• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji já dojdu pěšmo na Přístaviště a jedu 196,197,198 :wink: Ty bys mohla 192kou, ne? Nebo ta nejede až na Smícháč?

Alí já ti nevím, je to možný. :wink:
10. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
na smícháč jede nově 121
10. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Jáji tak super :wink: Takže žádný výmluvy :grinning:

Jdu se vykoupat a spinkat, jsem jaksi znavena :grinning:
Tak pááááááááá :sunglasses:
10. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nas se dneska vstavalo v 5 hod a evidentne se mu zatim spat nechce :angry: Ale ja jsem nejaka k.o. Vcera dorazila mrcha a asi rodim :sweat_smile:

Kaci, zase nekoho lakas, ju? No, ja bych to mozna taky zkusila, pokud manza bude hlidat. Akorat nevim, jestli hned pristi ctvrtek.
Ali, jj, myslim, ze je to byvale factory pro. On holmes place prebiral factory pro na cernaku i andelu.
Jaji, tak co jedete na dovcu? Pocasi tedy nic moc :unamused: To vypada, ze jsme si ted uzili posledni slunecne dny :confused:
11. zář 2009 v 06:36  • Odpověz
Dobré ráno kočičky,
tak ten příští týden asi ok, jsem si vzpomněla že je mělnické vinobraní, kam 100% chci, takže chalupa asi nebude :dizzy_face:

Ty jo peti v 5, to by mě zabilo.

Kačko, já bych možná šla, ale ještě si to rozmyslím :wink:
11. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Hani, prcek nastesti asi pred hodkou jeste usnul a snad bude chvilku spinkat. Zitra slavime manzovy narozky, tak jsem mu slibila upect buchtu a udelat chlebicky, coz s prckem za zadkem fakt moc dobre nejde :confounded:

Jinak kulturni tip na tento vikend: V Beroune jsou hrncirske trhy. Je to fakt super, takze tem, co ulitavaji na hrneccich nebo chteji keramicky adventni venec atd., tak doporucuju. Akorat v sobotu dopolko tam byva dost lidi.
11. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
krásné ráno všem brebentilkám :slight_smile:
já tady poklízím a čekám, až Kubík půjde spinkat, že zapluju s ním.....pořád nevím jestli ho dávat 2x nebo 3x denně spinkat, protože někdy po třetí pak už nechce usnout, ale zas když spí 2x je někdy protiva.....
Já pátky nemůžu, skoro žádný pátek nejsme doma......ale až dáte nějaký sraz s dětičkama, přijdu....a úplně nejlepší by byl nějaký srazík na Andělu nebo na Chodově, že bych hned se hned i porozhlédla po nějakém hadříku na zimu pro Kubína.... :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
a v botanické zahradě je nějaké vinobraní. Měli jsme tam jít, ale zas už jsme slíbili, že na víkend přijedeme k Mílovo rodičům, dlouho Kubíka neviděli, takže nejdeme....ale jinak bych docela šla....
11. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak i u nás se vstávalo v 5, myslela jsem, že jí přetrhnu, protože blbě spala celou, tak jsem věřila, že si ráno přispí :angry: no nakonec jsem jí udržela do 6.15 aspon v naší posteli...
je mi líp, krk už je dobrej, ale rýma mě otravuje :frowning2:
tak koukám, že pátek se kromě Vladi hodí všem, takže to můžeme na pevno stanovit :wink:
tak napiště jestli mámte ještě nějaký jiný tip, co tu ještě nepadl :slight_smile: a ť si včas uděláme rezervačku, pátky bývají narvané :wink:
Vladi a s dětma chodíme každou chvíli, takže se klíďo přidejte :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
hezké ráno (ehm...tedy dopoledne) holky,
tak u nás noc dobrá. Sice dvakrát kojo ( ve tři a v šest), ale zato spala až do devíti...manžel opět chrupal už asi od 22hod. tak alespoň bude na ten pracovní víkend vyspalý.

Co se týče mě a srazíku, tak já pátky bohužel nemohu...jezdíme makat na barák na celý víkendy. Ale vzhledem k tomu, že kojím a pít bych stejně nemohla...je to celkem jedno. A teď mi ještě došlo, že máme v sobotu ráno plavčo a to bych se přesunout do Kolína takhle rychle asi nestihla. Užijte si srazík beze mne :slight_smile:

Ta potvora se pořád staví...někdy jí to jde, někdy néé a praští s sebou zpátky na sedačku...
11. zář 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
čauky,
já jsem taky pro srazík v di carlu. A někdo se ptal kde to přesně je, tak je to přímo na Pankráci naproti metru. Adresa: PIZZERIA di CARLO II, Pikrtova 13, Praha 4. A stíhám to taky tak na tu sedmou hodinu :slight_smile:

Dneska se u nás vstávalo pr.delí :frowning2: Teda Štěpánek, od rána byl děsně ukňouraný, tak teď hajá a doufám, že se probudí s lepší náladou a pak vyrazíme ven.
Taky chceme o víkendu podniknout nějaký výlet :wink:
11. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
www.dicarlo.cz
kdyby se někdo chtěl podívat na jídelníček a ceny :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak jestli je to u metra, tak to snad najdu :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Ja uz mam hotovou buchtu, uvarene brambory na salat a ted si jdu hrat chvilku s prckem pac opet demoluje hrazdicku :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoooooooooooj všem,
u nás taky vstávačka velmi brzy, ale to mne už nepřekvapuje... Ovšem od té doby jsme ještě nespali a stále nespíme, strašný. Kolem dvanácté něco rychle zblajzneme a vyrážíme směr Novotného lávka tam budeme tak dvě hodinky a posléze přesun na Senovážné náměstí, tam se taky tak hoďku asi zdržíme a huráá domů.

Snad bude Ondrášek alespoň trochu hodný a klidný když je totál nevyspalý.

Tak diCarlo v 19.00 jo? Fajn.
11. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Štěpánkovi vše nejlepší k 10ti měsíčninkám!!!
11. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Jejda, my málem zapomněly na ženicha :wink: vše nej nej nej :dizzy_face:
pádím na obídek s kámoškou :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Marti, dobrou chuť.
Ty jo, jak se máme na dnešek oblíknout, to je takový divný počasí.
11. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Vse nej Stepankovi :slight_smile:

My dneska odpolko cekame navstevu, tak po obede asi taky moc nebudu :wink:
11. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky moc děkujeme, ještě, že jste mi to připomněly :grinning: Já myslele, že 11tého je až zítra :sweat_smile: Tím pádem máme zítra, teda 12tého 9 let výročí :slight_smile: :dizzy_face:

Venku je fakt zvláštní počasí, když jsme vycházeli tak foukalo a bylo zataženo a běhěm chvíle vylezlo sluníčko a udělalo se teplo.

¨¨§-ůů pozdrav od štěpánka :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
tak jsem zpět, přecpaná jako vždy :grinning:
venku je teplo, já Neli navlíkla, měla body, mikinu a slabou bundu a háčkovanou čepičku a musela jsem jí odsvléknout, sice fouká, ale na slunci je vedro...
Katchu tý jo, 9 let už je dost :wink: my už jedeme dvanáctý rok :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak u nás se dneska tak luxusně spalo, až jsem ráno málem nic nestihla.
Bětka se vzbudila v 5.45 na mlíko a pak jsme vytuhly a vzbudila mě až v 8.45 :grinning: Nevím, jestli ona spala celou tu dobu, ale já spala jak špalek :grinning: To asi po tý zumbičce.
Potřebovala jsem dopo do Ikei a nakoupit, tak jsem už nestíhala zapnout PC.

Štepánkovi přejeme také vše nej. :wink:

Petí, Hani, jen se přidejte holky. Je to fakt super. :grinning:

A srazík bez dětí jsem už hlásila manžovi a v pohodě. :wink:
11. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Martí mě to vůbec nepřijde, že už to je 9 let! Ale proti Vám jsme žabaři :grinning: Štěpula byl venku oblečený stejně jako Nelinka, kromě čepičky teda, ale já ho nesvlíkala. Ani nebyl moc spocený, akorát, že my jsme přišli už v půl dvanáctý. Když jdete na procházku, tak bereš golfky nebo už ne?

Kačí vůbec nevim co to ta zumba je. To je jako nějaký druh tance? :astonished:
Štěpánek děkuje za přání :wink: A spánek u nás dnes taky luxusní, do 7!!! To se nestalo ani nepamatuju :slight_smile: Mě napadlo jestli to nebylo tim počasím, žádný slunce a takový šero bylo po ránu.
11. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Kačí zumba je aerobiko-tanec. Házela jsem tady někde odkaz z You tube, ale v podstatě je v zumbě hodně samby, salsy, merenge a tak. Nemusíš umět tancovat a je to fakt náročný na fyzičku. :grinning:
11. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
já taky nevěděla,co to je, tak jsem si to hodila do googlu :wink:
golfky beru skoro vždy, jen když jdeme na písek za barák nebo kolem domu s malým kočárek tak ne, přece jenom si chvílema odpočívá a pak mě nebaví tahat nákupy,dítě a bůhví co všechno....
jestli je to počasím, tak se mám na co těšit, na Neli to působilo opačně a dnešní noc byla jedna z nejhorších co jsme měli :frowning2:
11. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
a hlásím dvanáctý zub :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Martí tak to gratulujeme :grinning:

My zase čím dál častěji stojíme bez držení, ale kroky nezkouší a chce obě ruce. :confused:
11. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak jsme si od 11 do 13 s Áďou zdřímly, teď spapala poprvé celou sklenku mrkve...tak můžu začít přidávat bramboru a po neděli maso...jsem ráda, že tak krásně papá! Ale ještě jí po sklence dokojuju, to spíš aby se napila, protože čaj nechce :frowning2: nevím co s tím...zkusím vodu, ale pochybuju :frowning2:

Jo a objednala jsem to prasklý kolečko ke kočárku, tak snad jsem objednala správný díl a nejsou to jen vyhozené prachy. Ale snad ne...Jdu jí a sebe obléknout a skočíme to do banky zaplatit, musím jí vzít do šátku, protože kočár je jaksi nepojízdný!

To je hrozná holka, právě započala dnes svůj 85 pokus o to jak si stoupnout. Většinou se jí to nepodaří a žuchne, zpátky, ale už taky dvakrát stála...šplhá se mi po zádech.

My taky přejeme Štěpánkovi vše nej...k narozeninkám a Kačence vše nej.. k zítřejšímu výročí :grinning:
A Martince s Nelinkou taky gratulujeme k zoubku!!! :grinning: už bude mít zubů plnou hubu :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
i my si přidáváme ke gratulantům a Štěpánkovi a Kačence přejeme jen to nej..... :slight_smile:
Týý jooo....to je zoubků....tak Marti třeba Nelinka tak špatně spala kvůli tomu....
My jsme taky byli venku, koupila jsem Kubíkovi podzimní čepičku a teď jdu balit....tak hezký víkend všem
11. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Teda Aduška je teda šikovnice šikovná :slight_smile: :dizzy_face: Jinak my bojujeme s pitím dodnes, zkoušela jsem vodu, čaj a šťávičky, ty mají největší úspěch, ale chci dávat jen vodu kvůli zoubkům.

Vladi tak si užijte víkend mimo Prahu :wink:

A Nelinka už má 12 zubu jo, to to letí :grinning:

Kačí to je masakrrr ta zumba, já nevydýchávám ani kopec když tlačím kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Fyzičku teda mám fakt mizernou. A Štěpula to samý co Bětka, taky stojí častěji bez držení, ale ke krůčkům ho musíme přemlouvat :grinning: On teda ani moc nechce chodit za ruce, nicméně jsem včera někde četla, že se to nemá :confused:
11. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.