• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Marti, ja jsem si taky udelala rozvrh, ze kazdy den jednu mistnost, akorat tenhle tyden to trosku flakam, protoze zatim stale peru veci a zehlim, tak se mi do uklidu moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pristi tyden musim, zacnu asi loznici pac chci prevlict postele a Honzikovi postylku :slight_smile:
3. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Péto, no já jsem zvědavá, jestli to dodržím, dneska teda jo, protože koupelnu už dokončuju :wink:
prima, že už Honzíkovi klesla teplota,tak jste to zvládli dobře :slight_smile: nás to čeká dnes :frowning2:
3. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Hezké ráno,
u nás budíček taky v šest, ale po docela dobré noci, tedy rozhodně lepší než ta předchozí - k ideálnímu spánku to má ještě daleko.

Holky, neřešte pořád ty postavy a konfekční velikosti - hlavně když jsme zdravé!!!!

A vypadá to na dééééšť, jupíííí juchůůů, už aby to bylo. I když nebudeme moci ven, ale déšť za to stojí.
3. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás špatenka :((( Ve 4 ráno jídlo, to bylo v pohodě ale v 5 ráno řev a hořel jako hrom, 38,3 po odečtu....

vyčkám co se bude dneska dít a kdyžtak půjdem zítra k mudře :frowning2:

jinak nekašle, nemá rýmu, nic

Peti tak nevim zda se vam bude chtit jit
3. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Jaji, a od ceho myslis, ze to Tomik ma? Tak to nechame na zitra nebo nekdy pristi tyden?
3. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Jáji copak to na Tomíka vlezlo? :frowning2: držíme palce, ať to nic není a posíláme uzdravující pusinku :wink:
já mám hrůzu kolik naměříme po očku my :cry:
3. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
a ted jsem zjistila, že jsem asi nechala teploměr na chalupě, takže běžim pro nový :angry:
3. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Marti, drzime palecky, at to Nelinka dobre zvladne. To ocko je holt pro deti zatez a kazdy na to reaguje jinak :frowning2:
3. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
no a my super blbě :angry: děkujeme :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Marti, my mame doba asi 4 teplomery, tak kdyz bys bydlela bliz, tak ti ho klidne donesu :wink:
Tak a u nas uz prsi. To je super!!! Aspon se trosku zchladi vzdousek :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
vůbec netuším co to mělo znamenat, volala jsem mudře a ona říkala ať se kdyžtak ukážem zítra kdyby měl dál horečky, že dneska by toho moc nebylo poznat, ale ptala se zda mu nerostou zuby, což si nemyslím, co by mu muselo růst když ty ostatní byly v pohodě?
3. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Jaji, treba stoličky :wink: :grinning: Nee, delam si srandu. Hlavne, at je Tomikovi lip. Nebo to muze byt ta pata nebo sesta nemoc, jak mel i Ondrasek, to jsou preci taky teplůtky, ne? Hlavne, at je vam lip a operativne domluvime to rychle kafco zitra rano :wink:
Ja musim ale dneska min. do lekarny, Honzikovi dochazi papani :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
čau ženy,

Jáji no stoličky jsou prý nejhorší, ale nevim kdy jako mají růst. Tak držím palce ať je Tomíkovi líp a teplota klesne.
U nás taky nic moc, taky to odhadujeme na zuby, Štěpán je extrémě uřvanej a nevrlej, budí se pořád s pláčem. Dneska byl budíček v 5,40 mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí ale minule Nelinka snesla injekci dobře, ne? Nebo si to pletu...

Peti takovou noc závidíííím :slight_smile:

A máte teda dobrý plány s tím rozvrhem úklidu :slight_smile: Ještě mi řekněte jestli uklízíte s dětma za zadkem nebo jen když spinkaj, jako já. Já se Štěpánkem neudělám fakt lautr nic :unamused:
3. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Kacul, kdyz spinkaji. Jinak bych fakt nic neudelala :unamused:
No nic, jdu zehlit, at neco malo udelam :wink:
3. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Jáji my máme zatím 3 stoličky a taky nás potrápily, teploty sice neměla, ale pár nocí proplakala a měla ruku do krve, jak si jí tam pořád strkala.Když nám rostly 1 a 2 vůbec jsme to nevěděly, jak to bylo v pohodě.
Ahojky Katchu jo jo, máš pravdu, minule to bylo ok, ale to byl prevenar, no uvidíme, co dnes, každopádně zase budu dávat Fenistil a Paralen preventivně.
3. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
a uklízim s Nelinkou, trvá to déle, ale ted už to docela jde, má svůj kýbl a mop a vysavač tak to dělá po mě :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
My jsme se snad konečně rozhodli pro tu novou autosedačku, je to Maxi cosi Tobi. Nemáte jí někdo náhodou?? Jinak se mi víc líbí ten Romer, ale pro tuhle rozhodlo to, že je z ní větší výhled, což pro našeho nespokojence se mi zdá celkem důležitý. Jinak opravdu vycházejí tyhle dvě sedajdy skoro stejně :slight_smile:

A objednala jsem z MMB tu sluneční clonu a ještě ty návleky do kočárku, nesmějte se mi :sweat_smile: Stojí 70Kč, takže pokud je nepoužiju, tak mě to mrzet nebude.
3. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
chichi takže Nelinka už je velká pomocnice, super :slight_smile: :wink:
Držím palce ať to očko projde bez reakce.
Jinak u nás Štěpán plakal i když mu rostly jedničky :pensive: U těch horních měl 38,5 teploty, to byl děs. Ale pak se z toho asi vyklubala ta šestá nemoc. Ale tu už Tomík měl, ne?? Nebo to může mít i víckrát?
3. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno, u nás nic moc, Kája se vzbudila po páté s řevem a nebyla k utišení, tak jsem si ji vzala k sobě, a pořád se mlela, spala tak nějak divně, ale aspoň nebulela, tak nevím co to je.

Marti Nelince držíme palečky, ať to tentokrát zvládne v pohodě.

Jáji a měl Tomík tu šestou? Jestli ne, tak počítej že u ní můžou být až 40 a někdy nejdou srazit lékama, nebo to klesne na chviličku o fous a za chvíli je to zase nahoře, a musí se dělat zábaly. To jen aby tě to nevyděsilo, kdyby náhodou. Trvá to tak tři dny a pak se osype.

Katch tak jsi to pořídila jo? Super.
3. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Mno ale Tom šestou nemoc měl, měl skoro 3 dny vysoké horečky a pak se osypal a prej 2x být nemůže mi říkala známá mudra :sweat_smile:

už zase začíná teplat, tak fakt nevím, asi mě klepne, teď jsme 45min spali
3. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Teda Jaji, co to čtu, chudík Tomík, snad mu bude brzy lépe.
Nelinka je tedy pomocnice, Marti:slight_smile:, to se u našich synků asi čekat nedá:slight_smile:.

Katchul, jinak já uklízím když je Ondrášek vzhůru, prostě buď se zabaví nebo vyřvává a kňourá, ale mně to až tak moc nevadí (už jsem si od mala zvykla), až usne (když usne doma a nemusím s ním jezdit) ráda si odpočinu. Tak sis objednala, hmm, že bych si taky objednala?

Tak jsem vyluxovala, uklidila Ondráškovi hrací pole a postýlku, musím ještě dát do pytle a krabice hračky se kterými si už nehrajeme a odnést je spolu s těmi oblečky do sklepa, atd... Ráda bych upekla nějaký koláč s tvarohem a ovocem a udělala nějakou dobrou zeleninovou polívku (jak pro nás tak pro Ondru). A odpoledne přijde tchůně (jak říká moje sestra).
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Jaji, me napada tedy leda angina, ale nechci strasit :frowning2:
3. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Peti..dej pokoj, ale to by třeba kašlal nebo něco ne?? :confused:
3. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
jaji, ja si nejsem jista, jestli musi kaslat, muze ho jen bolet v krku a to by videla dr, az by mu mrkla do krku. mozna by ti napsala vic hanka, protoze kaja mela anginu nedavno.
3. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
teď prďolka usnul v postýlce, téměř hned poté co jsem ho tam položila, to neznám :frowning2: asi mu fakt něco je
3. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Jáji kašel u angíny nebývá, mrkni mu do krku,jestli ho má červenej....teplota může mít tisíc příčin,tak zatím bych se tím nestresovala, hlavně ať má dost tekutin a uvidíte zítra :wink: určitěto bude dobré :wink:
3. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
tak my zachvíli vyrazíme,tak pak písnu, jak jsme na tom :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Jáji výjimečně se šestá může i opakovat. Ale takhle brzy za sebou to nevím. Angínu Kája měla, nekašlala, byla protivná a měla teplotu. A až ten den co jí to mudra diagnostikovala tak začla hodně brečet, nechtěla nic jíst kromě mlíka a tak po 2 dnech začla chraptit.

Uvidíš, teď řádili nějaké letní virózy. Ale určitě to nic nebude :wink:
3. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
aha mě právě jedna mudr říkala že pokud si šestou nemocí prošel tak už jí mít nebude, hhm

no uvidíme zítra, už má zase teplotu ale chci ještě vydržet s nějakým čípkem nebo tak
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
kde je vlastně Kačka dneska?
3. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.