• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak jsem letmo koukala, že holky teda pěkně nákupně řádily:slight_smile::slight_smile:. Hlavně, že jste uspěly.
14. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Nazdárek ženy, tak jsem doma od holiče :dizzy_face:
14. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Nazdááárek Hani.
14. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
tyy joo prosincovky se rozjely s těhulkováním :dizzy_face:
14. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
jáji už jo??? :confused: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Hani no jo, už druhá těhulka a jedna snažilka
14. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Tééééda, to to holky fakt rozjely.
14. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
jééé vlásky pěkný, barvička ti moc sluší :wink:
14. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Pěkná hlavička:slight_smile:.
14. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Děkuju :dizzy_face: Jsem hrozně spokojená. Blond už mi lezla na nervy a paní kadeřnice byl mooooocinky šikovná :dizzy_face: Konečně si zase přijdu jako člověk.

Ty jo, dvě těhule. To je fofr. Já si teda radši na další ještě chvíli počkám :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Hanko, já se do dalšího zatím taky neženu, Ondra mi booooohatě stačí. A ani se na to ještě necítím.
14. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla. Koukejte pak hodit fota, co jste pokoupily :slight_smile: Katko a kterou beckovku jsi koupila? A hoď foto kočárku :wink:
14. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
tak my jsme dnes byli na nákupu....ale ne oblečení, jak tady píšete vy, ale jídla. Míla byl brzo doma, tak jsme vyrazili, pro ty těžší a objemnější věci....pak ještě malý výlet a byl večer....
Kubík dnes zas spadl, ani nevím jak....normálně stál a najednou ležel a plakal a tekla mu krev z pusinky. Tak se asi kousnul. Je to "naše" kopyto, celý den stojí, na chvíli si nesedne a pak je unavenej a je to hned.... :cry:
14. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Peti tak vidíš, jaký jste šikulky.... :slight_smile:
Hani....sluší ti to, seš kóča :slight_smile:
Tak jdu dát nádobí do myčky....
14. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my jsme si užily krásné odpo, byly jsme na návštěvě, dětičky si hrály a my jsme vychruply 2 lahvinky růžového, v autobuse se se mnou točil svět :grinning: ted už dobrý, jsem to zajedla pizzou :slight_smile:
Hani vlásky krásný, moc ti to sluší :dizzy_face: tak ,mě napadá, že bych se taky měla objednat ke kadeřnici :wink:
mám zavolat na ten pátek na rezervaci???
14. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky,
jsme doma. hodim sprchu a mrknu na vas. dneska mi to faaak neslo, bych se ze sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, fakt ti to moc slusi. Te ani nepoznam, az se uvidime :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky, díky moc :dizzy_face: Potřebovala jsem to jak prase drbání :grinning:

Mě bolí bříško, au au :frowning2:
14. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Peti dej pokoj, minule ti to šlo dobře,dneska hůř no a? to je jako na houpačce :grinning:
14. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Už jsem tu taky :wink:
Jsme večeřeli a pak jsme koukali na fotky ze svatby, tak jsem se trochu zasekla :grinning:

Hani barvička super a sestřih není tolik vidět, tak ten pochválím až naživo :grinning:
Beckovku jsem koupila takovou tu károvanou růžovo-šedivou :wink: A kočárek až zítra, dneska jsem ztahaná :sweat_smile:

Petí já se plácala několik lekcí, než jsem se chytla, tak neházej flintu do žita :wink:

Jáji to jsou fofrnice teda. Vždyť nebudou mít ani rok a půl :astonished:

Martí já s tím pátkem počítám :wink:
14. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jaji, jsem manzu zacala pomalu pripravovat na to, ze asi budu chodit ve ctvrtek pac mi to v pondeli moc nejde, tak musim trenovat :grinning:

Jinak dneska jsem prisla, Honzik spinkal, v kuchyni poklizeno, zrovna sterilizoval flasticky. Tak to vcerejsi rozvodove rizeni, kdy jsem ho nejdriv skoro utloukla zehlickou a pak si sbalila veci, ze jdeme s Honzikem pryc, asi ma nejaky vysledek. Hlavne, aby mu to vydrzelo :wink:
14. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Peti...no paráááááda, že by si to vzal k srdci?? a super s tím cvíčem, budem chodit spolu :wink:
14. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Katko tak kostkatou jo? Tu jsme si taky zkoušely :grinning: A dobrej krámeček viď?
14. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Marti, ja s tim patkem taky pocitam :wink:

Jaji, no zatim to vypada, ze si to k srdci vzal tuk tuk tuk :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
mě snad manža taky v pátek pustí až nakrmím a uspím dítko :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak já s pátkem zatím nevím, bude to takové překvápko :grinning:

Ježíš jaké rozvodové řízení? :astonished: Doufám že jenom jako?!
14. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak kolik mám říct máíst? nějak mi uniklo, kdo všechno jde :wink:
takže se spočítáme -první :grinning:
14. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
druhá
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Marti tak záhada švestek vyřešena. Kája je baští taky za syrova se šlupkou, krade mi ´je v kuchyni z košíku (nikoliv odpadkového). Takže to uvařím a rozmixuju i se šlupkama. :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hani tak zase o práci mín, vid :grinning: :grinning: to je fajn, navíc šlupka je zdravá na střeva a plná vitamínů :wink:
14. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
třetí

Hani super. A Bětce to děsně sluší, zrovna jako Káje :grinning:

Petí cože? Asi vám zakážu jezdit 121. Já vím zas prd :angry:
14. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.