• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jaji, super. Doufam, ze se Tomikovi to spinkani zlepsi a konecne se poradne vyspite :wink:
Kde jsi byla mrkat na ty boty? V Arkadach nebo na Budejarne? Kdyztak jsme mohli spolu jet nekam mrknout. Docela bych je potrebovala koupit nez zacne na podzim prset :wink:

Ja musim taky k dr. Zapomnela jsem ji minuly tyden rict o recept na Vigantol a na masticku pro Honzika. Zase se mu zacaly rozlezat ty pupinky po tele, tak asi budeme muset znovu na kozni :angry: A pritom na te Sumave to mel dobry. Asi se budeme muset odstehovat z Prahy :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
tak jsme si hodinku dáchli, parááááda :slight_smile:))

Peti..do Arkád bych na ně jukla, ale my máme taky tu slevu na víkend tak ji asi využijem :wink: ale potřebuju kromě tenisek ještě jiné botky

vladi ahooooj, to je paráda že jste si to užili :wink: těším se na fotky a vše nej Kubíkovi :wink:
9. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Nazdárek,
vítám Vlaďku zpátky v realitě :grinning: Prima, že jste si dovolenou užili a teď si ještě užíváš s Kubíkem, to je paráda :slight_smile: Na fotky jsem taky zvědavá :wink: A samozřejmě blahopřejeme k 9 měsícům!!

Jáji tak to jste měli docela dobrou noc :wink: U nás hrůza, pořád se mlel a točil v naší posteli a opět ve 4h nechtěl spát dál :angry: :angry:

U nás nic novýho, okolo poledne jdeme zase ven, jak se Štěpánovi posunulo to dopolední spaní z 8h až na 10h, tak nám vychází prochajda takhle blbě až v tom vedru v poledne. Ale co s tim nadělám, že :angry:
Tak si všichni užijte letní den :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
A s hnačkou a hračkou jste mě teda pobavily :grinning: :grinning:
Jaji, ja mam taky ty kuponky. Chci do A3 sportu a do Orsaye? A myslis, ze tam nebude o vikendu naval. Jednak je po vyplate a jednak jsou ty slevy, tak ja nevim :confused:

Dneska jsem nejhodnejsi manzelka pod sluncem. Jsem dopekla jogurtovy kolac s broskvemi :grinning:
Peti..asi jo, my bysme šli asi do Arkád ale dopolko, teda skoro ráno, pak jedem na mini dovču :grinning:

katch...ufff takže další noc nic moc :frowning2: no jo Tom měl jednu z lepších nocí a dneska mi to zas ukáže :sweat_smile:
9. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
No nam prave prijedou v sobotu dopolko na navstevu nasi, takze se nikam nedostanu :unamused:
Jj, ja zapomnela, ze jedete na tu mini dovcu :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Jinak jsme se ted vratili od dr., chtela jsem jen napsat recepty, ale dr se me mimochodem zeptala, jakou mel maly reakci na 2. hexu a posunula nam posledni hexu az za 8 tydnu tzn. zacatek listopadu kvuli tomu, ze mel po obou zvysenou teplotu. Tak jsem z toho takova presla, chtela jsem mit to ocko uz z krku :pensive:
9. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Vladi, a jak jste byli spokojeni s hotelem? Jak tam varili? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Peti ono vám nic neuteče když se to posune, dr. asi ví co dělá :wink: Ale chápu, taky jsem ráda, že už máme Hexu i Synflorix z krku a už k dr. chodíme až po delší době.

Jáji jaká minidovča??? :confused:

Mě zase začánaj bolet záda, to je z toho jak spí Štěpula pořád s náma v posteli a děsně se roztahuje, spí naštorc a podobně :frowning2: Dneska jsem se naštvala v obchodě, chci koupit příkrmy pro Štěpána a tam přímo před tím regálem stojí paleta nějakých potravin, takže jsem se tam nemohla dostat a nikde nikdo :angry:
9. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak jsme po plavču, dneska docela dobrý, akorát chvílema si Neli dělá co chce a nikdo jí nepřinutí, aby dělala co má, ale mohlo to být horší :wink:
koupila jsem jí malý kočárek golfky, protože ho včera na hřišti pořád někomu brala a ten co máme doma jí byl velký.Ted spí, tak až se probere ho půjdeme zkusit.A m,áme dnes posunutý spaní, tak snad to večer nebude problém, minulý týden to docela šlo.
Katchu ty si teda se zádama užiješ :angry: máte nějakou kvalitní matraci, na tom hodně záleží....já se ted chystám koupit novou.
9. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Martí právě, že nemáme, ale chystáme se nějakou pořídit, páč máme se zádama problémy oba.
A ostatní děti přinutí dělat to co mají?? To bych ráda viděla jak :grinning:
My půjdem asi na zahrádku na pivko :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Katchu my si budeme ted pořizovat celou ložnici,takže i nové matrace a jsou to teda řachy, opravdu dobré stojí přes 6 tisíc a musíš mít dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý když je ta jedna, tak narušuješ druhému spaní,mi řekli odborníci :grinning:
dej si pivko, to já radši víno :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Aha, vidíš tak to jsem netušila, že jsou lepší dvě matrace. Já bych se teda bála, že to bude cítit, že ta matrace není vkuse. Nám narušuje spánek stejně nejvíc Štěpánek, takže to abysme pořídili ty matrace tři :grinning: :grinning:
Já mám ráda obojí :sweat_smile: Ale nic jinýho z alkoholu ani nepiju.
9. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahooooooooooooooj holky,
zdravím Vladi po návratu do reality. Museli jste si to hezky užít, viď? Taky jsme na Zaknyntosu viděli ty želvy, je to hezký zážitek:slight_smile:. A i jinak to na tomto ostrově bylo pěkné. Tak nám ukaž fotečky.

Ráno jsme byli na té kardiologii, paní doktorka po 15minutovém ultrazvuku a poslechu řekla, že se štěrbina uzavírá, že je vše v pořádku, máme ješět přijít za 1-2 roky na EKG a kontrolu a pak už nás prý vyřadí. Tak to jsem šťastná jako blecha:slight_smile::slight_smile:.
Po návratu domů jsem vyrazila skoro na 3 hoďky na procházku, hezky jsem se prošla, Ondrášek alespoň chvíli spinkal a pak jsem zašla na jedno dětské hřišťátko, kde bylo úplně prázdno a Ondrášulku jsem vložila do houpačky a pohoupala - poprvé se mu to moc líbilo, pak jsem odcházela, on chtěl ještě, tak podruhé to bylo také ještě fajn, ale pak se trochu rozplakal:slight_smile: :slight_smile:. Ale i tak jsem měla pocit, že ho to bavilo.

Pak jsme zhltli oběd, převlékli se a tradá na Robátka - Ondráška to mooooooooc bavilo, tak jsem byla ráda. Po cestě domů usnul v autobuse, i z toho jsem měla radost. A když už jsme jeli kolem našich, tak jsem si řeka, že se u maminky zastavím. No, a tak jsem teď tady a za pár okamžiků vyrazíme k domovu.

Na pátek jsem se domluvila s tatínkem, že ho navštívíme v práci, tj. u Karlova mostu na Novotného lávce, a po cestě domů vyzvedneme Štěpánku z práce, tj. ze Senovážného náměstí. A na pondělí si Martin rezervuje volno, že bychom šli s Ondrášulkou do ZOO, no uvidíme.
9. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Jo, a jinak Katchul, my máme taky dvě samostatné matrace a je to fajn - postel 200x200.
9. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
My jsme se teď z pivka vrátili.....Kubík nemohl usnout, tak jsme ho s Mílou naložili do kočárku, aby si trochu pospal a když usnul, tak jsme zapluli na pivo.....já ho tedy taky nějak moc nemusím, ale takhle jednou za čas na zahrádce si malý dám...... :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
A také gratulace Kubíčkovi k 9ti měsíčninkám od Beránků:slight_smile:.
9. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Peti....hotel byl super, moc hezkej, krásný bazény, pozvoná pláž ideální i pro malý děti....jídla dobrá, ale ke konci jsme někdy brblali, že je to pořád stejný, ale zas byl docela velký výběr, takže teď s láskou vzpomínáme na ty bohaté snídaně atd.... :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
jo ta sluneční clona je fakt super, hned jsem si jí taky objednala......
a Peti....taky jsem už objednala to autíčko s těma zvířátkama, jak si o něm psala :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
tak jsme taky doma, byli jsme na prochajdě, šli jsme s kámoškou a její holčičkou z karláku do bageterie pak přes most na kampu a já pak pěšky až na dvorce :grinning:

a pozor, mladej v tom pokračuje, opět sem šla na wc a opět řval jak tur, že by separační krize??? :confused:

katch...máme jet v sobotu do jižních čech do středy
9. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Baaaaaaaaaaaaf :grinning:
Jdu na vás juknout než půjdeme krmit a koupat. :wink:

Den supééééééér. A Bětčino spaní následovné: v 9.30 jsme vyrazily z baráku, houpala jsem jí v parku a nic. Vyndala jsem jí z kočáru, uhoupala na lavičce na rukách, dala do kočárku, probrala se, ale najela jsem na trávu a znovu jí uspala. Spala 25 minut, ale i v tramvaji. Vzbudila se na Karláku.
Odpo na prochajdě jsem jí ve 14 uhoupala na rukách, dala do kočárku, probrala se, najela jsem na trávu a ... prd. :angry: Tak jsem jí zbytek prochajdy nechala koukat. U kámošky jsme daly sváču dětem a sobě a v 16 jsem jí začla uhoupávat. V 16.10 usnula a byla tvrdá jak veka, donesla jsem jí do ohrádky a chrněla by asi pěkně dlouho, jenže v 16.40 jsme musely vyrazit na tram, tak jsem jí zvedla a ona se vzbudila.

No a zlatý hřeb dne, na I.P. Pavlova dvouma mocnýma skokama naskočil do tramky Jáji manža :grinning: Telefonoval a ani nevím, jestli mě poznal, nicméně pak mezi náma stáli lidi, tak jsem to ani nemohla zjistit :grinning:

Tak jdu dělat kaši a přijdu večer :wink:
9. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Alčo mám radost, že je Ondráškovo srdíčko v pořádku :slight_smile: a chápu, jak sis oddechla.
Katchu dá se koupit nějaká podložka mezi matrace, právě určená k tomu, že tam spí dítě, mají to na Budějárně v té prodejně matrací Marťan nebo se to jmenuje....
9. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Kačko neviděl tě :grinning:

jinak dítko snědlo kaši, ke konci už moc nechtěl ale snědl tak 140 kaše cca

teď zase dělá akrobacii v postýlce :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
holky farmářky na FB, jak můžu získat ty peníze FV?? chci větší farmu a nemůžu páč nemám
9. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
tak dítko uslo na břiše a zadek vystrčenej do vzduchu :grinning:
9. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se taky hlásím po dnešním dnu...hned ráno jsem MM napsala docela drsnej email a nestačila se divit co mi přišlo za odpověď :confused: Normálně se mi omluvil, že to tak nemyslel, že byl unavenej a že dneska večer bude hlídat Adrianku, vykoupe jí, nakrmí a já si konečně uklidil...tak jsem rovnou nastavila pravidlo, že v týdnu bude obden koupat a krmit...tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží.

Ali: to jsem ráda, že má Ondrášek srdíčko v pořádku!!!

Marti: jééé kočárek, to už se taky moc těším, až si Aduška bude drandit s kočárkem! Já dneska koukala na hračku do vany...jsou to taková plastová zvířátka, která se přidělají na vanu a každé to zvířátko má hudební nástroj, který když se naplní vodou, tak hraje...jen nevím zda-li na to není ještě malá...

vladi: vítej zpět :slight_smile: my byli na Zakynthosu na svatební cestě, ale želvy jsme neviděli...

Peti: nebudˇpřešlá, snad Dr. ví co dělá. Na jeho obhajobu musím říct, že kamarádky holčička dostala po druhé hexe epilepsii. On je to fakt pro to mimi nápor, to očkování...

Jáji: ty soutěžíš s Alčou kdo udělá prvních 100 jarních (podzimních) kilometrů ??? :grinning:

Kačí: čím to, že Bětka takhle špatně spí přes den???
9. zář 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
Alčo bezva, že na kardio jste dopadli dobře a Ondrášek je v pořádku :sweat_smile:

Alčo Pri no tak dopis měl úspěch, to je fajn, někdy je lepší to napsat. Teď hlavně aby Vám to fungovalo podle dohody a ne, že za dva týdny se to vrátí do starých kolejí. S tou epilepsií po hexe to je teda síla :pensive:

Kačí tak to jste měly fajn den. Že Bětka nechce spát vůbec v kočárku to je asi fakt tím, že chce všechno sledovat, aby jí něco náhodou neuteklo, jak psala už Martinka.

Jáji jo, jo to je stopro ta separační krize. Ale nejspíš se to po pár dnech, no spíš týdnech aspoň trochu zlepší jako u nás :slight_smile: Ale teda doma je mi Štěpula stejně skoro pořád za zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jinak my jsme na žádný pivko nešli, jsem to přehodnotila a vyslala kluky samotný na procházku. Mezitím jsem si uvařila na zítřek, umyla vlasy a převlíkla postel. To byl klídek :slight_smile: A na víkend se má zhoršit počasí, to je klasika :confounded:
9. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Katchu s tím počasím to už je klasika, vždycky se to na víkend pokazí :angry: my ted ani nic nechystáme, chcisi o víkendu vybojovat tu ložnici, tak musím být hodná, aby to klaplo :grinning:
taky jsem koukala na zprávy, že v rámci snížení deficitu státního rozpočtu tam bylo mimo jiné i snížení rodičáku :unamused: a i porodného
9. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.