• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky,
tak já dopoledne lítala (pod dešťovými kapkami) venku, ale bylo to fajn.
Došli jsme na poštu s tím balíkem do Kojeneckého ústavu, pak jsem jela do Sparu Na Groši když už jsem byla u busu a chtěla si koupit plenky, ovšem velikost 4+ neměli, nevadí. No a pak jsme se procházeli a procházeli a Ondrášulka skoro hodinku spinkal, tak jsem byla ráda.

Dali jsme si obídek, hrajeme si a vyrazíme znovu na procházku, vyzvedneme babičku ze školy (má do 14ti hodin, poslední hodinu výživné deváťáky, to jí teda nezávidím) a doprovodíme ji domů, snad nebude moc lejt, v malém dešti je chození fajn:slight_smile:.

Jajinko, to si teda "uzivas" - at je brzy lepe.
Peti, Katko - tyyy jo, tiramisu, to bych dle Vasich recepisu taky mohla nekdy zkusit.
4. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak dítko snědlo polévku od Hippu, nějak nechápu proč se tomu říká polévka když je to hustý jak jídlo :confused:

jinak teplota 37,8 po odečtu, pomalinku to zase leze nahoru, ne tak razantně jako včera ale leze
4. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Péto já mám dnes taky lenoru :grinning:
Alčo plenky 4+ huggies mají ve Sparu v Arkádách za 299 :wink: a užijte si prochajdu :slight_smile:
Jáji odpo bývá teplota vždy nejvyyší,tak snad už nevyleze tak vysoko jako včera
4. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
hmm tak to nám asi tatínek na tu oslavu půjde :frowning2:
4. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
přece tě nenechá doma s hořícím dítětem, uvidíš, že nepůjde :wink:
4. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
pokud nebude mít 40 jako včera tak půjde
4. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
no jo, to jsou chlapi :unamused: tak hlavně aby byl na tel. kdyby něco, v nejhorším by ti přijel dr. domů, já tu taky na jaře byla sama, když byl Míša v Barceloně, měla jsem připravené číslo na sanitku, naštěstí jsem jí nepotřebovala a jednou jsem jela taxíkem,taky se to dá zvládnout :wink: jsi silná žena :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak my jdeme ven, paaaaa :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Jáji a co z té oslavy bude mít, když nebude moct pít? :angry:
4. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky, no právě proto jsem do SPARU šla kvůli té akci:slight_smile:. Mám ještě 9 plenek, dneska už nikam nejdu, zítra dopoledne dojedu na Arkády, snad mi bude do zítra ten počet stačit.

Teda Jaji, nechá Tě samotnou s nemocným Tomíkem? :angry:
4. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Venku jsme se teda doslova provětrali, tam je ale uragán. Ale zlaté ochlazení a dýchatelno, hurááá.
Zítra k nám přijde Ondráškova prababička, tak už se na ni těšíme. No, a na neděli si chystáme nějaký rodinný výlet/procházku, snad bude nedeštivé počasí.
4. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Holky tak teď jsem asi 20 minut chodila za Bětkou a odstrkovadlem. Ona totiž vždycky když dojede k překážce, tak začne řvát, takže za ní chodím a směruju to odstrkovadlo. Chodíme z obýváku přes předsíň do dětského pokoje a zpátky :grinning:
Teď čekám na švagrovou, jestli teda půjdeme ven.

Martí, Alí a není ta akce jen když máte nějaké kupóny? My jsme si takhle naběhli s luxem, jako stejně jsme ho nakonec koupili, ptž ten rozdíl byl asi jen 400,- Kč, ale já se teď radši vždycky dívám.
4. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Katko, měly by tam tu akci teď mít do 8.9. i akcniceny.cz to uvádějí.

Ondrášek teď předvání atomové záchvaty vzteku, se z něj asi zcvoknu. Docela bych chtěla, aby už šel taky na nohy, mohlo by být veseleji.
4. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Alí aha, tak to jo. My máme teď plín dost a hlavně já chci pak zkusit ty Babylove.

Tak na jednu stranu by to asi pomohlo, na druhou když bude na nohách, bude se vztekat, že nemůže chodit, tak budete chodit za ruce a bude to vyžadovat a vztekat se kvůli tomu a taky když ho budeš chtít dát do kočárku, tak se bude vztekat a tak. Třeba ne, ale Bětka se vždycky prohne a začne ječet. :angry:
4. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli na svatbě, bylo to moooc hezký na Konopišti, ale to počasí, bleee, v tom bych se teda vdávat nechtěla. Večer nakonec jdeme, hlídat budou tchánovci, aby si malé užili. Už se docela těším a asi se i napiju :slight_smile:

jáji, jejda, angína, tak to je mi Tomíka moc líto. Když ji měla Kája byl to děs, přes den to šlo, ale v noci docela plakala, asi si vždycky uvědomila, že jí ten krček bolí. Já jí ještě zkusila dávat priessnitzův obklad na krček. Moc dlouho si to tam nenechala, ale aspoň něco (mokrý kapesník, igelit, šátek). Jinak to bylo stejné, ATB nám nedali že na to nejdou, a měla jsem dávat jen sirupy na teplotu/na bolest. Takže prd. A rozdíl je mezi virovou a bakteriální angínou, na jednu zabírají ATB a na druhou ne, my měli tu druhou, ale teď nevím která je která. A manža by teda chodit neměl, ale to musíte mezi sebou no :frowning2:
4. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
tak jsme doma, pěkně tam fouká, aspon tady u nás na kopečku :slight_smile:
ty pleny jsou v akci a bez kuponu :wink:
to já jsem hrozný sysel, já mám zásoby plen na měsíce dopředu, ted mám 4 balíky a to mívám i víc :grinning:
Kačí z plenek z DM měla Neli vyrážku a jsou blbý, pořád mokrý :wink: zato mě mile překvapily ty z Albertu, jak jsou měkoučký a docela i sajou :slight_smile: ale na PUačky nikdo nemá :wink:
4. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj Hani, jé svatba, vy se máte, tak si to večer pěkně užijte :wink:
4. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak si Hanko užijte večer!
Marti, viď, venku uragán, slušně to tam fičí.
4. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Holky neděste mě, já půjdu naprosti švagrové, tak snad neodlítneme :grinning:

Martí kámoška je používá a s nima spokojená :astonished: Tak uvidím, možná ještě ty Rossmaní plenky?

Hani tak svatbičku jste si užili? A večer se moc neopij :grinning: Já jsem zvědavá, jaké počasí bude příští sobotu, to jdeme my. A večerní oslavu taky řešíme, ale oni to mají mimo Prahu, sice je tam možnost spaní, ale ženich vůbec neví, jak daleko to je od zábavy (jestli by dosáhla chůva), tak to zatím vypadá na dvě varianty, buď tam být s Bětkou, nabourat jí režim anebo pojedeme domů a večerního mecheche se nezúčastníme :pensive:

Tak já nás jdu obléknout a razíme :wink:
4. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak se Katko měj a neuleť:slight_smile:.
4. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Hani, uzijte si to. To je rozumne, ze hlidaji tchanovci :wink:
4. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
A holky, kdy my si dáme ten dýchánek? Nějaký pátek teda?
4. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
tak kámoška odešla :frowning2: a jsem tu sama, Tom dostal před hodinou čipěk už měl 38,3 po odečtu, teď je zase v pohodě, tak uvidíme co bude dál

Tomáš řekl že uvidí jak Tomovi bude, no jak asi teď chvíli bez teploty vydrží že po paralenu :unamused:
4. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
Jajinko, tak snad se to do tech tri dnu, nebo jak jsi psala, ze ty horecky dlouho trvaji, spravi a bude dobre.
4. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
MArtí u nás Babylove taky blbý, jediný po kterých se osypala. Teď máme Lidlácký, jsou docela fajn, i když mi přijdou taky častěji mokré a nejčastějc používám právě ty albertí, jsou super.

Katko rozkaz, pokusím se neopít.

Jáji proč ho narovinu nepoprosíš aby zůstal? :frowning2:

Fotky přidávám na FB :wink:
4. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Holky, prcek se mi bouchnul do hlavy. ach jooo :frowning2: dala jsem ho hrat si pod hrazdicku a on se v nestrezenem okamziku sam pretocil na brisko a bouchnul se hlavou o knihovnu. myslite, ze s nim mam jet k dr. nebo ne? plakal jen chvili, tak snad to tak hrozne nebylo, ale ma tam takovy slinc :frowning2: jsem hrozna matka :angry:
4. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
hmn, tak asi nikam nepojedeme, vypada o.k. asi se lekl, jak jsem na nej zarvala. kazdopadne deku jsem premistila dal od knihovny a oblozila plysama :pensive:
4. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
kliiiid, nejsi hrozna matka, vitej do klubu :wink: on se spíš lekl

jinak manža jde, říkal že nebude pít a bude na telefonu :unamused: Tom je bez teploty, tak uvidime co bude za dve hodiny az odezni cipek
4. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Petííí, jdu se přidat do klubu. Ale jestli ty jsi hrozná matka, tak já jsem naprosto brutální příšera :angry: :pensive:
Bětka mi spadla z postele na hlavu, má pěknou bouli na čele. Taky řvala, ale jinak nic, neblila, nebyla apatická, hrála si, lezla, stála, tak je v postýlce a spinká. Od pádu 2,5 hoďky, tak to snad bude dobrý. Ještě do ní v noci strčíme kvůli případnému bezvědomí. Ještě jsem jí říkala pozor, pozor, bolí, bolí, pak jsem tam dala nohu a otočila se pro tričko a v tu ránu se protáhla a spadla. :pensive: Jsem fakt debil Rudo nebo co :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Jáji držím palce na klidnou noc, aby Tomík pěkně vyspal tu teplotu.

Alí já nejlíp pátek. :wink:
4. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Jaji, tedy nechapu proc tam Tom st. jde,kdyz nebude pit a bude na tidlifonu. No, asi tomu holt nerozumim :confused:

Diky za podporu. No podle me se honzik odrazil od te hrazdicky a pretocil. sice uz se hoodne toci smerem na brisko, ale porad mu malililinko chybi, aby se uplne pretocil. Jsem mu pak rikala, aby mi to ukazal a to nejak nechtel :wink:

Zitra jedeme na cely den do Berouna - k nasim a babi, tak asi nebudu. A radsi nevylezejte z domova, protoze asi budu ridit pac chci od pulky zari jezdit do Petrovic autem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze at si Alca s Ondraskem da radsi bacha na auta:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.