• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jsem vám přidala foto toho našeho pošuka :grinning:
16. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
marti zatím papa
16. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
katch...já bych taky ráda šla do něj, uvidím co mi řekne mudr, ona tam nebyla asi je nemocná :frowning2: a hexu nedostaneme dokud nebude v pořádku TBC
16. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Kája v pohybu - to mi někoho silně připomíná :grinning: :grinning: Ten náš raplouš se nezastaví ani na chvilku, moje máma nechápe, že je takovej cvalík když je pořád v pohybu.
16. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Baf holky, jdu jen mrknout. To víte, chci si užít manžu po 2 osamocených večerech.
Bětule je v posteli, tak uvidíme, jak usne. Teď trochu kňourá :confused:

Kačenko já myslím, že hned po očku jít můžete. Nám teplota nabíhá až večer, když nabíhá :wink:

Tak všem pěkný večer. :wink:
16. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jáji no asi Ti to taky nabídne, mě už dala předpis a už někdy v únoru mi dala i na Prevenar, tak se mám rozhodnout co si vyberu. A vy jste už byli na tý kalmetizaci??
16. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
katch...ne právě ještě neeee, nic nám nepřišlo ale mudr říkala že to ještě není ok, že tam má bouličku
16. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Kačko tak si užijte s manžou pěkný večer :wink: :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jáji my začali s hexou až ve 4. měsíci, taky jsme čekali na kalmetizaci. Tak to budete mít asi stejně jako my.
16. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
no on má stejně stále rýmu, takže je to fuk

jinak dítko je zabalené, vzbudil se vypadnutím dudlana, tak jsem mu nechala jednu ruku venku a zbytek zabalila, začnu učit postupně
16. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hmm tak koukám, že můžu být ráda, že jsem Štěpulu nikdy nesvazovala. Spí pod peřinkou od malička. Stačilo mi když jsem ho musela naučit usínat jinak než u prsu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Měla bych žehlit, ale asi na to kašlu a půjdu radši do vany.
16. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
hmm, jenže mě děsně máchal rukama a tím se budil, proto jsem ho zavazovala a ted ho to neodnaucim :frowning2:
16. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jajinko, odnaučíš, my už také spinkáme pod peřinkou. A to jsem také zavinovala.
16. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ovšem teď plakal, nevím proč, šla jsem ho pohladit, tak uvidíme.
16. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ali...myslíš?? jenže nějak nevím jak, jedině to každej den večer zkoušet?? teď má zavinutou jen jednu ruku
16. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Já jsem to udělala ze dne na den a dobrý. Stejně už se do zavinovačky nevešel a Ondrášek vystrkoval postupně ruce ven, tak si na to asi nějak zvyknul...
Zdá se, že spinká... Ale proč se rozplakal, nechápu.
16. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Holky, papapa, jdu zalehnout, moje hlava stále není OK, pořád třeští:-/, snad to přejde.
16. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
hmm tak to u nás se nestane, je zavinut opět celej, budu zavinovat klidně do 20 let když se vyspí on i já
16. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dobré ráno, tak noc s probouzením, pohlazením kvůli poplakávání /nevím, stále proč/, ale první kojení zase až v 5.20, pak už ovšem moc neusnul, takže před 6.00 budíček. No, ale to je dobrý.

Dneska bychom měli jít na plavání ve vaně, ale hlava se mi asi rozskočí tak uvidíme jestli půjdeme.
17. dub 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
Alčo tak to je ale pěkný :wink: na hlavu si můžeš vzít Paralen, ten se smí u kojení a pomůže.
Hani, tak jak to provedeme? Tady už prší, tak to vidim na nákupy a obídek :wink:
kam mám dorazit, na Háje nebo Chodov?
17. dub 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno, u nás bájo, po páté krmení a spí ještě teď :dizzy_face:

Marti tady taky prší a je 12° :astonished: To jsem teda zvědavá co si s Kájou vezmeme na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chceš něco i na Chodově? Na Hájích je ten Kik ale jinak nic moc, na oběd docela fajn pizzerie.
17. dub 2009 v 07:56  • Odpověz
Tak my přijedeme v 10 na Háje, jo? a pak uvidíme....
17. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Super, už se těšíme. Jdu se nasnídat a zkulturnit než se dítko vzbudí. Jo a sejdeme se u výlezu z metra, nad eskalátorama. Počkáme tam na vás :wink:
17. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
tam jsou jezdicí schody jen na jedné straně, že jo? abych nevylezla blbě :wink:
17. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
jj, jen na jedné, u prvního vagónu

teda to dítě ještě spí :confused:
17. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
tak prima, budeme tam :wink:
17. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky, je hnusně, ale nějakou vláhu už ta příroda potřebovala. Tak fajn, že je to tady.
Hezky si užijte srazík na Hájích:slight_smile:.
Hanko, jak dlouho Kája spinkala? To spí ještě od večera?

Já se snažila teď po krmení Ondru dát do postýlky, tak jsem zvědavá. Chtěla bych aby se trochu vyspal, aby se ve vaně neutopil a neusínal nám tam.
17. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Ali vzbudila se lehce před 8:30, to jsem fakt dlouho nezažila. Spala cca od 19 do 5, to dostala najíst a pak do těch skoro 8:30. Jestli jsem tam byla v noci nahodit dudlík, to si nepamatuju, já to totiž do rána zapomenu :grinning:
17. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky,

noc hrůůůůůza, nebudu popisovat, už mě to neba :frowning2: Jestli mi někdo řekne že se to po 3. měsící mění k lepšímu tak mu s chutí půjčím naše dítko
17. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak tomu, Hanko, říkám super spánek, já chci takýýýýýýýýýýýýýý:slight_smile:.
17. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.