• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jo, tak takový k nám taky choděj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my musíme ven, ach jo, mě se tááááák nechce.... :confounded:
13. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
My asi dneska nikam nepůjdeme, máme trochu uklízecí den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
já uklízela ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vařil Míša a byl s Neli na nákupu, to bylo fajn :dizzy_face:
tak my jdeme, ale max. na hodinku :wink:
13. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli v Ikee a bylo to docela fajn. Kupodivu lidi tak nějak normálně.

Katko jo ty chceš golfky. To jsem nevěděla. Já chci právě hlubokej, aby v něm mohla vozit krámy, a tenhle je naopak stabilní dost. A vyhovuje mi, že když ho vezmeme na písek, tak je nezničitelnej a osprchuju ho ve vaně. Golfky máme u Terezy, takže ty podědíme. Jinak hluboký potom ty lepší třeba od Bayer Chic, bývají kombinace, jsou nádherný ale fakt drahý, jako 2500 za kočárek není kumšt no. Ale na to si ještě počká až bude mít rozum.

Jo děti jsou šílený, taky si nedělám iluze, že někomu budu zakazovat aby si půjčoval hračky.
13. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
čau holky, nemám nějak čas. Hledali jsme na netu nějaký větší byt, že bysme tenhle vyměnili, nějak nás to tady strašně štve. Ale to je tím, že jsme byli zvyklý být přes léto spíš na chatě, zase si zvykneme. Ty ceny větších bytů (tak nad 80m) to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak kočárek pro panenky teda řešit nemusíme :grinning: Ale teď se dělají fakt pěkný, to se bude pěkně vybírat. Auta mě teda vybírat moc nebaví :sweat_smile:

Jinak včera jsme si udělali fajn výlet podél Berounky, oběd a pak ještě dali zmrzku a zákusky v cukrárně v černošicích. Akorát Štěpánka to v kočárku bavilo jen asi 40 minut, pak už klasicky kňourink a nespokojenost. Ale zase si teď dýl vyhraje doma sám, takže to je pro mě velký plus :slight_smile: Jo a večer jsme si pouštěli Děti noci a je to teda pěkná deprese.

Teď jdem ještě na prochajdu (dnes jsme ještě nevytáhli paty) a na nákup.
Tak pěkný zbytek neděle všem :slight_smile:
13. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Hani jj, já jsem to nenapsala předtím. Ale měla jsem ho v hlavě :grinning: :grinning:
A taky si nedělám iluze o půjčování hraček. Už to vidím teď, že to, co má někdo jiný je nej :grinning:

Kačí taky nás to tady štve, ale nový byt přichází v úvahu až budu pracovat, abychom utáhli hypošku. Teď bychom si možná větší byt i koupili, ale určitě ne na Pze 4, kde chceme zůstat a nejspíš asi na sídlišti, na což já moc zvyklá nejsem a když by to šlo, tak bych si na to ani zvykat nemusela. Tím nechci urazit sídlišťáře, já proti tomu nic nemám a třeba tam taky budu jednou bydlet, ale je to jen holé konstatování faktu, že na to nejsem zvyklá. :sweat_smile: :wink:
A vy už vlastně klučíčí kočár máte, ne? Myslím tatrovku :grinning:
13. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
tak jsme doma, hurááá :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
holky, velký byty jsou drahý jako prase, já myslím, že pokud si budete brát hypo, je už lepší jít do baráku a vyjde to téměř stejně :slight_smile: myslím teda pozemek za Prahou.....
13. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
tak mám další dvě podprdy :slight_smile:)) a Peti skoro bez lidí :grinning:
13. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Jáji kde jsi nakupovala?
13. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
v triumphu v arkádách s 25% slevou
13. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
tak to je pěkný :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak jsme zpět.
Kačí já to chápu, já bydlim v paneláku od 5 let, takže jsem zvyklá. Ale samozřejmě si umim představit lepší bydlení :slight_smile: A je fakt, že je taky sídliště a sídliště. Tady se nám celkem líbí to prostředí okolo, ale zase výhodnější by bylo jít někam do Stodůlek, kde bydlí naši a tím směrem i tchánovci - kvůli hlídání.

Marti jo, jo říkali jsme si přesně to samý s tím domečkem. Ale já pořád nevim jestli bych byla schopná bydlet někde mimo Prahu. Navíc bych musela nutně řídit a chtělo by to pak 2 auta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji to je super, taky potřebuju podprdu. A jak dlouho tam ta sleva je??
13. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Martí já bych za Prahu taky nechtěla, to je ten problém. :sweat_smile:
Ale jinak máš samo pravdu.

Jáji já chci taky vědět, jestli ty slevy ještě budou :grinning:

Kačí to já vím, že nejsou sídliště jako sídliště. Navíc třeba máma mi říkala, že se na to rychle zvykne :wink:
Ale když si budu moc vybrat, tak budu preferovat sidliště ne :wink:
13. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
tak ani mě by se za Prahu nechtělo, navíc s dětma, to aby jeden byl pořád doma a rozvážel děti do škol, kroužku, na akce...a pak taky ta práce, mě dá zabrat úklid bytu, natož barák a zahrada...ale než dát 5 mega za byt, tak radši dům :wink: my to ted ale neplánujeme, vejdeme se a jsme tu spokojení, uvidíme časem, co bude.... :wink:
já myslím, že to byla ta akce s kupony z časáku a platilo to jen sobota neděle.....
13. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Neli zbojkotovala kaši a snědla celej chleba s lučinou, už jí asi kaše dávat nebudu, radši jí s námi....
13. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
ano ano akce z časáku :wink:

dneska mi Tom taky zbojkotoval kaši, snědl tak 120 max :(( takže mu o půlnoci frknu mlíko, páč by se stejnak vzbudil :confounded:
13. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
jo a dostávám to tak mám náladu na bodu mrazu :rolling_eyes:
13. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
dodala jsem fotky do albíčka na rajčeti :slight_smile:) do Tomíka :wink:
13. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Juj, tady je bojkotů teda. Tak Bětka nezbojkotovala kaši, dala by si ještě tu Nelinčinu a Tomíkovu :grinning:

Jáji foukám, abych nedostala zase vynadáno :grinning:
13. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Kačí jééééé děkujiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
:wink:

Nechceš zítra dopo na Chodov?
13. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Jáji fotky supééééééééér. Lacláče božííííííííííííííí :grinning:
Hele a z čeho ti Tomík pije? Co to je za hrnek? Bětka zatím chce jen láhev :angry:
13. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Kačí dopolko spíme :grinning:

jinak pije z hrníčku co dostal od kamarádky, je z DM mám pocit :grinning: děsně ho to baví, sice to občas jen žvejká a tak ale taky pije

a lacláče jsem chtěla ještě větší a oni už nemají :(((
13. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
čáu ženýýýý :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky,
jsme zpatky. svickovou jsme nakonec nestihli pac jsme se zdrzeli u kamosky, takze zitra bude zbytek karbosu od dneska :wink:

jaji, vcera bylo tedy v arkadach v triumphu docela narvano. vasek na mne cekal s kocarkem v obchode a ty zensky na nej skoro koukali jako na uchylaka, co je tam jde smirovat :sweat_smile:

Kaci, ta akce byla jen tenhle vikend.
13. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Peti jo to nam pani rikala ze jsme mely stigro ze jdem az dneska, byla se mnou svagrovka :grinning:
13. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Jáji :angry:

Čau Hanííííííííí :grinning:
13. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Petí díky, už jsem pochopila od Jáji :grinning:
13. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jaji, koukala jsem fotecky. Tomikovi to moc sluselo a ty jsi mela ten svetr, co sis ukupovala v C&A, ze? Nakonec jste byli i na obede tedy? Ten hrnecek je z DM, je to myslim ta jejich znacka Babylove, ale je to od Nuby. My ho mame doma taky :wink:
13. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.