• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak jsem se oblékla do těch šatiček co jsem si dneska koupila a čekám na manžílka :grinning:

teda ale řeknu vám, že se těším až přestanu kojit...to je fakt strašný co já mám za velikost prsou...jsem si myslela, že obléknu podprsenku co jsem měla na svatbě a ouha :frowning2: leze to všude kolem :frowning2:
1. zář 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji půjdu ráda, ale záleží kdy. Ty dny, které jste psaly zatím asi můžu všechny, s pondělkem na tom budeme stejně :grinning:

Alí kámošce se taky hrozně zvětšily prsa, ona je úplně nesnáší. Taky ještě kojí, i když už jen ráno a odpo a taky čeká na to, až se jí pak zmenší :sweat_smile: Tak vám holky budu držet palce. :wink:
1. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Holky pro dnešek se loučím a přeji krásné sny Vám i miminkům, papa
1. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
no já doufám, že se mi pak zase zmenší...večer už mám úplně vymačkaný ďůlky po ramínkách od podprsenky. Zajímavý je, že mě "zatím" nebolí záda...což mě před těhu bolely.

Tak šatičky měly úspěch :grinning: jen musím pořešit tu podprsenku. Nevíte nějakou speciálku tady v Praze??? Nebo nějáký obchůdek, kde mají velký výběr a větší velikosti???
1. zář 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
Kačí tak super, tak hlasujem pro neee pondělí :grinning: a já pátek :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
a kdo nemohl ve středu????
1. zář 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí sice taky nemám zrovna nejmenší, ale zase ne největší, takže jsem se zatím vlezla k Triumphu do Dčka.
Záleží i na objemu. Nebo zkus ty anglický krámy, jako Spencra, Next a tak, ty dělají třeba DD a tak :grinning:

Jáji si piš, úterý, úterý, úterý :grinning:
1. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Někdo předtím, ale já bych taky nemohla. Středy momentálně patří mé kámošce a Matýskovi, od 16.9. budou patřit Lezískům :wink:
1. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Pri v kolik jdete na prohlídku?
1. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Holky jdu se koupat a chrnět, brou nocku všem :wink:
1. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
jáji: nevím, ještě tam musím zavolat...jsem ztratila ten papírek..tak já to zjistím a dám vědět. Kdyžtak půjdete bez nás...

Kačí: díky za tip!

Já jdu taky na kutě...dobrou noc!
1. zář 2009 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas se dneska spinkalo az do 6 hod :astonished: Sice jsem ho v noci 2x rovnala, protoze byl posunuty az u cela postýlky, ale nastesti to nebyla zadna divoka noc. Kdyby to tak zustalo, tak bych se vubec nezlobila :grinning:

Jsem si taky uvedomila, ze jestli pujdu s holkama v pondeli cvicit, tak bych radsi sla na prochajdu jiny den :wink:

Pri, to je trapeni s tema prsama. ja je mam zase maly, v tehu se mi sice nafoukly, ale ted se zase sfoukly a nic moc :unamused:
2. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
u nás taky dobrá spinkací noc :slight_smile:
dnes jdeme plavat, tak jsem zvědavá, jestli se jí to zase bude líbit, byla celé léto ve vodě tak myslím, že jo :wink:
a snědla celej jogurt, sice u toho koukala na krtka, ale aspon že tak.
2. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Holky, tak u nás noc naprosto příšerná. Ondrášek se probouzel s pláčem velmi často a pak nemohl zabrat a konečná byla v 5.25, takže jsem jak chodící mátoha. Snad ten den nějak přežiju a doufám, že další noci budou lepšejší. Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf.

Alčo, ta prsa, to Ti nezávidím. Já je teda taky nemám nejmenší a většinou uspěju v Triumphu, vlastně všechny podprdy - jak normální tak pak kojo jsem měla od nich a jsem s nimi veeeeelmi spokojená. Hezky padnou, nevytlemí se, drží tvar. Fakt super.

Peti, tak to Ti tu noc závidím:slight_smile:.

Jakže to tedy vypadá s tou přehradní procházkou? My nemůžeme ve středu - budeme mít vždy odpoledne Robátka. A teď jsem si uvědomila, že tu příští středu 9.9. jdeme dopoledne na kontrolu na kardiologii, doufám, že už se Ondráškovi zacelila ta škvírka v srdečních síních.

Tak všem přeji hezký den.
2. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Načuhuji sem tam do diskuse Štírů, kam patří Katchul a tam je jedno děvče teď aktuálně těhotné, a to je jejímu Pepínovi (snad jsem to jméno nespletla) 9 měsíců a něco. Téééda, to jsou celkem blázínci takhle brzy.
2. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Ali, asi byl Ondrasek plny dojmu, ze nas zase vsechny videl, tak z toho nemohl spinkat :wink: :grinning:

Zatim asi vede utery, nebo se pletu?

My budeme chodit do Petrovic na cvico kazdy ctvrtek od 17. zari. Jsem zvedava, jak se to bude Honzikovi libit?
A jak dopadlo to koupando? Nasla jsi neco jineho nez Ctyrlistek?
2. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Peti, nevybrala jsem žádné plavání, asi budeme s Ondrou chodit sami o víkendech:slight_smile:. Manžel už se na to těší.
2. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Alí já znám i větší blázny, kámoška má holky od sebe 11 měsíců :wink:
holky, já jsem trochu mimo, co řešíte, že má být který den??
2. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Marti, tak to už vůbec nechápu takhle rychle po sobě:slight_smile:, ale jestli měla porod a všechno v pohodě a nikdo jí to z doktoru nezakázal tak proč ne, že?... My máme zákaz na dva roky, tak uvidíme jak to bude u nás.
2. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
no zrovna u nich to nebylo plánované, ona má ještě jednu velkou holku, asi 12 a s oběma se jim dobu nedařilo otěhotnět, to poslední bylo hned, tak proto si jí nechali, že to bylo jediný přirozeně počatý :wink: ale v pohodě to zvládá :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
normálně si teď Bětka dala několik koleček za odstrkovadlem :grinning: Teď už ovšem zase sedí u mě. :sweat_smile:

Alí Kačka2? Oni chtěli. Dokonce ta holčina chodila na injekce, aby se jí rozjel cyklus, páč je hrozně hubená (sorry Kačí, že vám tam takhle šmírujeme :grinning: ) Tak to se jim to zadařilo opravdu brzy.

Holky dneska moc nebudu, přijede opět kámoška. Teď musím jít poklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Bětka je šikula :slight_smile: užijte si kámošku, my taky nebudem, po plavču jdeme na kafčo a pak musím s Kačenkou na nákup věcí do školy :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ali, my mame taky zakaz 2 roky, i kdyz znama, co sla taky cisarem, tak rikala, ze ji dr. rikal, ze po roce se uz muzou zacit snazit :confused:
Ja budu dneska s prestavkou na dr.
Ale ted si chystam obed, dneska udelam kureci placicky a asi k tomu zeleninovy salat pac tady mam hooodne cerstve zeleniny od tchana, tak se mozna vypravime s Honzikem jeste pro balkansky syr do obchodu.
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak jdeme 16. zari na vitani obcanku :dizzy_face: Se tesim :dizzy_face: Vyslo to dobre, akorat na manzovy narozky :grinning:
2. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Uffffff, tak uklizeno a Bětka spí, takže zatím to vše jde dobře. :wink: Když totiž jezdíme my ke kámošce, tak Bětka dopo nespí, ptž v tramvaji jí zajímá vše okolo a ne spánek :angry: :grinning:

Martí tak dobře pořiďte :wink: a užijte si plavčo. :grinning:

Peti já dneska taky asi pojedu zdravě, buď si dáme fazole s protlakem anebo zel. salát s mozzarelkou, podle toho, co si kámoška vybere. A pak tu máme lehce dietní dezert :wink:
Dobře dopadněte u dr.
A vítání chci takýýýýýýýýýýýýýýý. Nám ještě nepřišla pozvánka. :angry:
2. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Kaci, vy jste jeste nebyli na vitani? :confused: To na vas asi zapomneli :sweat_smile:
No, nam jeste neprisla pozvanka, ale manza jim tam posilal e-mail a pani mu dneska odepsala, ze mame pozvanku cekat kazdym dnem a ze je to 16. zari od 11 hod :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
ahooj,

noc nic moc, včera před spaním mě chytla bolest na hrudníku a blbě se mi dýchalo a já jsem zmatkař takže jsem si to ještě zhoršila, no fuj :frowning2: Jinak noc divná, mladej se furt mlel a i zaplakal a v 5 ráno jedl....

na vítání chci taky ale my půjdem asi až bude malej chodit, jak to tak vidím :angry: Asi jim taky napíšu meil co a jak
2. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Peti nezapomněli, ale Pha 4 rekonstruovala několik měsíců tu síň, kde se to dělá a tak mají velký skluz. Však Martinka byla s Nelinkou v roce nebo tak? Já už si to nepamatuju :sweat_smile:

Jáji :pensive:

Musím jít, Bětka mi rve Tučňáka :grinning:
2. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Jaji, doufam, ze uz je dobre.

Tak Honzik ted dostal napapano, tak vyrazime asi do obchodu pro ten balkan a na kratkou prochajdu parkem, protoze odpoledne po te injekci asi budeme doma :wink:
2. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Peti...už je dobře ale bylo to fuj :confounded:

hele my taky máme zákaz 2 roky, tak pak budem těhulit dohromady :grinning:
2. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.