• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
mně se to nezdá už jenom selským rozumem, ale je fakt že co dr to jiný názor...čoveče teď mi říkala kamarádka, že má babičku který něco bylo, už nevím co a mudra jí dala nějaké prášky a ona jí říká, že ale bere ještě jiné jestli to může dohromady, mudra, jo jo, to můžete, v klidu. Jenže bába nenechavá (naštěstí) doma studovala leták a tam bylo výslovně napsáno, že se ty léky kombinovat nemají, tak babka nelenila, jela na karlák, vyseděla si asi dvě hodiny v čekárně, dostala se k nějakému doktorovi a říká mu to a ten se chytl za hlavu nové prášky jí sebral, že to v žádném případě brát NESMÍ! No a pak jdi k doktorovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na poblití
2. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Je to fakt děs ti doktoři, taky by se mohli ujednotit a hlavně znát příbalové letáky!!!
2. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
jj
2. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Kačí děkujeme :grinning:

Alí držím palečky, aby Ondrášek spinkal hezky celou noc. My jsme taky měli ještě pár vzbuzení, ale už stačil jen dudlík.

Moje dr. taky říká, že čípek až u 38, ale taky si nemyslím, že by Péťa něco pokakala, když mu ho dala. :wink:

Martí téda, takže první hodina nic moc, co :sweat_smile: Tak snad to příště bude lepší.
2. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Katko, po probdělé noci a celém dnu, kdy Ondra ani oko nezamhouřil by bylo načase aby spinkal.
2. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hmn, tak ja nevim, ona uz mi to rikala pri minulem ockovani :confused: Je prava, ze co dr., tak to nazor.
Dneska mi dr rikala, ze mi pry budeme bastit piskotky s ovocem pozdeji, protoze bysme po tom mohli vic pribirat. No a kdyz je Honzik takovy rizek... :zipper_mouth:
2. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Péťo :grinning: :grinning: :grinning: to jsem vám zas něco řekla :wink: náhodou dnes měla body 80 :slight_smile:
jinak já souhlasím s tím, že srážet teplotu až nad 38 :slight_smile: a myslím, že i většina doktorů :slight_smile:
my máme zítra 4 hexu, taky se obávám teploty, zatím vždycky byla a dost vysoká :angry: :cry:
2. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
peti bez tak piškoty jsou až od tří let, na ty máte času... já bych obecně se sladkým moc nespěchala
2. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jasně, se sladkým nespěchat:slight_smile:.
2. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
marti...jeej tak ať to Nelinka snáší co nejlíp chuděrka
2. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
no hlavně aby jí to nezřídilo jako na jaře, pak marodila 7 týdnů :angry: nevíme tedy jestli to bylo z očkování ale velmi pravděpodobně jí to oslabilo :frowning2: no nedá se nic dělat, musí to být.....
2. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hani, ja s tim nespecham. Jen jsem se ptala na prikrmy, tak dr. mi tam zacala neco vysvetlovat a mimochodem tohle pronesla. Asi mi chtela kulantne naznacit, ze Honzik je pekny cvalda. Jenze ja nevim co mam delat, kdyz mu tak chutna. A rvat hlady ho nenecham.... :unamused:
No, prikrmy pry uz muzeme davat, ale ja asi pockam do pulky zari, to nam bude 5 mesicu a pak zacneme. Zatim mu mlicko evidentne staci :wink:
2. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
peti kája má taky 10 kilo a drka řekla že je teď trochu oplácaná ae že to kolem roku vyběhá. Nijak ji nepřecpávám, tak to teď prostě neřeším
2. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
holky nevíte o nějakém eshopu kde by měli dětské figurky z marcipánu?
2. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Martí :frowning2: . Tak ať to zvládne co nejlépe :frowning2:

Peti :grinning: Prý řízek :grinning: Je to hezky stavěný chlapeček, ty řízku :grinning: :grinning:

Jáji jsem koukala, že princezna Natýnka už stojí, tak to aby se Tomík činil teda :grinning: Měl by teda začít posilovat nožičky :grinning:

Alí teda, snad se Ondra nevrací do starých kolejí :sweat_smile:

Holky já musím ještě na Orbitrek.
Jáji co ty? :grinning:
2. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
hani, to nevim. a nevite, kde bych sehnala cokoladova cisla na dort? u hajka maji jen tu coko placicku s napsanym cislem :confused:
2. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Petí to vyrob. Ale jako fakt. Když si uděláš nějakou formičku, tak si ve vodní lázni rozpustíš čoko, pak jí tam naleješ a necháš zase ztuhnout a hotovo :wink:
2. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
ducky...co jááá??? no jo staví a Kubík od Anac taky, no jo ale oni jsou oproti Tomovi malinko jiného stavění že, jak se má chudák na těch párátkách udržet :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Kaci, orbitrek? ty blazne, to ja za chvili jdu do hajan, jsem nejaka utahana. nejak me zmohla navsteva u dr, dneska jsem z toho ockovani byla nejaka vystresovana :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Jáji jako jaké cvičeníčko si dáš ty :grinning: Tě musím kontrolovat.
Jojo, proto jsem psala, že si musí Tomík posílit nožičky. :grinning:

Peti tak já musím vyběhat ten sice dietní, ale přece moučníček :sweat_smile:

A jdu na to, za 30 minut jsem tady :grinning:
2. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Kaci, vyrobit, jo? Hmn, a kde sezenu formicku s cislem. To to radsi koupim :wink: Chci udelat manzovi jen tiramisu a dat mu nahoru cislice. Aby si nemyslel, ze je mu 18 :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Katko, já doufám, že se nevrací do starých kolejí, to bych asi omdlévala /dnešek mi stačil/, snad to byla výjimka. Marti, také přejeme aby se po očkování Nelinka nerozstonala, chuděra.
Peti, s příkrmy nikam nespěchej:slight_smile:, já jen kojila do ukončeného sedmého měsíce, Ondráškovi to stačilo.
2. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Katko ty si něco pila?? já a cvičit večer?? sem včera měla skoro infarkt a dneska se budu přemáhat neee :grinning:
2. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
peti to udělej z nějakého kartonu fakt, to není těžký
2. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
fakt to neni tezky? hmn, tak o tom budu premyslet :grinning:
2. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
prostě něco do čeho to odleješ a jak to ztuhne tak to bude držet
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
co potřebuješ za číslo? dala bych alobal na to bych vymodelovala třeba ze čtvrtky ty číslovky, obalila taky alobalem, aby se to nezkoutilo a šlo to dobře dolů. Polevu už koupíš i v pytlíku, rozehřeješ ji v mokrovlnce, naliješ tam, necháš vyhladnout a prdneš do ledničky co?
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
potrebuju trojku a ctyrku :grinning: zkusim neco vykutit.
ja jsem ale ty cisla nekde videla a nemuzu si vzpomenou kde. jsem hlava dubova :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já jsem to někdy na dort dělala tak, že jsem si na plátek čokolády napsala bílou polevou nebo tím krémem, co jsem zdobila dort, číslice:slight_smile:.
2. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
A nejspíš půjdu naložit své tělo do horké lázně, potřebuji si odpočinout.
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.