• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
MArti jj, by mě švihlo to loupat, páč to vůbec nejde, samozřejmě že, ani když se to spaří. Tak to uvařím s jablkama a zamrazím jí to a mám o přesnídávky vystaráno.

Katko viď. Koukej hodit pak nějaké foto. Já už teď Káje jinou čepku nedávám :grinning:
14. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
já ne....víkendy jezdíme pryč...
Peti....to mi uniklo, že sis stěžovala na manžu a chtěla ho utlouct žehličkou.....ale ono je to někdy potřeba, trochu udělat dusno...
Holky....jak jste kupovali ty zimní bundičky, jaké velikosti jste koupili??
14. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Kubíkovi taky moc chutnaly švestky :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Vladi já jsem objednala z Tchiba 86/92, ale předpokládám že jí to bude větší, no co, aspoň jí to chvilku vydrží. Jinak většinu kupuju 80/86
14. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Teda koukám že tu teď většina máme modrou fotku, to bude goulage :grinning:
14. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
treti :grinning:
14. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
třetí už bylááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
ha, tak ze by ctvrta :grinning:
14. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
jj :slight_smile:

holky viděly jste tady téma nafukovací autosedačka? :confused: To je mazec, taková sedačka. By mě zajímalo, jestli si to někdo koupí..
14. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Kačí...neeee my rády 121 :grinning:
14. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jinak doma jsem musela udelat durazne bububu pac ty predchozi bubu nejak nezabrali. Procistil se vzduch a uz je to dobry. Snad to nejakou dobu takhle vydrzi :wink:
14. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Hani, ta sedačka je strašná a o bezpečnosti se asi taky mluvit nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
copak sedělo ve 121? :wink:
14. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Co vzhled, to by bylo asi fuk, ale ta bezpečnost. Mi neříjek že to má potřebmé certifikáty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
no píšou to tam, ale já bych tomu moc nevěřila :confounded:
14. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hani, to fakt nechapu, jak neco muze prodavat nafukovaci autosedajdu :astonished: Vzdyt to muze pri narazu prasknout a pak je ti to nanic :astonished: :rolling_eyes:

Ve 121 se nic nedelo, jen jsme si s Jajou povidaly :grinning:
14. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hani, ja budu delat presnidavky asi z jablicek, co dostaneme na podzim od tchanovcu. Ty to davas zamrazit nebo to zavarujes?
14. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Peti já to všechno mrazím :wink:
14. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Nafukovací sedačka je podle mě pěkná blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jájucho :angry: Jo, to jsem ti byla dobrá, viď? A jen se zjeví Péťa, tak jsem na druhé koleji :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :grinning:

Petí třetí jsem jááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Máš bramboračku. :grinning:

Vladí já kupuju 86 nebo 12-18 měsíců. Přeci jen nechci to jen na začátek zimy, ale na celou :wink:
14. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
ducky...tsss si mě jako urazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:grinning:
14. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
14. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Brou nocku kočeny.
Čučím na House a pak půjdu chrnět a tady stejně nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:sunglasses: :sunglasses:
14. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
já sem nikdo jooo? tak to se s tebou nebavím :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Holky, ahoj, nakukuji po příchodu z koncertu. EVA BYLA BOŽSKÁ jako vždy, super večer.
A na pátek se taky hlásim (zatím nevidím překážku) - takže pátá? :slight_smile:

Dobrou noc všem.
14. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
ahoj...jsem jen na skok, celý den řeším elektroinstalační materiál do baráčku a už mi z toho jde hlava kolem.
Teď jsem koukla na jedno studio kam jsem chodila cvičit před těhu (hitfit.net) a tam tu zumbu mají taky - dokonce dvakrát týdně (po a středa) a stojí jen 130,- tak to půjdu zkusit v pondělí...přeci jen to mám blíž....

tak jdu do hajan...dobrou noc
14. zář 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska se u nas spinkalo do 5.30 a pak vydrzel v postylce jeste do 6.15 hod. Ted uz jsme napapani a jdeme cvicit.

Kaci, vzdyt preci nejsi na vedlejsi koleji. Pro nas je to lepsi tou 121, ale jak skonci vyluka, tak budeme jezdit s tebou :wink:
15. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
u nás dobrá noc, ale já jsem asi blázen, vzbudila jsem se v půl 6 a už se mi nechtělo spát, tak jsem vylezla, umyla si vlasy, uvařila kedlubnovou polívku a vyžehlila...pak jsem vypravila Kačku do školy a ted s Neli snídáme :slight_smile:
a zjistila jsem, že umřel Patrik Swayze :cry: to je mi fakt líto, hříšňák jsem svého času milovala, byl to takovej můj první "dospělej" film :frowning2: navíc rakovina slinivky musela být hrozná a určitě měl strašné bolesti :cry: :pensive: :pensive:
15. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj....u nás tedy nov nic moc, asi 3x se probudil - což nebývá u nás. No a ráno už v 7 jsme byli v obýváku....ty rána jsou hrozný :frowning2:
Já právě taky nevím s těma bundama, zkoušela jsem mu 86 i 92. Ta 92 byla větší, tedy ani ne délka, ale rukávy a 86 zas se mi nezdála až tak velká. NO nevím, píšou že 86 je na 12 až 18 měsíců....
Marti o Petrikovi jsem to slyšela ve snídani s novou, nevypadal pak dobře ten poslední rok, strašně zhubnul chudák, říkali jak nesnášel chemoterapie, že pak z nich odstoupil....ten film jsem taky milovala :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Hani hoď odkaz na tu bundu co si objednala :wink:
15. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Vladi, já jsem koupila Nelince zimní bundu 92 a je jí spíš větší...jinak kupuju 80-86 nebo 12- 18 měsíců,ale některé věci s námi i rostou :wink: to holky vědí :grinning: třeba tričko 0-3 :grinning: ale už jsem ho vyřadila,abyste se nám nesmáli :wink:
15. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.