• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
to já to rozdělené podle velikosti nemám, mám to ve dvou krabicích, poputují k babičce na barák :slight_smile:)) tady to není kam dát :sweat_smile:
3. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Velkej Tom by Ti měl, Jáji, pomoci, jen mu to řekni.
3. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky, jsme zpatky z prochajdy. Utratila jsem haldu penez a prisli jsme zmokli :rolling_eyes:

Jaji, prosim te, vzdyt od toho tu jsme, aby ses nam sverila. Snad bude Tomik brzy fit a nebude to nic vazneho. Ja byt tebou to Tomovi starsimu normalne reknu, aby byl doma v pohotovosti, kdybyste chteli jet na pohotovost. Kde bys koho pak shanela, kdyby Tomikovi bylo spatne :confused:
3. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
uvidime, treba ho to napadne samotnýho ale pochybuju :sweat_smile:
3. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
peti co si zase kupovala :slight_smile:))
3. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Teda Peti, copak jsi nakupovala? Si ty peníze tiskneš, ne? :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
jáji na to moc nespoléhej že ho to napadne, a když se sama neozveš, budeš pak akorát naštvaná že ho to nenapadlo a že šel
3. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Jsem se rozhodla, že půjdu se Štěpánkou do Státní opery, pak na Dianu Krall, na vánoční koncert Evy Urbanové a ještě vybíráme další kulturu:slight_smile: :slight_smile:, už se nemůžu dočkat. Ovšem taky to není zadarmo...
3. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Ne, netisknu, ale dostala jsem nejake korunky k svatku, tak jsem jeste utracela.
Jsem si koupila v M&S 3/4 kalhoty a tricko na cviceni :astonished: :grinning: jako aby se za me Kacka s Jajou nestydely. Kdyz mi to nepujde, tak aspon trosku vypadam :wink: :grinning: Honzikovi v M&S spaci pytel, teplacky a tricka, takove ty slabsi z takoveho prijemneho matrose. Mame je ted a jsou super. Honzikovi Bebu a vetsi savicky na flasticky. A to je asi vse :sweat_smile:
peti nechceš mi taky nějaký vytisknout? :grinning:

Hani...sirup Tomovi udělal líp, už mi tu leze na zemi, jako horkej je ale ne už tak strašně,ale na jak dlouho že :unamused:
Holky nic no, musím jít s kočárem vyvenčit ty zpropadený čokly, manža psal že přijde pozdě :angry:
3. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Ali, byla jsem na koncerte Evy Urbanove a fakt super! :wink:
3. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
spací pytel? :confused:
3. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
holky, to je v prdelce :frowning2:

jsem měla už před půl hodinou odjet...Adrianka řve jak na lesy. Nejsem schopná sbalit těch pár věcí, furt k ní lítám...ujel mi vlajk, spocená jsem až ...víte kde...ach jo :frowning2: to je den!
3. zář 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
Peti, já Evu MILUJU už asi milion let, její akce si nenechávám ujít:slight_smile:.
A ještě se chystáme za Josém Curou, toho také zbožňujeme.
3. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Hani mě to fakt ani nenapadlo, ptž dospělák taky jí Paralen á 4 hodiny. Ale u těch dětí je to samo jiné, hlavně oni v klidu neleží narozdíl od dospěláka. :wink: A nezmokni :grinning:

Jáji Tomášovi to normoš řekni. Je naprosto rozumný, aby byl doma, kdyby Tomáškovi vylítla horečka, bude potřeba uhánět na pohotovost. Ty neřídíš a Tomáš, než by se odněkud vrátil, tak by to trvalo. To snad pochopí, přece to není tvůj rozmar :confused: :sweat_smile:

Petí teda, hezky si nakoupila. Já dneska nakoupila akorát 2 plomby za 1398,- Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Alí-Pri, to je mi líto. Ale třeba takhle blbě to začne a pak to bude úplně ale úplně super :wink:

Alí-Oskarko, ty jsi teda pořádná. Já to mám ve dvou krabicích a jedné Ikea tašce a taky to nemám nijak moc rozdělený. A zatím si nechávám i ty horší kousky, však to druhé dítko ještě unosí a pak to dám dál. Stejně bylo skoro vše nové a ty malé věci to dítě zas tak neutahá :wink:
3. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Ali, my jsme byli s manzelem parkrat na Prague Proms nebo na jinych koncertech, z prace jsme meli listky zadarmo. Jinak bych manzu asi nedonutila jit za kulturou :confounded:

Jaji, jj, spaci pytel, ale meli jen 6-12m. Vetsi nee :unamused: Jsem si na tebe vzpomnela :wink:
3. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Jojo, Prague Proms nebo Struny podzimu také navštěvujeme...
3. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Tak já jsem Evu jednou viděla naživo ze zákulisí na Žofíně. Čekali jsme, až dozpívá, páč jsme po ní tancovali předtančení. :grinning:
3. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Kačí on má volejbal tady na Budějárně, Tomíkovi teď otrnulo, už mi tady řádí :sweat_smile:
3. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Tak Tomík už řádí, jo?
3. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Tak jsem zpátky. Holky jsem se fakt nesnášela a přišla jsem si jak hysterka, jenže umíte si to představit jo, přece nepůjdu s kočárem a třeba vodítkama, tím spíš když tu fičí jak o závod, tak jsem šla s jedním vodítkem a dvouma psama na volno. Jeden se coural, druhej zdrhal, takže já jak hysterka řvala na sídlišti střídavě na jednoho, na druhýho a lítala s kočárem sem a tam a honila je. A teď mi tady vrčej že chtěj žrádlo, jenže je ještě brzy. Chjo, věnuju psy a ještě vám za to zaplatím :pensive: :cry:
3. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Jáji jsem ráda že je Tomíkovi líp :wink:
3. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Hmm, tak Ondrášek před deseti minutami usnul v postýlce, no nechám ho, i když už je docela pozdě na odpolední spánek (jenže tchyně vyměkla a když začal ječet v kočárku tak ho z polohy ležmo posadila a bylo po spánku,no).
3. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Hani, tedy jsem se tedy nasmala, kdyz jsem si te predstavila, jak lovis ty psy. I kdyz to ke smichu neni, ja vim :sweat_smile: My tedy zadneho pejska nechceme, manza je alergik :wink:

Jaji, to je super, ze je Tomikovi lip.
3. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Peti no, cizím to asi taky přišlo směšný, za to já měla sto chutí je nechat venku a zdrhnout. Navíc rodiče psali že jsou problémy s odletem, takže bůhví kdy dorazej, asi je budeme mít ještě do zítra :angry:

Popravdě, já už bych teď k dítěti psa taky nechtěla, klidně zase až bude ve škole a bude moct venčit samo, ae takhle ne. Jenže tomu našemu už je 15 a to si moc vybírat nemůžu že..
3. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
no jo blbne ale má po odečtu 38,2
3. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Hani sorry, ale :grinning: :grinning:
Já psa k takhle malému dítěti taky nechci. :sweat_smile:

Jáji ale to, že řádí je dobré znamení. A mohlo by to být k těm zubům, třeba se mu chystají ty špičáky. :wink:
3. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
no nicméně Tomáš na volejbal odešel, jak jinak že :unamused: Takže za 20min ho půjdu okoupat ve vlažnější vodě, dostane mlíko a spát
3. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
jsem ti to říkala jáji, no...ty chlapy jsou v tomhle prostě jiný
3. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.