• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jáji neboj, přestane, až si začne stoupat :grinning: :zipper_mouth:
7. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
hani cooo?to pak jako bude stát a při tom řvát?? to se jako už nevyspím? :confounded: :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Já teď přišla. Teda ještě jsem dala vařit vodu na Bětčino mlíko. :wink:

Já to původně pochopila tak, že chcete dopo a dáme někde oběd dětem a nám :sweat_smile:

V tomhle případě teda my jíme ve 12 (teda Bětka), pak já, takže my to stíháme tak na 13.30 asi :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Tak Bětka ze spaní na 4 nechodila, jen se přetáčela na břicho a to trvalo tak 3 týdny zhruba :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jáji Kája taky v noci na 4 nebyla a ani si nestoupá, byl to blbej fór :slight_smile: Ale určitě ho to přejde...
7. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
no na břicho už se netočí, teď na čtyři, pomooooc

jo tak obídek bych si klidně někde dala :wink:
7. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Že jo Jáji :grinning: Já furt na houskách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hani :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám nenormální dítě :confounded:
7. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jáji nemáš, hodně zářijovek to mělo taky. Ale časem to děti přešlo. A on bulí když si vleze na 4?
7. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
hani no právě, začne bulet :frowning2:
7. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky tak my se zítra nepřidáme,sice nic nemáme, ale chci jeden volnější den, protože ted máme pořád něco :wink: ale příště určitě jdeme :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak dobrou všem :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Bětka taky řvala, když se točila na to břicho. Přitom to uměla zpátky, ale v tý postýlce, rozespalá jakoby nevěděla, co má dělat. :sweat_smile:

Ono to přejde, Kačka sem házela ten odkaz na článek o procvičování nabitých dovedností i v noci. Bohužel k neradosti rodičů :sweat_smile: :pensive:

Tak co s tím srazem?
7. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
no jo Kačka,by mě zajímalo co Štěpula?

Kačko on to právě umí ale asi jak je rozespalej tak je vzteklej
7. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Jáji dneska psala do Štírů, takže na světě je :grinning:
To je mi jasný, Bětka to taky uměla, ale taky řvala. No, snad už to brzo skončí
:pensive:
Jdeme koukat na House :wink:
Pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Tý vole, sorry, to jsem nechtěla :sweat_smile: Jsem myslela, že se to napíše pod sebe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :pensive: :zipper_mouth: :fearful: :confounded: :unamused: :grinning:
7. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak my dnes byly celý den na návštěvě u kamarádky a bylo to moc fajn. K obídku jsme spapali asi 10 lžiček mrkve a k večeři kaši z 30ml mléka...nejdřív krásně otvírá pusinku a papá a po 10 lžičkách se tím jakoby začne dávit, jakoby se jí zvedal žaludek...snad to přejde. Koupila jsem další skleničku mrkve...dokud bude jíst mrkev takhle pomálu tak fakt vařit nebudu...

Alí to je strašný co jsi psala o té kamarádce :frowning2: fuj, husinu mám až na zádech...

Kačí: já kolikrát jsem v pyžamu ještě odpoledne :slight_smile: a to když jsem byla těhu, převlíkala jsem se těsně před tím než manžel přišel z práce, aby to nebylo blbý, že chodím v šest večer v pyžamu :grinning:
Jo a Aduš právě na špičkách stojí...mám jí rovnat ty nohy? Aby stála na celých chodidlech???

Marti: tak to jsi mě uklidnila...ale stejně jí tolik příležitostí ke stoupání nechci dávat. I když jí třeba držím za ručičky a ona leží...přitáhne se a ne že by si sedla...rovnou si stoupá...
7. zář 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
holky tak my se taky na zítřek omlouváme, ale dopo máme toho doktora a odpo jsem slíbila manžovi, že s ním zajedu zkontrolovat poláky co nám dělají fasádu a při té příležitosti se stavíme u kamarádky na kafíčko...snad se na mě nebudete zlobit :-/

jáji: Aduš se mi taky občas postaví v noci na čtyři nebo se přetočí na bříško, ale spíše se to stává až ráno, když je vyspalá...
a fouky fouky na kolínko :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak prcek spinkal do 6 hod, akorat byl rano pocurany. Manza mu asi malo utahnul plinku a musela jsem prevlikat postylku. Pred chvili se zase bouchnul do hlavy o hrazdicku. Mana pry ze ho bude hlidat a budou si hrat, takze si hrali tim stylem, ze manza snidal a koukal na telku, koukal na House a mladj blbnul u hrazdicky, opet se snazil pretocit na brisko a bouchnul se o hrazdičku :frowning2:
8. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
krásné ráno
ježiš tady je to nějaký posunutý?? a já tu nemám smajlíky!!
jo, už je vidím, jsou někde bokem, co seto stalo?? :grinning:
8. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
kačka si hrála :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Marti, nemas nejakyho bacila v pc? :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak my taky zdravíme po ránu. Jdu se rychle nasnídat a razíme k Dr. a pak za manželem...
Noc docela dobrá - kojo ve dvě a v půl sedmý...v posteli jsem jí udržela do půl devátý. A vypadá to, že s paní s nesvázanýma ručičkama půjde :slight_smile: Do dvou spí sama v postýlce, pak si jí vezmu k sobě a někdy jí ještě šoupnu do postýlky když zabere...a když zaberu dřív já, spíme spolu až do rána!

Užijte si srazík :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tý vole, kterej blbec si tu hrál :sweat_smile: :grinning:
8. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Tak
8. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
honem
autor
na
autor
další
autor
stránku
autor
Ale
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.