• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a jdeme nakoupit :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
to znám, mám taky od narození Kubíka jedny teď to jsou kraťasy a dřív tepláky, ale už se s nima rozloučíme :slight_smile:
Ty jo Marti ty si čilouš..... :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Vlaďko objednala jsem tuto: http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=SHEUVzbvUswURHxAenAeMzVK21LXcUJQfqI=?ProductSKU=M17871 je to kombinéza, může se to nosit dohromady i zvlášť. Máma má pro Terku tu loňskou a je super. Dnes mi to po o má přivézt PPL (kterážto nás před sedmou vzbudila :angry: ), tak pak poreferuju, jaká je. Nejmenší mají tu 86/92. V prodeji je tento týden a mají i klučičí a dá se objednat i přes net http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=8qrfv55i6GfftdTNwM_V253H-vr2TXGuLq0=?ProductSKU=M17885

Jdeme s čokliskem, manža ráno zaspal, tak s ním nebyl
15. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
jo a už mám holky první dárek k vánocům. Včera mi přivezli to autíčko s těma nasazovacíma zvířátkama :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
ČAU,
na pátek se hlásím taky, takže jsem šestá? :slight_smile:
Více nestíhám, páč prcek tu řádí.

Vladi jaký autíčkooo???
15. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
holky, koukam, ze se po ranu resi obleceni :wink: ja jsem Honzikovi koupila pres MMB kombinezu je to vel. 74/80, tedy psana velikost, ale urcite je vetsi, spise tak 80/86, takze snad nam to v zime bude. A v C&A jsem mu koupila takovou medvidkovskou kombinezku vel. 80, tak tu budeme mit asi ted na podzim do sportaku, na jare mu to uz asi nebude jestli bude rust tim tempem jako ted :astonished:

Ty jo, o Patrikovi jsem to neslysela, vim to prvne od vas :cry: Hrisnak to je takova legenda :wink:
15. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Vladi, a jak to auticko vypada? Dobry?
Mne vcera prisla materska, tak se asi taky pustim do objednavani darku na vanoce :grinning:
15. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Kačko.....tohle: Mluvila tady o něm Péťa a mně se líbilo, tak jsem ho objednala a vypadá dobře hthttp://www.uberusky.cz/stranka-auticka-bagry-52
15. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Uf, tak jsme doma. Kája jde chrupat a pak vyrazíme do sekáče zkusit prodat nějaké zimní věcičky. Na netu to teď nějak moc nefrčí. :angry:

a jestli katchula je šestá, tak já jsem SEDMÁ!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Hani, ja jsem ted taky hodila na net nejake veci a ticho po pesine :unamused:

Ha, to zitra budeme v hojnem poctu :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
jak zítra? V pátek ne???
15. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
takže 7 je asi konečné číslo nebo tu ještě někdo nebyl???
15. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Hani....a ta bunda tři v jednom je šikovná :slight_smile:
Kubík mi usnul, tak jdu odpočívat taky chvíli, pak ven, pak obídek a pak máme domluvenou menší akci, takže asi už dnes nebudu....uvidím....
15. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
ha, jsem se uklepla, pardon!!! v patek :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
ty jo, já se fakt těším bez děch dětí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
a Tomíkovi gratulace k 8 měsícům :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky, teda tady to žije:slight_smile:.
Rakovina slinivky je hnus, zemřel na ni Martinův tatínek (a byly to hrozné bolesti a utrpení:frowning2: :frowning2:). Hříšňák byl super, také jsem ho měla ráda.
Jajinko, Tomíkovi pusinku a vše nejlepší k 8mi měsíčninkám.

Zatím pa, jdu za tím naším lezidlem, které teď momentálně přerovnává kravaty v šuplíku:slight_smile:.
15. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Alí ahoj, Nelinka mi takystále vyklízí šuplíky, ted je zrovna v pokličkám, pořád uklízím dokola :slight_smile: ale zase si vyhraje a nezlobí :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Zimní oblečení také řeším, tu kombinézu od Tchiba jsem chtěla (objednávám si od Tchiba dost často a jsou to fajn věci), ale mají ji už velikou:frowning2:. Tak kouknu, jestli to neuvidím někde v obchodě, ale tam většinou neuspěji s tím, co chci.

Také půjdeme za chvíli na procházku a na nákup. Dneska jsme spali luxusně (já sice nějak nemohla pořádně zabrat, ale i tak to ležando bylo fajn) - probuzení v 5.45 na mlíčko a pak ještě spánek do 8.30. Toho si musím vážit:slight_smile: :slight_smile:.
15. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
holky v kolik je ten pátek?
15. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Hani, já myslela tak na tu 19.....
15. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
nebo jak chcete, mně je to jedno. mám to 2 minuty pěšky :wink:
15. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Martí to je ok, já teď jen řeším s mm jak to uděláme. Protože mi odsouhlasil že mám jít a teď mi psal, že má možnost jít hrát na kytaru na nějakou akci do satalic. Tak to vymýšlím jestli pohlídají naši.. No prostě nikdy nic nemůže být bez komplikací že..
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
já je taky dám k babičce, protože Michal má přiletět kolem 17,takže kdyby bylo zpoždění,tak to nestihnu, navíc jezdí unavenej,takže to tak bude lepší.....u nás je komplikovaný vždycky všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahoj,
tak já mám od rána opět lenoru, ale aspoň jsem se převlíkla z pyžama :grinning:
Navíc mě Bětka vzbudila v 6.30 na mlíko, ale z tvrdého spánku a já už potom moc nezabrala, tak jsem trochu přejetá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já chci zimní kombinézu od Quelle, docela dost se mi tam jedna líbí. A velikost asi 86 :wink:

Patrick už to má za sebou, jo? Tak to je mi moc líto, Hříšňák je můj oblíbený. Baby nebude sedět v koutě :grinning:
Já už před časem viděla reportáž, kde mu moc času nedávali, tak už to přišlo :cry: :pensive:

Tomáškovi gratulace k 8mi měsíčninkám :grinning:

Petí však já vím :wink:

A já dorazím tak na 19.30, chci manžovi pomoct s koupáním, pak dát prďolce pusu a vyrazit. Stačí, že jí ve čtvrtek zmizím a dva dny po sobě by to asi nezvládla. Minulý týden v pátek jsem odešla z koupelny a ona si myslela, že se zase nevrátím a začla řvát :sweat_smile: Takže asi tak :wink:
15. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
No u nás připadá v úvahu akorát naše máma na Proseku, ale snad by to šlo, v případě že nepojedou do Nymburka. Tak budu doufat..
15. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Hani tak jim řekni, že má být hnusně a zima a navíc, že potřebuješ orazit :grinning:
15. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Kačí a kdy my půjdeme na brusle? nějak jsme se na to vykašlaly :grinning:
15. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Martí minulý týden jsem na to akorát myslela, že jsme pro.... to hezký počasí. :sweat_smile:
A co zítra dopo?
15. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
brý ránko,

tak noc na prd, kaše nezabírá :confounded: Vzbudil se o půlnoci a měl hlad a pak ve 4:45 ráno a zase hlad :frowning2: Takže asi tak. No ale pak jsme si spolu šli lehnout v 8:30 a spali do 10 :grinning:
15. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.