• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Kačí tak to by si měla asi přečíst i Bětka :grinning:
Ale nevím proč, chodí za obě ruce, takže žádné jednostranné zatížení. Když chodí za tím odstrkovadlem, je to skoro to samý :astonished:
Jdeme na poštu a pak asi vyzvedneme taťku na zastávce :grinning:
11. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Kačí než se naděješ, tak bude běhat :wink: a budeš vzpomínat, jak to bylo krásný, když neutíkala :grinning:
my jsme ted byly venku přes 2 hodiny, Neli už má spoustu kámošů na písku :dizzy_face:
Kačenku si vzala mamka na chalupu a kdyby Nelina nebyla savec, tak by si jí vzala taky a mohli jsme mít volný víkend...
tak čekáme na tátu a pojedeme do hypru na nákup.
11. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
holky, nevíte kde se dá koupit takový ten silonový sáček na praní spodního prádla, aby se nezničilo? Koupila jsem si docela pěkný prádlo a nechce se mi to prát v ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Martí ty sáčky budou mít v obchodech se spodním prádlem :wink:
11. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
no vidíš a já se debil nezeptala rovnou :frowning2: dík :dizzy_face:
11. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj kočkajzny, zdravím po celém dni, byly jsme u babičky a pak i s babí a s mamkou a Terkou celé odpoledne na Chodově. U Bati jsem Káje koupila naprosto boží bačkůrky 19-ky a před Baťou je naprosto ůžo stánek s čepičkama a mikinkama, česká výroba a mooooc hezký věcičky, tak jsem Káje koupila Beckovku viz. foto a mikinku, ta se pere. Kdybyste se chtěli juknout tak www.rockino.cz. Od listopadu budou mít zimní věci. Není to dramaticky drahé ale propracované, fakt doporučuju.

Budete večer?
11. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Hani, ta čepice je dokanalá a Káje strašně sluší :slight_smile: na stránky ráda mrknu :dizzy_face:
já večer asi nebudu nebo až po 22 jestli tu někdo ještě bude :wink:
11. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Jé teď koukám že tam nemají katalog, to je škoda :frowning2:
11. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Hani, Kaje fakt ta cepice moc slusi. Ten stanek jsem tam videla, ale cepicky jsme mela, tak jsem tam ani nekoukala.
Ja bych zitra chtela vyrazit na nakupy, jsou ty dny Marianne, tak snad si neco koupim konecne pro sebe :dizzy_face:
11. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po pěkném dni. Zvládli jsme navštívit obě místa jak jsem psala a bylo to fajn. Z Ondráška bylli všichni nadšení a on se choval krásně. Pak jsme po cestě domů se Štěpánkou ještě zašli nakoupit nějaké ponožky, drogerii, atd.. Trochu se prošli a hurá domů. Teď jsme před každodenními povinnostmi koupacími krmícími uspávacími a pak chvíli relaaaaaaaaaaaaaax, snad. Ondrášek přes den spinkal jen 30 minut tak doufám, že usne brzy a pořádně.

Zatím páááček
11. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Peti dík, já jsem si ji úplně zamilovala a měli jich moc a různých a pak i nějaké mikinky a kabátky. Na zimu budou mít taky moc hezký a roztomilý čepičky, tak tam určitě zavítám. Navíc paní byla moc příjemná. Ceny pro představu, ta čepice 200 a kabátek 300 něco, to už nevím přesně.
11. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Hani, ten obchůdek je fajn, hezkou čepičku jste pořídili a Kája je pořádná parádnice:slight_smile:.
Taky se tam asi stavíme. Zatím jsem měla pokrývek hlavy dostatek, ale teď nějak docházejí...

Jdu kouknout na FB a na rajče dám ještě nějaké fotky (snad z toho dnešního dne bude nějaká použitelná) a pak asi naložím své velrybí tělo do broskvové nebo jiné ovocné lázně a budu relaxovat a pak spinkat.

Zítra budeme s Ondrou zase sami - Martin bude od rána do noci v tom Novém Městě na oslavě.
11. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Alčo koukala jsem na rajče, krásný fotky :slight_smile: V centru jsme se Štěpánkem ještě nebyli.
Hele nedáte už Ondráškovi tu postýlku níž když už stojí? přijde mi to docela nebezpečný jak mu jsou ty žbrdliny do pasu :confused:

Hani ten krámek znám, jsem se tam kochala nad letníma čepičkama-šátkama už někdy před prázdninama :slight_smile: Bohužel Štěpula nesnáší cokoliv na hlavě a všechno si sudnavá. Kája to moc sluší, pěkně jste vybrali :slight_smile: :dizzy_face:

Tak všechny se asi věnujete rodinkám, co? Jako moji chlapi už jsou oba tuhý :sweat_smile: Chápete to? takže se jdu asi taky vyspršit a spát nebo si číst.
11. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jsem po nádhernééééééééééééééé koupeli, to byla paráda.
Ahoj Katchul, jasně, postýlka půjde na dno:slight_smile:. Teď je na druhé úrovni, zítra ji dám až dolů:slight_smile:. Sice se Ondrášek nestaví nijak často a hlavně v té postýlce je jen v noci nebo když věším a uklízím prádlo:slight_smile:, ale pro jeho zdraví určitě půjde níž.
11. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Nikde nikdo dnes večer, tak tedy dobrou noc, asi padnu za vlast.
11. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Ahojky,
sorry, jdu asi pozdě, ale dělala jsem véču, pak jsme relaxovali a pak jsem manžu stříhala, aby nebyl zarostlý jak Ezau na tu zítřejší svatbu :grinning:

A pozóóóóóóóóóóóóóór, Bětka udělala pár svých prvních krokůůůůůůůůůůů :grinning:
Jsme si jí posílali mezi sebou s manžou, vždycky tak dva krůčky sama než se chytla jednoho nebo druhýho a šla několikrát tam a zpět :grinning:

Hani ta čepice je naprosto super. Tenhle stánek jsem okukovala, jak jsme se tehdy sešly na Chodově a ty jsi ještě platila v DM. A už tehdy se mi tam líbili čepice, měli letní. Ale nechala jsem to být. Tak teď asi vyrazíme, se mi zdá :grinning:

A ještě jdu na rajče :grinning:
11. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Alí fotečky naprosto úžasný jako vždy :wink:
11. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jé váš tu bylo a já jak blbec vařim káje tuny ovoce

myslíte že švestky musím loupat když je uvařim? asi jo co
11. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Kačí vždyt jsem to říkala, že to bude cobydup :wink: Bětka je prostě šikulka :dizzy_face:
Hani, nevím, švestky dávám syrové....
11. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
marti a loupeš je? já je vařím, protože si dělám zásobu skleniček do mrazáku víš, tak proto je vařím, nechci to mrazit syrové, takhle jí zpatlám víx druhů dohromady
11. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
neloupu, ona to v pohodě sní...jí i hrozny s peckama :slight_smile:
11. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
hm no tak jsem něco olupala, je to ale děs a některý byly nezralý, tak letěly do koše :angry:
11. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky, noc na PRD a ještě ke všemu budíček v 5.15, achich achich. Náš nespavec.
Takže z mého natěšení se na spánek nebylo nic.

No, vida, Bětka už si kráčí:slight_smile:.

Tak hezký den všem a Ducky, užijte si tu svatbu.
12. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem se za vami vecer nedostala, byla jsem hrozne utahana, tak jsem si sla brzy lehnout, abych se aspon trosku vyspala. Prcek dneska opet spinkal do 5 hod, ale tentokrat mel hlad. Jsem ho stahla k nam do postele, ale porad tam zbrlal, v 5.45 hod zacal brecet, tak jsem mu udelala jidlo a sal jak divy.
My dneska dopolko mame na navsteve rodice, takze za chvili mazu prirpavit obed a udelat chlebicky, vcera jsem stihla jen upect a udelat salat na chlebicky. A odpolko chci vyrazit utracet s kuponkama z Marianne.

Kaci, uzijte si svatbu a vsechny ostatni si uzijte hezkou sobotu!

Kde je Jajinka? Vcera tu nebyla, ze? A pritom psala, ze asi nikam nejedou :confused:
12. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Děkujeme za pochvalu foteček:slight_smile:. Ach jo, už nevím, co s tím naším synáčkem dělat a jak ho zabavit, spát asi nepůjde, tak co teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď? Já už opravdu nemám nápady.
12. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Hrát si od 5.15 uáááá (kdyby to bylo jen jednou za měsíc, ale ono je to několikrát týýdně, pomooooc) :angry:
12. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jdu jen rychle juknout.
Chystám, chystám, několikero oblečení na každé počasí, jídlo a tak. :wink:

U nás noc taky na prd, to se děti asi domluvily. Bětka se vzbudila v 1.15, 4.30, 5.15 to jsem jí pracně udržela aspoň do půl, pak jí dala mlíko a pak mě vzbudila v 8, ptž jí manža vzal do postele :grinning:

Alí jestli máte to pěnové puzzle a Ondra se plazí nebo leze, tak mu udělej tunel :wink:

Tak páááááááááááááááááá, hezkou sobotu všem :grinning:
12. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Ali, to ti fakt neporadim. Mne uz dochazeji napady obcas i ted. Ted zrovna slysim prcka vyskat z obyvaciho pokoje, ale to se mu ted venuje manzel :wink:

Ja uz mam hotovo a cekame navstevu :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Ondra řve řve a nespí a nespí. Ale já už na něj nemám nervy, takže vařím oběd a nechávám ho tam, protože nemá cenu ho chovat, to řval taky, při hraní též, prostě při všem.

Katko, mějte se, pa. Tunel jsem dělala, ale neměl úspěch. Nevadí.
To je stejně super, že Bětka spala ještě po tom mlíku kolem půl 6tý, to Ondra už NE :angry: :angry: .
12. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Hanko, ty zavařuješ ovoce, jo? Jakým způsobem?
12. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.