• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kaci, a to se cvici nejaka serie cviku nebo jak poznam ze mam zrovna kroutit nohou nebo zadeckem :sweat_smile: Jsem tam zadny instrukce jako u ae neslysela :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
haha jako já bych šla ale nezvládám stepík natož tohle
7. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Hani v Anglii je Next levný, vím to od sestřenky. :wink:

Petí to tě učí jak v klasickým aerobiku. Tohle už byla rozběhnutá hodina.
A tancem se hubne nejlépe, navíc tvaruje problémové partie :wink:
7. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Katko právě že tam je levný a neplatí za supr dupr značku :wink: To máš fuk, mně to jen vytočilo, když jsem zrovna na lovu :grinning:
7. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Tak to tě radši ani nebudu dráždit tím, že když tam mají slevy, tak to opravdu stojí za to. Tady, když máme slevy, tak je to tak podobně drahý jako když v Anglii slevy nemají.
Zase chápu, jestli někdo koupil mikinu za 600-800 v ČR, chce za ní aspoň půlku :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Musím jít za Bětkou :wink:
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Katko klidně můžeš, mně se odtamtud líbí stejně minimum kousků, spočítala bych to na jedné ruce, takže mě to nehá v klidu. Prudí mě ten princip no, použitý mikiny, ve stavu nic moc a 300, ale jasný, když jim to někdo koupí, proč by to nedali že.. No a o nové mikině za 800, ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Hani, ja kupuju Next zasadne ve slevach. Ted jsem ho zkousela objednat pres jednu holku na MMB nove vecicky z UK. Tak jsem zvedava. Jinak bych to za to nedala, ale zase na druhou stranu maji dobry matros a detem moc slusi :wink:
No ale je pravda co pise Kacka, je tady ve slevach to prodavaji za cenu, kterou maji v UK mimo slevy. Staci se mrknout na stitek, kde je uvedena cena GBP :angry:
Ve Sterboholich je outlet Nextu, ale maji tam veci ze slev, takze je to docela probrane. Na sebe jsem si tam nic nevybrala, ale Honzikovi jsem tam koupila nove dziny za 200 Kc a zname takovy privesek na krk za 80 Kc :wink:
7. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Dítko je vzhůru, tak já pádím. Ještě se stavím, večer budu asi samo domo.

Tak pate a jáji budu čekat zprávu :wink:
7. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
moje nervy, zase je uřvanej, už jsem musela zavřít dveře a vztekle bouhnout do zdi, protože tohle už se nedá snášet :angry:
7. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Péto já myslím, že 5 by na Honzíka byla,ale nevim, každá firma to má jinak....jestli něco budeš chtít, tak mi písni do IP at v tom není chaos :wink:
jinak Next už mě taky neba, navíc mám kámošku, která nemá prachy, zato děti oháknutý ve značkách a pak jim ani nekoupí ovoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blijící
já dávám přednost novému, nemáme použité téměř nic a když tak po Kačce :wink: v Tescu koupíš 2 nové mikiny levněji než použitou z Nextu....navíc spousta lidí si myslí, že značkama skrejou, že jim čouhá sláma z bot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Kačí a a cvíčo teda super, ale to bych nezvládla,bohužel :wink:
7. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
dítko spí, usnul dokonce na břiše a přetočil se na bok, čumim :sweat_smile: Takže pak ho nakrmím a teprve vyrazíme k mudře, snad tam nebude moc lidu :unamused:
7. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Marti, to tedy nechapu tu tvoji kamosku. Ja ted docela nakupuju v Tescu, Marks&Spencer a Mothercare. Next fakt jen slevy ptz prcek roste rychle a nema to fakt cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pisnu do IP :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Martí tak to taky nechápu. My máme hodně věcí Tesco, C&A a H&M, máma kupuje v sekáčích a odtud nosí i Next, George a tak. A pak pár kousků teda Next nové, to má na parádu. :grinning:
7. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
no jasan, pár věcí jo, ale né všechno a myslet si, že jsem někdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky máme spoustu značkového, ale nemachrujem,že jo:grinning:
já jdu odpo k Hájkovi, mám tam srazík s kámoškou z práce, tak si dáme do nosu :wink:
7. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky, ta Adrianka si mi před chvíli stoupla...a to ještě ani nesedí a už stojí...se mi zapřela o nohu a přitáhla se...vůbec netuším co s tím, protože to je sakra brzo! :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Tééééda, holky, tady to jede. Člověk je tři hodinky venku a nestačí se divit:slight_smile: :slight_smile:. Nevím, jestli zvládnu dočíst, páč zase razíme ven:slight_smile:.

Hezky si užívejte den.
7. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Pri mě taky dříve stála než seděla :wink: s tím nic neuděláš a je to v pořádku, někdo je holt čilejší :wink: máš šikovnou holčičku :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Pri, vidis, jak se Aduska sikovna.
Honzik by zase chtel uz lezt. Porad se napina jako na lezeni a kdyz mu dam k nozicce ruku, aby se zaprel, tak se posune dopredu :grinning:

Jsme koukali na Drzou Jordan a nejak ho to zmohlo :wink:
7. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
nás zase zmohl oběd, měla rajskou polívku,to byl boj....
7. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Já jsem zmožená už od rána. A stále v pyžamu :grinning: Ono to je totiž tílko a šortky, tak to jednomu ani nepřijde :grinning:

Alí teda, Aduška je šikulka. A opravdu s tím nic nenaděláš. Jestli si bude chtít stoupat, tak bude a bude k tomu používat cokoliv jí přijde pod ruku. Tak spíš jen koukej, jestli stojí dobře, na celých nožičkách. Bětka třeba hodně stála na špičkách, když si začala stoupat.

Peti taky jsem koukala. Teď Sabrina a pak už moje milované Čarodějky :sunglasses:
7. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak nás ještě nezmohlo nic, Ondrášek rozkramařil krabici s papírem na vyhození - uuuuuuuuuuuf, to je binec. Zatím se nikde nestaví:slight_smile:.
A já zatím napsala kondolenci, hrůza, našemu kamarádovi (nevím,jestli už jsem to tu nepsala, jestli jo tak se omlouvám) zemřela manželka (o něco málo starší než já).
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Alí no to je hrůza :frowning2: mojí tchyni taky umřela známá 37 let a 6 letý dítě :cry: strašný :pensive:
7. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ali, to jsi nepsala. To je smutne, takova mlada :cry:
7. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Marti, Radek má také jedno dítě, myslím, že mu je 7, a manželce bylo 34:frowning2::frowning2:.
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mně z toho až orosilo, úplně jsem se rozklepala, přišlo mi to hrozně líto a naprosto nespravedlivý a šílený.
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Alí a co se stalo? rakovina? :cry:
7. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jj, Marti, ale podrobnosti nevím:frowning2::frowning2:. Každopádně zdravá, sportovní, nekuřačka, atd... a takhle svinská nemoc ji skolí. Kdoví, jestli nečekali druhé dítě (hrozně ho chtěli a kolovala taková zpráva)....
7. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
je toho ted hodně,radši o tom ani nemluvit :pensive: :cry:
7. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.