• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hani potvrď mě jako souseda na farmě :wink:
10. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak o nic moc. Fakt myslš že má v noci hlad?

Potvrzeno, sorry, mám tam toho teď tolik z různých aplikací, že na to prdim a nevšimla jsem si
10. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
děkujiiiiii :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Za nic. Nechcete mi někdo uvařit oběd?
10. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Hani ve 2 ráno určitě hlad měl, to plakal a v těch 5 ráno nevím ale asi jo :confounded: Budu mu tu porci kaše zvyšovat a uvidíme
10. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Jaji, jee, ja na to vzdycky zapomenu, ze jedete pryc :wink:

Hani, ta holcina psala, ze pry ostatni prikrmy mu smakovaly, ale kdyz davala banan, tak pry uz se krenil jako kdyby se mu chtelo blinkat a pak odpolko se pry poblinkal. Tak nevim :confounded:
10. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jaji, nechci uvarit obed. Dneska nevarim, mam odpolko spicha se znamou ze skoly, tak si dam neco tam.

Jinak jsem se rano docela nastvala. Jsem vam psala, ze z prace nekoupili Honzikovi ani blbe prani k narozeni mimi za 30 Kc. Te kolegyni, co odchazi po me budou kupovat darek a jest psala kolegyne, at jim dam tipa, co ji maji koupit. No chapete to???
10. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak o kalíšku jsem také slyšela, ale ani o něm napouvažovala:slight_smile:. Zůstanu u klasiky.
Pracovala jsem, pracovala, Ondrášek se chvílemi zlostil, lezl za vysavačem, atd. Tak jsem vyrazila ven, ale na prochajdě tentokrát žádné spaní - pozorování aut, autobusů atd... Nakoupila jsem tedy a jsme doma. Jdu udělat něco k papů sobě i Ondráškovi a budu doufat, že nebude otravnýýýýýýý z nevyspááááníííííí.

Hanko, také se mi do toho vaření moc nechce, většinou se odbývám, ale dneska mám na něco teplého chuť tak se přemůžu.
10. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Peti jé, jsem to blbě pochopila, já myslela že po banánu nabíral jako na váze :grinning: To blinkání jo, to může být po banánu, on je takovej slizkej.. Uvidíš, třeba mu pojede. Kája ho zezačátku měla úplně nejradši.

To s tím dárkem je hloupý. Na mě se takhle vyprdla kolegyně se svatbou. Vždycky je to tam tak že se vybírá mezi lidmi a pak firma dává poukázku do Ikey a kytku. Tak jsem dostala to a jinak nic, protože se kolegyně nenamáhala sbírku udělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co naděláš, lidi jsou různí...bohužel. Ale zamrzí to.

Tak jsem se nakonec přemohla a udělala si krůtí maso s bramborem a k tomu syrové 4 mrkve. Ať žije zdravý obídek..
10. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jo holky, právě mi přišel Newsletter od Pampers a je tam zmínka o boji při usínání, koukněte:
BOJ PŘI UKLÁDÁNÍ KE SPÁNKU
Pro malé děti a batolata je ukládání ke spánku signálem odloučení od vás, od zábavy a oblíbených hraček a činností. Není divu, žže většina dětí odmítá jít v tomto věku spát. Vaše dítě si užívá, kdyžž je součástí všeho, co se děje kolem něj, při každé příležitosti trénuje chůzi a něco si povídá svým vlastním jazykem, kdyžž chce sdílet své názory. Možná zjistíte, že kdyžž je čas jít do postýlky, mění se v čertíka, který vstává a chce další hru, nebo si chce povídat, jen co se k němu otočíte zády. Nepřistupujte na tento boj, ani neprotahujte rituál usínání. Snažte se dodržovat pevně zavedený režim. Takto nejlépe překonáte odpor dítěte jít spát. Nechte jej ležet, dokud neusne, pokud odmítá být zticha. Pokud přistoupíte na požadavky dítěte hrát si, budete mít v budoucnosti problémy s jeho usínáním, protože se naučí, jak vzbudit vaši pozornost a oddálit dobu nočního odloučení. Pokud je tedy ukládání k spánku bitvou, buďte neoblomní, klidní a dobře naladění, ale dítě musí vědět, žže vaše „dobrou noc“ má svůj význam!
10. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak my byli teď venku, cestou něco pokoupili, nutrilon, ubrousky, něco k jídlu......Kubík pozoroval autíčka, pejsky, na ty vždycky křičí..... :slight_smile:
Hani....to je dobrý, hezky se to čte, ale vydržet když dítě řve .... :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Vladi není jiného zbytí, než vydržet. Máme to doma taky denně, ale jejím otrokem fakt nebudeme. Bude to mt holka těžký. Zrovna včera jsem si říkala, když jsem viděla jednu maminku jak honí 1,5 starou holčičku po restauraci s lžící v ruce, že naše dítě bude asi o hladu, páč já ji teda fakt nikde honit nebudu. Když se jí, tak se jí. Už abych si pořídila pouta co? :grinning:
10. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jj, Hanko, chce to vydržet, já s tím právě teď bojuji, páč Ondrášek už 7hodin nespal a stále nespí a je unavenej až běda a řve a řve.

Holky, co ten dámský dýchánek v pátek? Kdy a kde to podnikneme? :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
čau maminy,
tak u nás je ukládání ke spánku ze všeho nejhorší, po obědě jsem se snažila ho uspat na třikrát :angry: Budíček v 6, pak usnul v 9 u mlíka, což bylo v pohodě, dal teda jen asi půl hoďky a usnul až teď ve tři :astonished: To je u nás fakt nezvykle dlouhá pauza, takže nastávaj krušný časy. A noční ukládání k spánku o tom tu píšu pořád, je to horor. Ale já bych ho vyřvat nenechala, ani ne proto, že by mi ho bylo líto, ale protože by zbořil barák a byl by schopný ječet tu klidně i 2 hodiny. A navíc pokaždý když jsem to zkoušela, tak mu pak tekly nudle proudem, že nemohl ani dýchat a vzlykal ještě půl hodiny... :frowning2: A nikdy teda neusnul, páč jsem to nikdy nevydržela, maximum je asi hodina, ale to bylo na chatě. Ten článek co tu dala Hanka je nejspíš pravda, ale měla jsem s tím začít dřív.
10. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Ad dýchánek já určitě nemůžu v pátek 25.9. to jedeme na prodloužený víkend na šumavu. A kde? Nejlíp někde na metru na céčku, abychom to měly všechny poblíž, ne :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Hani u nás býval také s usínáním boj, ale přes léto se nám podařilo nastolit trežim.Takže večeře, večerníček, koupání, po kterém už jí nepustím na zem, jde rovnou do postele, dostane mlíko, přečteme si a spí.Už to funguje,ale bylo to perných 14 dnů než zkrotla.S jídllem souhlas, jedině když sedí, jinak má smolíka, lítat za ní nebudu,takže když vyhladoví, ráda si sedne :wink: chce to být fakt rázný, ikdyž je to těžké, ale vyplatí se to. :wink:
ad dýchánek, co příští pátek?? na Budějárně otevřeli Kolkovnu, je nekuřácká a vypadá pěkně :slight_smile: nebo naproti Arkádám je Potrefená husa a moje oblíbená pizz. Di Carlo :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Vladi, fotečky krásné, je vidět, že jste se měli báječně :dizzy_face: ta želva mi na první pohled přišla jako velbloud ve vodě :grinning: :grinning: pak až mi došlo, že je to želva :grinning: :grinning: :grinning:
doufám, že vyrazíš na mejdan s námi, abychom tě koněčně poznaly živě :wink: :wink: :wink:
10. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Martinko....děkuju, než jsem stihla napsat, že jsem tam fotky vložila na chvíli, tak ty si to zjistila.... :grinning:
10. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
to víš, já musím vidět všechno hned :grinning:
fakt nádherný :wink: a ty jseš po třech dětech krásně štíhlá, přeložený vítr, jak říká Katka-Ducky :dizzy_face:
10. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
co to znamená Marti, že to bylo perný s tím usínáním?? Jak si to dokázala??? :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
no prostě jsem si s ní lehla a čekala jsem až usne, ona řvala, házela věcma a já jí přes ten řev četla...pár dnů to byl děs, ale pak zjistila, že nemá jinou možnost a usnula...ted nám trvá usínání max. 10 minut :slight_smile: chce to fakt důslednost a neustoupit.
10. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Martí mě to taky zajímá s tím usínáním. To jsi jí dala do postýlky nebo jsi s ní ležela ve vaší posteli? Každopádně super, že se to podařilo :slight_smile:

Vladi ty jo, fotky jsou nádhernýýý, hned bych tam chtěla být :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Katchu usíná ve velký, v malý to nejde, to bych nedokázala :wink:
i odpo spí ve velký a normálně když se vzbudí, tak sleze a přijde za mnou do kuchyně :dizzy_face:
10. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Štěpán taky usíná ve velký, ale já ho teda přendavám do svý když usne. On za mnou sám zatím nepřijde :grinning:

Jinak mě příští pá vyhovuje a ty restaurace vypadají všechny dobře. Jen co znám Kolkovnu v centru, tak ta je teda pěkně mastná.

Musim jít, jdeme na Zelenou louku se známýma, tak zatim papa
10. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
tak uvidíme, co na to ostatní :wink:
užijte si louku :dizzy_face:
my čekáme na Míšu, už jede z letiště a jedeme k babičce :slight_smile:
večer nebudu, tak pááááá zítra :dizzy_face:
10. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my jsme zpátky, ale než jsem dočetla, tak to chvíli trvalo.

Vladí fotečky pěkné :wink:

Příští pátek v pohodě :grinning:

A Jáju jsem viděla na zastávce 193ky u Ikemu :grinning: Jsem projížděla autem :grinning: Já mám na tu jejich rodinku kliku :grinning:

Večer jdu na tu zumbu, tak budu až později :wink:
10. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
ahoj,

Kačí :grinning: :grinning: :grinning:

stavím se až vykoupu, nakrmím a uložím :wink:
10. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim se z prochazky :grinning:
Mne se taky pristi patek hodi :grinning: Pisu do diare a jeste upresnime kde :grinning: Toho 25. zari ma manza dovcu, takze to s dychankem nehrozi :unamused:
10. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
tak mladej snědl kaši ze 160 vody úplně v pohodě :slight_smile:) za chvilku pomaže do hajan :grinning:
10. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Vladi, moc pekne fotecky. Ta zelva je super! :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.