• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jdu si dát čokošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky, zapomnela jsem vam rici velkou novinu... Honzik se dneska SAM pretocil na BRISKO!!! Je to nas velky sikula!!! :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky už mám taky Pampersky co mi nesmějí domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: V pátek jsme v hyperce koupili 50 ks za 214 active pants pro holky, jsou to jakoby kalhotky už, tak jsem si myslela že to neva, když stojí, tak že navlíkat to půjde v poho a při svlíkání se dají roztrhnout. Jenže...už 3 dny po sobě, když se pokadila tak to měla pomalu až na hlavě, že jsem ji přebalovala ve vaně a rovnou vykoupala :angry: Takže si je asi schovám, jako takové ty záchytné, až budeme trénovat na nočník.
13. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti tak gratulujeme!!! Honzík je šikula. Koukám, že tu máme samé šikovné dětičky :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hani, jj, akorat nam to ted zacina. Ho nebudu moct nikde nechat bez dozoru :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Peti jj, to máš pravdu
13. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kačí co je? :confused:
13. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak kde to vázne? šup sem nebo budu muset žehlit :angry:
13. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
a to jako fakt nechci :confused: :confused: :confused: :fearful: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
13. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak kde jste kdo :rolling_eyes: :cry:
13. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Jáji to bylo na to, že dopo spíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hani jj, schovej je, budou se hodit :wink:

Petí gratulujeme, je to šikulka :wink:
13. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hezký večer všem, tady to žijeeeeee.
Tak máme za sebou celkem příjemný den, zato teď ukládání k spánku nicmoc, až snad teď jsme usnuli, uuuuuf.
Jinak jsem si na Chodově v Bambuli obhlížela hračky, ale nějak mne nic stoprocentně nenadchlo:frowning2:, co já budu dělat? No, musím něco vymysleti. Pro sebe jsem si koupila nějaký ten svetr - jeden propínací, jeden přes hlavu a jeden roláček, Ondrovi ponožky (těch máme nějakej nedostatek) a jukala jsem po nějaké zimní bundě či kombinéze /ale také jsem nic pěkného neobjevila/, v drogerii jsem nechala něco málo peněz, no a pak za svými hochy do parku, kde jsem je vyzvedla z procházky, pak se ségrou na nákup, no a poté klasika - koupando, krmendo, uspávando.

Peti, gratulujeme k přetáčení se na bříško.
Co mám schovat? :confused:
Hanko, na ty pleny jsem koukala taky, a myslím, že je dělají i Huggies:slight_smile:, možná je taky vyzkoušíme. Uvidím.
13. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahááá no jde o to v kolik se vzbudí :slight_smile:)) a hlavně se mi tam nechce tou plošinou fuj

Peti...jo jo je to ten svetr, myslím že je super co?? jinak na obídku jsme nebyli a zítra vám povyprávím :sweat_smile: a gratulkaaa, Honzík je šikula :wink:
13. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jo pleny, ahááááá :grinning:

Alčo Huggiesky je dělají taky, ale jsou dražší, je myslím že 16 kusů stojí kolem 200, ale jsou lepší, protože po stranách mají suchý zip, který se buď může rozepnout nebo nemusí, takže čistě teoreticky si je můžeš utáhnout na obvod, na rozdíl od těch pampersek. Mám tu dva balíky po Tereze, už je nespotřebovali, ale zatím je asi nebudu plácat. Ty pampersky to byl fakt omyl :confounded:
13. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Kaci, my mame zitra rehabku, takze bych mohla az odpolko na Chodov, ale zase nevim, jak pak stihnu cvico?
Jaji, zitra spicha na Budejovicke a jedeme 121? Kacka dorazi za nami, ze. Dneska jsem si vyprala oblecek, tak snad do zitra uschne :grinning: Ale vecer bude zase mokry :sweat_smile: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Hani ty plíny, ne? :astonished: :grinning: Tý voe, za 10 minut zapomenout, co jsi napsala, to je síla :grinning: :grinning:

Jáji a máš sedačku? Že bych tě nabrala. Ale musela bys vzít golfky, já bych je také vzala, abychom se vešli :wink:

Alí tak já to taky zítra obhlídnu. Kočárky by tam měli mít, když tak bych pak jukla ještě do toho Pompa, jak psala Martinka :wink: A snad už Ondra bude spát :pensive:
13. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jaji, svetrik vypada moc pekne :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Petí já už odpo nechci, abych v pohodě stihla cvíčo :pensive: Škoda, že nemůžeš dopo :confused:
13. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Kaci, my mame zitra od 10 hod rehabku na Vinohradske, takze dopolko Chodov fakt nehrozi :frowning2:
13. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Taky jsem poznala svetr. A vypadá fakt moc dobře :wink: Ještě že jsme tě tenkrát přemluvily :grinning:

A Kačenka dorazí až tam :grinning: Na Budějovickou na 121 nejedu :grinning:
13. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
No jo no, skleroza, co naděláš :grinning:

V Bambuli mají kočárků dost, neboj :wink:
13. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Hani :grinning: :grinning:
Tak snad vyberu. :wink: A schovám a dostane ho buď k narozkám nebo k Vánocům :sunglasses:
13. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Katko, jj, nějaké kočárky tam měli, snad vyberete.
Kačí...no tak to víš že mám :wink: a v kolik bys jela?
Tak tam kupte i něco za mě. U nás je to teď finančně nějaký blbý jak manža mění práci. :frowning2: Ach jo. Už aby se to vyřešilo a ideálně abychom se zbavili splátek na auto. Jinak budeme fakt žrát kořínky :pensive:
13. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Alí ty jsi koukala, jo? :grinning: A hezké, hezké?

Jáji tak snídani v 9 dám určitě doma. Tak třeba kolem 10té? Mohly bychom dát obídek :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Hani to jsi ani nepsala, že manža mění práci. Ale předpokládám, že půjde na lepší, ne? :confused:
My bychom potřebovali hypošku, ale té se jen tak nezbavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak aspoň teď někdy doplatíme foťák a sedačku.
13. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Kačko to by šlo :wink: a kam mám přijít? nebo trefíš k nám do ulice?
13. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.