• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky!
Tak u nás se spinká :wink:
Honzík ted najel na systém, že dopolko spí co to dá a odpoledne tak max. 30 minut, takže večer je totálně jetej a protivněj, dneska nechtěl ani jíst, takže jsem ho musela donést do postýlky a krmit v postýlce. Se z něj picnu.

Byli jsme na Chodově a koupila jsem mu nějaké příkrmy, chtěla bych příští víkend začít. Akorát jsem zjistila, že skoro do všech příkrmů od 4m, tedy kromě mrkvičky a mrkve s bramborem, dávají rýžovou moučku. Je to normální? Koupila jsem mu Alnaturu, už i asi tři skleničky ovocné, tak jsem zvědavá, jak mu bude šmakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ted jsem se ještě vytočila páč mi psala kolegyně z práce, že těhotná kolegyně z kanclu se příští týden loučí a oni jí budou kupovat dárky. A na mě hodili bobek :angry: Totálně mě zazdili, tak jsem jim pak ani do práce nekupovala žádné občerstvení a vyprdla jsem se na ně :angry:
9. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky, mam ještě prosbičku. Písnete mi, jaké jste dávali první příkrmy? Já chci začít mrkvičku, pak asi zkusím cuketu nebo dýni od alnatury, brokolici ani květák samotný se mi nechce moc dávat kvůli nadýmání a pak bych asi zkusila mixovat s bramborem, ale nevím, jestli je to správně, abych zase něco nedělala špatně :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ali, gratulujeme Ondráškovi k úspěšné ko. To sis oddechla, co?

Marti, jestli chce kupovat ložnici a matračky, tak skočte do JMP a kupte si Marianne. Je tam kuponek na slevu matrací, my jsme to taky tak udělali asi před 2 rokama a člověk nějakou tu tisícovku ušetřní a může si koupit super zdravotní matračku. My jsme fakt moc spokojeni :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
nemám slov

Rodičovský příspěvek nižší

Návrh počítá se snížením přídavku na dítě zhruba sto korun měsíčně, což přinese úsporu výdajů ve výši 486 milionů korun. Rodičovský příspěvek má v dvouleté variantě činit místo 11.400 nově 10.260 korun, v tříleté místo 7600 nově 6840 korun a ve čtyřleté místo 3800 nově 3420 korun, tím by stát ušetřil tři miliardy korun.

Porodné by mělo v roce 2010 klesnout o tři tisíce na 10.000 korun, čímž by stát uspořil 370 milionů korun.
9. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ty voe, to jsou _pip_ :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak na Vás jukám ještě teď z domova.
Jak jsme dorazili kolem sedmé domů, udělala jsem domácí pizzu, vykoupali jsme Ondráška /manžel se s ním vyčvachtal/, pak krmeníčko a těsně před 20tou spinkání. Ondrášek si teď zvyknul mne při ukládání do postýlky držet za ruku a přimazlit se k ni - je to děsně něžňoučké a krásňoučké:slight_smile: :slight_smile:.

Díky za gratulace k úspěšné kardiologii. Oddechla jsem si, to teda jo!!! Obrovský balvan ze mne spadl.

Peti, my začali s První lžičkou mrkev, První lžička brokolice, První lžička květák, pak jsem to dávala s bramborem a pak jsme najeli už na kombinace a maso a tak. Jenže my začínali na začátku 8mého měsíce, takže jsme byli už dost velký a mohli jsme jet trochu rychleji.

Teda, holky, s těmi příspěvky to je síla, tssssssss, a od kdy to má jako platit?
9. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
no pokud to odsouhlasí tak co nejdřív bych řekla, sem zase nasraná až na půdu, hlavně že maj prachy pro sebe a pro bůh ví jaký státy, který pomalu ani neznám a asociály a já nevím co všecko :angry:
9. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jaji, ja jsem taky v bojovne nalade :angry: :angry: :angry: To asi jen tak neusnu :angry:
9. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dobrý večer.

Martí, háló, se moc omlouvám, ale zítřek musím odvolat. Dneska dopo mi volala kolegyně a potřebuje udělat dopoledne nějakou práci :frowning2: :angry: . Tak příště. Jsem se těšila jako.

Jé jaký snižování? Už to prošlo nebo jen návrh???
9. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Hani...návrh ale vzhledem k tomu že potřebujou prachy tak to určo odsouhlasí se neboj :angry:
9. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
A platit by to mělo od ledna jo? To jsou ale ku.vy :angry: Voe proč nesnižujou platy sobě???
9. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky já mám hroznej hlad, jsem ještě nevečeřela, páč tu skoro nic nemám a vařit se mi nechce :confounded: Zapeklitá situace..
9. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Já jsem úplně zapomněla pogratulovat Ondráškovi ke úspěšné kontrole. Hlavně že jsem si říkala, co jsem to ještě chtěla :grinning:

A ten rodičák, to mi tady zvedlo ze židle taky. Hlavně že platíme každýmu nemakačenkovi, přistěhovalcovi, do ciziny vysíláme polní nemocnice, když se to někde otřese, tak tam serem prachy a každý si platí svého tmavoobčana. A to je jako v pohodě. :angry:
No jo, ono je nejjednodušší šáhnout na rodičák :angry: Svině jedny prašivý. Jako jestli tohle projde, tak nevím, :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A že by si páni poslanci snížili platy? To by bylo úspor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí-Pri Bětka doma spí dobře, ale venku ne.

Kačí usoudila jsem, že to přesně tak bude. Hned jak to tu Martinka napsala, tak jsem se s tím ztotožnila. :grinning: Ale né že by se mi to líbilo :grinning: Přece nebudu sedět doma, aby milostivá spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Hani to neva, tak se dohodneme na jindy :wink:
no jo, krize se hlásí a bude hůř :frowning2: ale má to být jen dočasné pro rok 2010,ale už vidím jak to pak zvednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
a byo tam toho víc,třeba i snížení příspěvků na stavebko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Péto co je JMP??
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Martí to stavebko je něco jiného, to si lidi prostě spoří, ale rodičák je jediný příjem. A co takové matky samoživitelky?
Prostě je to hnus.
Ať neserou prachy do ciziny a nechají je doma a ono třeba bude o piclík lépe, že? :angry:
Týýýýýýýýý voe, tohle mě zvedá ze židle :angry: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Marti, to je Studio zdraveho spani a pokud to o vikendu objednas s tim kuponem z Marianne, tak mas slevu na vybrane matracky 20 - 25% a 20% na vybrane loznice. Neber to :grinning: My jsme si takhle poridily docela luxusni matracky :grinning:
9. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
a to platí pořád? nebo v jakém čísle Marianne to je?
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Marti, mrkni na www.jmp.cz. Jedna pobocka je i kousek pod Budejovickou, myslim Ohradni nebo tak nejak :grinning:

Kaci, ja jsem vytocena na maximum a tlak mam tak 200 na 100 :angry:
9. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
dík, mrknu na to :wink:
9. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Marti, to jsou kuponky v posledni Marianne, ktere plati pouze tenhle vikend. Je to takova knizticka s kuponkama vlozena do toho casaku a je to to hooodne kramu a kdyz tam prijdes s tim kuponkem o vikendu, tak mas slevu uvedenou na tom kuponku. Oficialne se to jmenuje Dny Marianne. http://www.marianne.cz/dnymarianne/
9. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kači...viď ?? prachy serem všude jinde, děláme haury před ostatníma státama :angry: jako DPH nahoru, mateřská dolu, důchody zmrazit, stavebko zmrazit, svině jsou to :angry: :angry: :angry: ale hlavně že oni se vozej autama za miliony , ptachů berou nevím kolik za hov... :angry:
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Petí asi tak nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
No manža tady poznamenal, že pro rodiny to bude dost zátěž. Nám seberou kus rodičáku a ještě nám vše zdraží :angry:
A nejen že se vozí autama, ale my jim platíme i letadla apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Když posranec nestíhá, zaplatíme mu vrtulník :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (strašlivě blijící smajlík)
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Kačí měly bychom si zažádat o blicího smajlíka, páč ho velmi často používáme :grinning: písneme adminům :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
A jeste mne sere, ze tohle opet nahrava tem debilnim sockam oranzovym, kteri opet naslibuji duchodcum a ostatnim, jak jim to pekne vsechno zase zvysi, pokud je budou volit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by se z toho clovek zeblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Peti ono je jedno kterýho kreténa zvolíš, každej naslibuje a pak jak je u koryta tak skutek utek :angry:

chce se mi blejt velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Martí já myslím, že už to někdo zkoušel :grinning: :grinning: Ale fakt by bodl :grinning:

Petí toho se taky děsím. Je to voda na jejich mlýn. Stačí, že vedou v předvolebních preferencích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Holky jdu čučet na Top star a háčkovat, potřebuju se odreagovat.

Dobrou noc všem :wink: Teda ne všem jako všem, ale všem jako všem :grinning:
9. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.