• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hani cožeee? Takhle za bílýho dne, jo? Jsem v šoku, sodoma gomora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ovšem hláška mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, jo clona dobrá a ani to nevypadá blbě :wink:
8. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Katch no hláška super, my jsme čůrali smíchy, když to řekla poprvé :grinning: Jo jo, za bílýho dne, víc by ti řekli holky, my prcci jsme přes keř moc neviděli a za výskoku jsem viděla dva ležící fleky, původně nazvané velryby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Jinak fotky jsou moooc pěkný, děti rostou jak z vody :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát jsem si myslela, že Katka má červenou barvu, ale to nějak nevidim :sweat_smile:
8. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
No jooo my s Katkou viděly dobře, ta jela holka jedna :grinning:

katch...nooo tak to se mám na co těšit,pomoooc

jinak dítko spí, usnul na břiše, jsem zvědavá jak po té kaši vydrží :sweat_smile:
8. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
No, taky dobrej zážitek, tam je to na denním pořádku (teda skoro) - ba ne sem tam někdy.
A ta hláška mne teda pobavila.
Fotečky jsou pěkný, a jakou trasu jste si daly? Jen kolem vody? A pak 154 zpět na Háje nebo ještě zpátky vrchem lesoparku zpět na Háje?

Ondrášek v postýlce. A Martin zanedlouho vyrazí ze Slovenska vlakem.
8. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Alčo jen podél vody a pak zpátky stejnou cestou
8. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
no tedy :grinning: to se dějou věci :grinning: :grinning:
Hani, nám je celkem jedno kam, něco navrhni, mohli bychom do Krčáku nebo chceš radši po nákupech? Chodov nebo něco jiného?
8. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Kačí to je ale taková ta tmavá s odleskem do červena. To jako né že bych měla červenou celou hlavu. :grinning:

Ti dva byli hustý :grinning: A Háňa chudák musela vyskakovat, aby viděla :grinning: Já a Jája, telegrafní sloupy, jsme to měly z první :grinning: :grinning:

Bětka usnula jak špalek, ani jí manža nemusel moc houpat a byl zpátky asi za 2 minuty. Koza Líza jedna. Proč to dělá, když je pak vyšťávičkovaná :angry:

Jo a Jáji ty květákový placky jsou moc dobrý, jen jsme se shodli, že do nich příště ještě přidám nivu nebo tak, ptž byly trochu nevýrazný :wink:
8. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Kačko hele pije ti Bětka po kaši hodně? mě se skoro nenapil
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Fotečky pěkné :grinning: Péťa tam má takovou romantiku s Honzulkou :grinning:

Jáji po kaši se moc nenapije, ale my jí vykoupeme a dostane napít ještě před spaním :wink:
8. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
my ho nakonec vykoupali a pak dostal kaši, usnul na břiše na druhé straně postýlky
8. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
děkuju za fotečky, moc pěkné :wink:
8. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hani, moc pěkné fotečky :dizzy_face:

Honzík byl utahaný, tak usnul asi v pul 8, bez jídla :astonished: , takže ted jsem do nej naladovala mlíčko, spal u toho a asi si říkal, jaký se mu to zdá pěkný sen :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jáji Kája obecně hned po jídle moc nepije. Napije se tak za 10 minut nejdřív.

Katko příště musíš Bětku taky vyndat z kočárku a budete mít romantiku taky :grinning:

Marti, tak to můžeme nějak skloubit, nebo záleží na jak chceš dlouho? Ale docela bych dala obídek někde v terénu.
8. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jo a zacinam citit nohy. Pomoooc :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Peti to bude dobrý neboooj :wink:
8. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Hani tak já do určitý doby furt doufala, že usne :angry: :grinning:

Petí ajaj :sweat_smile: Musíš to rozchodit :grinning:

Jáji jsem zvědavá, jak na něj kaše bude působit :wink:
8. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Kačí to já taky

normálka na mě padla nějaká na h... nálada, ani nevím proč :confounded:
8. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mně bolí hlavička, chjo..měla bych ještě něco popracovat, ale asi na to prdím, jsem nějaká hotová. Zítra jdeme do té ZOOšky, tak budu zase celý den v čoudu
8. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Bože, koukáte někdo na ordinaci? Kdo jim proboha píše ty texty???? To je fakt votřes
8. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hani,tak něco vymysli, já dorazím kam písneš :wink: a na obídek půjdu ráda :slight_smile:
ordinace je příšerná, vůbec to nezapínám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Jáji? :confused: Copak se děje?

Hani nekoukám, já jsem VKVčková :grinning:
8. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kačí ani nic, prostě sem nějak bez nálady

ty voe ted manza shodil na chodbě pet lahve a probudil ho :angry: se pos...
8. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak holky, nějaká znavená odcházím do hajan. Zítra tu budu asi pomálu, ráno jedeme na Zahradní město na kardiologii na kontrolu po půl roce, doufám, že už bude mít Ondrášek vše v pořádku, jsem zvědavá jak dlouho se tam zdržíme, no a pak odpoledne nás čeká první hodina Robátek a možná se poté stavím u našich.

Přeji všem dobrou noc, papa
8. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Alčo tak ať vám kontrola dobře dopadne :slight_smile: dobrou :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Jáji :pensive:

Alí tak ať vám to dobře dopadne.

Já hlásím, že pojedu za kámoškou, tak kdybych se sem ráno nedostala, tak aby jste věděly, kde jsem :grinning:

Martinka jde taky spinkat? :confused:
8. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
ali drzim palce

ty jo me je ted kazdej vecer zima :(( a k veceri jsem mela gulas a pekne ho cejtim v zaludku :(((
8. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
ne, já přála dobrou Alence a Ondráškovi :wink:
8. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Jáji že by těhu? :confused: :sweat_smile:

Martí já si právě nebyla jistá :grinning:
8. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jáji?????co to slyším????? :wink:
8. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.