• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jaji, tak uvidis, co zitra rekne dr. to jsem tedy zvedava :confused:
my vyrazime na obed do Ikei a pak na nakup do Globusu. Jaji, koukala jsem, ze v Ikee maji spaci pytle, tak jestli je tam zahlidnu, tak muzu mrknout jakou velikost maji....
6. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
jo jo jukni a hlavně aby to nebyl ten debilní materiál jak jsme viděly v Kiku, fuj :confounded:
6. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak nás OBĚ vzbudila tatínek ve 2.45, když se vrátil domů. Trvalo asi hoďku, než jsem Bětku znovu uspala. Vzbudila se v 6.30 a bývala by chtěla opět vstávat, ale po té noční hodince jsem odmítla, cpala jí vytrvale dudlík, pak už jsem se otočila, vyignorovala její povídání a usnula. Vzbudila mě pak v 8.30. Takže jako nic moc, ale zase né nějaká trága.
Já teď dělám oběd a pak razíme na Hrad a Petřín :grinning:

Jáji mě moje dr. říkala, že se na šestou nemoc svádí spoustu teplot a že se pak mámy diví, že má dítě šestou nemoc poněkolikátý. Anebo prý pátou nemoc. Takže to předtím nemusela být a teď může nebo předtím byla a teď není a jen se osypal jako projev po lécích a tak. :pensive:

Tak pááááááááááá :sunglasses:
6. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
no já sem zvědavá co na to zítra mudr, uvidíme, máme tam být odpolko :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z obeda a nakupu. V Ikee fakt tragedie, milon lidi, asi uz tam hodne dlouho nepujdeme. V Globusu uz lepsi, ale stejne jsem z tech nakupu docela utahana. Manza mi koupit nove nadobi do kuchyne :dizzy_face:

Jaji, to jsem fakt zvedava, co se z toho vyvrbi za nemoc :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala :wink:
tak očkování nakonec nebylo úplně bez reakce,v pátek odpo se Nelince udělat červený flek kolem vpichu, večer už to měla přes celou půlku zadečku, úplně tvrdý a rudý a 37,3, do rána se to ještě jakoby nafouklo a na pár místech se jí udělali krevní tečky, které pak popraskaly, takže ted má zadeček samý stroupek,ale dnes už je to dobré, je bez teploty....no každopádně to zítra zavolám k dr. jestli je to normální? :astonished:
Jáji doufám, že je Tomíkovi lépe, s tou 6 nemocí je to jak píše Katka, měla by být jen jednou jako neštovice apod. jenže doktoři když nevědí, tak řeknou, že to je 6 nemoc i když není a pak se člověk diví, že jí má znova :unamused: no snad už to bude dobré :slight_smile:
včera jsme taky byli v Ikea, bylo to šílený,davy lidí,téměř jsme nezaparkovali, takže jsem koupila jen Kačence lampičku na noční stolek a nějaký skleničky a rychle jsme vypadli....nemá smysl tam jezdit o víkendu, pojedu v týdnu dopo, to je tam klídek :slight_smile:
dneska jsem dopo byla s holkama na nákupu, Kačka má džíny, 2 mikiny, Neli pyžamko a pak velký nákup jídla a drogerie....Míša zatím vařil a odpo byl s holkama venku, já uklízela jako blázen místo abych si lehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míša je ted s Kačkou ještě v posilovně, v bazénu a v sauně a my si tu s Neli hrajeme, stavíme komíny :grinning:
6. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme zpět po hezkém dni. V půl desáté jsme vyrazili a teď dorazili:slight_smile:.
Byli jsme pěšmo v Dendrologické zahradě, tak 45 minut chůze tam, pobyt v zahradě 1,5 hodinky, potom oběd v Kika, přesun busem na Opatov, metrem na Muzeum, procházka centrem na Žofín (připomněli jsme si s Martinem seznámení před šesti lety:slight_smile:), pak na Palackého náměstí Ondráškova svačinka a tramvají na Pavlák a odtud metrem a busem domů. Bezva den a Ondrášek hodňoučký.

Jen mám pocit, že začíná kašlati. Mohu mu něco dát? Nebo musím hned k MUDr.?

Jaji, to jsem teda zvědavá, co se dozvíš zítra u doktorky.
Katko, jak sis užila Hrad a Petřín?
Marti, tak Ikea tragédie, jo?
6. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, do Ikey bych taky ráda. Jenže ůpřes týden se mi tam samotné nechce, a o víkendu je to fakt sebevražda :frowning2:

Alčo téda, to byla procházka, to by mě asi zničilo. My se byli projít na necelé dvě hoďky po jižňáku a manža už dvě hodiny spí, asi ho to zmohlo, a já bych si taky dala říct :grinning:

Popravdě, asi bych Ondráškovi zezačátku nic nedávala a pokud se to rozjede, tak bych šla k mudře, protože máš různé druhy kašle, a na to různé kapky, tak aby nebral třeba něco na suchý a měl vlhký nebo tak. Aspoň já to u Káji moc nepoznám který je který
6. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Hani, tak se někdy můžeme do Ikey dohodnout, taky se mi tam nechce samotné :wink:
Alí jestli nekašle moc a nemá teplotu, tak bych k dr. zatím nešla, protože tam akorát něco chytnete v čekárně, zkus něco přírodního, já mám dobrou zkušenost s jitrocelovým sirupem :wink: kdyby to trvalo déle, tak pak bych šla na poslechnutí :wink:
no jo, podzim se hlásí a s ním i nachlazení a bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
6. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
MArti tak to by bylo super. :slight_smile: A kam jezdíš a jak? Já to znám jen na Čerňáku, je mi to tam milejší a i ta dostupnost je lepší. Mohla bych se s manžou někdy domluvit na auto.
6. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
my jezdíme do obou, ale radši taky na Černák :slight_smile: auto by bylo prima, ale zvládáme to i sockou :wink:
tak klído příští týden, nemůžeme akorát ve středu :wink:
6. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
No já nejdřív musím počkat na mateřskou :sweat_smile: ale pak kromě čtvrtka kdykoliv
6. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
jasan :slight_smile: tak se domluvíme :wink:
6. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
my jdeme bojovat s večeří :angry: a koupat :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj, to jste statečné, tedy ty matru s tím metrem...já bych se dvěma dětma nezvládala, naštěstí ikea je ode mě cca 10 min z dubče, takže pohoda :grinning: , taky se tam chystám, zítra musím do europarku nakoupit, taky můj nej obchod :grinning:
6. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
My jsme dneska byli taky na cernaku :slight_smile: Jsme koupila v Ikea Honzikovi takoveho manaska - zluteho lva a vzdycky kdyz s tim manaskem na nej dorazim tak se hrozne reze smichy :grinning: :grinning: :grinning: Takovy zabavy za 80 Kc :grinning:
6. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
jinak peníze ze skrachovalé tomi jsou doma, bez cca 1200 máme všechno zpět
řešíme furt kypr, ale jsem na to nějaká líná, raději si dopřeju 2 zimy :slight_smile:
tom ve školce super, nepláče je nadšenej, tak jsem ráda..
oskarka: kašel mlůže pominout, pokud bude přetrvávat můžeš určitě mucosolvan, nebo acc sirup, ale pokud chceš i kvůli poslechnutí pro klid, tak bych šla k mudr. já chodím, pokud to trvá týden
6. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
je hrozný, že už zase myslím na vánoce, abych pomalu začala :unamused:
6. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Ali, me doporucila dr na lehky kasel, ktery se jeste nerozjel Vincentku. Pokud by se to rozjelo a mel teploty nebo vetsi rymu, tak bych urcite zasla k dr. :wink:
6. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Holky tak tu koukám na ty dárky k 1. narozeninám, a já vám vůbec nevím :frowning2:
6. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
kuk, dítko začíná být asi na nás závislé nebo nevim, když ho položíme řve, když si ho nevšímáme řve

pohodář se změnil v nepoznání, po koupání řve, v postýlce psí kusy :sweat_smile:
6. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Tak já teď dala dítko do postýlky:slight_smile:, týýýý jo, takhle brzy, zírám, ale ještě úplně nespí, tak jsem zvědavá.

Jo, a dneska se v postýlce Ondrášulka poprvé postavil:slight_smile: :slight_smile: - sbírala jsem prádlo, sklízela do komody a najednou koukám a Ondra na nožičkách.
6. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Ali..to je šikulka :wink:
6. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Ali, vidis, jaky je Ondra sikulka! :slight_smile:
Alčo tak vítej mezi náma. :slight_smile: Je to sranda, teď už si bude stoupat u všeho. Já jsem ráda, že se to u nás obešlo bez pádů, že se zpátky sedá na zadeček. Má to jedinou nevýhodu, to stání, že už všude dosáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli budeme bydlet asi v holobytě :sweat_smile:
No, docela jsem koukala, udělal to teď k večeru poprvé a pro dnešek naposledy, tak jsem zvědavá na zítřek:slight_smile:.

Zítra nám Martin odjíždí na dva dny na Slovensko, no, ještě, že to není na moc dlouho, ve středu brzy k ránu ho uvidíme a pojedeme společně na tu kardiologii.

Teda z té dnešní docela dlouhé procházky jsem docela uchozená, ale bylo to super.

Jo, holky, díky všem za rady ohledně toho kašle, teď večer už nekašlal, tak uvidíme co zítra.
6. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky a jak to máme s tím vozením na hostivaři?

Ali ty jsi psala že Ondrášek dostal nějakou magnetickou hračku, není to ten geomag baby?
6. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Ja mam utery stale rezervovane v kalendari.
Jaja asi uvidi co ji zitra rekne dr.
6. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Ano, Hanko, je to GEOMAG BABY a je to super, dostal zatím jen základ s tím, že mu časem přikoupíme další. A ty složitější stavebnice jsou naprosto úžasný.
6. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Alči základ to je to za těch cca 700? Koukala jsem tady v jedné diskuzi a holčina to tam moc chválila.
6. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.