• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
čauky,
opožděně gratulujeme Bětušce k 10měsíčninám, včera jsem se sem nedostala, byla jsem celý den u našich.

Dneska jsem KO ze Štěpána, od rána je vzteklej, ukňouranej, no hrůza. Byli jsme venku a tady je šílený dusno, tak doufám, že konečně sprchne.

No a o těhotný Kačce ze Štírů jsem Vám chtěla napsat, ale vidim, že holky mě předběhly :grinning: Sranda je, že ještě před týdnem jsme spolu popíjely vínko a ona říkala, že už to 2 měsíce nedostala a že bude zase chodit na ty injekce a přitom už byla v tom :slight_smile: Já bych do toho teda nešla, ale jejich Pepíno je moc hodný a klidný dítě, navíc takový tichý, že když řve, tak to ani není pomalu slyšet :sweat_smile: Prostě opak našeho divocha, takže oni to zvládnou.

Mám hlad, tak se jdu najíst, Štěpula spí, doufám, že dá víc než 30 minut.
2. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, jojo, pak to tady bude hromadné těhulování:slight_smile:,
Katchul, ahojky, já jsem vyřízená z Ondy o noci jsem psala a pokračuje to i teď přes den, byla jsem s ním 2,5 hodinky venku - myslela jsem, že bude spát, jako každý den (a zvlášť když dneska budíček v 5.20) a ono PRD. Ještě do teď nespal, hrůza, pořád řve,kňourá, vzteká se, šílený, asi brzo omdlím.

No, doufám, že usne po obědě, ale to už s ním ven nepůjdu, je tam hnusně dusno, musí usnout v postýlce.
2. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Alčo tak to je teda taky hrůza u Vás :unamused: Nám se zase teď začal budit Štěpán 2x za noc na jídlo. Dnes to bylo o půlnoci a pak okolo 4h, budíček jsme měli v 6h. Když dám jen vodu nebo chováme a utěšujeme, tak nezájem a řve dál. Zabere jen mlíko, on snad bude pít ten Nutrilon 5x denně. Aspoň, že mi teda přes den spí. Držím palce ať Ondra taky brzy usne a dá Ti aspoň hodinu a půl klidu :wink:
2. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Stále nespíme a vyřváváme v postýlce, já po té probděné noci už teda fakt nemám nervy. Ach jo, to je děsný.
2. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak nevím co ho to bere.
2. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ali, teda chudero, vzdyt i Ondrasek musi byt utahany :frowning2:
No, nechci provokovat :wink: , ale prcek uz spi od rana podruhe, ale za chvili ho vzbudim pac jdeme k dr na ko. On si to urcite vybere v noci a zitra ze me bude chodici mrtvola :unamused:
2. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Peti, ani mne tím neprovokuješ, já jsem si tím nespaním ve dne v noci prošla skoro celých šest Ondráškových měsíců, ale že bych to chtěla znovu, to tedy ne.

Stále NESPÍME, tak si teď hrajeme. No.
2. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z práce, ale ještě budu muset něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi chce teda, no ale co no... Teď mi babí venčí naše psisko, kája je v postýlce a doufám že každou chvíli konečně zabere.

Ad venčení, já můžu kromě čtvrtka kdykoliv, nově můžu i ve středu, aby v tom byl pořádný guláš. Tak bych to koštovala na to úterý, co vy na to?

A ad druhé děti, u nás je jedna zářijovka už taky ve třetím měsíci a plánovaně a pak je tu ještě jedna holčina, původně říjnovka,ale nakonec rodila na konci září a ta je už taky ve třetím a taky plánovaně. A baji se chce snažit na podzim, takže už asi teď :grinning:

No a já to vidím na druhé až tak ve 2-3 letech jáji
2. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Pardon, Káji, samozřejmě, s jájou bych to nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Hanko, tak ať Ti jde práce od ruky:slight_smile:.
My jsme stále v procesu hraní, kňourání, kňučení, řvaní, tak nevím, jeslti ještě vůbec někdy bude to naše dítko spáááát. V noci to byly tak 3 hodinky a teď od 5.20 ještě nic, chjoooooooooo.

Ale ven se mi jit nechce do toho dusna hnusna.
2. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojte holky,

tak jsem zpět...s taťkou jsme to zvládli! Na oběd jsem se sešla s kamarádkou, vzala to přes Tesco, koupila Adriance první kašičku od Hami, mističku a lžičku a v Takku nádhernej červenej podzimní kabátek za 150,-Kč. Jsem jí nejdřív nic kupovat nechtěla, ale tomuhle jsem fakt neodolala a hlavně my žádnej kabátek ani bundu na podzim nemáme, tak se hodí :slight_smile:

Ali, to je mi líto, že je Ondrášek takový mrzutý :frowning2: ono je u těch dětí nejhorší když přetáhnou ten čas spánku, tak pak je uspat je umění. U nás když nezabírá kočárek tak uhoupu v ruce, chvíli se vzteká, ale pak si dá říct...zabírá hlazení po nosánku a hlavička na hrudi, aby slyšela můj tep. Teda ale máš můj obdiv...spát tři hodiny v noci a pak ještě celý den fungovat...kloubouk dolů :frowning2:

Já dneska zkoušela poprvé nechat spát Adrianku s ručičkama nesvázanýma...teda mele se v tý postýlce strašně, každou chvílí zvedá nohy, šmudlá si rukama v obličeji, ale dobrý tři hodiny spala bez dudlu...vzbudila se asi v jednu, tak jsem si jí vzala do postele, spaly jsme do třech - kojo - pak do šesti tvrdě, a do půl osmý stylem houpu-spím :grinning: pak jsem jí dala cucnout a spaly jsme do 3/4 na 9. Tak snad to půjde :slight_smile:

Peti: tak co injekce???

Hani: teda mě by se asi taky nechtělo :frowning2: např. tu mám teď bordel jak v tanku a místo toho si hraju s Áďou :slight_smile:

tak co se týče srazu...u Dr. máme být v 10hod. takže pokud bychom se sešly odpolko, pak asi není problém :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
Holky, jsme zpatky od dr. Jsme oockovani druhou hexou, vazime 7,67 kg a merime 64 cm :astonished:
Muzeme davat prikrmy, ale tak do 6. mesice pry mam davat jeden druhy zeleniny a ovoce, max. smichat bramboru plus neco, ale masicko az po 6m.
2. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Prcek si po ko u pani dr zdrimnul v kocarku, asi nacerpal energii, protoze ted docela silene demoluje hrazdicku, uz ji jednou rozlozil, jak do toho busi, tak jsem mu ji musela slozit. Jsem zvedava na vecer, jestli bude mit teplutku a bude protivny :confused:
2. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Pri, na našeho Ondráška nic nezabírá, prostě když nechce, neusne, a tak je tomu doteď. Prostě dneska ještě nespal a spát asi už nebude, hlavně aby usnul na noc, to by mne asi už odvezli.

Peti, máte hezkou váhu i míru:slight_smile:.
2. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Jsem doma, tak paní z MČ mi odpověděla že na nás přijde řada na přelomu roku, tzn vítat nás budou až bude Tomovi rok, to mi přijde na hlavu.

Kačko teď vítají srpen, takže u vás to bude taky kolem roka :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
jo a dneska na Folimance v parku skolabovala holky, bylo jí tak 13 let, paní jí nemohla zvednout tak ji pomohl pan a dosel pro straznika, pac pani nechtela volat sanitku, tak se asi bal

pak jsem ji videla jak do sebe leje kolu a jí sladký, tak měla asi hyperglikemii, mno ale pokud je diabetik tak teda je pani nezodpovedna, nevim

ted jsem nasla v Tomově stolici svůj vlas, chjo to je děs :(((
2. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Jaji, to je hruza s tim vitanim :angry: Tedy jestli ta holka ma cukrovku a mela nejaky sok, tak to fakt nechapu :pensive:
Treba ti tam ten vlas spadnul pri prebalovani :confused:
2. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Peti...ne ne byl normálně v tom hovínku, on to totiž asi občas sní :((( ono sice vyluxuju ale vlasy mi padaj :(((

zítra musím koupit ve sparu plenky, už nemám :sweat_smile:
2. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Peti, my měli vítání až v polovině června, taky nic moc, Ondrášek byl už velikej kluk:slight_smile:.
2. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
tak na plavču dnes nic moc, děti hodně brečely, Neli sice né, ale zase odmítala dělat některé věci, sundavala si kroužky a byla docela protivná,tak snad to příště bude lepší.
Jáji navítání jsme byli až v květnu, takže ve13 měsících :wink:
2. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Marti, jenze kdyz vy nosite tricka 0-3 mesice v roce, tak to se pak nemuzes divit :grinning:
2. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
:grinning: :grinning:

Peti co Honzík? má teplotu?
2. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
No, pred chvili jsem mu merila a mel 37,4 po odectu :frowning2: , tak dostal cipek, ted papa a pujde spinkat. Ale jinak nevypada, ze by mu neco bylo, protoze se smal a delal blbosti :wink:
2. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
tos mu neměla dávat čípek, ten se dává až nad 38 po odečtu :confused:
2. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Jaji, me rekla dr, ze pokud bude mit po 4 hod po ockovani zvysenou teplotu, tak mu ho mam dat :confused: tak nevim, jsem z toho jelen :sweat_smile: muze mu to uskodit... ale kdyz dr mi to takhle rekla :confused:
2. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
co mudr to jinej názor, většina jich ale tvrdí že čípky až po 38 teplotě, protože je lepší když se s tím tělíčko popere samo :wink: a 37,4 není pro dítko fakt teplota
2. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak holky, držte palce, Ondrášek je 10 minut v postýlce!!! Snad bude konečně SPÁÁÁÁÁÁT.
2. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ali, drzime :wink:
2. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Peti je to fakt co dr to názor, holkám ze září zase mudra říkala že je dobré do hodiny po očkování dát sirup proti teplotě, že pak nebudou mít reakci, to mi ale nepřijde dobré, tělo si musí ty látky nějak vytvářet. Ale nemyslím si že bys mu jedním čípkem ublížila :wink:
2. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hani...no to mi taky holky říkaly a moje doktorka byla razantně proti :grinning:
2. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.