• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
holky ani nedočítám, Tomík má svůj den, mě z něj trefí, už 2x mi jedl po hodině, což mi přijde fakt divné :frowning2:
17. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Kačí jestli to Nelinka chytne, tak já skončím u Chocholouška :frowning2: ale snad ne, on už marodí týden, tak by neměl být nakažlivý, akorát se neléčil, tak to takhle dopadlo.Navíc bude spát u ačky, aby to na nás v noci nefuněl.
Hani Neli taky občas vstává zadkem, ale pak se většinou zklidní :wink:
Jáji mě Nelinka taky jedla po 1-2 hodinách, myslím, že to je normální :wink:
17. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Martí snad je Nelinka už proti všem bacilům imunní. A snad už Míša není bacilonosič.
Holt se nebudou moct chvíli nějak vyloženě mazlit a pusat a myslím, že by jste to snad mohli zvládnout. :wink:

Hani taky se mi to někdy stane. Není jí nic dobrý a furt kňourá. :frowning2:

Já jsem Bětku teď uložila, tak doufám, že si zase dá 2 hodinky :sweat_smile:
17. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
Marti...no jo ale on jedl po 3-4 hodkách :unamused: teď je to 14 dní co se to změnilo a po hodině mi ještě nejedl
17. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Jáji no taky už je větší, tak má větší potřebu, já mylím, že se to dá zvládnout, pokud to teda nevyžaduje i v noci....
17. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
no v noci už se taky budí, ne teda po 2hod ale tak po 3 :frowning2:
17. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
hmm to je blbý a co na to doktorka?
17. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
ona tam nebyla ta moje ale nějaká babča v důchodu, ta mi neřekla ani slovo, vůbec se se mnou skoro nebavila :unamused: za měsíc přibral skoro 600g to jooo, no uvidíme, pokud se to nespraví, zkusím večer dokrmovat co to udělá
17. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
Jáji tak to bylo u nás taky, pak jsme zjistili, že mám málo mlíka. Tak držim palce ať to u vás je jen přechodný stav. Ale koukám, že přibírá pěkně, tak to bude snad OK :slight_smile:

Kačko tak berany, berany děláme taky, ale nemáme to ještě tak vypilovaný jako vy :grinning: Zato Štěpulovi jde dobře hra na schovku s plínou, tu si dává na obličej sám a čeká až na něj bafnu :slight_smile:

Martí držim všechny palce ať to Nelinka nechytne, to už by fakt byla velká smůla.

Alí chtěla jsem se Tě zeptat, kde jsi koupila Ondráškovi ten super klobouček?? Je v něm velkej fešák :wink: A Vaše fotky z dendrologický zahrady mě tak nadchly, že se tam snad konečně letos poprvé vypravíme :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
katch,,,faaakt? no ja se toho bojim, abych nemela malo mlika :unamused: ale nepoznam to, neodsavam takze nevim
17. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
Hani, tak Štěpula vstal pr.elí zrovna dneska ráno, naštěstí po hodině a půl, co byl nesnesitelnej to opět zalomil a pak se probudil s lepší náladou :slight_smile: Jo, jo ty děti jsou už v něčem fakt jako dospělí :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Jáji no ale u nás se to právě poznalo tím, že za 3 týdny nepřibral skoro vůbec. Takže to bude něco jinýho.
17. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
já se chci taky juknout na fotky, ale neznám heslo :((((
17. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
katch...no tak snad má jen nějakou 2 týdenní krizi a brzo to skončí :sweat_smile:
17. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Jáji tak uvidíš, ale pokud by se hodně budil i v noci, tak bude myslím příkrm UM na místě :wink: alespon na tu noc
17. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
marti..uvidim, jeste mu dam sanci, aspon ty noci aby se zlepsil
17. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Jáji ještě vydrž, když přibírá, tak podle mě je UM zbytečný. I když sama vim, že ty noci byly příšernýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
katch...zatím držím ale někdy je to náročny, protože z ničeho nic má hysterickej záchvat z hladu :frowning2:
17. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
Jajinko, mrkni do IP:slight_smile:.
Katchul, ten bílý /a ještě hnědý a tyrkysový/ klobouček a jednu super kšiltovku jsem koupila v H&M. Jsou super. Příjemné a na ty slunečné dny bezvadné. Beraníme u nás u Beranů také a je to zábava. A hra na schovku za plínou nás také baví. Ovšem dneska dostal Ondra výtlemek ze skleničky První lžička Mrkev:slight_smile:. Ukazovala jsem to mamince, on se toho chopil a byl z toho vysmátý:slight_smile:.

Ovšem teď tu zase mručí a mručí, asi únava a spánek nic...
17. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Tak to bylo přesně u nás :frowning2: V podstatě řval hlady 14 dní, pak jsem to nevydržela a objednala se k doktorce na převážení. Akorát, že já jsem mu UM nutila a on ho vůbec nechtěl. Mě doktorka poradila nejdřív po telefonu ať mu zkusim večer po nakojení (večer je totiž mlíka nejmiň) nabídnout ještě flašku s UM. Tak to třeba zkus a uvidíš, třeba si vezme a můžeš ho teda večer dokrmovat, aby Ti spal v noci líp.
17. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
Jo, a Katchul, jsem ráda, že Tě fotky nadchly, zahrada je super, určitě se tam běžte podívat. Miluji ji hlavně na jaře a na podzim. A trávily jsme v ní s manželem dokud jsme byli sami hodiny a hodiny:slight_smile:. Snad to půjde i s Ondrou, je to tam bezva.
17. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
My jsme měli taky hladové záchvaty, ale to už jsem tu psala, bylo to na přelomu roku, jak jsme za 8 dní přibrali jen 30g. Doktorka mi řekla vydržte, ono se to nejspíš upraví a bude vše v pořádku - trvalo to 14 dní a spravilo se to. Tak Jajinko uvidíš.
17. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Jo, a my jsme kojili každé dvě hodiny asi měsíc a půl a v noci to bylo po třech. Docela na palici, ale zvládli jsme to.
17. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
Alí tak z HM, v tom případě se tam vypravím, protože proti sluníčku nutně něco na hlavičce pro Štěpánka potřebuju. Díky :slight_smile: A zahrada se mi podle fotek moc líbí, my jsme se tam chystali už loni, ale nějak to nevyšlo. Známe jen Průhonický park.
A vy už jste se rozhodli jaký skleničky budete kupovat?? Hami??
17. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
no holky zatím to nevzdávám, zkusím mu dát večer po kojení zda si vezme a když ne tak holt neee
17. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Nerozhodli, tu skleničku jsem dostala a ještě pár od Hami - něco ovocného a něco zeleninového. Uvidíme. My začneme asi až od června kvůli tomu ekzému, když je Ondra citlivější, aby to pro něj nebylo moc agresivní. Ale to už jsem tu taky psala, tak abych se neopakovala.
17. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Alí jo, jo to jsem četla, že začnete později, my asi už za chvíli, protože jsme na UM, tak to se začíná dříve. Štěpánek měl taky nějaký ekzém, ale dost brzy mu to zmizelo, poté co jsem ho mazala. Mažu pořád a (ťuk ťuk) je to dobrý.
17. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Bafání s plínkou máme taky zmáklý :grinning:

Kačí já už mám nakoupeno Hami první lžička mrkev, brokolice a květák. Mě se Hipp moc nelíbí, v nezávislém testu MF Dnes to nejdřív i vypadalo, že přesahuje nějaké hodnoty, pak ale ne, jenže na mě už to zanechalo následky. Hami se mi líbí, mám doma i letáčky kde je lepek a tak (my ho nemáme dávat do roka), líbí se mi i ta jejich Frutapura. Jako firma na mě působí solidně. Pak chci skouknout ještě Alnaturu a Sunar a asi budeme kombinovat.

Jinak Bětka se vzbudila a pláče. Je v lehátku a chci jí ještě uhoupat, páč v postýlce spala asi hoďku. Jenže jak není u mě v náručí, tak poplakává :sweat_smile:
17. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Katchul, my mažeme taky pořád - ráno a večer mastí z lékárny a v průběhu dne promašťovadlem - zlepšilo se to, ale ne zcela. No, jo. Holt v rodině alergici, takže se asi nemůžu divit, že je Ondra náchylný a citlivý.

Katko, Alnatura to je značka co mají v DM? Nebo kde toto mají? Také se musím už poohlédnout do čeho půjdeme, co vyzkoušíme. Poradím se s MUDr.
17. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Alí jj, Alnatutu jsem viděla v DM. A myslím, že je to i jejich, ale ještě jsem to tak nestudovala, tak abych ti nekecala :wink:
Prý Hipp dělá i hypoalergení, ale já ti s touhle značkou nějak nevím. Asi jsem zaujatá, ale nějak mi to nesedí.
17. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.