• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky, zdravím před koupáním, krmením a dáváním k spánku.
Tak tady byly nějaké pády a bolístky, jo? Věřím, že dětičky budou všechny v pořádku.
4. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
grrrrrrrr dítě nejde uspaaaat, furt leze po čtyřech, staví se na kolena a drží se postýlky, má z nás srandu
4. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Jaji, klid, to je znameni, ze je Tomikovi dobre :wink:
U nas se vyjimecne taky nespi. Prcek nespal cele odpolko a v 18 hod mi na pul hodky usnul, tak ma asi moc energy a ted se mu nechce spinkat :unamused:
4. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
tak manža teď odchází, div mi nevyčetl že nikam nesmí, tzn chce jet o víkendu v říjnu do sklípku a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: blicí
4. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jaji, chlapi jsou sobci:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: Jsem se manzovi zminila, ze pujdeme spolecne nekam zaparit a on mi rekl, ze pry budu doma, protoze on taky pred tim nemohl :astonished: Jenze to jsem nechtela, aby nekam sel, kdyz byl Honzik hodne maly a ja jsem toho mela plny kecky. A ted se mi to vratilo jako bumerang :angry: Se ho ptat nebudu a proste pujdu :grinning:
4. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
jako byla se zvyklá že o víkendech byl doma a nejezdil si chlastat někam na moravu, mě by to nenapadlo vůbec ale on mi vyčte že musí být furt doma...
takže teď odešel a když sem řekla že je mi jedno v kolik přijde tak řekl fajn a že klidně až ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
hmn, tak to vasek by asi nejel, ale je pravda, ze nema zadne kamose, kteri by ho nekam na moravu tahali... hah, ty jejich argumenty, ze musi byt porad doma, by se z nich clovek poblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne, ze mi si cely den nekde uzivame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no me zacina za dva týdny vikendova anglictina, tak at si pekne venousek honzicka uzije. spojim to s nakupama a mam to na cely den a pak si budeme povidat, jak si doma uzivam klidku :angry:
4. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
tam melo byt "my" misto "mi".... no materska demence v pokrocilem stavu :grinning:
4. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
jeho netahaj kamarádi ale kolegové z práce, jako kdyby jich přes tejden měl málo :angry: a jediný víkend může být s rodinkou a to neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
jo, kolegove, jo? hmn, predpokladam, ze ti kolegove jsou skoro vsichni svobodni a nechapou proc by nemohl jako jet, ze? to vidim u vaska v praci, vzdycky ho hecujou tim, ze kdyz se ozenil a ma dite, ze je uplne odepsanej, ze s nima nemuze nikam jet atd. :angry:
4. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
me by to nevadilo kdyby to delal i predtim, ale nejsem na to zvykla a zvykat se mi nechce
kolegové jsou buď svobodní a nebo mají děti 2 roky a výš
4. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak jestli to nedelal driv, tak by me to taky stvalo. chapu, ze jim to obcas leze na mozek, ze prijdou domu a dite breci a je protivne, ale my jsme s temi detmi cely den, takze mame taky narok na to si vecer a o vikendu trosku odpocinout. no nic, to nema cenu komentovat. tak uvidis, treba se jeste rozmysli :confused:

ja jdu do hajan trosku dospat dnesni noc a naspat na zitra. zitra to bude asi vycerpavajici pac jedeme za babi :pensive:

brou noc vsem maminkam a detickam a at jsou vsechny deticky fit a netrapi je zadne bolistky :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Peti dobrou :wink:
4. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
tady bude asi mrtvolno koukam :confused:
4. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jáji :stuck_out_tongue_closed_eyes: blijící. Jeďte s ním. My taky byli všichni. Manžu právě tahali, ale on vzal i nás.
A taky už si někam zajdi a tím nemyslím cvičení. Někam zapařit. CO SI JAKO MYSLÍ :angry:
4. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
no to neee, on by si nas nevzal neblbni :confounded:
4. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
A proč jako? Určitě se tam bude spát. Pokud by to bylo někde blízko, můžete být na chůvě. Anebo tam bude Tomík spinkat v kočárku.
Hele a kde je to jeho nadšení, kdy si o víkendu nikam nemohla, aby si Tomíka užil?
4. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Holky, papa, jsem mrtvá a ještě mne od rána šíleně bolí oko a mám ho celé podlité krví:frowning2: :frowning2:, dobrou noc.
4. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
no kde že loňské sněhy jsou...

jinak už sem byla u mladého, plakal jako blázen, měl hladík
4. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
no nic v telce je absolutní h... , Tomáš dorazí asi v 1 ráno a nakrmí dítko

tak asi půjdu spát nebo nevim :unamused:
4. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Já koukala na Sex and The City. Teď čekám, až domyje myčka, dali jsme tam rošty ze sporáku, takže jsem si ještě nemohla připravit mlíko :sweat_smile: Jak to domeje, tak připravím a valím nakutě :wink:
4. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
tak brou noc, já ještě spát nejdu, koukám na telku na písničky a hlavně manža se dušoval jak mě ráno nechá spát když jsem měla náročné dva dny a noci s Tomíkem a horečkama
4. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Jáji hezky se vyspi a jsem zvědavá na to teda :confused: Pak napiš, jestli vstal.
4. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
snad se i vyspim, Tom je zda se bez teploty tak pokud se nebude budit na jidlo tak to snad bude ok
4. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Tak držím palce.

Já už hřeju vodu, tak pak půjdu taky na kutě :wink:

Dobrou nocku :sunglasses:
4. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
ou ou řev jako blázen, skoro nešel uklidnit, tak Tom jede domu :frowning2: Mám podezření na zuby,protože si rve ruku do pusy když řve jako zběsilej :frowning2:
4. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz
Ahojky, tak jsme doma. Bylo to moc fajn, dokonce jsme si s manžou poprvé za celých 5 let co jsme spolu zatančili. :dizzy_face: Malinko jsem se picla, ale nijak extra, necelý dvě skleničky vína a panák vodky a dobrý. Tak jdu chrupat a doufám, že kája nebude ráno zase strašit v 6 :angry:

Přeju dobrou noc a krásný víkend všem a Tomáškovi ať je dobře, dětem žádné úrazy a tááák.

Tak čáute :slight_smile:
5. zář 2009 v 00:18  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem tu na skok nez odjedeme :wink:
Jaji, tak co, jak to dopadlo? Nepohadali jste se jeste s Tomasem, ze musel zpatky? :confounded:
Hani, super, ze jste si to uzili. Jee, taky bych si sla nekam zatancil, ale uz jsem asi vsechny kroky zapomnela :grinning:
Ali, snad bude oko dneska dobre. Namazala sis to nejakou mastickou nebo nakapala kapicky?
Kdybyste videli me po porodu, byla jsem jak zombie, oci uplne do krve od spatneho tlaceni :sweat_smile:

Jsem vcera manzovi mezi reci rekla, ze uz se do loznice stehovat nemusi, ze jsem si zvykla, ze tam neni a spi vedle, ze tam mam klid a nikdo nechrape. No, tak sebral periny a spal s nami v loznici. Honzik byl dneska v noci hodny, spinkal opet do 6 hod, pred chvili dokoukal Tubbies a ted si hrajou s tatkou na dece :slight_smile:
5. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem vás dočetla. Jáji naprosto tě chápu, mě taky vždycky vytočí, když jde Honza na nějakou akci z práce v pátek nebo v sobotu. Jako je s nima celej tejden, tak snad nemusí obětovávat náš společný čas, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Posledně jsme se kvůli tomu chytli. Týden jsme se neviděli že jsem byla s malou u našich, a on mi oznámil že v sobotu večer jde na kolaudaci kolegyně. A to jsme chtěli jet na chaupu. Tak prý že pojedeme a že si tam "odskočí" ((100 km tam a zpět, podotýkám). Nakonec to i vypadalo že se mu nechce, ale že to přece nemůže zrušit protože tý kolegyni už to hodně lidí zrušilo. Nakonec ale nejel, aniž bych ho prudila. Ale naštěstí to nedělá moc často.

Drahé přítelkyně, asi bychom si fakt měli vyrazit společně bez dětí. :wink:
5. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Hezké zatažené ráno.
Tak u nás se konečně dalo hovořit o docela normální noci. A dokonce po mlíčku ráno v 6.00 ještě spánek do 7.15, zázrak se stal:slight_smile:.

Peti, hezky si užijte den. Vy jste nebyli společně v ložnici, jo? Manžela budilo dítko? A jinak kapu kapu kapičky, tak snad se to brzy zlepší.
Hanko, fajn, že ses měla na svatebním veselí hezky. A ten srazík bez dětí opravdu potřebujeme:slight_smile: :slight_smile:, jen ať se manžílkové starají, že.
Jaji, tak jak to vypadá s Tomíkem?
5. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.