• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
no tak 12:05 je asi ideálka, já budu krmit dítko do 12 hodin určitě, chci aby vydržel co nejdýl, tak kdyžtak bych dorazila až do DBK
8. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Jasně Jáji. Bětka měla vydatnou snídani a navíc jí jedla až v 9.15-9.30, takže určitě vydrží chvíli přes 12tou.
A myslím, že je vzhůru, slyším jak šahá na kolotoč. Tak ale stejně stihneme ten 12.05 :wink:

Jo, je, uši mě neklamaly :grinning:

Tak zatím páááááá :grinning:
8. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, my máme za sebou klasickou ranně-dopolední procházku.
Přeji ať se Vám kolem "naší" přehrady a v lesoparku líbí - jakou volíte trasu? No, však nám povyprávíte, případně ukážete fotky, co???:slight_smile: :slight_smile:. Moc se omlouvám, jsem to nějak popletla, asi jak jsem zvyklá chodit ven dopoledne tak jsem automaticky myslela, že to bude dopoledne a pak jsem se na koně nemohla dostat a nevěděla nic:slight_smile:.

Ondrášek řičí, jdu dělat oběěěěěěd. A pak návštěva a pak doktor.
8. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
teda holky, počasí na prochajdu vám vyšlo parádní :dizzy_face:
my taky jdeme ven :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,
no jo no, nestíhám. Tady to strašně žije jak zkončily prázdniny :grinning: Já když už zasednu ke koňovi, tak Vás dočítám a než to stihnu, tak se Štěpula vzbudí. Takže už nestíhám nic nepsat, škandál!!

Štěpán si k mojí nelibosti změnil spací režim přes den a už spí o hodně míň a jen dvakrát, přitom pořád vstává okolo tý vražedný 6 hodiny :angry: Naučil se slézat sám z naší postele nebo z gauče a dělat hlavou nenene, ale ne vždycky to znamená ne :grinning:
Dneska mi přišla ta sluneční clona z MMB a je super, mám z ní radost, že fakt plní funkci :slight_smile: Takže díky Hanko.

HA už se budííí, pomoc :unamused:
8. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Počásko parádní, ale vedroidní:slight_smile:, a to já nemám rád.
Katchul, ahojky. Jsme rádi, že Tě vidíme. Tak na tu clonu z MMB se musím kouknout a asi si ji taky objednám:slight_smile:.
U očního nic závažného, žádný zánět nemám, asi jen únava a podráždění.
8. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak jsme byly na písku a bylo neskutečný vedro, tak se ted doma trochu zchladíme a pak ještě vyrazíme na kočáru :wink:
Alí tak hlavně že nemáš s okem nic vážného :wink:
Katchu mě spí Neli od roka už jen 1x hodinu a jenom v posteli, v kočáru neusne celý den, protože by jí něco venku uteklo :grinning:
8. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Alí tak to je fajn, že oko je v pořádku. Clona je fakt dobrá a za 200 Kč, no nekup to :slight_smile:
Martí no to je ovšem hrůza, že spí jen jednou denně. To mě klepne už definitivně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A jak to máš s uspáváním? Normálně Ti usne sama ve svý postýlce? Pamatuju si, že dřív Ti spala naopak jen v kočárku, to jsou změny :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
My byli venku okolo poledne a taky vedro. A jdeme ještě v 5, páč se musím stavit u kámošky maminky pro nějaký dárečky pro Štěpána. Tak doufám, že už takový vedro nebude. Prý má být takovýhle počasí celý září. Rozhodně je to lepší než ta kosa co byla v sobotu, ne? :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Kačí usne ve velký posteli :slight_smile: je naučená, že ihned po obědě jí položím a do minuty spí, ale běda, když je nějaká změna, to pak je náročný...zrovna zítra to tak budeme od 13 plaveme, takže spí až doma kolem 15
8. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Kačko, Ondrášek spí v Praze také velmi málo, třebas včera jen 1hodinky dopoledne a pak od 11 až do večera ani ťuk, je to s těmi dětmi potíž. A doma v postýlce spát skoro vůbec nechce, to je řevu. Ale v kočárku většinou usne (někdy s pláčem ale spíše bez pláče).

Hic je tam děsnej, mně to sobotní počasí nevadilo (jen ten vítr mne štval).
8. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
To nechápu proč je s tím spaním taková potíž a některý děti spí v pohodě? Pořád si říkám kde jsme udělali chybu. Podle mě bylo špatně, že Štěpánek usínal od malička u kojení. Teď ve svý postýlce taky spát nechce, já ho tam ani nemůžu dát, protože jen to zkusim a dotkne se nožičkama postýlky, tak nastane strašná hysterie :frowning2: :frowning2: Takže ho tam můžu přemístit jedině spícího...

Martí tak aspoň, že tak, že máš jistotu, že Nelinka po obědě usne, když jste teda doma :slight_smile:
Alí tak to na mě byla v sobotu moc velká zima, ale ten vichr byl teda nejhorší. Tohle ať si šetřej na konec října nebo na listopad. A Štěpula v kočárku usne jen když jdeme v tu správnou dobu, což znamená tak 2 a půl až 3 hodiny od posledního spánku, jinak ne.
8. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
tak Ondrášek nikdy nebyl spáč,takže ted když je větší není divu, že mu to stačí, vid :wink:
tak my jdeme ještě ven, udělala jsem k véče zeleninový salát s kuřecím masíčkem, tak k tomu chci nějaký dobroučký pečivo :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
Taky nevím, proč je s tím spaním u někoho potíž a někdo spí kdekoliv kdykoliv a ještě k tomu hodně dlouho. Jsme na tom Katko stejně, u nás vstávačka v 5.50, Ondrášek spí cca od 20.00 a celá noc vůbec není v klidu, pořád se v postýlce točí, přetáčí, pak zničehonic brečí, atd... No, snad bude jednou klid. Ale to až bude i to druhé dítko, které chceme větší, takže se ještě pár let nevyspíme,....

Jsem ráda, že oko je OK. Návštěvička je fuč, takže jdu dělat svačinku Ondrovi a ještě píšu ty tematické plány, doufám, že to dodělám, ale s Ondrou pod stolem nebo na klíně atd... to moc nejde, tak to asi nechám na večer až bude spinkat.

Katko, hodila bys mi sem, prosím, ten odkaz na sluneční clonu, děkuji:slight_smile:.
8. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Alí tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12898727&tab=0

No moc by mě zajímalo kdy se to spaní zlepší... A druhé dítko budete mít Alí určitě moc hodný, klidný a ani o něm nebudete vědět, to je snad jasný :sweat_smile: , nějaká spravedlnost přece existuje :wink: :slight_smile:

Tak my se jdeme chystat ven :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
jsem doma,

katch ahoj, hele tobě taky v noci Štěpula chodil na čtyři a tak viď?? já už sem zoufalá :sweat_smile: přejde to?

jinak noci se nám zhoršily děsně, fuj :confounded:

procházka fajn, ale z Toma se stal mamánek nebo nevím co ho dneska chytlo, šla jsem si v DBK pro jídlo a on tam zůstal s Katkou,po chvíli děsná hysterie a pláč a nešel uklidnit až když jsem přišla, to samé když sem šla na wc u přehrady a to samé v MC donaldovi, jen sem poodešla už spustil :sweat_smile:
8. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Jaji, u nas byl hysterak cestou domu. Mel hlad ptz odpolko tomu papani moc nedal a doma pak snedl UM z 210 vody :astonished:
8. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahooj holky, koukám, že vejletnice už se scházej:slight_smile:. Tak hysteráčky, jo?
8. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Ali, dneska jsme to meli i s divadlem. Aspon holky videly, ze Hostivarsky lesopark je plny onanistu a su.alistu :wink:
8. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Peti, jojo, Hostivarskej lesopark je jich plnej (ve dne v noci)... Dite samotny bych tam nepustila, az bude vetsi.
8. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Jeste mi zbývá pár stran těch tematických plánů, snad to dojedu:slight_smile:. Ondra se baví listem z palmy:slight_smile:.
8. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Tak Bětka jde spát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ať se tam třeba vztekne.
Ona totiž nespala od 11.15 hod. Doma spí, venku prostě ne. Jsem byla a vlastně ještě jsem nakakaná jak troky. Jsem zase dělala psí kusy a nic. :angry:

Já půjdu dělat véču, jsem nesvačila a tak mám hlad.
8. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
tak Tom snědl 120 kaše úplně v pohodě a teď snad půjde spát :sweat_smile: Docela mu to jelo tak uvidíme
8. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Katko, to znám, Ondrášek taky někdy nespí od 11ti ale bohužel dřív než v půl 8mý neusne, takže by mi to bylo naprd ho tam nechat v postýlce, spadnul by barák a výsledek žádnej:slight_smile:.

Dobrou chuť.
8. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
No, Honzik je uz taky nejaky protivny, ted kouka s tatkou na vceli medvidky, pak ho omeju a pujde do hajan... snad :unamused:
8. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky, tak jak jste si to užili? počasí teda luxusní :dizzy_face:
Péto, taky koukáme na včelí medvídky, chudáčci pod tím půllitrem :angry: :grinning:
8. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Hoj děvčata, tak dítě v pelechu, ale zdaleka nespí. Manža buduje stůl. :grinning:

Marti asi budeme muset vymyslet na čt náhradní program, páč ikeu mám slíbenou v neděli od manži. Co ty na to? Kam by se ti ještě chtělo?
8. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
čauky, tak jste si to užily se vším všudy koukám, ouchylové a hysterický dětičky :sweat_smile:

Jáji hmm Tomík jde asi tak trochu ve Štěpánkových stopách :grinning: Kdy to zkončí bych taky ráda viděla, páč Štěpula si v postýlce na čtyři taky kleká a dokonce si i stoupá - to častěji. A trvá to už dooost dlouho :unamused: A taky řve když mu zmizim z dohledu, ale teď už je to o něco lepší, to nejhorší trvalo tak 2 týdny. Ale stejně mě doma pořád pronásleduje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Katch ahoj, tak clona dobrý jo? To jsem ráda, taky ji asi objednám, ono asi ještě chvíli svítit bude :grinning:

Kdepak ochylové...normálně jak by řekla jedna zářijovka "huli, huli do papuli" na louce :zipper_mouth: :grinning:

Hodila jsem na net fotky z prochajdy, pošlu údaje
8. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Kačí to je hrůza s tím nespanim, chápu, že jsi vytočená, mě to taky vždycky úplně rozhodí. zvlášť když mám něco naplánovanýho :unamused:

My jsme byli do půl sedmý na hřišti i s tatínkem, takže Štěpula měl premiéru na pískovišti, na houpačce a péráku. Byla to sranda a moc se mu to líbilo :slight_smile: Večer si chcem pustit nějaký film, tak doufám, že v osm usne. Zatim to nevypadá teda...
8. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.