chodila spát v půl 11) a spala do třech - kojo - pak do půl osmý - kojo a pak jsme si ještě do čtvrt na deset dáchly...paráda! Jen mi hned ráno volal manžel, že to do něj nabourala nějáká paní a to má jet odpoledne převzít ten materiál co k nám jede z Polska...ach jo, to je pech.

Jinak na srazík se těším. Jedu teď k Dr. pro potvrzení, že Adrianka může plavat, pak na oběd s kamarádkou a ve tři budu stepovat před panem Donaldem na Budějovický :slight_smile:

vše nej... Bětušce k 10 měsičinkám :slight_smile: už je to velká holka!!!
1. zář 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,

vše nej Bětulince mojí zlatý :dizzy_face:

srazík bez dětí, mno tak teda jedině pátek, páč já nemůžu po,út a čt :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
tak sem si změřila obvod stehna, boků, pasu a břicha přes tu pneumatiku a budu se po měsíci přeměřovat zda to jde dolu, škoda jen že to nemám naměřené než sem začla chodit cvičit

no a pak ty kila, ale já nemám silnou vůli kurňa :frowning2:
1. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky,
jsme zpatky z rehabky. jsem vytocena na maximum, protoze po ceste tam i zpet mel bus 15 minut zpozdeni, takze jsem na rehabku dorazila od ctvrt hodky dyl a pak jsem tvrdla pres pul hodky na zastavce na ceste domu a nakonec jsem jela normalnim busikem, kde jsem jeste servala nejakou mladou blbku, ktera nechapala, ze ta plosina je prostor vyhrazeny pro kocarky. Jsem od rana v nejake bojovne nalade, si budu muset odpol dat neco sladkeho, abych si obalila nervy :grinning:
Necham Honzulku vyspinkat, protoze dopolko nespal, aby nebyl protivny, takze mozna za vami dorazim krapitek pozdeji. Kdyztak pisnu Jaje :wink:
Jo a nedostali jsme pochvalu protoze na dovce jsme cviceni flakali a maly se zacal zase prohybat a navic neumi veci, ktere by mel v jeho veku umet. No jo, my budeme cvicit pekne dlouho :frowning2:
1. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky, ahoj, mám za sebou dva prima srazíky, teď jsme si dali obídek (tedy hlavně Ondrášulka), ještě mizím na nákup a pak bych na chvíli přijela na Budějárnu, abych Vás alespoň viděla, ale pojedu hned zpět (promiňte, prosím, že s Vámi neposedíme), páč budeme mít návštěvičku. Nevím, jestli budu přesně v 15, kdyžtak prosím posečkejte, dííííkes.

Jaji, budeš v 15 před Donaldem? Přinesla bych Ti ty skleničky:slight_smile:
Peti, takže jsi dnes bojovnice, jo?

Zatím papa
1. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ali, jj, jsem dneska v bojovne nalade. Doufam, ze me nikdo nevytoci jeste po ceste na Budejarnu :wink:
1. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ali...jo jo budu tam :wink:

Peti...teeeda se nedivim že si nasr... :angry:
1. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jaji, ja jsem byla nacata uz rano, protoze jsem se v noci opet nevyspala a ta mhd me dorazila, tedy. Asi vlezu na chvili do postele a pak za vami dorazime. jeste ti pisnu na mobil jestli stihame nebo kam za vami mame dorazit, ju?
1. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jsme zpátky. Byly jsme nakonec u manži v práci na obídku, tak jsme se krapet zdržely. Taky tím pádem nevím, jestli to stihnu na 15tou, ptž Bětka teď teprve usnula a nevím, jak dlouho bude spát. Když tak taky písnu Jáje, páč na Alču(Pri) nemám tydlifon :wink:

A teď pozor, fanfáry pro tu mojí modelku: :grinning:
Výška 74,5 cm
Váha 9150 g
:grinning:
1. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kačí krásný míry, MISS 2026 je jasná :wink:
1. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
já tedy dorazím, ale musím v 16 jít
1. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Martí :grinning: :grinning:
Se budou bitvit s Nelinkou :grinning:
Neli se přihlásí o rok dříve :wink: :grinning:
holkyyy tak snad to stihnete, doufám :slight_smile:) my půjdem za chvíli na chvíli ven
1. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
jo a míry krásné :wink:
1. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Holky pojedu busíkem 15.10, tak mi dejte vědět, kde budete, pokud by jste nebyly před MC :wink:
1. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
čau ženy :slight_smile: tak jak jstze si toi užily? ráda jsem všechny viděla :slight_smile:
nám dorazila návštěva už ve čtyři a už je pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ted žehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Čauuuuu :grinning:

Užily, ale Človíčkov už asi nee, byla tam lehce nepříjemná servírka a neměli tam ani kus dorta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V mezipatře je teď krásný bar a tam měli :angry: Tak příště půjdeme tam asi, pokud nás nebude hodně kočárů :grinning: , což asi bude, tak nevím, kam vlastně půjdeme :sweat_smile:
1. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
čus,

dělám bábovku, srazík byl super :slight_smile:))
1. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaký byl srazík? Já jsem teda měla dneska den. Z práce nakonec nic moc nebylo, byo mi hrozně blbě, asi zase zaražený prdy nebo co (je možný že na to víc trpím po porodu? rozhodí mě i blbá čočková polívka nebo čerstvá houska a nikdy před tím jsem s tím potíže neměla :confused: ) a do toho mě hrozně bolela hlava. Tak jsem byla protivná na psy, na dítě, ve finále jsem se tu z toho rozbulela. Kája začla vřeštět...no hrůza. Ještě že přišel manžel, jsem fakt myslela že ji praštím :cry:

Jinak jsem přemýšlela nad dortíkem na oslavu narozenin a jestli zvažujete nějaké hezké s postavičkama tak jukněte http://dorty.artmama.cz/user/73/images . Já zvažuju tento: http://dorty.artmama.cz/pohadkove-filmove/ovecka-shaun-0 nebo tento http://dorty.artmama.cz/pohadkove-filmove/krtecek-s-darkem-2
1. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky!
Jsem mooooooooooc ráda, že jsem Vás po tak dlouhé době viděla. Maminkám to moc slušelo a dětičky vyrostly, no co Vám budu povídat, však to vidíte samy, že:slight_smile:. A už se těším na nějaký další srazík a musíme vyrazit někam do přírody (asi), abychom se pohodlně všude vešly(i).

Náš den byl dneska fajn, jsem ráda, že jsme všechno zvládli, teď se jdeme připravovat na papání a spinkání. Snad to bude bez problémů. A manžel už je na cestě z práce, hurááá, tak možná ještě stihne Ondru před spinkáním.

Zatím papa, ještě mrknu.
1. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.