• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji to už je fakt divný tohle :confused: Přece to dítě nemůže mít pořád hlad. :sweat_smile:
15. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Jáji u nás dneska Štěpula byl vzhůru dokonce 3x. Ale je fakt, že já mu večer nedala kaši a odpoledne ani nesnědl moc jogurtu, tak měl chudák asi fakt hlad, páč se poprvé probudil už ve 23. Pak ve 2 to jsem mu dala čaj a pak ve nějak po 4h a to dostal zase mlíko.

Srazík stíhám snad na tu 19h, tak pak napiště na koho je rezervačka, ju?

A gratulace Tomíkovi k výročí :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
jinak Tomík děkuje :dizzy_face:

já v pátek dorazím až vykoupu, mám to cca 5min pěšky :grinning:

Kačí divný co? ale mám podezření, manža udělal tu kaši řidčí než já, tak ho asi nezaplnila
15. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
sem si dala k snídani ovesnou kaši s banánem :sweat_smile:
15. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Kačí my zítra plaveme, to bych nezvládla a nebo už kolem osmé a to asi nezvládnete vy :grinning: :wink:
15. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Jaji, vse nej Tomikovi!
Haha, ovesnou kasi. A kdo se mi smal, ze si kupuju ovesnou kasi s jahodama u M&S? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja v patek muzu klidne na tu 19 hod. Manza snad zvladne koupani i krmeni sam :sweat_smile:
15. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Holky kolik tak stojí ty spací pytle pro děti? Teď se dívám na to tchibo a tam ho mají za 600 Kč, nějaký chci koupit, ale nemám představu jestli je ta cena OK. Jestli to není moc? Dík :wink:
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Katchu já mám jeden pytel úplně nový doma, Neli si do něj odmítá lehnout, přinesu ti ho v pátek ukázat a klidně to ho věnuju :slight_smile: ale nevím, jestli nebude malý....
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Kacul, nejlevnejsi je maji asi v Tescu, ale uz si nepamatuji presne kolik stoji, tipuju tak 450 Kc, ted jsem kupovala u M&S myslim 560 Kc, takze 600 Kc je asi o.k. Kacka kupovala v C&A, ale tam vubec netusim kolik stoji.
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Martí no Štěpán právě na ten pytel taky neni zvyklý, má peřinku od malička, ale pořád se odkopává, tak máme strach, aby nenastydnul. Jinak on je prcek :sweat_smile: Tak jestli se Ti s tím bude chtít vláčet, tak na něj ráda mrknu :wink:
15. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
beru ho sebou, je teda žlutej s housenkou :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Peti tak to je normální cena, podle fotky vypadá pěkně ten z toho tchiba, ale asi bych ho stejně radši viděla naživo.

Marti díííky, žlutej je v poho :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Kacul, tchibo ma prodejnu na chodove, tak tam muzes mrknout. hned vedle C&A.
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Peti mno jo nooo, musím začít jíst jinak noo :confounded:

v CA ho maji taky asi za 600 a délka 90cm myslim
15. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Katchu tak to já mám určitě menší, no prostě ho vezmu a mrkneš na to :wink:
15. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
jo a dneska než sem mu udělala mlíko, tak sem ho dala do lehátka a přijdu a Tom na čtyřech a lehátko na něm :grinning:
15. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Martí to opravdu ne :grinning: Hm, tak to je blbé, ptž ve čtvrtek se nechci zničit před zumbou a v pátek budu nepoužitelná :grinning:

Kačí jj, ten z C&A stojí 600 a dá se ohnout a zavázat, takže má dvě délky. Ale myslím, že na ozkoušení si půjči ten od Martinky a pak uvidíš :wink:
15. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
tak to necháme na další týden, ale nemůžeme pondělky a středy....
15. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Martí pro mě by byly fajn úterky :wink:
15. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Katchul, náš klučík vůbec nechce být přikrytej, nesnese nic na nožičkách, takže vůbec nevím jak to budeme teď v tom chladnějším počasí dělat. I v kočáru je to problém, okamžitě vše odkopává. Děsný.

Holky, ta kombinéza od Tchiba je super, ale je nějaká veliká, jsem koukala na tu nejmenší 86/92 a ta je teda velká až dost, mám pocit, že bude tak na příští rok. Tak nevím, jestli ji mám pořídit nebo ne. Ale za tu cenu se mi to zdá hodně dobrý a kvalitní. No, asi to koupíme, budou-li to ještě někde mít, páč tady u nás v Albertu měli jen jednu už jetou na prohlížení.

A ještě mám dotaz, mám dvě stejné čepičky od Tchiba (jednu jsem objednala, jednu jsme dostali), nechtěla byste ji některá pro svého kloučka? Je to tato a Ondráškovi moc sluší:slight_smile: a je velmi příjemná: http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=8qrfv55i6GfftdTNwM_V253H-vr2TXGuLq0=?ProductSKU=0017704
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
A v ten pátek můžu na 19tou a těším se.

Byli jsme venku na prochajdě, na malém nákupu a tak jsme poseděli na lavičce, bylo to fajn.

Hanko, jak jsi uspěla v sekáči? Tady u nás mají pozastaven příjem textilu:frowning2:, škoda, ale zkusím tam nabídnout nějaké hračky co nechceme.

Kojenecký ústav mou zásilku oblečení obdržel a moc děkovali. Že jsem štědrá a že vše určitě užijí, protože mají momentálně hodně miminek. Tak mám obrovskou radost.
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Alí já si zrovna včera čepičky objednala :slight_smile: a taky nemám kloučka :grinning: :wink:
tak to je fajn, že měli v kojenáčku radost :slight_smile: jsi hodná :dizzy_face: ale že tam je hodně miminek je smutné :cry: :pensive:
15. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
To je smutné:frowning2:, je mi jich vždycky líto.
Tak my jdeme obědvati, papa
15. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
tak dobrou chut, my už jsme po obídku a Neli i po spaní :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Alí tak to je hezké, že takhle poděkují, je to milé. A taky je mi líto, že je tam hodně miminek.
Kdyby tady nebyl tak debilní adopční systém, tak by jich tam třeba mohlo být méně, že?

Bětku jsem se snažila uhoupat, ale furt mě kopala, mlátila, tak je v postýlce a ať si poradí sama :angry:
15. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
KIačí u nás dnes to samé, nechtěla ležet, tak jsem zavřela dveře a odešla, řvala asi minutu, pak zjistila, že to je marný, lehla si a spala :slight_smile: jsou to potvůrky :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ondra taky nespíííí, ale u nás je to klasika.
15. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
u nás se spalo už od12 do 13,tak snad večer bude hotová a zalehne po večerníčku :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Tak Bětka řvala a řvala, vždy když jsem přišla přestala, když jsem se otočila, už nabírala a pak se rozjela.
TAk jsem jí nakonec musela vyndat a znovu uhoupat, ale už se aspoň nechala, potvůrka jedna :grinning:
Před chvílí usnula, tak snad se chvíli prospí :wink:
15. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
U nás se teď taky spí. Předtím jsme byli venku a po obchodech. A dopolední spánek nám přerušil pan pošťák (teda Štěpánkovi) s balíčkem, zvonil tu jak na lesy. Ale nemůžu si stěžovat, aspoň, že už se obtěžuje to opravdu doručit. Dřív rovnou házel lístečky a musela jsem na poštu.

Alí já myslela, že Ondra spí taky v tom pytli. Štěpánek se teda přikrýt nechá, ale za chvíli se odkope a celou noc cestuje po postýlce a většinou spí na peřině. V létě jsme to neřešili, ale teď začíná být přece jenom chladněji. Kombinéza z Tchiba se mi taky líbí, ale pro nás by to bylo fakt až na příští zimu. Je to hrozně velký. Já zase nekupuju věci takhle moc dopředu.

Kačí tak Bětka takhle vyvádí, jo? Takže Ti taky spí jen dvakrát denně? Štěpula je teď většinou už okolo 15h vzhůru až do večera, ale zase je fajn, že se často nechá uspat třeba už v sedm nebo v půl osmý :wink:

A na sraz se taky moc těšim, takhle bez Štěpánka jsem byla někde večer asi 2x za celou dobu.
15. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.