• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
mě začíná pěkně bolet v krku, možná z toho vedra :angry: a to jdeme zítra plavat :unamused:
8. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
leda že by do mě vstoupil duch svatej a hlavně beru antiko
8. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
aha, já už myslela :wink: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
já jsem tento měsíc taky v klidu, páč nic nebylo ani nepamatuju :angry:
a 18. jdu na gyndu a taky si nechám něco napsat
8. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Jáji ale žádná antiko není 100%tní :grinning: Testík, testík, testík :grinning: :grinning:

Martí nestraš, snad to bude v pohodě. :wink: Musíte asi zase do koupelny :grinning:
8. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se pohádala s manžou a jsem pěkně nakakaná. Opět skrz Adrianku...Aduška začala kňučet a on mi říká, že je chudinka úplně vyřízená a já na to...tak jí vykoupej. No víte co mi řekl? To si ze mě snad děláš srandu? Já jako proč? A on, že toho má za celej plný zuby a ještě má jít koupat Adrianku? Tak jsem se ho zeptala jestli sezení u PC a brouzdání po netu považuje za práci a že v jinejch rodinách to funguje tak, že chlap alespoň jednou za týden vykoupe, pohraje si s mimčem a ženská má čas na úklid a tak. Na to mi řekl, že má taky takovej pocit, že v jinejch rodinách to funguje jinak...ale v tom smyslu, že chlap je unavenej z práce a to ostatní ať si domyslím...ach jo :frowning2:
Jsem z toho nějáká přepadlá...
8. zář 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Kačí :grinning: :grinning: jedině, že bych si tam vlezla sama, Míša je zase ve Španělsku :angry: :cry:
Pri nic si z toho nedělej, to je všude stejný....
8. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
pri...bych ho nakopala do zadku :angry: Manža je teda zlatej, koupeme spolu skoro denně, blbne s prckem když dorazí z práce a dokonce teď k němu v noci vstává a hladí ho když dělám jídlo
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Pri já taky musím všechno sama, manžel pracuje mimo republiku a o víkendech má spoustu aktivit, sice se holkám věnuje, ale práce je na mě....
8. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
ale já už jsem na to zvyklá :wink:
8. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Martí :grinning: Tak polární samohana taky není špatná. Kór když je sprcha s masážní hlavicí :grinning: :grinning:

Alí tak do bych ho taky nakopala do místa, kam slunce nesvítí :stuck_out_tongue_closed_eyes: My koupeme spolu. A když manža přijde z práce, tak si Bětulku taky bere. Si jako myslí, že ležíš celý den na sofa a voníš? :angry:
8. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Kačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Martí :wink: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak holčičky, já vás opustím, jdu do sprchy(umýt se) a pak hajíííííí :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak brou nocku :wink:
8. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
jinak jsem tu zahlédla diskuzi svetle hneda hnačka :grinning: :grinning: :grinning: bléééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jáji: ani mi to nepiš...se mi chce z toho brečet. On má Adrianku strašně rád, když byla maličká a hodně nám plakala...střídali jsme se u ní, nosil jí, uklidňoval mě i jí ... a teď? Všechno je jinak...jakmile se na něj směje, je všechno v pohodě. Jakmile začne kňourat, brečet...neví co s ní a okamžitě útočí....na mě!

Matru: když to je něco jiného...to bych uměla pochopit. I když taky ne asi úplně...já po něm nechci moc. Adrianku si obstarám, ale být s ní 24hodin denně, 7 dní v týdnu...to je fakt na palici. A to on nedovede pochopit. Však vy víte o čem mluvím.
8. zář 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Martí COŽE???? Velebnosti jdu blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící). Ale jinak ti přeju dobrou noc :wink:

Alí :pensive: Tak třeba se to trochu zlepší až budete v novém :confused:
8. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Pri já maslím, že jkdo si to nezkusí, tak to nepochopí....určitě to tak nemyslel a bude to dobré,třeba byl přetažený z práce, čímž ho nechci omlouvat....hlavně klid :wink:
8. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
a už fakt mizim :grinning:
8. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Kačí: asi si to fakt myslí...on s ní totiž od narození snad ani celej den nebyl. Si teda nevzpomínám...a když tak možná, když byla miminko. Jenže teď už vyžaduje pozornost. Hrát si s ní, dávat na ní pozor, pořád vymýšlet nějáké aktivity. On vidí, že jsem s ní celej den v čoudu, ale co s ní mám jako dělat doma? Stejně s ní nic neudělám, protože každou chvíli někam vleze, kňučí, atd.
8. zář 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí já to znám. Zrovna jsem dnes říkala holkám, že my už jsme absolvovali debatu na téma, že není tak úžasný otec a manžel, jak si myslí a že mi nepomáhá tolik, jak si myslí. Bylo to krutý, manža to rozdýchával, ale teď je naprosto úžasný a nemůžu si stěžovat. :pensive:
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jo, já vím že toho má dost...starosti s baráčkem, v práci na prd, u jeho rodiny je to taky na dvě věci...to všechno se podepíše na té náladě, ale ať se trochu zkusí kontrolovat?! Sakra... Pro mě taky každej den není růžovej a umím to "vstřebat". Stejně to všechno vychází z toho v jaké rodině on vyrůstal, ale jestli čeká, že budu jako jeho máma, která celej život ze sebe dělala vola a teď má doma místo milujícího manžela notorickýho, línýho alkoholika, lháře ... tak to se spletl. Oni si ty chlapy lehko na ten servis zvyknou a pak se to těžko mění...takže vzhůru do boje :grinning:
8. zář 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
Ali,,,teda doufám že to nebude takhle dál, bych s ním být tebou hodila řeč :unamused:
8. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Alí správně. Jaký si to uděláš, takový to máš. :wink:
Já taky šlápla do ho..., i když hrozilo, že to manža nevstřebá. Ale jsem ráda, že jsem to udělala, ptž je fakt báječný teď :wink:
8. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
kačí: když u nás to funguje jen chvíli a pak šup...zpátky do starých kolejí.
No nic, jsem si tu vylila srdíčko, zítra to bude zase dobrý, ale vzalo mi to náladu teda pekelně :frowning2:
Půjdu se vykoupat a zaspat to...manža už spí, asi na důkaz toho jak je utahaný, jindy totiž vysedává do dvou u televize...
8. zář 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí utíkej. :wink: A zítra to snad bude lepší. Já se teda taky bojím, kdy to zajede do starých kolejí, ale zatím ne a jsem tomu ráda, ptž teď aspiruje na úžasného manžela a otce. Ale tím nechci nikoho dráždit, vedla k tomu bolestivá cesta :pensive:
8. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
jáji: ne tak jsem to nemyslela, že by se z něj stal alkoholik nebo tak něco...ale spíš, že jeho mamina si tátu rozmazlila...ve všem. Chtěla mu všechno usnadňovat, dělala všechno za něj, on jí nikdy nepomáhal s domácností, s dětma a ona ještě makala za něj. A toho se bojím. Protože tohle všechno MM viděl a každou chvíli mi to předhodí...prostě to má z dětství zafixovaný tak, že ženská se stará o domácnost a děti + blaho manžela. No kde to žijeme? Ve 40cátejch letech????
8. zář 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
neee to nebyla reakce na to, ale na ten dnešek víš? :wink:
8. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Martííííííííííííí, ty jsi taky Fík :grinning:
To téma je vo slovencine a jmenuje se svetlohneda hnacka. Hnačka je průjem :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.