• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojky,
já jsem celkem ráda, že už dneska nebude to vedro, možná proto, že dneska nikam ani nemusíme :wink: A zapršet už opravdu potřebovalo.
Asi už zkusíme sporťák, protože Štěpula v tom hl. kočáru už vůbec nechce být, rozčiluje se :confounded: Včera mi zase prořval celou cestu domů a zklidnil se až doma po vyndání z korbičky.
17. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
u nás noc dobrá řekla bych.
Hlásím se až teď, páč jsme vstaly, najedly se a pak jsme hned vyrazily po nákupech. Potřebovala jsem do lékárny, Billy, drogerie (koupila jsem na zkoušku ty amarantový lupínky, měli jen rajče bazalka, tak jsem zvědavá :wink: ), koukla jsem do C&A (nic neměli) a pak jsme popojeli ještě na Novodvorskou. Jukla jsem do toho Next outletu, ale nic moc, na malý skoro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsem v Taku koupila kraťásky a dlouhé lehké gatě :wink:
Jo a v DM jsem jí koupila knížku s medvědama :grinning:
Nakonec jsme jely autem, páč v dešti se mi sockou nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačenko my jezdíme ve sporťáku asi 14 dní a spokojenost. Bětka mi v hluboký korbě taky řvala, když nespala. Máme to jen v tom pololehu, nezvedám to, ale i tak, když nespí, tak vidí ven a je spokojená.
Já si myslím, že oni sice píšou že je od 6ti měsíců, ale mě ty naše dítka přijdou tak nějak napřed, potřebují nějaké podněty a jsou veliká, takže nevidím problém :wink:
17. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
amarantový lupínky jsou dobrý, měla jsem je už dřív, chutnali mi slané a sýrové
17. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahooooooooooj holky,

tak jsme po cestě na vaničkování šííííleně zmokli - teda jááá, Ondra v suchu a teploučku:slight_smile:, ale vanička byla fajn, Ondra jak už je velký (není to žádné peciválové malé miminko:slight_smile:, tak je moc akční, nechce se mu moc dělat to co bychom po něm chtěly s paní lektorkou, a už je fakt čas, abychom šli do bazénu - od 4.května (ještě nevíme přesný den a hodinu) začínáme:slight_smile:. Ještě si dáme dvě vaničky, jednu zaplatím navíc - aby šel večer i manžel a užil si to (buď sám nebo společně) - a pak mám ještě jednu normální v pátek dopoledne.

Po cestě zpět jsme zajeli na poštu (už zase prýýýýýýýýýýýý ve středu, kdy jsem byla doma, protože mi nebylo dobře a odcházela jsem až ve 14.30 na Robátka, tu byli s balíkem ve 12.40) pro balík určený manželovi a na malý potravinový nákup.

Katko, tak zase po nákupech, jo? :slight_smile: :slight_smile:
Katchul, také jsem ráda, že není to vedro a alergici se mohou konečně pořádně nadechnout (např. můj manžel a maminka:slight_smile: ). I lektorka říkala, hurááá déšť, mohu dýchat:slight_smile:.
17. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
A Ondrášek ještě spinká, asi ho to plavčo zmohlo:slight_smile:. Zaspal i krmení, takže v tom dneska budeme mít asi hokej. :grinning:
17. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo, a byl pochválenej, že má super postavičku - a krásně vytvarovaný a posílený bříško:slight_smile:.
17. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, taky se přidávám ke zmoklým slepicím, s Marťou jsme si teda vybraly fajn den na procházku a chytly jsme pěknou sprchu.

Nelinka je fekt úžasný čertidlo, chvilku neposedí a je naprosto kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chvíli vyčkám, až to dítě zalomí a asi se natáhnu u odpoledních seriálů, jsem nějaká unavená či co :confused:
17. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Tak to jste všichni kolektivně pěkně zmokli teda :wink:
My jsme si s Bětuškou vezly prdelky pěkně v suchu. Zlatý auto :wink:

Alí tak Ondrášek je atlet kotlet, jo? No jen ať si to bříško pěkně vypracuje, prosily by jsme houstičku, to se bude Bětušce líbit :grinning:
A taky mi sprchnutí nevadí, včera jsem byla venku jen chvíli a k normální rýmě se hned přidala i alergická :pensive:

Hani tak jste si to užily, to je bezva :grinning:

Bětuška to už zalomila. :grinning:
17. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
To se máš, Kája si tam pořád hejká. A já bych si táááák ducla.No snad do půl usne..
17. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Bětka už je vzhůru :frowning2:
Spala asi 30 minut :frowning2:
No snad si dá odpoledne zase 2 hodiny :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak další zmoklá slepice se hlásí :grinning:
bylo to prima, závidím Hance jak je Kája hodná, byla moc roztomilá, zatímco ten můj malej blázen tam vytíral podlahu a hrabal se v květináči :wink:
cestou v metru usnula, takže pěkně vyhládla a snědla celou lahvičku k obídku, ted jsem jí pustila krtka, tak sedí a kouká :wink: jo a než jsem jí ohřála jídlo, tak mi naházela brambory do bubnu pračky :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Hm, Kája spí, ale mně tu pořád někdo píše, tak jít spát nemůžu :angry: :grinning: :zipper_mouth:
17. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
marti :grinning: :grinning: :grinning: to je ďábel fakt, ale zase se nenudíš :grinning: Kája nějak neměla řádící den no :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Martí :grinning: :grinning:
Nelinka mě fakt baví. Kde ty brambory sebrala? :grinning: :grinning:

Hani však by ti bez nás bylo smutno :wink: Spát můžeš v noci :grinning: :grinning: :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
to se fakt nenudim :grinning: užívej si dokud ti Kája neutíká, pak budeš jako hlídací pes :grinning:
17. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Kačí já je mám v krabici, to ona už ví, tak si je vzala a naházela do pračky :wink: jsou to ty nový čistý, tak jí dovoluju si s nima hrát, jí totiž hračky vůbec nezajímají...
17. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
ty jsi zase nakupovala, jo :grinning: :grinning: to já dnes nekoupila nic,j en jsem se nadlábla bramboráčkama :wink:
17. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
Holky já jdu...zase jsem rozbila sklenici :angry: jsem trdlo fakt. Stavím se odpo nebo navečer. Dobrou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
ty jdeš spinkat? ty se máš :dizzy_face: tak dobrou! :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
já jdu prát ten nánožník, co dáma hodila do louže a já ho ještě chytře přejela :unamused:
17. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
No spinkat bych to nenazvala, ale na chvíli se natáhnu, nějak se mi motá kebule, tutově se dítě vzbudí, jen se přikryju. :angry:

Tak držím palce ať nevyšisuje :wink:
17. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
já ho hodila do vany a vydrbu to kartáčem, abych to nezničila, ty sucháče pak by to nedrželo :unamused:
17. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Martí tak koukám, že máš o zábavu fakt postaráno :grinning:
Nelinka je fakt šikulka. :wink:
A nakupovala jsem hlavně drogerii, v lékárně a pár drobností v Bille. Ty kraťásky a kalhoty moc jako nakupování neberu :wink:

Hani dobrou :grinning:
17. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Nelinka je zvíře, ale nebojte, taky vás to čeká :wink:
mě čeká nákup odpo, Míša se vrací totálně nemocný, už jsem mu vyzvedla antibiotika, celý příští týden má volno a bude se kurýrovat, takže páteční nákup si tentokrát odtáhnu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to taky potřebuju spoustu drogerie, tablety, vanish atd. to se pronesu :frowning2:
17. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Martí tak akce Nelinky mě taky pobavily :grinning: :grinning: Brambory v pračce :grinning: Štěpánek dneska poprvé taky něco velkýho převrhl, byl na hrací dece a hned kousek vedle máme kytku (na zemi), nejdřív ho děsně zajímaly listy a najednou koukám a kytka převržená na zemi :grinning: Naštěstí není moc velká, tak se mu nemohlo nic stát.

Kačko tak v Taku jsem ještě nic nekoupila, myslela jsem, že tam mají spíš na starší děti, ale mrknu tam :wink: A sporták nemůžeme najít :confused: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
a ted mi tady vyrval list ze staryho tv programu a nejradsi by ho snedl, to je sila fakt. pritom je zrovna po jidle :grinning:
17. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Katchul, ahoj, tak s novinami si Ondra hraje taky. Ty dětičky jsou roztomilé, co?
Tak Hanka má teď noc, jo? Ta se máááá. Ondrášek si teda taky na jeho poměry dost schrupnul, ale já takhle přes den spát neumím, takže jsem to využila čtením a uvařením si oběda.
Nelinka je teda ale číslíčko:slight_smile:.
17. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj Alí, no mě vážně přijde, že je zajímá všechno kromě hraček :grinning: Hračka Štěpánka baví vždy jen chvilku. Já bych si i schrupla, ale Štěpula spal dneska málo, jen po půl hodinách.
17. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Martí tak hlavně aby to nechytla Nelinka :frowning2:
Navíc když bude oslavenkyně :grinning:

Kačí tak Štepula je teda taky dobrý číslo. Já teda Bětce v dosahu nic nenechávám, páč už vím, jak ona po všem velmi rychle sahá :sweat_smile:

Jo holky a my máme novinku, je to děsně roztomilý. Děláme s Bětuškou berany berany duc a ona na to duc sama ducne hlavičkou do naší :grinning: Jako jenom malinko samozřejmě. :grinning:
17. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Ty vado, tak moje dítě právě vstalo po prdeli :angry: Takhle protivnou jsem ji snad ještě nezažila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.