• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Dobré ráno, koukám že už je tu živo :slight_smile:

Ali s těma příkrmama, to je normální. Dokonce v některých knížkách i píšou, že jim to máš dávat až dozadu, jinak že to nespolknou, protože neví co s tím :wink: Ale zlepší se to neboj.
7. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
vrani: díky za uklidnění...já si říkám, že je to pro ní něco úplně nového a nemůžu po ní chtít, že to bude hned umět...
7. zář 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Tak holky, mějte se, jdeme se oblíkat a vyrážíme ven. Ještě před odchodem bych ráda hodila prádlo na balkon a další várku do pračky, snad to zvládnu s Ondrou nevrlíkem ospalíkem (asi).

Jsem zvědavá, jestli se zase dneska postaví, zatím ne, asi to byl včera nějakem omyl:slight_smile: :slight_smile:.
7. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Pri u nás to byl ze začátku boj s příkrmama, vůbec nevěděla co se lžičkou,ale neboj, časem to pochopila :wink: ale jídlo je náš nepřítel dál,i když poslední týden se to maličko zlepšilo :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak ja uz jsem prevlikla povleceni nasi postele a Honzikovy postylky, cast je vyprana a ted pripravuji obed. Prcek spinka, ale ja mam nejakou lenoru a to jsem si rikala, ze tenhle tyden opet najedu na pravidelny uklid :sweat_smile:

Ali, nam taky trvalo nez si prcek zvyknul na to, ze mu davam kapicky po lzicce. Davala jsem mu tak kapicky na prdiky, ted uz mu je davam jen obcas, tedy spis kdyz jsem mu davala vetsi savicku, aby se tolik nelalemtal vzduchu, az se bude topit :wink: A taky mu to trvalo a ted jak mu je moc nedavam, tak zase odmita otvirat pusinku, tak uz se "moooc tesim", jak budeme mit mrkvicku po celem byte :wink: Ja bych chtela zacit asi pristi vikend, Honzik ma 18. zari 5 mesicu, tak uz by to slo :wink: :grinning:
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ali, ty tedy nachodis s Ondraskem sto jarnich kilometru :slight_smile: Nebo spis :unamused:
7. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Tak já čekám jestli dítě usne. Pak se půjdu konečně umýt a převlíct, naplnit myčku, pustit pračku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ven se mi nechce, ale budu muset, nemám pro Káju jogurt.Peti taky mám lenoru, je to hrůza. Jak se toho zbavit? :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky, dáváte už dětem čepici? já včera koukala na děti v kočárech a skoro všichni měli čepici a bundu, Neli měla jen mikinu, tak jsem si říkala, kdo je praštěnej jestli já nebo ostatní? :grinning:
a též jsem lenoch,ale už jsem se dokopala k žehlení a taky asi vyrazíme ven :wink:
7. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Hani, to tedy nevim pac ji mam par poslednich dni a vůbec nevim co s tim :sweat_smile:
Honzik spinka, tak jdu dopripravit obidek a mrknu na vas.

Jinak Honzik zacal ted hrozne vyskat a piskat, dela to porad. Sice je to srandovni, ale kdyz nekam jdeme nebo jedeme, tak je vsude slyset :wink: V sobotu jsme byli v Beroune na obede v restauraci a lidi koukali co to je pac jsme si sedli stranou do takoveho vyklenu a byl slyset jen Honzik "Ptacek Zpevacek a Vyskacek" :grinning:
7. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Marti taky už sem pár dětí viděla. My chodíme zatím bez, ale včera jsem jí chtěla dát takovou tu háčkovanou, ale nedrží jí, tak jsem to vzdala. Ven jsme šli v šatech, punčocháčích, body nátelník, rolák a tenká mikča
7. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Péto Nelinka nám taky pískala, sousedka v baráku jí říkala delfín :grinning: přešlo jí to až kolem roku :wink:
7. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Marti, ja jsem si taky vcera prisla jako nezodpovedna matka pac jsme sli do parku na prochajdu a tam mela jedna maminka na diteti zhruba stejne velkem jako Honzula kombinezu a cepici :astonished: A Honzik mel jen mikinku, teplejsi kalhoty, ale dala jsem mu takovy ten poklop na kocarek, aby mu tam nefoukalo. Ale zima mu nebyla, jsem mu sahala na rucicky a nosanek a studeny nebyl. Navic vcera sice foukal vitr, ale my meli na teplomeru necelych 20 stupnu :astonished: Tak nevim, jestli nam blbne teplomer :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Tedy pod mikcou mel body s dlouhym rukavem a na hlave kapucu od mikci :wink:
7. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
holky dík, že nejsem jediná :grinning: taky se mi zdá zatím teplo, co bychom jim daly pak, že jo :wink:
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Ja se mu hlavne po nejake slabe cepicce musim mrknout. Jsem mu koupila takovou ze silnejsi bavlny a ta mi prijde na ted jeste docela brzo, hlavne mame hodne mikin s kapucou, tak to by se mu uvarila hlavicka :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj holy,
já jsem byla včera pěkně ucaprtaná, tak jsem ani nepouštěla PC. Ale dočetla jsem vás v mobilu. :grinning:

Petíííí, huráááá, jdeš cvičit, tak to je super. Zabereme si zadní řadu :grinning:

Martí Bětka včera čepici měla. Pěkně foukalo a přeci jen, když sedí v tom kočáru a vlásky má ještě řídký, tak mi to nedalo.

Alí-Pri, musíš tou lžičkou Adušce jakoby zmáčknout jazyk, tím se prý spouští polykací reflex. Někdo zase říká, že bys jí tu lžičku měla otřít o horní ret. Každopádně si holky najdete nějaký systém a ono to půjde. Bětka dostávala od malinkata kapky na lžičce, tak pro ní nebyla nová. Jen to, co bylo na ní :grinning:

Já musím Bětce pro jídlo, ale taky to řeším, se mi nechce. Jenže ať to převracím, jak to převracím, tak bych měla vyrazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Marti: no ona je takový hubeňour hubenej, že mám taky strach, že mi bude papat špatně. Večer (a to má fakt hlad) do ní stěží narvu 180ml a to už by měla jíst 210...

Hani: obrnila jsem se trpělivostí a uvidíme :slight_smile:

Peti: kupodivu nebyla mrkve všude. Jako leze jí to z pusinky, ale stačím to chytat zpátky na lžičku...ale kamarádce dělá Elenka to, že jí do té mrkve prská a to pak je skutečně mrkve všude :grinning:

No nic, jdeme ještě hajat. Šla jsem spát v půl 1 a vstávačka v sedm, tak snad se mi ještě podaří usnout hoďku a půl...¨

Jo a si představte, že mi sousedka říkala, že nám tenhle týden budou v celém domě měnit okna za plastová...jako super, ale že by se někdo obtěžoval nám to dát vědět ????
7. zář 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo Martí a Bětce se taky vždycky udělá červená tvrdá boulička. Nic to není, časem to zmizí. :wink:
7. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Péto já jsem objednávala Nelince čepičky na www.hutex.cz ne, že bych z nich byla tak unešená, ale jsou hrozně a příjemný a hlavně držej na hlavě,což potřebujeme.
Kačí kam razíš na nákup? já jdu za chvíli na Budějárnu.....
7. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Kačí boulička jo, ale tohle bylo jelito a navíc celá půlka zadečku jí krvácela z těch teček :unamused:
7. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Martí taky jsem chtěla na Budějárnu, ale jsem ještě v pyžamu :sweat_smile:
Aha, tak to mi jsme měly bouličku v místě vpichu, v průměru měla cca. 2-3 cm a to místo bylo tvrdý. Ale takový jelito teda ne a nic jí nekrvácelo. :pensive:
7. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
tak my už vyrážíme :slight_smile:
zadeček už je dobrej, jen tam má stroupky :wink:
7. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Kaci, mam v planu dneska jit, akorat to vsechno zalezi, jak pujde manza z prace. Jsme dohodli, ze mu predam prcka v 5 hod u prace, takze pak budu metat na metro, abych stihla ten busik co psala Jaja. To budu utahana jeste pred tim nez zacnu cvicit :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Já si to myslela :grinning: Mě to tak rychle nepůjde, se mi nějak nechce. :sweat_smile:
Tak dobře pořiďte :wink:
7. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Petí nebudeš, manža to takhle taky dělá. V pět zapíchne tužku a mastí na metro :grinning:
7. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Kačí...já potřebuju taky pro jídlo na Budějárnu, tak kdybys šla :wink:

jinak noc docela ušla, 2x budíček na jídlo, jinak skřípe zubama, hrůůůůůůůza hrůůůůůůůůůz

jo a v sobotu tady strašně foukalo tak měl čepičku, ale já se toho bojím kvůli tomu že měl jako mimčo náběh na zánět středního ucha a taky jak měl tu horečku
7. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Jáji teď dopo už se asi nevykopu, tak to nechám na odpo. Uvidím, jak bude Bětka spát. :wink:
A u vás je jasný, že měl čepici, po tý horečce.
7. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
mě dítko usnulo, snad :sweat_smile:

my půjdem na 13tou k mudře a pak možná na háje do špunta :grinning:
7. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
sem si udělala k svačince danone tvaroh vanilkovej s banánem :grinning:
7. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Bětka už taky spí, jsem jí byla uhoupat :wink:
Já snídala pozdě, takže žádná dopo sváča už nebude :grinning: Ale včera jsem se postavila na váhu a zase kousek ubyl, hurááááááááááááá :grinning:
7. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.