• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jůůů to je krása ale to bude určo děsně drahý :sweat_smile:
1. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
jáji zatím nevím, paní jsem psala, tak uvidíme. Ale plánujeme velkou oslavu, tak bych ho asi koupila no.. paní není cukrářka má to jen jako velkého koníčka a ty její výtvory, to je krása fakt.
1. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
no jako nádhera to je :dizzy_face:

jo ani sem ti nenapsala že už vím jaké to je když dítko skřípe zubama, Tomáš to včera udělal, ty vogo to je hnuuuus :confounded:
1. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nas uz se snad spinka. Jsem dala dneska prcka do spaciho pytle a doufam, ze mu znemozni delat takove akrobaticke kousky jako kdyz je pod dekou a (snad) se obe lepe vyspime :confused:

Jinak jsme koupili 2 kalhoty, tak mam darek pro manzu k narozkam :slight_smile:

Normalne po ceste me prepadly silene krece do bricha, ze jsem musela bezet napred, abych se nepo.... Nevim, po cem to mam, asi po te bramboracce. Hani, takze nejsi jedina, koho to trapi. U me treba lusteniny to je bes a to si davam cervenou cocku, ktera nema nadymat a stejne mi je pokazde po ni spatne :unamused:
1. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hani, ty dorty jsou fakt moc pekne. Ja nad tim zatim moc neuvazuju, mozna bysme je nechali delat v Beroune v Mime, kde nam delali svatebni dort a byl taky moooc dobry :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hanko, pěkný výtvory, ale já se asi pusím do nějakého vlastního výtvoru, nebude to sice takhle propracovaný, ale dobrý určitě:slight_smile:. A ještě nevím jak tu oslavičku uděláme, jestli všechny pozveme do našeho malého bytu nebo si půjdeme někam sednout. Jak to plánujete Vy? My ne nějaké megalomanské, ale nejužší rodina.
1. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Peti a trápilo tě to i před porodem?

Ali my to chceme právě udělat na chalupě ve větším, pozveme i kamarády, prostě taková fajn příležitost pro sešlost, papání, hudba, zpěv a tak :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jáji hnus viď? Kája už naštěstí přestala, ale vždycky jsem se bála, že si je zničí
1. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
my budem slavit rok jen doma s rodičema a mojí mami a babi :slight_smile:) to stačí
1. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Nás by bylo na doma i tak hodně, přece jenom 4 děti v rodině, tomu dospělí..už se prostě nevejdeme no. Tak když ve velkým tak pořádně :grinning: Snad to přežijeme
1. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hani, moc ne, ale behem tehu docela sileny. To jsem dokonce jednou byla na pohotovosti, protoze jsem si myslela, ze uz rodim :sweat_smile:

Ja ani nevim, jak budeme slavit rocek naseho drobecka. Asi jen s rodicema ode me a od manzi. Nic velkeho :wink:
Jdu hodit sprchu a umyt si vlasy :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojte, tak my jsme domů dorazily až v půl osmé...jsme si po cestě dom ještě daly rande s kamarádkou u číňana, tak jsem se navečeřela, Aduška se maličko prospala, protože už byla protivná...
Teď jí půjdu vykoupat, napapá se a půjde spinkat a já žehlit :unamused:

Jinak manžel volal, že když s tím materiálem v půl sedmý nepřijeli, kde jako jsou a polák mu odpověděl. Však jsem pánovi psal, že přijedeme wtorok (což je polsky úterý) to je 4.9. - což je česky pátek...tak já nevím kdo je blbej :-/

Hani: my taky oslavy máme mega...rodina (to je nás alespoň 20), kamarádi, kamarádky...cca 40 lidí...taková malá svatba :grinning:

Jinak srazík moc fajn...jen ta servírka byla fakt na pěst...možná proto tam bylo i tak málo lidí! :grinning:
1. zář 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Ali jak zítra? V práci budu na 10, je to na staromáku a domů pojedu nějak po obědě, kde se ti to hodí?
1. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Peti...dáme zase příští týden srazík?
1. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jaji, jasnacka:slight_smile:) Pristi tyden nemam vubec zadne plany, jen mozna ve stredu budu patlat dortika, protoze manza ma narozky :wink:
1. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
jáji, bych se možná přidala, kdybyste chtěli :slight_smile:

holky budu se učit dělat nehty :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hani přidej se :slight_smile:) kam půjdeme? honit úchyláky okolo přehrady? :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
bude nás víc nebudeme se bát vlka nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Muzeme vyrazit s Hankou do Milicovskeho lesa, tam to neznam :wink:
1. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
klidně jsem pro lesíček :grinning:
1. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
v lesíčku budou taky úchyláčci nebojte :grinning:
1. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
ale bude to krapet kratší prochajda než okolo přehrady, ale i tak je to tam pěkný
1. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Haha, on vas ten humor prejde, az se tam nejaky objevi :wink: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak můžem okolo přehrajdy :wink:
1. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
A který den holky, byste vyrazily, do lesíka?:slight_smile:
Kdyby Vám nevadila naše přítomnost, šli bychom s Ondrášulkou s Vámi, a rádi, když nám to vyjde. A úchyláků se bát nebudeme.
1. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Dorty jsou moc pěkný. Tak uvidím, jak to dopadne ve Žlutkách, když tak bych oslovila paní. :wink:

Nás moc nebude, ale rodina, to už je asi 12 lidí, tak přibereme ještě ty naše kamarády z Matýskem a oslava bude někde mimo. Momentálně se mi počítá oslava ve Žlutých lázních, tak uvidíme, jak to bude cenově.
:wink:
1. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
mně je to přes den prakticky jedno, kromě středy :wink:
1. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
mě je to taky fuk :slight_smile:) kromě pátku, jdem na svatbu
1. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak to nam vychazi na pondeli, utery nebo ctvrtek :grinning:
1. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
a víme počasí? tak co hned pondělí, když bude hnusně tak úterý, případně čtvrtek? :grinning:
1. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.