• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jinak k těm narozeninkám prvním se asi podívám po nějakém pěkném letadýlku (protože pořád děláme nějaké letadlo či raketu z čehokoliv), upečeme dort, uděláme posezení v nedaleké nekuřácké pizzerii (s tím, že nejdřív si to asi oslavíme doma jako rodinka) a ještě se podívám po nějaké hračce. No, uvidím.
6. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Nene, dostali jsme tu sadu Geomag Baby 4 - je tam 1xváleček, 2xpůlkoule, 1xzvířátko (máme želvičku). Štěpánka říkala, že chtěla koupit tu větší a ještě větší sadu, ale raději vzala malou jestli to Ondru zaujme, no zaujalo, tak my dokoupíme něco dalšího.
6. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
ha, tak jsem ani netusila, ze neco takoveho existuje. hned jsem zapatrala po netu... ta stavebnice vypada moc pekne :slight_smile: to je zase neco noveho, to vubec neznam :confused:
6. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
aha, no vidíš dobrý typ, to mě nenapadlo, že tu malou jen na vyzkoušení :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
já mám úterý rezervé, podle toho co řekne mudr
6. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jaji a jak to vypada se zitrejsim cvicem? Mam jit vystrachat boty na aerobik? :grinning:
6. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
no já jdu, Peti ty taky???? suprrrrrrrrr
6. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
No manza uz s tim pocita :wink: Ted akorat resil, jak se dostane z Roztyl na Haje, protoze neumi jezdit s kocarkem po schodech :grinning: Takze nakonec asi pojede autem a ja tam malyho dovezu. V kolik jede ten bus z Budejovicke a z jake strany (U Raiff nebo smerem k DBK?)
6. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
u raiff a jede v 17:22 :wink:

jo a asi se půjdu podívat do špuntíka, mají spací pytle tak se juknu zda maj nějakej na ukázku
6. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hmn, do Spuntika na Opatove? To je kousek od nas a od Hanky :wink:
6. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo jo ale nevim zda stihnu zitra
6. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
zitra dej vedet, jak jste dopadli u dr. a jak je tomikovi ted? ma jeste horecku? a co ty pupinky?
6. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jáji kdybys šla do špunta, tak dej vědět, mám to za rohem :wink:
6. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
ne ne uz je bez teploty od vcera vecera a pupinky ma na telicku zepredu a zezadu a na brisku
Jo, Špuntík, tam jsem hodně nakupovala.
holky, loucim se s vami, jdu na kute. prcek se pred chvilkou vzbudil, tak doufam, ze to bylo do rana naposled, ale moc tomu neverim. zase lezel napric postylkou :confounded:
6. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
peti...u nás už byl taky vzhůru, ale spí dál

hani jo jo dám :wink:
6. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Peti dobrou.

Holky tak ty dárky už se asi rýsujou, začínám mít radost. Házím to na FB :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Peti, dobrou noc.
Hanko, cože házíš na Facebook?
6. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tipy na Kájiny dárky k narozeninám, potřebovala jsem si to utřídit a vypadá to že začínm mít jasno, hurá
6. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak to jo, fajn, že sis to utřídila. Já ještě moc ne:slight_smile:.
6. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdeme koukat na How I met your mother, tak dobrou noc všem :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
papa Hanko a dobrou
6. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět po víkendu...

v pátek jsme s Aduš absolvovaly svatbu máminýho bratrance, kterou jsme málem nestihly...na hostinu jsme ale nešly a raději se vrátily na Loučeň a daly procházku a kafíčko s dvěma kamarádkama a jejich ratolestma. Udělaly u nás cukrárnu s dětským koutkem...tak jsem tam Aduš dala a to by jste nevěřily...hodinu si tam sama hrála. Ocucávala jim tam různý hračky, pořád koukala po tom barevným koberci...prostě super.

V sobotu jsme absolvovaly naše první plavání z něhož jsem úplně nadšená!!! Fakt super...Adriance se vodička moc líbila (tedy do té doby než si lokla vodičky...pak už začal kňourat, ale bylo to taky únavou). Paní lektorka zlatá...jen Adrianka jak je hubená, byla po 15 minutách úplně fialová :grinning: tak snad to neodstonáme :frowning2: . A je tam i výborný, že je tam kavárna z které je vidět do toho bazénku...manžel byl se mnou v bazénku a z té kavárny na nás jukala tchýňka s tetkou :slight_smile:
Odpoledne jsem pak s "holkama" jela ke kadeřnici (jen jako šofér), daly jsme oběd a kafíčko s dortíkem...domů se vrátily kolem šestý...no moc příjemný výlet.
Za to noc stála za dvě věci, tak jsme dnes dopoledne vyspávali a odpoledne jsem natírala zábradlí na baráčku.

Jo a taky jsem v pátek předělala kočár na sporťák, no zatím se jí v něm moc nelíbí...tak snad se to zlepší!

A další novinkou je, že jsme začaly s příkrmy...v sobotu večer jsem dala kašičku (rýžovou - nemléčnou), snědla mi tři lžičky a pak to jazýčkem vystrkovala...tak jsem to rozředila v mléce a dala jí to flaškou (tedy že by dýl spala to ani náhodou - jedla v půl desátý a už ve dvě měla hlad). No a dneska k obědu měla mrkev...snědla tak čtvrt té malé skleničky...nejdřív dobrý a pak už to taky plivala. Ale řekla bych, že spíš neví co s tím má dělat. Když jí to dám dopředu na patro, tak to vyplivne, když to dám dozadu..spolkne to. Je to normální, holky? Naučí se to???

tak to krátké info od nás...dočtu a budu reagovat až zítra...jsem K.O. :frowning2:
Dobrou noc
6. zář 2009 ve 23:50  •  2 děti  • Odpověz
Pri, ahojííííííííík,
hezké zprávy:slight_smile:. Prosím Tě, kam chodíš na plavání? Asi někam k Vám, viď?

Jinak u nás noc průměrná, pořád se točil, dával nohy mezi žbrdliny, pak řičel, že mu nešly ven, no prostě nic moc spánek a budíček 6.15. Ale já vzhůru od 5, asi nejsem normální, proč nespíííííím.
7. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Alí, do Kolína...my u Kolína stavíme ten baráček, tak jsem si dala kurzy na sobotu, abych to spojila...

Jinak tady v Praze se mi libil kurz, který běží v hotelu Golf... www.plavani-zabicka.cz, tak kdyžtak jukni, ale to máš asi taky docela z ruky....
7. zář 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
jééé...já to blbě napsala. Probíhá to v hotelu Step. Se omlouvám...

Alí, to je mi líto, že má teď Ondrášek tak neklidné spaní. Sice u nás to není o moc lepší, ale ona na to má ještě jaktakž nárok. A četla jsi tu knížku Každé dítě se umí naučit spinkat???
7. zář 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Pri, to je super, ze sis vikend takhle uzila :slight_smile:
No u nas noc nic moc, prcek sice spal do pul 7, ale asi tak 10x jsem ho vyndavala ze sprucli z postylky, takze jsem lehce k.o. :unamused:
Jsem vcera koukala na tu stavebnici geomag a vypada to fakt dobre. Mozna zkusim taky Honzikovi poridit tu malou variantu :wink:
7. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Pri, to víš, že jsem tu knížku četla, metody zkoušela, usínání už zvládá /to taky dřív neuměl/, ale on se moc v noci pohybuje, je nějakej ještě víc akční než ve dne:slight_smile: :slight_smile:. Ale co, hlavně že je zdravej.

Peti, Geomag Baby je fakt pěknej:slight_smile:, koupím asi další komponenty. A až bude Ondrášulka větší půjdeme do těch dalších a složitějších staveb a konstrukcí Geomag Metal, Geomag Panels atd.
7. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Alí a fungoval ten návod podle té knížky???
7. zář 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.