• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji :pensive: To je mi líto teda. A je jedno, že je to na Budějárně. Stejně, než by se oblíkl a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jde o princip.
3. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Holky, Ondrášek se probudil, tak jsem ho vzala do náruče, jdeme do pokoje a on na mně usnul a spí dál, no chápete to? Achjo, to půjdeme spát kdoví kdy.
3. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Teda Jáji, velkej Tom by se měl stydět :frowning2:.
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
No jo no, to jsou chlapi :pensive:

Honzik mrucel, tak ho manza vzal k telce a divaji se na zpravy. Asi je to sileny drama, aspon tak se Honzula tvari :grinning:
3. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Hodila jsem do albicka dve fotecky naseho Demolition Boyse :grinning:
3. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Slušně to boří, Peti:slight_smile:.
3. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Honzik ma zase zvysenou teplotu 37,3, neni to nic tragickeho, ale snad to zitra bude uplne o.k. Jeste se chci holky zeptat, jestli jste davali na to misto vpichu nejaky obklad nebo tak neco. Honzik to ma cervene, podle me to minule nemel, ale nejsem si tim jista, tak nevim, jestli mu tam mam dat studeny :confused:
3. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
můžeš mu dát studené :slight_smile:

jinak jsem Toma vykoupala ve vodě 32 stupňů a to bylo něco, ve vodě natahoval a venku řval jak tur, úplně hysterák, hrůza :frowning2: pak jsem mu dala najíst a šel spát, spí 30min a už se vrtěl a chtěl dudel a já ještě k tomu žehlím a mám toho dneska už po krk :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
čauky, tak u nás se spí od půl sedmý, páč předtim spal naposledy v půl druhý. Celý odpo tu řádil jak šílenej a pak už byl protivnej, tak jsem ho šla koupat už před šestou.

Hanka mě teda velice pobavila svojí storkou o venčení psů a dítěte :grinning: :grinning:

Peti Honzík vypadá jako pěknej raubíř, pěkný fotky :slight_smile: Jinak po očku jsme měli někdy místo vpichu zarudlý a někdy to nebylo skoro ani poznat, kde to doktorka píchla, ale nic jsem mu na to nedávala.

Jáji uff chudík malinkej, snad bude zítra líp a teplota mu v noci už nebude stoupat. No jo, chlapům většinou nic nedojde, ženská se musí ozvat, jak píšou holky.

Alí a Ty máš na ten kojeňák adresu? Neni to takový ten zámeček ve starý krči? Je to dobrý nápad takhle jim věnovat věci, taky to asi udělám :wink:

Kačí teda už tu bylo málem vyhlášeno pátrání a Ty si dřepíš u zubařky :slight_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
U nás už se taky spinka páč odpoledne nespal páč dopolko spal 2,5 hodky. Tak ted byl protivny, jeste ma nejaky lehky prujem ci co, tak dostal nasup a uz je v pytli :slight_smile:
Jdu hodit sprchu, jsem nejaka opocena. Venku je sice chladno, ale v byte docela vedro, nebo mam nejaky navaly :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Peti to je teda dílo.

Alči já byych si ten kontakt taky vzala. Páč tu určitě nějaký hadřiska co nechci schovávat, ale na prodej nebudou, najdu.

Naše dítě už taky spí, já si dám chvíli voraz a pak půjdu zase makat, tenhle týden už po večerech naposledy, doufám.

Řeším dilema, zítra se jdeme podívat na svatbu na Konopiště a pak jsme zvaný i na večer. Jenže to začíná až 19:30 a já nevím jak to vykoumat, protože to už Kája spí a babičku se mi sem tahat nechce, bylo by to podruhé tenhle týden.. Tak nevím jestli jet s Kájou nebo holt nejet vůbec :frowning2:
3. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
tak sem si konečně lehla k telce ufff
3. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Hmn, Hani, tezko radit. Kdyz byl Honzik maly, tak jsme s nim byli na grilovani u znamych a pak ho jen prenesli do postylky. Ted kdyz nekde jsme, tak se vracime vecer na koupani, abysme mu nenarusili rezim a nebyl pak protivny. Ale vetsina znamych uz ma prcky, takze vetsinou jsou nejake akce odpoledne, aby to mohlo byt i s detma :wink:
3. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Vzhledem k tomu, že nám Ondrášek nečekaně vytuhnul a probudil se před 7mou, tak my ještě spát nejdeme. Dala jsem mu trochu kaše, hrajeme si a pak dostane mlíčko (nevím teda kdy) a půjde hajat.

Holky ten kojeňák má adresu normálně jako FTN, tzn. Kojenecký ústav, Dětské centrum při FTN, FTN s poliklinikou, Vídeňská 800, 140 59 Praha 4 (alespoň tak mi to po telefonu řekli). Já už jednou posílala do jiného Kojeneckého ústavu hračky.

Myslím, že je to dobrý skutek pro ta miminečka a dětičky samotné.

Tak Vaše děcka už spinkají, jo?
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hani nám by tam Tom nevydržel ani omylem, neumim si to predstavit, on proste chce mezi 7-8 spat, jinak je protivnej až hrůza
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já s Ondráškem na svatbu taky nejela, Martin jel sám.
3. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ali, a pises jim tam k tomu neco, nebo jen posles balik a ono jim dojde, ze je to pro ty prtata? Ja bych tady urcite taky neco vyhrabala :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
jdu koukat na ordinaci v klidu, pak se ozvu, a asi si dám brambůrky, seru na to
3. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jaji, jen si dej, dneska si to zaslouzis :wink:
3. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jáji jen si dej do pořádně do nosu :slight_smile:

Alčo díky za ten kontakt, je to fakt prima nápad :wink:

Hani já si to teda taky se Štěpánem neumím představit, zatim jsme s ním večer nikde nebyli, vždycky se snažíme být doma, tak aby šel spát přibližně tak jak je zvyklý. A kde se to koná ta oslava večer? To myslíš, že by mohla spát v kočárku někde venku?
3. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Napsala jsem jim k tomu dopis.
Tak jsem Ondru dala teď do postýlky, po probuzení měl kašičku a teď vypil mlíko, ovšem vypil toho nějak moc (když připočtu ještě tu kaši), tak doufám, že mu nebude špatně. A snad hezky usne.
3. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kde máme Katku Ducky? Ta to dneska nějak flinká:slight_smile:.
3. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
No my už jsme s ní takhle večer byli různě, jenže to bylo o tom, že jsme někde byli už třeba od 4, ona pak kolem té osmé usnula v kočáře, pak po cestě v autě a doma jsme ji jen přenesli. Jenže takhle bychom vyjížděli v dobu kdy má spinkat. Je to pitomý no. Asi zkusím tu babičku, i když se mi nechce no.
3. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Přeji dobrou noc, papa
3. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Psala mi Jájinka, že jedou na pohotovost :pensive: Tak snad to dobře dopadne, chudík malinkej :pensive: :frowning2:

Holky sorry, já jsem se nějak zasekla. Dělala jsem véču, pak jsem vykysla u VKV, páč mě manža šimral. No a pak jsem musela vyklidit myčku, dát tam špinavý, připravit mlíko a tak. :grinning:

Kačí :grinning: Přitom kriminální ústředna jsem tady já, že? :grinning: Jsem si mohla vyhlásit pátrání sama po sobě :grinning:

Hani mi řešíme stejný problém, ale máme tam možnost spaní. Jen manža nezjistil do teď podrobnosti, tak ještě nevíme. My jsme zvaný i ke stolu :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Achich achich, chudík Tomík, tak snad to nebude nic vážného.
Katko, papa.
3. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Alí taky doufám. Dobrou noc ti přeji :pensive:
3. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
holky tak má něco jako angínu,má bílé flíčky v krku :(( takže čípky a hodně pít a zítra k mudře, měl totiž 39,7 horečku po odečtu a klepal se tak jsme jeli, já se klepu ještě teď :frowning2:
3. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Tý vole :confounded: To bych byla taky vyklepaná. Dostali jste něco proti febrilním křečím?

Já fatk budu kontrolovat Bětku, když se děti viděli :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
nedostali jsme nic, zitra k mudre

hele ja dala zpet monitor dechu, radsi, se uplne bojim

vůbec nevim kde k tomu prisel :unamused: ale evidentne je to virového původu, páč jsem to shodou okolností četla včera u prosincovek
3. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.