• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
teda ale sakra kde je ta Katka?? vždyť nepsala že nebude, nebo jo?? :confused:
3. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
já byla u zubařky a vůbec jsem ráno nestíhala zapnout PC a napsat vám to. :sweat_smile: Vrtákovala mi dva kazy, zezadu. Ten první trochu bolel, ale bylo to rychle hotový, ten druhý tolik nebolel, ale byl hluboký, tak to dlouho trvalo, i ta výplň. Hodinu jsem měla pusu dokořán a bolí mě panty. :grinning:

Jinak Nelince držíme palce a Tomíska je nám moc líto.

Jáji, zkus zábaly, na ručičky a na nožičky mu dej mokrou plínku. Tím bys mu tu teplůtku měla taky trochu srazit. No a střídej čípky se sirupem po 4 hodinách. :pensive: Chudík malý, ať je mu brzo lépe. Jo a moje dr. říkala, že teplotu dělají taky špičáky.

Alí nová fotečka, jo? Asi bych si taky už měla vyměnit :grinning:
3. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Nazdar Kačko, to jsme rádi, že jsi zase mezi námi.
Áááááááááá, zubař, bléééé, taky mne to ještě čeká, fuj fuj fuj.

To víš, už jsem chtěla nějakou fotečkovou malou změnu.
3. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Alí mě taky ještě jeden zub čeká, tak zase v listopadu. Rovnou Bětulce udělá první prevenci :grinning:
Já už právě taky chci novou fotku, jenže jsem zase zapomněla, jak to mám zmenšit, tak musí manža :grinning:
3. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Kačí zkusím, dík za tip :wink: teď spinká ale tak neklidně, úplně se mi svírá žaludek :frowning2: takhle malá dítka by neměla mít horečky :frowning2:
3. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
ho furt chodim kontrolovat zdy dýchá :pensive:
3. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Jáji :pensive: Je to hrozný, člověk by to vzal hned na sebe, co?
Mě taky ještě drásalo, že Bětka byla veselá, normálně si hrála, ale sálala jak kamna :pensive:
Ty zábaly určo zkus. Nebal mu celé tělíčko, mohl by dostat šok, ale nohy a ruce můžeš :wink:
a moc se omlouvám že vám to tady furt dokola hustím do hlavy :frowning2:
Jaji, nemáš se zač omlouvat, od toho tu jsme, abychom si popovídaly, postěžovaly, pochválily, atd...

Právě jsem dobalila balík oblečků již nepotřebných a odešlu je do Kojeneckého ústavu co je při Krči, snad se to bude hodit miminkům malinkejm samotnejm.
3. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Jáji co blbneš? Samozřejmě to sem piš. Naprosto chápu, jak jsi z toho hotová. :cry:
A je mi Tomíka moc líto. Snad se s tím popere rychle. :pensive:

Alí teda, ty jsi hodná teda. Já zatím nic dávat pryč nebudu, schovám to zatím na druhé dítě, ale pak bych taky mohla lecos rozdat. :wink:
3. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
já tady mám taky věci co asi nikdo nebude chtít tak je pak taky někam pošlu, dobrý nápad Alí

jinak tady je vichr jako hrom

za 20min by měl Tom jíst, tak uvidíme zda se vzbudí nebo ne
3. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Jáji prosím tě, normálně to se piš jasný???

Hele jak psala Katka s tím střídání, to je fakt, můžeš to vyzkoušet. Střídají se dvě různý látky, když dáváš sirup, tak třeba panadol nebo paralen s nurofenem nebo ibalginem. Po čtyřech hodinách, tzn. že třeba ve 12 měl nurofen nebo ibalgin sirup, tak ve 4 mu můžeš dát panadol nebo paralen, prostě tam musí být jiná účinná látka. Určitě to tak jde i s čípkama. A zkusím najít ten odkaz co jsem tu kdysi dávala na ty zábaly.
3. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
3. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
dala jsem mu na zápěstí studené mokré kapesníky
3. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
jáji koukala jsi na to video?
3. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Jáji snad to zabere. :wink:
Vidíš,t o jsem ani nevěděla, že se mají střídat dvě účinné látky, ale má to svojí logiku :wink:
Ještě že je nás tu tolik, aspoň se krásně doplníme :wink:
3. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Katko jj, jinak to dávat nemůžeš, stejnou látku můžeš dát po osmi hodinách.

Mně překvapilo v tom videu že se zábaly nemají dělat když má studené končetiny a že ta plena nebo čím to dítě balíš má být 25° a v mstnosti má být max. 19-20. :confused:
3. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
jo teď jsem dala sirup panadol a předtím paralen čípek a dala jsem ho spinkat, mezitim se mi 2x po sobě pokandil chudík

Hani koukala, když bude nejhůř udělám zábal
3. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
jáji to kaká po tom čípku, ho to protáhne :frowning2:
3. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
jinak paralen čípek smíš po 6hod, takže jsem dala sirup po 5 hod, taky jsem nevěděla že když se to střídá tak můžeš po 4hod
3. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
to jo, když je tam napsaná jiná hodina. Nurofen to má po 8, což je fakt dlouho.
3. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
já mam vlastně nurofen sirup, ty vogo ani nevim co mam doma :sweat_smile: a pak i nurofen cipky
3. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
no vidíš, tak to střídej nurofen x panadol nebo paralen
3. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
už zase spinušká zlatíčko moje milovaný

Katko ani jsem nereagovala na zubáka, sis užívala co :confounded: zubaře nesnáším

zrovna dneska jde Tomáš na volejbal a zítra do hospody :unamused:
3. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
jáji a nezůstal by doma když má tomášek horečky? :unamused:
3. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
no to nevim, zitra ma kamos rozlucku se svobodou a volejbalu se asi taky nevzdá, myslim ze zitra to snad uz bude lepsi, ale dneska bych brala kdyby doma byl
3. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
jáji tak mu to řekni. Taky myslím že dnešek by stačil a pokud má Tomík takové horečky tak by to bylo víc než fér. Neumím si představit, že by se Honza někde bavil a já jsem doma trnula. :angry:
3. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
hlavně Tom to spaní nemá klidný, teď sebou chudák mele ze strany na stranu :((( a já jsem po celém dnu docela k.o.
3. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
Katko, já jsem si také samozrřejmě nějaké oblečky nechala, ty ke kterým mám nějaký větší vztah a které se mi obzvlášť líbily:slight_smile: a jsou rozděleny v krabicích 0-3, 3-6, 6-9 měsíců:slight_smile:.

Ondrášek na procházce neusnul, takže snad to s ním do těch 20 vydržím, tchýňka odešla.
3. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
jáji no tak vidíš, tak to tomovi prostě řekni a snad to pochopí ne?

Alčo ty jsi teda pořádnice :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.