• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
si připadám jako strašná matka co mlátí svoje dítě :frowning2:
5. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Hani, jj, Honzik ted spinka dobre tuk tuk tuk. Ted poslednich par noci spinkal dokonce do 6 hod v kuse. Ale musim ho tak 2x az 3x za noc zpacifikovat v postylce, protoze se tam porad toci a strka nohy do sprucli atd. A pres den vetsinou spinka 2x denne 1-1,5 hodky. Takze spokojenost maximalni. Dr mi sice rikala, ze uz muzeme davat prikrmy, ale mlicko mu zatim evidentne staci, takze na to chvatat nebudu. Nejdriv od pulky zari, to budeme mit ukonceny 5.mesic :wink:
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Hani :grinning: Táta taky říká, že je mezi dva chleby. Ale maceška ho chce místo miminka, prý je mazlivec :pensive:

Jáji :pensive: To je mi moc líto. A teplotu má?
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kačí má max 38,3 už, dneska jsem dávala sirup jen jednou
5. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jaji, klidek, vzdyt si ho jen placla. Tech placancu jeste bude :wink: Si neumim predstavit Tomika jak vztekle rve :sweat_smile: Tak se s Tomem stridejte u Tomika, at tam s nim spi vzdy jeden a druhy spi nekde vedle na gauci nebo tak, at nejste oba uplne odrovnani :frowning2:
5. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Peti...já to Tomovi navrhovala ať spí v obýváku ale on nechce, asi mě v tom nechce nechat samotnou, já se jen modlím ať je dnešní noc o malinko lepší
5. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jáji to je blbý, jestli se mu k tomu přidaly i zuby. A ten gel jsi nezkoušela? Nám zabírá cal gel. A neměj výčitky. Mám to taky, když jsem unavená, nevyspalá, nebo je mi blbě a Kája prudí, že jsem na ni hnusná, ale pak mám hrozný výčitky :frowning2: Mylím že je to fakt normální, nejsme stroje.
5. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky mám dotaz, v lednu bychom chtěli jet do alp, jak dalece si myslíte, že se dá v alpách na chodníku, kde sice předpokládám, že to bude prohrabaný, ale bude sníh, fungovat s kočárem tříkolkou s nafukovacíma kolama???
5. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
na gel sem zapomněla, on najednou prostě začne řvát a rve ruku do pusy :(( ale jakoby na zuby a dásně :frowning2: tak nevím zda z toho vyleze i zub
5. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Jáji to je normální. Já taky Bětku plesknu po plíně, když ječí a nemá proč. :pensive:
Ten gel zkuste, třeba se zklidní. :pensive:
5. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Hani myslím, že s nafukovacíma to půjde. Já jezdila na udusaném sněhu i s tím ABCčkem a šlo to, i když blbě. :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
jé, holky koukejte, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25410876&tab=0 to je dobrá cena, co myslíte??
5. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
jo jo to je super cena

Kačí..já potřebuju vždycky uklidnit že to je normální :pensive: a po třech dnech a dvou nocích na h... je to na palici
5. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jáji, máš naší podporu, určitě se to bude den ode dne lepšit. Ale měla by ses zkusit zítr přes den vyspat aspoň trochu, třeba když bude Tomík spinkat, až s ním budeš v pondělí sama doma, abys měla nové síly..
5. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
chjo, teď nevím jakou barvu objednat, jestli to ladit do sporťáku nebo do golfek :confounded:
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hani a ty nemáš fusak?
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
já mám i ten letní fusak a dneska jsem ho použila, tady byla zima jak v morně, tak sem toma zachumlala :grinning:
5. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jáji mám, ale blbej, red castle, je krátkej, ten emitexí je lepšejší
5. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Hani taky potvrzuju, je to dobrá cena. Vyber nějaký neutr., aby ti šel tam i tam :wink:

Jáji neboj, normoš to je. Jak psala Háňa, nejsme stroje. Taky mi rupají nervy. Asi i kvůli tomu, že mi to dítě ještě nerozumí. Něco jo, ale nezná příčinu a důsledek a tak :pensive: Navíc až budou komunikovat, tak nebudou tolik řvát, ale řeknou co se děje. Takhle prostě máme kolikrát pocit, že se jim prd děje a že nemají proč brečet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
ježiš já jsem nerozhodná :angry:
5. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Hani, ja jsem ho kupovala ten fusak za 1070 Kc plus postovne a balne, celkem 1180 Kc, takze tohle vyjde o neco malo levnejs. A s barvou jsem to mela jednoduche pac mame kocarek i sportak ve stejne barve, takze mame cokoladovo-bezovy :wink:
5. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
My máme černý, ten se hodí skoro ke všemu.

Berušky sorry, ale jdu se dívat na Goyovi přízraky, enormně mi to zajímá :wink:
A protože to končí až po 23 hodině, popřeju vám rovnou i dobrou noc :wink:
Ahoj holky,
Jaji, žádná sebekritika. Jsi super máma!
Hanko, dobrá moc cobrá cena, kup si něco neutrálního jak píše Katka. My máme myslím béžovou s béžovou:slight_smile:.

Holky, víte co nevím jak udělám? Jak Ondru dostanu v zimě do fusaku když se nechce nechat ani přikrýt. Nesnese na nohách peřinku ani dečku. A v kočárku v tom vichru to byl dneska děs, aby si to nechal na nohách.
Jen se běž dívat, Katko, papa a dobrou noc.
5. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ali to já mám teď jiný problém, že se mi Kája vzteká když je na kočáře pláštěnka a jak mám na golfkách univerzální od emitexu, protože origoš manža ztratil, tak mi ji sundavá, protože není nikde připnutá
5. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ali, on ten fusak jde nejak provliknout tema ksirama pro deti, tak holt ho tam budes muset privazat, aby chudera neumrzl :wink:
5. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Kaci, dobrou.
5. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
my máme taky béžovou se světle žlutou :wink:

Kači brou nocku, film jsem viděla :grinning:
5. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
provlíknutí kšírama je na prd, páč ty kšíry musím z kočáru odepnout a to jde blbe :confounded:
5. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
aha, hmn, no ja jsem jeste nas sportak poradne neobhlidla pac je slozeny v krabici :grinning:
5. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.