• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali...no hele třeba včera jsem farmařila ráno a pak večer a dneska to samé :slight_smile:)) akorát sem stihla sklidit a zasadit něco co bude až tak za 2 dny :grinning:
12. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Peti hezký ale ne tak jako ty co má :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska noc nic moc. Prcek byl kazdou chvilku vzhu, ve 2.45 hod brekot, tak jsem mu zoufale dala mlicko a usnul do 6 hod rano, kdy ho vzbudil manza. Tak nevim, jestli se jako budi hlady??? :confused:
Navic jsem mu rano zkousela nove cepicky od Nextu, ktere jsem mu koupila jeste v tehu, a oni mu nejsou. A to je velikost 6-12 mesicu!!! Je budu muset prodat, chjoooo :cry: :cry: :cry:
13. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Jinak vsem samozrejme preji hezkou nedeli :slight_smile:
13. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Krásné nedělní ráno, tak u nás lepší, uuuuuuuf, alespoň trochu jsem se vyspala.
Peti, ty velikosti jsou zrádné - my máme něco co je na rok a půl a něco co je na 3-6 měsíců, je to tak strašně individuální, to je děs. Škoda čepiček.
13. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Kluci šli ven v golfkách, tak já se dala do vyprání potahů a tašky od Inglesiny:slight_smile:, aby to bylo hezky čisťounké, poté co tam Ondra rozšmrdlal nějako rozžužlanou sušenku to nevypadalo moc hezky:slight_smile:.

A mám klííííííídééééééééééééék, hurááááá.
13. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj,

tak u nás noc docela super, vydržel po kaši až do 5:30 do rána, pravda párkrát asi byl vzhůru ale jíst nechtěl a já k němu ani nemusela vstát :grinning: tak že by???
13. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Jajinko, tak to vypadá slibně, uvidíme, jak to bude další noci, co?
13. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Ach jo, nefunguje mi FB, čím to je??? Sakryš. Zrovna když mám čas se hrabošit na netu, tak mi něco nejde.
No, nic, asi půjdu žehlit ať dělám něco užitečného. A připravovat oběd.
13. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
zdravím při neděli :wink:
koukala jsem, že jste rozebíraly malé kočárky, já zrovna tento týden koupila Nelince golfky, protože je viděla u někoho venku a hroztně se jí líbily.Taky jsem chtěla ten malý kulatý plastový, ale zdálo se mi, že hůře jezdí a je méně stabilní, za těma gofkama se dá i běhat.A hlavně je složím a šoupnu pod kočár, když je třeba a to s tím vajíčkem by nešlo.Jinak velký kočár má po Kačence a k tomu i sedačku, nosítko, nákupní vozík,vysavač, mop, žehličku s prknem...no moc nového toho chudinka nedostane :grinning: ale Míša jí vybral nějaký auto jako odstrkovadlo a má to i volant, který zatáčí a ještě přívěs, tak to bude mít k Ježíškovi, ona má radši auta než panenky. :slight_smile:
Alí já na FB nechodím, takže netuším, v čem by mohl být problém....
13. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Jaji, super, urcite se to postupe zlepsi a Tomik bude pekne spinkat az do rana:slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
jaji: no vidíš,že dokáže vydržet takhle dlouho neboj bude to lepší a lepší :grinning:

i když Danda mě taky někdy překvapí, včera mlíčko v půl čtvrtý v noci a dneska spal až do sedmi v kuse :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky Tomovi se nad rtem udělal takovej bílej flíček, je to jakoby světlejší kůže než ta ostatní, nevíte co by to mohlo být?
13. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
opar nebo aft :wink: a nebo jen beďárek s hnisem
13. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Dobrou chuť k obídku, jestli právě papáte tak jako my se chystáme - teď Ondřejíček a pak my. Oběd se mi, snad povedl, doufám, že si pochutnáme. A pak vyrazím na ten Chodov a vezmu to ještě přes Štěpánčin byt, abych jí zkontrolovala pračku, měla tam nějakou havárii, tekla voda, tak mrknu, zda je vše OK.
13. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jaji, jj, mohl by to být i beďárek, Ondra je taky sem tam mívá.
13. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ali, tak hezky nakup. Udelej si radost a neco pekneho si kup!
My za chvilicku vyrazime ke kamosce na navstevu, maji novy baracek, tak jim to jdeme obhlidnout a chvili poklabosit :wink: Budu asi vecer, protoze nasi jeste volali, ze si mame prijet pro svickovou kdyz jedeme jejich smerem :dizzy_face: papa
13. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Téééda, to by se mi taky líbilo, jet si pro svíčkovou:slight_smile:, tak si hezky užijte odpoledne, Peti.
13. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak my užíváme poklidnou neděli. Manža vyluxoval a teď kouká na formule :grinning:
Já musím taky poklidit, ale to zvládnu až bude Bětka spát.

Jáji super, tak že by kaše konečně zabrala? Tak držím palce. A toho pupínku si nevšímej, Bětce se to taky občas udělá a ani neřeším co to je :wink:

Alí hezky nakup.

Petí teda, svíčkovou bych taky brala. Mňam :grinning:

Martí já taky nemyslela ten co Hanka, ten mě překvapil a ještě jsem ho neviděla. Chci se zítra podívat na Chodov.
Nechce se někdo přidat? :grinning:
13. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Kačí, já bych strašně ráda, ale mohla bych až odpo. zítra totiž máme dopo poprvé cvičení s Nelinkou....
Jééé a formule si taky zapnu, ani jsem netušila, že se jedou tento týden :wink:
13. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
a kočárek mám z Pompo hraček z Budějovické
13. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Martí kde je Pompo na Budějovické? :astonished:
13. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
v tom nákupním centru, vedle Mekáče je Rossmenn a hned vedle hračky :wink:
13. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
na Chodově je myslím jen Bambule
13. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Aha, tak to jsem úplně zapomněla, že tam jsou taky hračky :grinning:
Na Chodově je Bambule :wink:

Já myslela něco takovýho:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/buggy-vita-golfky-pro-panenky-bayer-chic-p1184/

http://www.eshopbaby.cz/katalog/mini-buggy-roma-golfky-pro-panenky-bayer-chic-p1183/
13. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
já mám stejnej jako ten druhej, ale jen za 219 :wink: ten první je pěknej, ale ta cena!! počítej, že vám to na hřišti budou děti brát a blbnout s tím, včera si ho během hodiny půjčovalo asi 5 dětí a těžko můžeš říct ne :unamused: je to blbý :angry:
13. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Martí to je jasný, ten první je drahý, to já jen pro inspiraci :wink:
Děti půjčovat? Hm, hm, tak to asi nejdřív budu muset rozdýchat já :grinning:
I když teď je to tak, že když si někdo vezme Bětky hračku, tak mu jí hned tahá z ruky :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
no já z toho taky nebyla nadšená, ale je pravda, že i Neli si půjčuje hračky ostatních, takže už jsem si zvykla....každopádně neberu plyšáky a to co je mi cenné, protože to zacházení je hrozný, panenka je stokrát vyválená v písku a podobně :wink:
13. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
jo a už nám ukradli kyblík a vyměnili zelenou lopatku za žlutou :grinning: :grinning: :grinning: to neuhlídáš :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Martí :grinning: Já jsem si tak myslela, že bude mít Bětka na všem napsaný monogram :grinning: Ale asi mi to bude naprd, co?
Tak budeme chodit na písek bez hraček a Bětka si bude půjčovat :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.