• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačí: já Ti to moc přeju a mě nedráždíš:slight_smile: jsem ráda, že alespoň nějáký chlapy jsou použitelní :grinning:

..asi to moc dramatizuju, protože jsem fakt nakakaná. On není úplně na nic...má spoustu jinech úžasnejch věcí pro který jsem si ho mimojiné vzala, ale tohle holt musíme ještě doladit. Asi mu zítra napíšu maila, protože z očí do očí bychom se krutě pohádali...

tak jdu...ještě kouknu až se vrátím z vany...
8. zář 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí to je jasný, že je určitě jinak úžasnej. Určitě teď i hodně maká, to každopádně, jen ty taky. Makáš na baráku a staráš se o Adrianku. Děláš to furt. On, když odejde z práce, tak má volno. Ty ne. Zkus mu to i takhle nastínit. :wink:
8. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
tak brou noc, Tom už byl vzhůru, teda ne hlady
8. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Já jsem taky akorát jdu napsat brou nocku, kecám ještě s kámoškou na FB a je to trochu schíza :grinning:
Navíc se musím jít vykoupat :wink:
Tak páááááááá
8. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
tak jsem vykoupaná, přečetla jsem si ve vaně tak letmo noviny, abych nezakrněla a jdu do hajan...
8. zář 2009 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tedy vy jste toho vecer nakecaly :grinning: A dneska taky skoro nikdo nebude, ju. Tak si to uzijte :wink:

Ali, to je mi lito s manzelem. Drzim palecky, urcite se nedej. Bohudik ted je jina doba nez byla doba driv a tvuj manza by se mel trosku zamyslet a stravit to. U nas taky byla vcera rozprava na toto tema, jsem holkam odpoledne rikala, co si zase manza vymyslel. A podle nej to pry byla jen prani, co mame s prckem delat behem dne pac on neni behem dne doma a chce, aby byl Honzik o.k. A pak rekl, ze to tedy necha na me a ja jsem mu pripomnela dalsich x-veci, ktere jeste neudelal vcetne toho, za nam asi v byte pochcipaji kytky pac je nezalil, ale ja to proste delat nebudu :angry:

Jinak u nas se dneska spalo do 6.45 hod, ovsem s prestavkou kolem 5 hod pac Honzula se zase procural az buhvi kam, rekla bych, ze mozna az k sousedum :grinning: Takze jsem ho musela prevliknout a svliknout postylku a ted peru. Na noc mu zkusim dat bud vetsi plinku nebo ty Pampersky a uvidime :confused:
9. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
Kačí :grinning: já vím co je hnačka, proto jsem to psala, se mi to zdá nechutné :wink: :angry: :grinning:
v poledne jdeme plavat, moc se mi nechce, v krku mě bolí víc než včera,tak snad pak nebudu nemocná :unamused:
a mám tu zuase práce, takže jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
ahoj,

tak budíček ve 23, dala jsem mlíko ale skoro nic nevypil, takže příště dám čaj, pak budíček ve 2 ráno už hlad a byl pokanděnej a pak se vzbudil až v 7:45 díky bohuuuuu
9. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak dítě pokračuje v prudění matky. Vzbudila se v 6.15 a co myslíte? Ano už nespala. Jsem utahaná. Navíc jedeme za kámoškou a ona v tramvaji nespí, tak to si z ní asi hodím mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí aha, já myslela, že jsi to blbě přečetla, když si nám napsala hračka :grinning:

Petí hezky jsi mu to řekla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji tak to je super, příště dej vodu a postupně by jsi to mohla zkusit odbourat dudlíkem. :wink:
9. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Tý vole, tak já jsem debil. Ty jsi napsala hnačka, ale já četla hračka :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Kačí aha :grinning: :grinning: to byl teda překlep :grinning:
tak mě spala od půl 8 do 5 a chtěla vstávat, naštěstí jsem jí ještě ukecala do půl 7
9. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
takže to bylo dobře, že jo :grinning:
9. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj treperendy :slight_smile: tak se hlásím z dovolené, bylo nádherně......a krásný byl i návrat, protože se nám moc a moc stýskalo. Ale odpočinuli jsme si a nabrali síly na to naše zlobidlo :slight_smile:
Moc nestíhám, jen peru a poklízím, do toho začala škola.....ale už jste mi chyběly i vy, tak jsem vás chtěla zkontrolovat....jen nemám čas vše dočítat, tak jestli je něco nového, tak mi to napište :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Vladi ahoooooj vítej doma :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
jak bylo? že se ptám, co? :grinning: a co malej, poznal vás po takové době?
9. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Martí jj, napsala jsi to dobře, ale já už včera asi neviděla :grinning: :grinning:

Vladí ahóóóój, opálená, odpočinutá, co? :grinning:

Holky jdu nás chystat a budu až večír. Papáááááááá :wink:
9. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jé, Kubíkovi přejeme vše nej k 9ti měsíčninkám.

A už jdu :grinning:
Kačí krásný den :wink: užijte si to :dizzy_face:
jééé Kubík už má 9, to je velký kluk, tak vše nejlepší :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Vladi, ahoj! Az budes mit cas, tak pisni, jak jste se meli a kdyztak ukaz par fotecek :slight_smile:

Hani, ja jsem tam rano taky koukala, ale maji nejmensi vel. 86/92, coz by mel tak na pristi zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Kubík děkuje.... :slight_smile: Koukám, že už všichni máte nové fotky, budu muset taky dát jinou.....jen co se trochu zaklimatizujeme. Naše jsme odváželi až v pondělí večer, včera jsem jen prala, dnes musím na dětský nechat si napsat jod - včera mi spadl na zem a vylil se.....do toho o víkendu zase odjíždíme pryč, ale pak už to snad bude lepší.... :slight_smile:
Jinak vse nej Kubikovi :dizzy_face:
Bylo fakt krásně, byli jsme na výletě lodí, pak jsme si na celý den půjčili auto a objeli ostrov, byli jme na želvách, takže jsme spojili poznávání s odpočíváním a to mě vyhovuje....užili jsme si i sebe navzájem, takže jsem nabitá energíí :slight_smile:
Kubíček na nás chvíli koukal a mračil se, pak se natáhl k Mílovi, nechal se od něj pochovat a po chvilce začal bulet. Tak jsme ho dali na zem, dali mu dáreček - plyšovou želvu :slight_smile: a pak už to bylo dobrý a bylo vidět, že nás poznal....a víc než ke mně šel k Mílovi, to jsem nečekala, ale už je to v zajetých kolejích opět....dokonce se i ráno těším na to, až se probudí a nenadávám jako dřív. No ale co budu povídat, jak dlouho mi to vydrží???? :grinning:
9. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Vladi a želvy jste viděli? Kačenka když tam byla, tak byla zklamaná, že vůbec nevylézaly....
9. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
tak jsem vám chtěla napsat, že je 9.9. 09 9.09 a zapomněla jsem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
jo, jo viděli.....sice nám říkala delegátka, že už jich není tolik jako v červenci a srpnu, ale byli. Hodím jen co budu mít chvíli fotku želvy :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
to hoď, těšíme se :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
a počasí? ještě vedra?
9. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
vedra byli a pořádný. Jen ten jeden den, jak jsme si půjčili to auto - ve čtvrtek asi na 5minut sprchlo, ale to bylo uvnitř ostrova, myslím, že na pobřeží ani nic nebylo....
tak já jdu oblíknout Kubína a jdeme k doktorce pro ten jodid nebo jak se to jmenuje, když je máma kopyto :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.