• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jájinka byla včera na svatbě až do večera, přijeli jsme z Tomíkem dom až v 20:40 :sweat_smile: ale byl zlatej na svatbě, úžasnej, prostě super :dizzy_face: vůbec neplakal, naopak si to užíval, tančil se mnou, zpíval si :slight_smile:)))
12. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Aha, svatba. Tak jste si ji hezky užili, viď? To je dobře:slight_smile:.
Já od dnešní noci až doteď trpím, Ondra se rozhodl mne asi zničit nebo co.
12. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jaji, ja jsem si to myslela, ale nebyla jsem si jista pac jsem si nepamatovala ktery den tam presne jdete :sweat_smile:
A jeste na prodlouzeny vikend? Nebo jdes s nami v pondeli cvicit? :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky, a trpím do teď, Ondra se rozhodl mne zničit. Ještě od toho rána NESPAL a je neskutečně protivnej (sem tam tedy i milej, ale to jen chvílemi). Jela jsem do Tesca na Skalku na menší nákup, myslela jsem, že tam koupím něco Ondrovi na sebe, ale nic moc výběr, tak jsem neuspěla.

Přijeli jsme domů, vyložila a uklidila jsem nákup a hurá zase ven, bláhově se domnívajíc, že Ondra zabere, hahaha, ani PRD, tak jsem jela asi za hodinku zase domů, jen jsem v Albertovi nakoupila ještě maso. A jsem totál mrtvá.

Já to nechápu, a nechci zpět miminkovské období!!!!!

Tak teď to ještě tři hodinky do večerního spaní vydržet, achich achich.

Všechny jste někde na výletě, co?

Jd
12. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak my si svatbu taky celkem užili, akorát to bylo takový trochu zmatený. Obědvali jsme např. až od 15.30 dál :sweat_smile: Už jsme vlastně ani hlad necítili, ale když jsme začli jíst, tak jsme se nemohli dožrat :grinning:
Bětka byla celou hostinu vzorná. Sice jsem jí tam liftovala hračky, když jí jedna omrzela, tak hned další + zvedání hraček z podlahy, ale to nevadilo, byla fakt hodňoučká. Plakala až cestou domů a srdceryvně volala mamam. Jenže já říidla :pensive: , ostatně jako téměř vždy :grinning:
Ona když je unavená, tak volá mě. Ale zvládli jsme to, sice šla spát o kousek později než obvykle, ale nevadí. :wink:

Alí to mě mrzí, že dneska nemáte den. A jinak teda taky nevím, co bych ti poradila. Bětka je v tomhle zlatá, dokáže si hrát chvíli sama a pak ještě prolézá byt a bere věci a to na ní taky jen dohlížím. :pensive: NEmusím vyloženě vymýšlet co dělat. Ještě akorát vzít Ondru ven, ale na hřiště. Houpačky, péráci, to se Bětce líbí.
Tak snad se zase umoudří. :pensive:

Jája se našla :grinning:
12. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpatky z nakupu. Mam nove dve podprsenky, boty, halenku, svetr, knizku.... :grinning: :grinning: :grinning: Porad jen kupuju prckovi, tak dneska jsem si koupila pro sebe. Tedy ty podprdy mi koupil manza :grinning:
Byli jsme se mrknout na Chodove v tom obchudku s cepickama a nakonec jsme koupili prckovi dve pac jsme se nemohli s manzou domluvit kterou a kazdemu se libila jina :sweat_smile: Hruza :sweat_smile: Pani v obchudku byla moc ochotna a prckovi obe cepicky moc slusi. Pak predvede model osobne :grinning: A zakoncili jsme to kafickem v Coffee Heaven. Super den!
Akorat prcek za cele odpolko spal snad 20 minut, takze ted byl docela pretazeny a nemohl zabrat, ale nastesti uz spinka.

Ali, to je mi lito, ze Ondrasek je takovy nespavec. Musi to byt fakt na palicku :frowning2:

Jajinka s Tomikama odcestovali nebo zustali v Praze???
12. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak Ondráška jsem vykoupala, nakrmila a už asi 15 minut spinká, bylo to ale náááááročnýýýýýýýýýýýýý. Hrůza.
Katko, tak fajn, že jste si to užili, i když to bylo, jak píšeš, zmatený.
Ondra si taky proleze byt, přivře si prsty do šuplíků, vyndavá hlínu z květináčů, rozhraboší co může, ale za chvíli ho to omrzí a maminko vymysli něco já se nudím. Na hřišti jsme tento týden byli, pohoupala jsem ho, ale moc se mu to nelíbilo, ale to jsem tu asi psala.

Martin už je na cestě z té oslavy, tak jsem ráda, že budeme zase všichni spolu a zítra si snad odpočinu, když mi manžel slíbil starání se o kloučka.
12. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Peti, ráda čtu, že jste měli hezký den a že sis tak pěkně nakoupila:slight_smile:. Já si možná někam vyrazím zítra, kluky nechám doma a půjdu. Uvidím jak se mi bude chtít.

Taky s manželem plánujeme prodloužený víkend ve Vídni - prarodičové souhlasili, že nám Ondráška pohlídaji (v pátek manželova maminka - může si vzít bez problémů dovču a o víkendu naši - s tím, že budou na ty dny bydlet u nás) - tak se na to moc těším, snad si to hezky užijeme a já nebudu pořád v myšlenkách v Praze:slight_smile::slight_smile:.
12. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Alí teda tak fakt nevím, Ondra je teda oříšek. :sweat_smile: Asi budeš muset vymyslet nějakou dospělejší zábavu. :sweat_smile: :pensive:

Petí teda, super nákup a super den. :wink:
12. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Alí teda, to se máte. Bětka je jednak mamánek a druhak se na to ještě necítím. Zatím bude stačit večeře na výročí svatby, snad máma bude moct hlídat.
Ale plánujeme cestu do Holandska a Belgie někdy na jaře, teda i s Bětkou a to se moc těším. :grinning:
12. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Ali, jsem ted byla na treninkove jizde v Petrovicich. Jeste, ze jste byli doma, abych vas neprejela :grinning: A ve ctvrtek a patek kolem obeda nevylezat, jedeme s prckem na cviceni do ctyrlistku :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Ali, Víden je úžasná! Taky bych hned vyrazila, ale Honzik je jeste maly, takze na takhle dlouho bych ho nikomu hlidat nedala. Mne staci kdyz jsem byla na cviceni a on pak spinkal, tak jsem ho musela jit hned opusinkovat do postylky :sweat_smile: :slight_smile:
12. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
S Ondráškem se taky chystáme na cesty, ale až z toho bude něco mít:slight_smile::slight_smile:.
A nám dvěma už to moc chybí a Ondrášek už na nás není životně závislý a prarodiče má rád, tak myslím, že to bude v pohodě. Tedy alespoň v to doufám. Bude to už přeci roční velkej kluk:slight_smile:.

On už od malilinkata nemá rád miminkovský hračky a způsoby, tak nevím, co na něj vymyslet.
12. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Peti, jistě, Honzík je ještě maličký, když byl Ondra tak malinký tak mne ani nenapadlo někam jezdit, ale teď už je to o ničem jiném:slight_smile:. My se nebojíme a ven jistě vylézat budeme. V kolik jdete do Čtyřlístku, že bychom se chvíli viděli? Jen třeba říci si ahoj? Jestli to nebude zrovna v dobu kdy my chodíme na prochajdu.
12. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Jo, a Vídeň je nádherná, byla jsem tam už několikrát a mohu jezdit zas a znovu. Má svoje kouzlo, i když Budapešť se mi asi líbila více.
12. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Ali, ve ctvrtek nam zacina cviceni maminek s miminkama ve 12 hod a v patek mame vanicky od 11 hod. Mam docela hruzu z toho parkovani tam pac to parkovani mi fakt moc nejde a pojedu sama samicka. Tedy pokud me manza pusti samotnou jet autikem :confused:
12. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak to bychom se mohli vidět před těmi vaničkami, to jsem s Ondrou většinou venku a kolem často jezdím do parku, tak bych Vám alespoň mávla:slight_smile:.
12. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahój maminy, tak jsem z5 z nehtů :dizzy_face:
12. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Ali, klido :wink:

Hani, tak jak to slo?
12. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Ty vado je to mazec no, ale na to že to bylo poprvé tak to nebylo tak hrozný, ale chce to trénink, tak asi budu hledat nenáročné modelky :grinning:
12. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Hani, za chvili je zima a bude se chodit v rukavicich, tak ty nehty nebudou videt :wink: :grinning:
12. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
No tak zas tak hrozný to snad nebylo :grinning:
12. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Alí vždyť jsem psala, dospěláckou zábavu :sweat_smile:

Petí a jak ti to šlo :grinning:
A s těma rukavicema se ti to povedlo :grinning:

Hani tak ty, máma, tchýňka, holky z koníka :grinning: To je dost lidí, ne? :grinning:
12. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Kaci, pocet mrtvych a prejetych = nula :grinning: Pocet odřených a nabouraných aut = nula :grinning:
Psychická újma mého manžela ... ha, musím se ho zeptat :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
No jsem na to zvědavá...nejhorší na tom všem je to pilování, abych nepropilovala vlastní nehet, nebo nenechala boule. Vlastním se stydět nebudu, ale kdybyste někdy nějaká chtěla, tak budete muset myslet na to že jsem začátečník
12. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj nehtářko Hanko:slight_smile:.

Holky, mám dotaz, jaký máte rády (kde nakupujete) internetový obchod s hračkami?
12. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ali já jsem ještě přes net hračky nekupovala a záleží co chceš. Koukni na www.uberusky.cz - to je lednovky od jájinky
12. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Hanko, a kde ráda nakupuješ hračky - potřebuju se mrknout na nějaké pořádné auto, letadlo, mašinku atd...
12. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Uberusky jsem se dívala, ale to nepotřebuji.
12. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Alí mně se teď moc líbilo v Bambuli na chodově, mají tam toho hodně, tak bych omrkávala tam a objednala na netu :wink:
12. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.