• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Natuším :frowning2:
3. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
tak dítko furt chrupe, už 40min :confused:
3. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
No, ta angina by to mohla byt, ono z vedra to byva dost casto takovehle nemoce. Ale uvidis, ze se to zlepsi a do vecera bude zase chlapik.

Katka taky netuším kde je.
3. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Jaji, nabira sily, chudik malej, a tak spinka a spinka.

Ja jsem hodila kolac do trouby (ovsem maliny se mi nejak roztekly po plechu), a delam tu poblivku.
3. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Venku konecne sprchlo tak je vzdousek docela cerstvy a svezi, ale myslela jsem, ze bude prset viiiiic a deeeele. A zatim uz puchejr zase leze ven.
3. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
já jak dělala bábovku tak mi poprvé nevyběhla tak jak jsem zvyklá :unamused: A já bych péct neměla, hihi :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
holky, pristi tyden plati to utery? ja chci objednat prckovi na pristi tyden vanicky, tak abych vedela, ktery den neee :wink:
3. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
pro mě platí, pokud nebude mít angínu nebo tak něco
3. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
u mě taky platí
3. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
hmm tak 38,8 po odečtu :((( dala jsem mu čípek :frowning2:
3. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
hmn, tak jdeme az prespristi tyden, protoze maji plno :astonished:
3. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
jaji, jejej, chudera :frowning2:
3. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
a kňourá mi tady a má rudý tvářičky bobísek můj :pensive:
3. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
jáji třeba to budou ty zoubky
3. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
už zase spinká, dala jsem ho po jídle do postýlky a usíná
3. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Pane jo, tak to mu opravdu není dobře. Tak uvidíte co zítra mudra.
3. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Hani to fakt ne, protože takhle normálně nespí, i po očkování takhle nespal a měl teploty
3. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
změna nespí, chvilku dřímal a už je po :slight_smile:)
3. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Jaji, tak to jsem zvědavá, co se z toho vyklube, každopádně držím palce aby to nebylo nic vážného.
Ondrášek chrupkal 45 minut v postýlce, huráá.
Takže teď jdeme na tu polívčičku, co jsem uklohnila:slight_smile:.
3. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
no to já teda taky, jestli zuby nebo opět šestá nemoc nebo co :confused: dneska je jen na mlíčku, aby měl tekutiny
3. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Hmn, u nás se dneska nějak dlouho spinka :confused: čekám, až se probere a pak mu dám napapat a vyrazíme na čerstvý vzduch, pokud nebude mít teplotu.

Jaji, to jsem tedy taky zvědavá, co se z toho vyklube :confused:
3. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak jsme po očkování, ani moc neřvala, snědla oběd a spí, tak uvidíme co přinese odpoledne.....
myslíme na Tomíka, at je mu lépe,horečky mám v živé paměti, je to hnus :frowning2: :cry:
3. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tak my uz jsme se vzbudili, jsme napapani, bez teploty a razime ven na prochajdu. Marti a Jaje preji, at jsou jejich ditka bez teplůtky :frowning2:
3. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
čusík holky, tak u nás proběhla druhá noc bez vázání ručiček...ve dvě se vzbudila s hrozným záchvatem pláče a dobrých 5minut nepomáhalo nic...pak si vzala prso a usnula. Asi zuby to tipuju :frowning2: Jinak jsem ale spokojená. Sice se v tý postýlce hrozně mele, když nemá svázaný ručičky, ale nikterak se tím nebudí, tak snad se to naučí...

tak já jdu balit. v pět odjíždíme za mamkou a zítra jdeme a Áďou na svatbu mamčinýmu bratranci...už jsem jí nachystala šatičky, punčocháčky, bílej svetřík a čelenku do vlasů. Já si vezmu ty šatičky za zoubek, včera jsem ještě dokoupila šperk, črný svetřík a botky na kramfleku...si po dlouhé době budu připadat jako ženská :slight_smile: Jen jsem nesehnala tu podprsenku, tak pojedu v té co mi je malá....snad tu chvíli v ní nějak vydržím.

jaji: my taky držíme pěstičky ať je Tomíkovi co nejdříve lépe!

Marti: snad to Nelinka zvládne tentokrát bez teplot. Zajímavé je, že většinou to bývá naopak...prevenar odhorečkujou a Hexu zvládaj dobře. Já pořád nevím zda jí mám prevenar dávat, když zatím nijak nemocná není...po narození měla asi měsíc rýmu, ale od té doby nic. Já ani manžel jsme na záněty netrpěli (snad jen jednou nebo dvakrát nám píchali uši), nechci jí do tělíčka rvát zbytečně moc těch hnusů očkovacích.

Peti: honzík je šikulka. My měli po 3.hexe rovných 37 a druhý den už v pohodě. Jen byla taková ukňouraná...
3. zář 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám chvíli pro sebe, Ondrášek jel s tchýňkou na procházku, kéž by se hezky vyspinkal a byl klidný. No, uvidíme. Říkala jsem, aby se vrátili do hodinky, aby si Ondra dal přesnídavku.

Pri, hezky si užijte svatbu.
3. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak jsme byli na malé prochajdě pro plenky, holky je to blbý, teplota nejde moc srazit :((( srazila jsem jí čípkem na max 38 po odečtu, teď už má zas 38,5 a dala jsem ho do postýlky a spí :frowning2:
3. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Hmmm, Jaji, tak zítra asi raději k MUDr., co? Tomík maličkej.
3. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Každopádně jsi mi připomněla, že také musím vyrazit pro plenky, týýý jo, tak zítra.
3. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Jáji to je mi moc líto, tak na Tomíka myslíme a zítra šupajděte k mudře.
3. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
jo jo zítra tam půjdem hned ráno, je mi ho líto, znám ho jako lumpa a ne že ho položím do postýlky a on usne :(((((
3. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.