• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji ani nevím. Radši někde na tý hlavní. Dá se tam někde zastavit?
13. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Katko je to složitější. Na lepší nelepší...Jde ze zaměstnance sám na sebe na IČ do jedné firmy. Jenže otázka je jak moc si tam na sebe vydělá, za poradenství bude mít nějakých 7 000,- Tak má logicky obavu. Nějaké kšefty se rýsujou, jenže...kdo ví jestli vyjdou...a jestli jich bude dost každý měsíc...je to hrůza. Tak hledá, jestli by nebylo nějaké místo normálně jako zaměstnanec. No a auto, to je 8000 měsíčně, dalších 9000 nájem. A to nepočítám telefony, jídlo, atd. Prostě nechutný. Ale tím vás nechci zatěžovat. Jen z toho máme doma docela blbou náladu no :unamused:
13. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Hani :sweat_smile: Tak to budu držet vše, co mám.
Téda, v době krize a kdy jseš na mateřský je to fakt risk. :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
No jo, když ono nebylo moc zbití. Ale on je šikula, má nápady a tak. No uvidíme. Nějak to snad dopadne. Při nejhorším bude hledat nové stabilní místo. Naštěstí máme rodiče, na které se, ač neradi, můžeme v případě nouze nějvětší, obrátit.
13. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
no právě že nedá na tý hlavní :unamused:
13. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Hani tak snad to opravdu dopadne. A je super, že rodiče jsou opora, to je důležitý :wink:

Jáji tak mi písni do IP ulici a já to snad najdu :grinning:
13. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
tak dítko už plakalo, chjo :confounded:
13. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jaji, u nas se taky plakalo. Nevim, co s nim ted je, protoze se zase zacal v noci budit a breci. Musi mit dudana a dudat, jinak breci. Musim mu zkusit mrknout do pusy, jestli nema natekle dasnicky :frowning2:
13. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
U nás se taky brečelo, manža musel houpat. Ale ona se bouchla, když se otáčela, takže my víme proč :pensive:
Jáji jako vím, která to je, tak snad se potkáme :grinning: Tak v 10.00 tam, jo?
13. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky, dobrou noc. Pěkně se Vy, i Vaše ratolesti, vyhajejte.
Zítra večer jdu do Státní opery, už se těším, že si po delší době dopřeji kulturní večer (a každý měsíc bude následovat další kulturní zážitek). Hurááá.
13. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj, ahoj......tak Vás všechny zdravím po krásném víkendu, měli jsme se moc hezky. Kubík byl roztomilý a vůbec není mamánek, takže super.....
Peti....Honzík je fakt šikulka, tak ho teď hlídej, ať ti nespadne, jako nám, jako mě..... :confounded:
Alčo....moc hezký fotky....
Jájinko....kdepak najdu fotky toho tvýho rošťáka, abych se podívala??? :slight_smile:
jen jsem nakoukla a jdu do vany a spinkat, papa
13. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
vladi já ti neposílala minule odkaz?

Kačí ok :wink:
13. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nas se spinkalo do 6 hod. V noci sebou nemlel, tak jsem se dokonce i vyspala, akorat mame trosku rymu. Asi vcera od zname, protoze Honzik byl hodne u francouzskych dveri na zahradu, tak tam na nej asi vic foukalo.
Venku je ale skarede, ze?
Jaji, Kaci, uzijte si nakupy. Jaji, vecer se sejdeme jako minule?
My mame dopolko rehabku, tak se ozvu, jak jsme dopadli. Jsem docela zvedava, co nam rekne :confused:
14. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
AHOJ holky.....hezké ráno.... :slight_smile: my taky do 6 Peti, ale vylezla jsem ve 3/4 na 7, když už volume Kubíka přibívalo na síle....
Jáji....posílala si mi heslo, ale odklaz si házela do diskuze jen.....
14. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak Bětka se k ránu trochu budila, ale spala do 7.30 :sweat_smile: Tak dneska to mlíko máme hodně posunutý. No nic, dostane lehkou snídani, abychom se dostaly na ty naše časy :wink:

Petí tak dobře dopadněte a dej vědět. Úbor uschnul? :grinning:

Vladí tak to tam musíš mít i ten odkaz. Ale není vyznačený jako odkaz, musíš si to zkopírovat. :wink:
14. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Tý vole, se z toho po.... Tak já fakt nemůžu nic nechat na konferenčním stolku nebo co :angry:
Nejdřív mlátila mým Kofoláčem a pak si vzala Spy z gauče a začla ho "číst" :angry: Je docela rozrhaný. Nevím, jak to stihla za několik sekund než jsem doběhla :angry:
14. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Krásné ráno, i když venku škaredé /ale kéž by už pořádně sprchlo, vždyť ta příroda trpíííí/.
Tak u nás dneska k ránu taky samé mletí, probuzení na mlíčko tradičně v 5.50, ale pak po asi půl hodince hlazení a mazlení spánek do 8.15, jsem čučela na Ondráška a ani tomu nechtěla věřit:slight_smile:, tak jsem toho využila, uklidila věci, co jsem nakoupila a umyla si hlavu, abych dneska za kulturou nešla jako blázen. Co já si vezmu na sebe, to teda netuším:slight_smile:.

Dopoledne budeme asi doma, pak si dáme obídek, mezi půl 1 a druhou mají přijet pro jeden balík, tak jim ho dám a možná vyrazíme ven, uvidíme, co počasí.

A jaké máte plány Vy?

Vladi, ahooooooooj, fajn, že jste měli hezký víkend.
Peti, dobré pořízení na rehabilitaci. A napiš, jak jste dopadli.
14. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Katko, děti jsou rychlíci, co? Ondra taky takhle "hezky" a rychle čte.
14. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj,

tak už snídám, Kačí sorry za opoždění, ale noc pro mě byla katastrofa :(( Jako sousedi nad náma jsou debilové že větší nikdo neviděl, ještě o půlnoci se bavili tak nahlas že to bylo slyšet až do ložnice, tak tam Tomáš došel a ta kráva slovenská řekla že to není od nich a zabouchla, bylo 10min ticho a zase nanovo :angry: Tom usnul ale já nemohla a furt lítala na wc :frowning2: a ve 2 ráno se do mě dala zimnice a začlo mi být zle od žaludku, úplně sem si vzpomněla na tu virozu co jsem měla loni a bylo mi ještě hůř, no nějak sem to přežila ale usla až ve 3 ráno :((

dneska to Tom řekne tátovi a oni to dají do pořádku, sousedi jsou tam jen v podnájmu a tohle jako fakt ne, pizda jedna slovenská :angry:
14. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Alí jj :grinning: Na to, na co chce je velmi rychlá :sweat_smile:

Jáji v pohodě. Já dala teď Bětku spát, tak až se vzbudí, tak v poklidu vyrazíme. Akorát bych potřebovala tak ve 14 být doma, ptž ona jinak spát nebude a manža by se z ní večer zvencnul :sweat_smile:
A sousedi jsou teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Oni Slováci jsou trochu temperamentní. :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Jaji, no, to jsou teda bezva sousedíci, zabíííííít!!!
Přesně tak, Katko, na to co chtějí, jsou velký rychlíci. Ondra teď rozkramařil celou polici s DVD a ještě druhou skříňku s Martinovými věcmi, achich achich. Jdu tu spoušť dát dohromady:slight_smile:.

Tak jdete nakupovat, jo? Hezky vyberte a nakupte.

A Bětka bez protestů usnula? Docela brzy od probuzení.
14. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojda, zdravíme po víkendu...jsme v Praze, ale jen na skok...odpoledne zase razíme na baráček. Odpoledne přijde zámečník dělat zábradlí na balkóně, tak mu musím dělat dozor.
U nás noc dobrá, poprvé se vzbudila v šest ráno, ale je pravda, že jsme včera do Prahy přijeli až ve 22:00 takže krmení v 22.30 a spánek od 23:30. Zkoušíme tu kaši a docela u nás zabírá kombinace 120ml rýžové kaše a 90ml Nutrilonu na Dobrou noc...alespoň se mi nebudí už ve dvě, ale třeba ve čtyři...a taky konečně začíná nabírat nějáké to kilo.
Víkend byl fajn - v sobotu plavčo, které Aduška celé proplakala, protože byla hrozně unavená, pak obídek s kamarádkou, její návštěva na našem baráčku a večer koncert Kabátu na Vypichu. V neděli jsme téměř celé dopoledne prospali, odpoledne práce na baráčku, kafíčko u mamky (má svátek) a večer přesun do Prahy.
Teď vařím Adriance oběd (mrkev, brambor) a cca ve dvě jedeme do Zásmuk. Ale beru noťas, tak večer budu na příjmu...
14. zář 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
jo Peti pojedem tou 121 v těch 17:16 ju?
14. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Kačko v pohodě, já pokud nebude pršet musím ještě pro tu fixaci kolen víš?
14. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Peti, geatulujeme Honzíkovi k přetočení na bříško :slight_smile: teď už ho vážně musíš všude kontrolovat a taky pořád obracet zpátky na zádíčka, any se mohl přetočit znovu!

Jáji: tleskáme k prvnímu Tomíkovýmu stoupnutí :slight_smile: my si taky stoupáme tak, že si spíš myslím, že je to náhoda, ale to by těch náhod bylo už nějak hodně a dět jsou chytrý...udělaj to jednou, koukaj co se jim to povedlo, pak to zkouší, zkouší až se to naučí úplně...jen doufám, že si Ti teď místo klečení v postýlce nebude stoupat :sweat_smile:

Kačí: fajn, že jste si to na svatbě užili a Bětuška byla hodňoučká. Jinak nevím jak s tím čtvrtkem..pravděpodobně budu na baráku, takže bych šla až ten příští, ale to Ti ještě písnu...

Alí: tak třeba se blýská na lepší časy s tím Ondráškovým spánkem...

Katchula: já už se taky těším až se přestěhujeme...jsme tady v tom 2kk jak sardinky, všude Adušky věci. Ale na druhou stranu mi bude po Praze smutno...přeci jen 8 let v Praze je 8 let...věřím, že až to tady budu balit, ukápne mi pěkných pár slziček...ale oba s manželem pocházíme z vesnice a baráčku a nějak si ten život v Praze nedovedeme představit...kor s dítětem. Praha má své výhody, ale i nevýhody a než kupovat tady v Praze byt za 3mil, tak jsme si za 2,5 postavili domeček...

hani: já si taky chtěla kurz na nehtíky udělat a dělat to doma ženskejm z vesnice :grinning:, ale ještě na to nějak nebyl čas a taky nevím zda by mě to bavilo...hlavně tedy to pilování! :frowning2:

Jo a včera mi psala kamarádka, že leží s malou Aničkou v Motole na neurologii...epilepsie asi po očkování (to už je druhá kamarádka jejíž mimi má po očko epilepsii) :frowning2: Je mi z toho smutno :frowning2:
14. zář 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí Bětka vydrží dopo tak 2,5 hoďky, max 3 a pak jde spát. Venku ne, to vydrží nespat, ale doma to takhle funguje. :wink: Dá si svých 30 minut a pak zase řádí.

Jáji jj. Když tak na Chodově je taky lékárna. :wink:

Alí to mi ani neříkej, že jsi byla na Kabátech :grinning: My jsme byli pěkně nakakaní kvůli tomu koncertu, páč kamarádi měli tu svatbu v Břevnovským klášteře a hostinu kousek za Unhoští, tak jsme se tam kodrcali v tý koloně :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele to pak bude kolaudačka, ne? Udělejte velký výběh pro děti, ať se tam vejdeme :grinning: :grinning:
(Samo si dělám srandu, neber to vážně) :wink: :grinning:
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Kačí ono se to kupuje ve zdravotnických potřebách, prý :wink:

myslíš teda že to stihneš na tu 11tou? když Bětka spí? musím sebou vzít oběd, bude kolem 12:30 dlabat
14. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Jáji určitě. Vždyť na Budějárně jsme za 5 minut a já očekávám vzbuzení každou chvíli. Když tak tě prozvoním, až budeme vyrážet. :wink:

Alí teda to je hrozný. A po jakém očku? A kolik je holčičce?
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Kačí: jj, byla, ale na dopravu jsme si stěžovali taky...byl to mazec a totál nedomyšlený, ale koncert stál za to :grinning:
Jo a výběh tam je minimálně pro 30 miminek (parcela má 900m2)...a pokud by se vám chtělo přijet, tak budeme samozřejmě rádi...udělala bych nějakou spešl miminkovskou kolaudaci :slight_smile: je to od Prahy asi 40km, což by se jako celodenní výlet určitě dalo :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
tak já dám pomalu Tomovi mikču a sobě teda nevim, mam pocit ze umrznu :slight_smile:) ohřeju mu oběd a můžem razit
14. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.