• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kaci, v pyzamu, jo? :grinning: No ja jak se neprevleknu rano, nez odejde manza do prace, tak uz bych se asi neprevlikla :grinning:
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Alí ježiš to je hrozný :frowning2: :frowning2: :pensive: Fakt tragédie. :cry:

Petí tak to manža odcházel a já ještě spala. :wink: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky, je to tragédie, hrůza pomyslet.
Já se také převlékám hned ráno v těch 6 co vstáváme, abych byla ready než vyrazíme na procházku a pak s ukřičeným Ondrou nehledala co na sebe:slight_smile: :slight_smile:.

Za chvíli vyrazíme, ještě mrknu na FB na svou farmu:slight_smile:, aby mi tam toho moc nepochcipalo, jakože asi uschne, protože teď budeme odpo pryč... No, uvidíme. Ale je to dobrej relax takhle si farmařit.

Manžela máme na Slovensku, vrací se ve středu brzy ráno, tak snad budou pohodové noci.
7. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Alí mě to poslala kámoška, ale zatím jsem to neakceptovala. To prostě pěstuješ nebo co?

Jiná mi poslala ZOO, tak jsem majitelkou ZOO, to ale nevyžaduje častou přítomnost. :wink:
7. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
A jinak já se normálně z pyžama taky převklíknu hned ráno, dneska mám ale nějakou lenoru. Už jsem i vymyslela, že nepojedu ani pro ty skleničky. Až zítra.

A propo, kdy a kde si dáme sraz?
7. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Katko, jojo, vytváříš si farmu, okopáváš políčka, nasadíš plodiny, musíš včas sklidit, aby Ti to neuschlo (samozřejmě to něco stojí a zase zpětně za to co sklidíš máš peňauze a můžeš nakupovat dál - budovy, stromy, automobily, atd..). Je to zábava, nejdřív jsem na to dlabala, ale teď to mám jako relax.
7. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky, mějte se, vyrážíme na další procházku, prostě se pořádně s Ondráškem vyvenčujeme:slight_smile:.
7. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Alí aha, děkuju, tak to nebude pro mě, ta ZOO je tak akorát. :wink:

A pěkně se vyvenčete. :wink:
7. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Kuk tak jsme zpět, bylo to moc fajn.

Alí farma dobrá viď? Katko tam taky nemusíš být denně, když si zasázíš plodiny třeba na 3-4 dny, tak stačí když za tu dobu přijdeš sklidit :wink:

Alčo to s tou známou je hrozné :frowning2: Z takových věcí mám velký strach. Fuj. :cry:
7. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky tak co zítra, kdo všechno půjde a v kolik a kde se sejdeme?
7. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Jáji, jak jsme se dneska bavily http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/childrens_ikea/16249/

Holky teda tady je mrtvo :confused:
7. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
čau, tak jsme taky doma, dala jsem si u Hájka dortíček a kafčo :slight_smile: a venku bylo krásně :dizzy_face:
7. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak u nás obrovská hysterie před spaním, je vzteklá jak prase. Jakmile se k ní jenom otočíme zády, řev. Super období :angry:
7. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Hani, tak u nás hysterie u večeře, ale šílená, jsem se musela držet, abych jí nedala na zadek :angry:
7. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
asi jsou dneska nějaké erupce na slunci :angry:
7. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky z cvíča.
Péťa byla šikule, až jsem koukala. Jáji si v půlce hodiny udělala něco s kolenem a docvičila. :frowning2:

Jáji tak vazy to určo nejsou, říkal manža, že bys opravdu nemohla chodit. On prý, když si to přerval 20 minut jen ležel v bolestech a pak po jedné doskákal domů. Mohl by to ale být meniskus. :sweat_smile:
7. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
jsem tu, dítě ještě nespalo když sem dorazila domu, manža na nervy, po chvilce ale usnul, asi čekal na maminku :grinning:

jinak meniskus, to mi řekl i manža, ufff snadse to do zítra nějak upraví :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Jáji teda. U nás se spinkalo a spinká :grinning:
A snad to bude dobrý. :wink:
7. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jejda jáji, co jsi vyváděla?

Holky já se nudímmm
7. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ajaj Jáji :unamused: a máš to oteklé? nebude to chtít rentgen?
Hani copak že se nudíš?? :wink:
7. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás super odpoledne sice bez Ondráškova spánku, ale pěkné. Hezká příjemná prochajda, pak vyzvednutí babičky ze školy a šli jsme společně k nám domů a pak se ještě ozval dědeček a teta Štěpánka a sešli jsme se u nás doma takhle pěkně všichni. Bylo to mooooooooooooooc fajn.

Teď relaxuji, čtu si co je kde nového, koukám na nějaké dárky pro Ondru k narozkám, svátku, Vánocům, atd. A za chvíli asi půjdu na kutě, páč noci nejsou nic moc a kolem 4.45 jsem vzhůru, Ondra o hodinku později:slight_smile:.

Teda Jaji, chudinko, sis to namohla přemírou cvičení, co?
Hanko, kup si medvídka mývala:slight_smile: :slight_smile:. Ba ne, copak že se nudíš? A hysterie před spaním znám dost dobře (i když teď je to lepšejší).
7. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
nemám to oteklé a vůbec nemám tucha, najednou sem na step nemohla, páč koleno bolelo :frowning2:

hani..odpověděla ti ta paní na ten dort? myslim cenu
Mamince jsem slíbila sepsat tematické plány tak se do toho musím pustit, ale dneska už se mi nechce.
autor
Jáji tak to bude dobrý, to jsi jen blbě došlápla a koleno se vzpamatuje. :wink:

Jé, Bětka vlastně taky bude mít svátek :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky,
se taky hlasim :wink: U nas se spinkalo, kdyz jsem prisla, ale po byte borcus, Honzikovo veci rozhazene na prebalovaku, flasticky v kuchyni atd. Pry co jsem s nim delala pac tatinkovi cely vecer brecel, tak musely jit na prochazku a vecer vytuhl u jidla. Ale pry nekakal :confused: Tak ted nevim, proc byl dneska protivny jestli tim, ze nekakal nebo nas boli dasnicky nebo nevim :confused: A hlavne mam uplne hruzu kdy se v noci vzbudi :rolling_eyes:

Kaci, diky za pochvalu :slight_smile: Sice jsem se moc nechytala, ale na prvni step asi po 4 letech a po 4,5 mesici po porodu to slo :wink:
7. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jaji, dej si nohy na stul a relaxuj. Snad to nebude nic vazneho :wink:
7. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
ále já vám nevím no, se prostě nudim :slight_smile:

jáji, jj, odpověděla, prý kolem 1500, tak na to prdim a uděláme ho asi s máti samy
7. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky nechcete něco ve čtvrtek podniknout? měla jsem být u máti, ale má sraz s koníkovkama, tak mi dala vale :slight_smile: tak mám celý den volno
7. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Hani tak dort za 1500 si můžou někam strčit :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc mám zkušenost, že čím hezčí vzhledem,tím mín chutná....určitě uděláte s mamkou lepší :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Hani, ja mam ve ctvrtek navstevu. Nahlasily se kamosky z vejsky, ze chteji videt prcka :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.