• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jaji, tak at je vam brzy lip.
Jsi me tedy moc nepotesila, snad to nechytneme po tom ocku. tuk tuk tuk :wink:
4. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Jáji a co to je za angínu, že na ní nejsou atb??? angína je přece streptokoková, ne?
no hlavně, ať je Tomík brzy ok :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Marti, Hanka taky myslim predtim psala, ze Kaja nemela atb, ze mela nejaky jiny druh anginy, jestli se tedy dobre pamatuju :sweat_smile: Hanka mela podezreni, jestli to nebylo z aftu, co mela v puse, kdyz ji olizla lzicku nebo tak neco
4. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
to jo, ale pokud je to virové, není to asngína, aspon tak jsme se to učili :wink: no asi je to něco nového :slight_smile:
podstatné je, aby to Tomíka brzy opustilo, ať je to co je to :wink:
4. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
vůbec nemám tucha, na pohotovosti mi řekli že se atb nedávají, možná je ještě moc malej a nebo nevim... Mudr mu koukala do pusy zda nemá ktomu afty ale to prý nemá
4. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
tak snad to bude rychle dobré,takže vám nedali žádné léky?
4. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
já jsem ted taky měřila a dobrý 36,5 :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
jaji, a mate delat ty obklady, kdyz ma tak vysoke teploty?
prcek zatim spinka, tak ho pak taky premerim a kdyz bude o.k., tak jdeme cvicit, protoze ted to dva dny flakal
:wink:
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
ted mi psala kamoska, ze jim dr. pri nastupu do skolky doporucila nejaka homeopatika na posileni imunity a koukam, ze jsou i pro male deti, tak se na to asi zeptam dr., od kdy bysme to mohli brat :wink:
http://zdravi.doktorka.cz/engystol-tablety---podpora-protivirove-imunity/
4. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
marti ne ne nedali nám nic
Peti...jo když budou vysoké horečky tak obklady na zápěstí a nožky

nicméně teď je bez teploty ale jí tak nějak všelijak, málo mlíka, přesnídávku nechtěl
4. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
holky, jeste mam jeden intimni dotaz pro maminky chlapecku... jajo :grinning: pretahujete nejak pindika, aby mu to tam nesrůstalo nebo tak neco? dr mi rekla, ze u takhle malych mimi se to nema delat, ale bracha s tim mel problem a pak mu to obrezavali, tak nevim :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Peti nestahuju nic, někde se doporučuje až po roce věku a někdo to už nedělá vůbec :confused:
4. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Jaji, hlavne, at vam je brzy lip a tomik zacne bastit. Zrovna on dietku nepotrebuje, ze :rolling_eyes:
To nechapu, co je to za zmutovany hnusny bacil, ach jooo :unamused:
4. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
jo já myslím že to bude lepší, teď je sice bez teplot ale bojím se co večer, manža slíbil že kdyžtak nikam nepůjde, páč to by šel chlastat do centra a kdyby měl zase 40 horečky tak radši ať je doma
4. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Jaji, Tom senior musel byt taky z Tomika vyplaseny, ne? At je radsi doma, kdyby naaahodou :pensive:
4. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
no jo,ještě jsme se chytli než jsme vyjeli na pohotovost, páč nevěděl kam jet,tak říkám do Krče do nemocnice a on to hledal na netu a nemohl najit, tak sem vyštěkla a jedine co me napadlo bylo proste zavolat tam a ujistit se ze tam pohotovost je, jak jednoduche :rolling_eyes:

ale klepala jsem se řádně, zle mi bylo,fuj
4. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
jj, v Krci je pohotovost pro deti. ja myslim, ze i moje dr. to ma vyvesene v ordinaci.
no, muj manza je taky obcas zmatkar, ale nekdy prekvapi a zachova se zcela racionalne (necekane) :grinning:
se ti nedivim, me by bylo taky spatne fuj fuj to jsou nervy s tema nasema drobeckama :pensive:
4. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
no on byl ten klidnější z nás dvou, ale řešit přes net zda jo nebo ne, mi v tu chvíli přišlo na hlavu
4. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
No, kdyz jsme byli jednou na pohotovosti s prckem, tak manza si sam nasel kam jet... tedy taky pres net. Nezapomen, ze jsou technici a premysli jinak :grinning: :wink:
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
to joo ale na strankach krce to neni, jsou tam jen kliniky ale ne pohotovost :unamused:
4. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
aha, tak nevim, kde to tenkrat manza nasel :confused:

jsem ted koukala na soukromou skolku na chodove a vypada to fakt dobre. uvazuju, ze bych treba od 1,5 roku nebo 2 let zacala chodit na castecny uvazek do prace, pokud by se tedy nejaka prace nasla... ale buh vi, co bude za 2 roky, ze :grinning:
4. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
ja bych leda pracovala doma, od Tomíka se mi nechce
4. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
hmn, kdyz ja se bojim, ze si pak po tech x-letech doma nenajdu praci :unamused: i kdyz manza je taky proti, podle nej bych mela plodit deti a on se o nas postara. no to kdybych vedela, tak nestuduju vysokou :wink: :grinning:
4. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Jsem tu.

Jáji tak hlavně ať je brzo líp. A Tomík teda dietku opravdu nepotřebuje, tak snad mu začne zase chutnat, chudíkovi :pensive:

Já bych jela taky do Krče, nic jiného mě ani nenapadlo. A je to tam teda? Jako v Thomayerce myslím.

Martí super, tak to už bude dobrý. :grinning: Nelinka je kabrňák :grinning:

Petí já se vůbec neurazím. :grinning: Mě totiž Tiramisu normálně vůbec nechutná a nejím ho, ale tohle bylo docela dobrý, tak to zkusím. Táta s maceškou jsou Tiramisáři, tak třeba mě s tím vyhodí. :grinning:
4. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Petí myslím, že v Praze a s VŠ najdeš. A navíc tvůj zaměstnavatel ti ho musí držet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky jdu dát Bětce oběd, pak sobě. :wink:
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Kaci, ja vim, ze mi musi zamestnavatel drzet misto, ale ja si nejsem jista, jestli se tam chci vracet, vis :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navic nebyli zrovna "nadseni", ze jsem byla behem tehu na neschopence, takze asi tak. No, to nema cenu resit, ze :grinning:

Honzik uz je asi vzhuru, spal pres 2 hodiny. to si to zase vybere v noci :rolling_eyes:

Kaci, priste to zkus s tou lucinou. Je to fakt mnamozni, vic nez to pomazankove maslo. Vzdycky ten krem, kdyz ho delam, ujidam a pak je mi blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JJ, v Krci je pohotovost pro deti, nevim presne jaky je to sektor, ale za vratnici se das doprava a pak hned doleva. A je tam i pohotovost pro dospele, je to spojene.
4. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Peti já se taky nechci vracet, ale taky uvidím, jak to vše bude.

Zkusím :wink: Ona ta Lučina bude možná i dietnější, co? :sweat_smile:

No vidíš, tak to taky nevím. Já jezdívala na pohotovost do Pacovské, to je hned na Budějárně vlastně. A bývala tam i dětská. Tak to asi všechno teď přesunuli do Thom. :sunglasses:
4. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
ano ano přesně tam to je, jak psala Petra

pohotovost na Budějárně pro dospělé zrušili a je v Krči taky...

jinak dítko má zvýšenou teplotu ale furt brečí a kňourá, hrůůůůza
4. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jaji, Tomika asi boli ten krk, jestli to ma cervene. Hlavne, at nema vecer zase ty vysoke teploty :pensive:

Kaci, nevim jestli je to dietnejsi, ale prijde mi, ze z te luciny se lip dela ten krem, to pomazankove maslo je takove hustejsi :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Holky, mam dneska nejakou lenoru. Se mi ani nechce ven s prckem, ale musime aspon na chvilku jit, at ma cerstvy vzduch :wink:
4. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.