• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Holky tak příští týden jdu na jakoby kurz na nehťoury :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Holky, dobrou noc. Boli me zada, tak si je jdu narovnat do postele :grinning:
5. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Peti, dobrou noc.
5. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Holky tak zatím se mi to nějak nelíbí.

Hani jako že budeš dělat nehty? Já je totiž nosila 10 let, pak je sundala a už brečím, docela bych si je zase nechala dát, jenže jsem vymýšlela, jak to budu dělat s Bětkou, kam jí dám. Jak bys to případně dělala?
5. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
kačko on ten film není žádnej zázrak :wink:
5. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
No, tak já o tom nic moc nečetla, ale hraje tam moje oblíbenkyně Natalie Portmann a režíruje Forman, tak jsem myslela, že by to mohlo být dobré :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Katko nebude to ofiko kurz, protože zatím nevím jestli se tím budu živit, silně o tom pochybuju, ale chci to umět, dělat si je sama + rodině, známým a tak. Zatím to vidím na suchou metodu, tj. akryl.
5. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky, se Slováky prohráváme, Goyovy přízraky nejsou nic moc, očka bolí a pořád jsou krvavá, fotečky na rajče jsem nějaké přidala, něco jsem si přečetla a půjdu asi do hajan, tak se mějte a dobře se vyspinkejte.
5. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak už je to 2:2, to jsem tedy zvědavá na výsledek
5. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Hani takže ne klasické gelovky?

Alí já se radši nedívám.
5. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Katko ne, zatím nehodlám pořizovat lampu a sama mám akryl, takže proto akryl a ne gel :wink: Rzdíl je v tom víceméně technologicky a materiálově
5. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Já s akrylovýma nemám vůbec zkušenost, vždycky jsem měla gelovky. Jaký je v tom rozdíl? Kromě aplikace samozřejmě :wink:
5. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Hele popravdě, ten kdo měl vždycky gelovky ti pohaní akryl, ten kdo měl akryl ti pohaní gelovky. Mně přijde akryl přirozenější co se týče vzhledu, ale gelovky jsem neměla, takže nemůžu říct co vydrží dýl, co se snadněji zmrší a tak. Akryl je prášek, který se jakoby smíchá s takovou tekutinou a nanáší se štětcem a už se to netvrdí v lampě. Příští středu jdu k jedné holčině si to všechno nechat vysvětlit a naučit, tak pak můžu podat hlášení. :slight_smile:

Manža prudí, musím jít chrupat. Tak dobrou a pa zítra.
5. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
dobrou Hani a Alí :wink:

Tom už plakal takže noc bude podobná té předcházející :sweat_smile: :frowning2:
5. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Hani dobrou a pak mi poreferuj :wink: Kdyby to bylo nějaké jednoduché, tak bych si to taky mohla dělat doma třeba :sweat_smile:

Já jdu háčkovat, už mám kus čepičky :wink:
5. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Jáji to mě mrzí :cry: Tak utíkej do pelechu, i kdyby si tam měla jen ležet, tak už tím relaxuješ.

Dobrou nocku :pensive:
5. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Hezké ráno, u nás zase děs noc, a to nejsme nemocní, ach jo. A vstávačka v 5.50, docela jsem vyřízená. No, ale co naděláme, že? Holt je ten dětský spánek nějaký jak na houpačce, někdy dobrý někdy blbý a někdy úplně tragický. Dneska bychom rádi někam vyrazili, tak uvidíme na čem se dohodneme.
6. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas se spinkalo do 6 hod, ale manza hrozne v noci chrapal, takze jsem se stejne nekolikrat probudila. Jednou jsem uz myslela, ze ho snad odstehuju, protoze to bylo jako kdybych mela vedle ucha cirkularku :angry:
Jinak Honzik vstaval v 6 hod, ted se pracuje na jeho utahani, aby za chvili zahucel do postylky znovu.

Ali, ach jo, asi se budete muset odstehovat nekam na venkov, aby se tam Ondrasulkovi dobre spinkalo :pensive:

Jaji, tak jak je dneska?
6. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
brý den,

tak noc asi jako předešlá, ale nechal mě spát aspoň 2 hodiny v kuse, takže jídlo ve 23:10, my šli spát o půlnoci, Tom budíček ve 2 ráno a neustále se točil na čtyři a řval u toho, pak se stavěl na kolena, majznul se do hlavy páč spadnul do zadu :sweat_smile: Musela jsem mu před půl 3 udělat jídlo aby usnul, takže nějak pak usnul a budíček v 5:45 opět na čtyřech, zase jídlo a spal do 7:45 cca, to už jsme vylezli

Já doufám že už to bude lepší
6. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
a aby toho nebylo málo, dítko má po těle vyrážku, červené flíčky :confounded:
6. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Jaji, a myslis, ze je to ta sesta nemoc? Ale Tom uz ji mel, ne?
6. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
no mel no, nevim co to je, neni to jakoby krupicka jako minule, jsou to vetsi flicky :confused:
6. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno.

jáji a má ještě teplotu? protože u té šesté teplota zmizí a objeví se vyrážka a pak už teplota není
6. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Hani ráno neměl, tak uvidíme, že by měl zase šestou? :confused:

jinak my si ještě skoro hodinku dáchli, normálka ležel u mě v posteli a koukal a já na něj šeptala a on usnul :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
ty vogo mě klepne, teď mi jedna holčina, doktorka napsala že pokud má angínu a osypal se mi že by to klidně mohla být spála, pomooooooooooooooooooc :frowning2:
6. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Jaji, a nechcete si brnknout do Krce, jestli by se na vas mrkli? Nebo aspon to zkonzultovat po telefonu?
6. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
zítra odpoledne jdem k mudře na kontrolu, tak to snad vydrží ten den
6. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
6. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
ne tak spála to není, nezvracel ani nic jiného
6. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.