• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji ona furt spí :sweat_smile: :astonished: :confused:
Tak já jdu chystat obléčo, vždyť se musí každou chvíli vzbudit.

Alí tak pro mě řidičku to není problém a někoho můžu vzít do auta. :wink:
14. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
ty vogo aby nespala do oběda :confused: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
To nebude, už se vrtí, ale já čumím jak umím :astonished: :grinning:
Tak až tě prozovním, tak sedíme v autě. :wink: Jdu se chystat :wink:
14. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Kačí: Aničce jsou 4 měsíce a Jůlince bylo 5 měsíců když tu epilepsii holky dostaly...mají to po hexe. To prý je velký spouštěč těhle mozkových věcí. No je mi z toho fakt smutno...měly bychom se z dětí radovat ne se o ně strachovat :frowning2:

Tak až se nastěhujeme, dáme dohromady srazík u nás doma :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
čauky,
teda holky, že se Vám někam chce v tomhle počasí. I když autem to je v pohodě. Tak dobře nakupte Katko a Jájinko :wink: My zrušili dnešní procházku s kamarádkou.

Jinak já už ráno venku byla, jela jsem k doktorovi, ale to ještě nepršelo. V buse jsem to málem nerozdejchala, jel tam nějaký bezdomovec a to byla síla teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící) a to jsem seděla kus od něj, fůůůj :angry:

Alí-Pri teda to jsem ráda, že hexu jsme úspěšně "přežili", je to strašně smutný co píšeš :pensive:
14. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsme byly poprvé cvičit, jsem docela spokojená a Neli se vyřádila :dizzy_face:
holky to je škoda, že nejedete odpo na ten Chodov, taky tam potřebuju, ale ted musíme obědvata spát :frowning2:
Pri to je hrůza s tím očkováním,zlatý naše boule a horečky :unamused: ale možná by jí měli stejně ne, to očkování to jen vyvolalo, ale jestli mají ložisko na mozku, tak už tam pravděpodobně bylo :frowning2: držím palce, at jsou v pořádku, znám chlapečka co měl záchvat jen jednou v životě a pak už ne, asi 2 roky ho ještě sledovali a ted už je velkej a zdravej :slight_smile:
a venku je teda hnusně, ale jestli budeme celé odpo doma tak z ní zešílím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Martí ahoj, co to je přesně za cvičení? Já tady v MC našla akorát nějakou rytmiku pro děti a nevim co si pod tím mám představit :sweat_smile: Doufám, že odpo přestane pršet, taky chci jít se Štěpánkem ven aspoň na chvíli a potřebuju do lékárny a do obchodu. Večer přijde kámoška a tady je to jak u snědenýho krámu.
14. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Katchu chodíme na Hamr do Záběhlic,je to cvičení dětí s maminkama, na začátku byla krátká rozcvička na podložkách s básničkama, pak běhání s obručí, prolézání, cvičení a skákání na velkém míči a pak taková dráha s lavičkama a houpačkama...na závěr cvičení v kolečku, zase básničky, mávání a tak :dizzy_face: musím říct, že se mi to líbilo a bylo to lepší než jsem očekávala :slight_smile:
na rytmiku chodila Kačenka když byla menší, byla to taková příprava na gymnastiku, balet, prostě pro děti, ktré se ještě nerozhodly jaký budou dělat sport :wink:
14. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Péťo, čepičky jsou objednané, snad dorazej brzy :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Martí díky za popis, to je super, že jste spokojený s cvíčem :slight_smile: Ale to už je koukám tak proděti od toho roku a půl, že jo? A co dělá Kačenka vlastně teď za kroužky?

Od zítřka už mají být zase letní teploty, to je bláznivý počasí. A tady pořád chčije a chčije :cry:
14. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Katchu na tom Hamru je to rozdělené podle věku, jsou 3 skupiny, od půl roku do roku, od 1do 2 a od 2 do 3...my jsme to prostřední :slight_smile:
Kačenka bude letos chodit na břišní tance :slight_smile:
před tím chodila na aerobic, rytmiku, keramiku, angličtinu, ale to vše bylo pro malé a už to nepokračuje pro páté třídy...jinak sport nedělá žádný, ona není moc nadaná, i když perfektně lyžuje a umí na kolečkových bruslích,ale třeba tenis, volejbal, basket to by pro ní nebylo...chtěla jsem nějakou sportovní gymnastiku, ale nic vhodného jsme nenašli...na ty břišňáky se těší, tak snad bude spokojená :dizzy_face:
mně volala kámoška, at přijdeme k nim, když leje, tak jsem ráda, protože celý odpo doma by mě fakt zabilo :slight_smile: Neli ted spí, tak až se probere, tak vyrazíme.
14. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak my jsme doma, chlap pro notebook stále nikde a Ondra zase řve, spánek je na něm vidět až běda, ale ne a ne zabrat, achich achich. Asi vyrazíme ven i do toho deště (i když teď se mi zdá, že neprší).
14. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
........hurraaaaaa my sedíme!!! Sedla si poprvé a tak jak má...bokem z polohy na čtyřech :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
AHoj holky,
jsme zpatky z rehabky. Dostali jsme pochvalu, ze jsme se od minule zlepsili a to jsme ani moc necvicili :sweat_smile: Mame novy cvik. Pani fyzioterapeutka prcka tak utahala, ze mi spinkal dve hodiny v kocarku, takze jsem stihla nakoupit a sli jsme pak kus cesty prochazkou domu. Venku je tedy fuj fuj pocasi :confounded:

Jaji, Kaci, jak jste pokoupily?

Jaji, ja dorazim na Budejarnu co nejdriv to stihnu. Nevim, jak manza nakluse z prace, vis?

Marti, diky moc!

Ali-Pri, tak koncert se libil, ju? Slysela jsem, ze tam bylo mooooc lidi a bylo to super! A s kolaudackou pocitam. Snad se do te doby poradne rozjezdim a budu moct vzit nekoho do auta :wink:
14. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Peti: líbil...moc! Svělej zvuk, skvělá organizace, mrak lidí, prima atmosféra...prostě samá pozitiva a jistoty :grinning:
Tak to je Honzík šikula, když se tak hezky zlepšil :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
Ali,,,paráááda super šikulka :slight_smile:)

naše dítko si sedá zatím jedině z polohy na čtyřech, jednu nohu má vpředu a druhou vzadu a na tý si sedí a je spokojen

Peti...ty vogo jsem tam nechala asi 2 litry a koupila Tomovi mikču a botky na chladnější počasí v HM, v CA jsem koupila lacláče manžestrákový teplý a džínovou bundu vyteplenou
14. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Martí teda tak to Kačenka vyzkoušela kde co :sweat_smile: Každopádně břišní tance budou určitě zajímavý. Tak hlavně, aby jí to bavilo a chytlo :wink:

Jáji téda to je peněz a Tomášek bude celý nový :slight_smile: A nemají tam nějaký slevy na dětský oblečko?? Na podzimní a zimní asi těžko co. Já potřebuju koupit Štěpulovi zimní bundu nebo aspoň nějakou podzimní, páč jedeme za 14 dní na Šumavu a bůhví jaký tam bude počasí.

Peti tak to jste šikovný, že jste byli pochválení :wink: A proč jezdíš až na Vinohrady, to je docela štreka ne z Hájů?

Alí-Pri já bych měla asi fobii z těch mraků lidí, to nemám ráda.

Alčo tak co nespaveček, už zabral?

Štěpánek spí už přes hodinu, super. Jenom škoda, že nemůžu zapnout vysavač, páč bych nutně potřebovala před tou návštěvou vyluxovat, ale to by ho vzbudilo. A když je vzhůru, tak to taky nejde, páč se toho teď bojí. Hmm tak už ho slyšim kňourat...
14. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Alí teda, tak to je fakt šikulka. :astonished: To trumfla i Bětku a to teda nevím, nevím, jestli s váma budeme ještě kamarádit :grinning:

Martí super, že jste si zacvičily :wink:

Petí pokoupily, já vše, Jájinka nesehnala boty pro Tomíka. Má divnou nohu :grinning: :sweat_smile: :grinning:
Já mám ten kočárek, pro Bětku kalhoty a body s Púem (obojí v H&M v klucích, ale mě se to tak líbilo a Jája říkala, že to prý může mít i holka :grinning: , tak jsem to koupila), v C&A bryndáky s Púem a sobě náušnice do druhý ušní dírky. Pak jsem se inspirovala u Háni a Bětka má beckovku od Rockina :grinning: A pak v DM Bětce jídlo a takovou láhev s brčkem, chci to zkusit, ptž na hrnky s pítkama mi hází bobek, tak třeba jí půjde brčko. A když ne, tak později určitě a stálo to 89 Kč, tak mi to nepřišlo jako nic hroznýho :wink:

Jáji tak já Bětku pracně uspala. Co Tomík?
14. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Kačí Tom se nechal dovézt domu a doma spal asi 10min, takže 30min celkem :grinning:

Jinak Bětka bude kočka, ty kalhoty jí budou moc slušet a ta beckovka, hmmmm :dizzy_face:
14. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Tak jsi si aspoň stihla sundat boty :grinning:

Óóóóóó, Bětka děkuje :grinning:

Já si snad stihnu vypít kafíčko v klidu, bez toho lumpa malýho :grinning:
14. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
tak to já kafíčko nikoli, dala jsem si přesnídávku, vím není to zdravé :sweat_smile:
14. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Tak já zas neměla zdravý oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To dneska vycvičíme :wink:
14. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
no snad to koleno zvládne, asi si vezmu obinadlo a stáhnu ho radši :sweat_smile:
14. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Jáji bude to lepší. Anebo vyraž dřív z domu a ještě si ten návlek kup před cvíčem :wink:
14. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
to je uplne na druhe straně :unamused: a ted Tom usnul v postýlce a já málem ve velké posteli :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
No, tak to by jsi třeba zaspala cvíčo :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
no to bych zaspala a jak by se mi ale spinkalo :grinning:
14. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
To asi dobře, ale ta sváča by tě pak tlačila :grinning:
14. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
to asi jo, si beru ještě bundu na sebe, jinak umrznu venku
14. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj holky, chlap bídná pro notebook přijel (ač se zpožděním), pak jsem vyrazila s Ondrou ven, jinak bych se zbláznila a hurá spal, spinkal 1hodinu 15 minut. Hurááá, sice jsem musela být venku, ale je teď trochu klidnější. Dali jsme si nastrouhané jablíčko k svačince - mňam mňam.

No, a já jdu hrabošit v šatníku, snad najdu něco použitelného na večer.

Holky, ten pátek tedy platí? V 19 v di Carlu?
14. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.