• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak máte prográmek :wink: my jdeme plavat, nakonec to risknu, snad si to pak nebudu vyčítat, ale s Neli šijou čerti, musí se trochu vybít :wink:
1. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
tak kdepak je ta Kačenka a Jaji, to se nestyděj takhle vyspávat? :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Marti tak nakonec jdete plavat jo? Tak snad to bude ok.

Já jsem byla ráno vyplenit lékárnu, koupila jsem čípky, nějaký příkrmy, dětskej čaj, zásobu lihu a hned jsem o 4 kila lehčí, děs.
Honza je sice doma, ale stejně pracuje, tak to s tou mojí nepřítomností asi nebude tak horký.
1. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Kačenka se nestydí :grinning:
Navíc na naše poměry mám za sebou hnusnou noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bětule se vzbudila už v 0.30, ani jsem nestihla usnout. Pak ve 3.40, byly jsme hodinu vzhůru a pak jsme spaly do 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na naše poměry fakt děs, ale asi opravdu platí špatný spánek přes den, špatný v noci. :pensive:

Děkujeme za přáníčka :grinning:

Kačenko, ty vtipálku :grinning:
Ale dostala, v pondělí jsem koupila 2 deky, 2 kraťásky, 1 krátké lacláčky, 2 body s dl. rukávem a takový overálek s kr. rukávem i krátkou nohavičkou s Méďou Pú :wink:
Tak to snad stačí, ne?
Jo a včera jí máma přinesla spoustu věcí ze sekáče, takže dárečků až až :wink:
1. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahooj,co to jee?Jsme už měli plno jo?..Aha už koukám,je tam 09.....
Alenko,do jakého kroužku že jdete?Hudebního,jako dooprvdy nebo něčemu tak říkáte?
Holky my včera zas byli v človíčkově,ale malá hned upadla,odřela frnák,pak si už hrát nechtěla..až trochu na konci...
Doufám,že idnes vylezesluníčko..
Jo Hani už máš vybranek golfáč?
Včera jsem po 1x jela tou plošinou na Chodově,páč byli po ruce jen babičky...to e hruza,pomalé a ehm jsem se bála..zapoměla jsem El připoutat a vrtělase tam...
1. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Hani tak snad to bude dobrý. My jsme měli přesně stejnou teplotu po Prevenaru a stačil jeden čípánek Nurofenu a byla zase v cajku :grinning:

Jsem se pobavila nad těma příspěvkama holek :grinning:
1. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Katko no konečně, my už tě tu od rána vyhlížíme :grinning:

kate, jj, nejen vybráno, ale už je i doma, peg perego pliko :wink:
1. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
No tak kája dostala nurofen na noc a teď druhej ráno kolem půl osmý, zatím mi přijde horká stejně, no uvidíme.

Jinak jsem hned po ránu dostala sprďana, kolem půl devátý jsem byla v lékárně, uvázala jsem psa dole a on občas štěknul, no a když vylezu z lékárny tak se vyklonik nějakej čů... z okna a zařval na mě: Táhni s tim psem, kdo to má poslouchat. Jako ve všední den v 8:30, kdy už všichni normální lidi pracujou a fungujou... :angry: Nám nad hlavou vrtaj, celej tejden a neřeknu ani popel. Debil, pardon, ale fakt mě po ránu vytočil.
1. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Katko,je to svatá pravda s tím spánkem,mám to ověřeno....
Fakt jo Hani?Pliko je dobrej samé chvály..ja zkusím najít jěšte o něco lehčí..Ariu třeba,jen tam ty nožky no..protože fakt se nechci na nikoho spoléhat a bejt závislá a šup El s kočárkem po schodech sama...
1. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Hani četla jsem, ale já jsem spala, dokud to šlo, páč teda ta noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A toho čů... bych asi zařvala něco zpátky. Co si to dovoluje? By se ve mě vařila krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kate jj, stejně to nejpozději při 10tisíc zavírají a chtěly jsme vám připravit takového Apríla :grinning:
A Elence ať se brzo zahojí nosánek :pensive:
1. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
jj s tou váhou to není nic extra, ale máma má 6 kg a stejně ho sama nenosí, pže se bojí, aby nerupnul nebo aby neslítly obě, takže si stejně nechává pomáhat :wink:

nakonec jsem ho sehnala na MMB za 2900 :dizzy_face: Barevně není nijak úžasnej, ale nebude na něm vidět špína a funkčně je super :wink:
1. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Kači jsem ho poslala do pr.. :wink:
1. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Jako víš co, chápu že mohl být po noční, ale to jaksi není můj problém a v tý lékárně jsem byla max. 5 minut.
1. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Hani ta barva je v pohodě. Se nebudeš muset bát, že když oblíkneš Káju barevně, tak že tam bude jak kanárek :wink: :grinning:
Já mám radši neutrální barvy. Náš kočár je černej :confused:
1. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Hani to víš že jo. A asi jak máš vysvětlit psovi, ať neštěká. To byl zase debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
No jo no, nejhorší je fakt srážka s blbcem.

No já jsem původně chtěla nějak barevnej, ale je fakt že takhle to je neutroš a můžu jí dát barevnou podložku nebo deku.
1. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Hani jj, srážka s blbcem je pro mě taky šílená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A já fakt myslím, že neutrální barva je lepší. Jako kdybys třeba měla oranžový a dala Kájušce něco růžovýho, tak tam bude jak pěst na oko. Takhle se nemusíš omezovat. Navíc jí tam určitě dáš nějaké barvené hračky a hned bude kočárek vypadat vesele :grinning:
1. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
No nic, jdu něco dodělat na bubase, pak musím do vany a udělat oběd a pak hurá na nehty :dizzy_face:
1. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Hani hezky si to užij :wink:
Kámoška dorazí kolem 11, tak se jdu upravit, ať se mě neleknou :wink: :grinning:
1. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
zdař bůůůh :slight_smile:))

já musela dospat, páč jako noooc děs, budíček ve 4:30 kdy jsem ho nakojila a on od té doby mručel, prděl a já nevím co všechno, takže jsem skoro nespala a v 6:45 budíček a hodiu na to jsme šli spinkat

mažu k mudrovi

jooo a jsem nasranáááá, manža si včera neuklidil boty a já si narazila malíček na noze, bolí to jako sviňaaaaaa :angry:

Ducky...ti dám šacovat letadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
no tak sláva, že jste tu dámy :grinning: já jsem taky nevyspalá, doufám, že se v bezénu neutopím :grinning:
1. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Ještě abyste byly vyspalý. Nemáte tady krafat nesmysly do půlnoci, ženský jedny udrbanýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska koukejte zalehnout v deset a bez odmlouvání!!! :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Nefňukej veverko :grinning:
Se neutopíš, Nelinka tě pohlídá :grinning:

Jáji já si to sice přečtu až v podvečer, ale dej vědět, jak jste u dr. dopadli :wink:
A co co co, já můžu šacovat ty, co létají níž :grinning:
1. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
A budeš tu drbat ty Kačenko? :grinning:
Jsme vám chtěly na Apríla připravit pořádný překvápko :grinning:
Ale bylo to vtipný, ne? Jestli pak jsi to už dočetla :grinning:
1. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
já jdu dnes spát brzy, už máme Míšu, takže dnešní mejdan beze mě :grinning:
koukala jsem, že staré tématkou už je zamčené :wink:
1. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
A co Ty, Katchul, vyspala ses dorůžova? :slight_smile:
Já žehlím, peru, vařím, smažím, luxuji, utírám a starám se o manžela, který ovšem musí pracovat na dálku a Ondra do toho tady pořád vysílááááááá, pomooooooc. Okna ještě odkládám.

Kate, jj, je to opravdu hudební kroužek:slight_smile:. Jde o to, že na těchto hudebních hodinách jsou takto malým dětem jnabízeny nejrůznější možnosti zapojení do tvůrčího procesu (se zřetelem k úrovni jejich smyslových a senzomotorických zkušeností). A získávají tak první elementární povědomí o hudbě. No, a Ondrášek je z hudební rodiny a opravdu se u něj projevuje ten hudební cit a smysl pro rytmus, tak jsme do toho šli.

Podstatou je v tomto kurzu proces "volného objevování". Dítě pozoruje a objevuje nabízené předměty a mezi další aktivizační prvky patří společný zpěv, poslech hudby a hudebně-pohybové hry.

Jdu pokračovat v práci, zatím pááá
1. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Alča je vzorná žena :wink: to já se od rána jen nasnídala a nachystala plavčo a hrajeme si s Nelinkou :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Alča je superžena, to už jsem psala několikrát :wink:
Já od rána tak akorát nakrmila Bětku a sebe, teď jsem si nandala čočky, namaluju si řasy.
Ale je pravda, že až dorazí kámoška, tak budu dělat oběd :wink:
1. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Kačí tak to máš podobný výkon jako já :grinning:
1. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Martí jj, je zamčené. Ráno jsem měla IP od Kristy, že už tak učinila :wink:
1. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.